Hráč Židek Václav

Židek Václav

User Pic
Jméno: Židek Václav
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2178
Elo mezinárodní: 2159
ID: 14707
FIDE ID: 322644
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2159 2178 Pilch Roman TŽ Třinec 2121 2123 0
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2193 2178 Bažant Petr ŠK Staré Město 2254 2242 1
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba "C" 2159 2178 Talla Vladimír Labortech Ostrava "B" 2396 2399 ½
2018/2019 11 TJ Ostrava B 2191 2168 Gibiec Ernest SK Stonava 2139 2124 0
2018/2019 10 TJ Ostrava B 2187 2168 Kuchař Matěj BSŠ Frýdek Místek D 2002 2036 1
2018/2019 9 TJ Ostrava B 2187 2168 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2049 2014 1
2018/2019 8 TJ Ostrava B 2178 2168 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov A 2069 2079 1
2018/2019 6 TJ Ostrava B 2170 2168 Havelka Ondřej ŠK Šenov A 2184 2169 1
2018/2019 3 TJ Ostrava B 2193 2188 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2151 2146 0
2018/2019 1 TJ Ostrava B 2198 2188 Baier Pavel Baník Havířov B 2059 2059 1
2018/2019 11 Slavoj Poruba "C" 2187 2168 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno pod P. 2253 2243 ½
2018/2019 10 Slavoj Poruba "C" 2187 2168 Michenka Jozef Labortech Ostrava "B" 2281 2234 0
2018/2019 9 Slavoj Poruba "C" 2178 2168 Růžička Petr ŠK Karviná 2184 2215 ½
2018/2019 8 Slavoj Poruba "C" 2178 2168 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2248 2158 ½
2018/2019 7 Slavoj Poruba "C" 2170 2168 Kolář Stanislav Baník Havířov 2065 2045 1
2018/2019 6 Slavoj Poruba "C" 2170 2168 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov 2181 0 0
2018/2019 5 Slavoj Poruba "C" 2160 2188 Kostka Vít SK Slavia Orlová "B" 2146 2154 1
2018/2019 4 Slavoj Poruba "C" 2160 2188 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2172 2175 ½
2018/2019 3 Slavoj Poruba "C" 2193 2188 Demko Robert TJ Sokol Dobrá 1990 1799 0
2018/2019 2 Slavoj Poruba "C" 2193 2188 Klíma Lukáš Slavoj Poruba "B" 2320 2295 0
2018/2019 1 Slavoj Poruba "C" 2198 2188 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2218 0 0
2017/2018 11 ŠK Slavoj Poruba C 2159 2159 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice A 2112 2101 1
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba C 2149 2159 Kostka Vít SK Slavia Orlová B 2142 2152 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba C 2149 2159 Neumann Filip TJ Ostrava C 1859 1784 1
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba C 2165 2159 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov B 2034 2048 0
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba C 2165 2159 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2122 2090 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba C 2152 2159 Baier Pavel Baník Havířov B 2053 2056 ½
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba C 2152 2159 Trapl Dalibor TJ Ostrava B 2133 2121 1
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba C 2149 2159 Olšar Robin Slezan Opava B 2034 2040 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba C 2149 2159 Walica Roman SK Slavia Orlová C 2046 2046 1
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba C 2149 2159 Pazdziora Michal SK Stonava 2224 0 0
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba C 2129 2143 Hrbáček Miroslav ŠK Bruntál 1956 1961 1
2017/2018 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "A" 1
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Pán Vladimír TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 1
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2117 2087 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Schoupal Patrik TŽ Třinec "B" 2069 2055 1
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "A" 1974 2005 ½
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2000 2005 1
2016/2017 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2030 2027 ½
2016/2017 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Pán Vladimír Sokol Vrbno p/P 2024 2004 0
2016/2017 10 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1774 1857 ½
2016/2017 9 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2214 2221 0
2016/2017 8 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 ½
2016/2017 6 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2145 2168 0
2016/2017 5 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Kačírek Petr Region Panda 2283 2286 ½
2016/2017 4 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Kocián Miroslav ŠK Zlín 2017 2007 1
2016/2017 3 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 0
2016/2017 2 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno 2169 2151 0
2016/2017 1 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2015/2016 11 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Zimniok Lubomír ŠK Karviná "A" 2087 2114 1
2015/2016 10 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Šklíba Martin Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 0
2015/2016 9 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2227 2200 ½
2015/2016 8 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Karlík Ondřej ŠK Zlín "A" 2199 2186 ½
2015/2016 7 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2239 2207 0
2015/2016 6 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 1
2015/2016 5 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno\r "A" 2187 2198 ½
2015/2016 4 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Piesik Piotr Beskydská šachová škola F-M "B" 2289 0
2015/2016 3 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Dvořák Martin Slavia Kroměříž "A" 2210 2185 0
2015/2016 2 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Fuksík Jakub A64 VALOZ Grygov\r 2169 2197 1
2015/2016 1 KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 ½
2015/2016 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 0
2015/2016 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Malčánek Jan Sokol Hošťálková 2109 2097 ½
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2148 2143 ½
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 1
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 1
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 0
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Vrátný Radim Labortech Ostrava "B" 2179 2210 1
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 Bačák Petr Slavia Kroměříž "B" 1980 2012 ½
2014/2015 11 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Šenkýř Martin ŠK Zlín „A“ 2174 2171 1
2014/2015 9 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2282 2286 1
2014/2015 8 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Sysel Michal ŠK Duras BVK „B“ 1970 1937 1
2014/2015 7 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 1
2014/2015 6 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 ½
2014/2015 5 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Sochorová Petra Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2180 2179 0
2014/2015 4 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Worek Joanna ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 ½
2014/2015 3 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Blatný Pavel ŠK Duras BVK „A“ 2414 2409 0
2014/2015 2 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 ½
2014/2015 1 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov „A“ 2164 2181 ½
2014/2015 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2248 2240 ½
2014/2015 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2319 0
2014/2015 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2250 ½
2014/2015 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2120 2121 ½
2014/2015 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2065 2060 0
2014/2015 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 0
2014/2015 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov "B" 2281 2267 0
2014/2015 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Bureš Martin Baník Havířov 2117 2117 0
2014/2015 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2076 2046 1
2013/2014 11 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2155 2136 1
2013/2014 10 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 0
2013/2014 9 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Palica Jiří ŠK Zlín "B" 1935 ½
2013/2014 8 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2069 2066 1
2013/2014 7 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2087 2069 1
2013/2014 6 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2084 2083 ½
2013/2014 5 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2278 2254 ½
2013/2014 4 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Fiala Vlastimil Agentura Garde Calcio Olomouc 2066 2058 1
2013/2014 3 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Jemelka Jan A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2005 1991 1
2013/2014 2 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálkova 2057 2052 ½
2013/2014 1 KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2154 2158 ½
2013/2014 11 VOKD Poruba "B" 2135 2123 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2060 1
2013/2014 10 VOKD Poruba "B" 2135 2123 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2038 2010 ½
2013/2014 7 VOKD Poruba "B" 2135 2123 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2258 2237 ½
2013/2014 6 VOKD Poruba "B" 2135 2123 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2188 2177 1
2013/2014 5 VOKD Poruba "B" 2135 2123 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice "A" 2246 ½
2013/2014 4 VOKD Poruba "B" 2135 2123 Vacek Antonín TJ Ostrava "B" 2053 2067 1
2013/2014 3 VOKD Poruba "B" 2135 2123 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2172 1000 1
2013/2014 2 VOKD Poruba "B" 2135 2123 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2065 2086 ½
2012/2013 10 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "B" 2306 2311 ½
2012/2013 9 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 ½
2012/2013 7 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Frolík Martin TŽ Třinec 2203 2203 0
2012/2013 6 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice 2281 1
2012/2013 5 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2178 2190 0
2012/2013 4 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Lys Josef Sokol Dobrá 2158 2150 ½
2012/2013 3 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 0
2012/2013 2 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava "B" 2209 2184 0
2012/2013 1 TJ VOKD Poruba 2204 2180 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2222 2220 1
2012/2013 10 VOKD Poruba "B" 2204 2180 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2200 2222 ½
2012/2013 9 VOKD Poruba "B" 2204 2180 Szwed Jacek ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2251 0
2012/2013 7 VOKD Poruba "B" 2204 2180 Janyška Pavel ŠK Bruntál "A" 2077 2142 ½
2012/2013 4 VOKD Poruba "B" 2204 2180 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 ½
2012/2013 3 VOKD Poruba "B" 2204 2180 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2208 2205 0
2012/2013 2 VOKD Poruba "B" 2204 2180 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 ½
2012/2013 1 VOKD Poruba "B" 2204 2180 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2144 2147 ½
2011/2012 11 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2189 2206 ½
2011/2012 10 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Bolacký Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2269 2309 ½
2011/2012 9 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Dawidów Jacek SK Slavia Orlová "B" 2272 2285 ½
2011/2012 8 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Karlík Ondřej TJ Mořkov "A" 2061 2055 1
2011/2012 7 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice 2241 ½
2011/2012 6 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2244 0
2011/2012 4 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2050 2075 1
2011/2012 3 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Černín Radim Slezan Opava "B" 2269 2283 0
2011/2012 2 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2141 2142 ½
2011/2012 1 VOKD Poruba "B" 2176 2162 Solný Michal Orel Opava "A" 2073 2073 ½
2011/2012 11 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Kawulok Marek Baník Havířov B 1986 2013 0
2011/2012 10 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 2353 2303 0
2011/2012 9 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Poloch Petr Mittal Ostrava 2276 2259 ½
2011/2012 8 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov 1886 1853 1
2011/2012 7 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Cagašík Tomáš Garde Calcio Olomouc 2296 2339 0
2011/2012 6 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Kičmer Petr Baník Havířov A 2225 2223 ½
2011/2012 5 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2316 2305 ½
2011/2012 4 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Kocián Karel Tatra Kopřivnice 2244 2241 1
2011/2012 3 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 1
2011/2012 2 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Jasný Stanislav BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2327 2343 ½
2011/2012 1 TJ VOKD Poruba 2176 2162 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2152 2149 ½
2010/2011 11 VOKD Poruba "B" 2138 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2075 ½
2010/2011 10 VOKD Poruba "B" 2138 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2106 1
2010/2011 9 VOKD Poruba "B" 2138 Pavera Vít Orel Opava "A" 1975 1
2010/2011 7 VOKD Poruba "B" 2138 Podlesný Pavel Baník Havířov "B" 2146 1
2010/2011 5 VOKD Poruba "B" 2138 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "C" 2101 1
2010/2011 4 VOKD Poruba "B" 2138 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2071 ½
2010/2011 3 VOKD Poruba "B" 2138 Langner Ladislav Slovan Havířov "A" 2367 0
2010/2011 1 VOKD Poruba "B" 2138 Kraus František TŽ Třinec "D" 2037 1
2010/2011 11 TJ VOKD Poruba 2138 Siwek Antonín ŠK Šenov 1903 1
2010/2011 10 TJ VOKD Poruba 2138 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2105 0
2010/2011 9 TJ VOKD Poruba 2138 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov 2041 1
2010/2011 8 TJ VOKD Poruba 2138 Pacl Václav Labortech Ostrava 2268 1
2010/2011 7 TJ VOKD Poruba 2138 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1952 1
2010/2011 5 TJ VOKD Poruba 2138 Kopec Ladislav Mittal Ostrava 2191 1
2010/2011 4 TJ VOKD Poruba 2138 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2053 1
2010/2011 2 TJ VOKD Poruba 2138 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2268 0
2010/2011 1 TJ VOKD Poruba 2138 Baier Pavel Baník Havířov 2138 0
2009/2010 10 TJ VOKD Poruba 2048 Pán Vladimír Slavoj Bruntál 2003 1
2009/2010 8 TJ VOKD Poruba 2048 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2055 1
2009/2010 7 TJ VOKD Poruba 2048 Žižka Petr Zbrojovka Vsetín 1695 1
2009/2010 6 TJ VOKD Poruba 2048 Ramík Jan Baník Havířov 1999 0
2009/2010 5 TJ VOKD Poruba 2048 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2059 1
2009/2010 4 TJ VOKD Poruba 2048 Šamu Pavel TJ Mittal B 1960 ½
2009/2010 3 TJ VOKD Poruba 2048 Beseda Roman TJ Mořkov 2152 0
2009/2010 2 TJ VOKD Poruba 2048 Kawulok Marek TŽ Třinec C 1966 1
2009/2010 1 TJ VOKD Poruba 2048 Novosadová Kristýna BŠŠ FM B 2029 1
2009/2010 10 Slezan Opava B 2048 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 1
2009/2010 9 Slezan Opava B 2048 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov C 2046 0
2009/2010 8 Slezan Opava B 2048 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory A 2138 ½
2009/2010 7 Slezan Opava B 2048 Mitura Karel TŽ Třinec D 2017 1
2009/2010 6 Slezan Opava B 2048 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba B 1950 1
2009/2010 5 Slezan Opava B 2048 Drastich Tomáš Slavia Havířov 2077 1
2009/2010 4 Slezan Opava B 2048 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2114 1
2009/2010 3 Slezan Opava B 2048 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2047 ½
2009/2010 2 Slezan Opava B 2048 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2181 ½
2009/2010 1 Slezan Opava B 2048 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2099 0
2008/2009 9 VOKD Poruba "C" 2025 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1844 1
2008/2009 3 VOKD Poruba "C" 2025 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 0
2008/2009 2 VOKD Poruba "C" 2025 Hlubina Pavel VOKD Poruba "B" 1976 1
2008/2009 11 TJ VOKD Poruba 2025 Vávra Pavel Zbrojovka Vsetín 2123 ½
2008/2009 10 TJ VOKD Poruba 2025 Svoboda Rostislav ŠK Zlín "C" 2018 1
2008/2009 8 TJ VOKD Poruba 2025 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "B" 2108 0
2008/2009 7 TJ VOKD Poruba 2025 Beseda Roman TJ Mořkov 2163 0
2008/2009 6 TJ VOKD Poruba 2025 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 0
2008/2009 5 TJ VOKD Poruba 2025 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2070 1
2008/2009 4 TJ VOKD Poruba 2025 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2116 1
2008/2009 1 TJ VOKD Poruba 2025 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava "B" 2179 1
2007/2008 10 ŠK TP Hrabyně 2018 Klimša Jiří TJ Sokol Háj 1870 1
2007/2008 8 ŠK TP Hrabyně 2018 Klein Antonín Slezan Opava "C" 1797 1
2007/2008 7 ŠK TP Hrabyně 2018 Walowicz David TJ Slavoj Bruntál "B" 2027 0
2007/2008 6 ŠK TP Hrabyně 2018 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1862 1
2007/2008 4 ŠK TP Hrabyně 2018 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2153 1
2007/2008 3 ŠK TP Hrabyně 2018 Černín Radim Sokol Jakartovice 2283 0
2007/2008 2 ŠK TP Hrabyně 2018 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov "B" 2067 ½
2007/2008 1 ŠK TP Hrabyně 2018 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2083 ½
2006/2007 11 ŠK TP Hrabyně 2037 Kurka Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1645 1
2006/2007 10 ŠK TP Hrabyně 2037 Hošek Stanislav ŠK u Freda Darkovičky 1956 ½
2006/2007 8 ŠK TP Hrabyně 2037 Pán Vladimír TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 ½
2006/2007 7 ŠK TP Hrabyně 2037 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1865 1
2006/2007 6 ŠK TP Hrabyně 2037 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1810 1
2006/2007 5 ŠK TP Hrabyně 2037 Dabrowski Jaroslaw TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1933 0
2006/2007 4 ŠK TP Hrabyně 2037 Hromada Jan Slezan Opava "C" 2018 ½
2006/2007 3 ŠK TP Hrabyně 2037 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2031 ½
2006/2007 2 ŠK TP Hrabyně 2037 Byma Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1966 0
2006/2007 1 ŠK TP Hrabyně 2037 Kozák Lubomír Slezský šachový klub Opava 0
2006/2007 11 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Blecha Josef Sokol Fryčovice 1955 0
2006/2007 10 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Harazim Richard Slezan Opava B 1901 1
2006/2007 9 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov B 1956 1
2006/2007 8 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín 1921 ½
2006/2007 7 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Slováček Petr ŠK Svinov 2026 ½
2006/2007 6 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Pecha Tomáš ŠK Šenov 1956 1
2006/2007 5 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Staszko Martin TŽ Třinec C 2076 ½
2006/2007 4 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Kopta Jiří SK Slavia Orlová B 2062 ½
2006/2007 3 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 1964 0
2006/2007 2 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Kašík Josef Sokol Jakartovice 1775 1
2006/2007 1 VOKD Ostrava-Poruba 2037 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1890 ½
2006/2007 2 VOKD Poruba 2037 Štefan Aleš Slovan Ostrava "A" 1698 1
2005/2006 8 ŠK TP Hrabyně "A" 2015 Janyška Pavel Slezan Opava "A" 2039 0
2005/2006 7 ŠK TP Hrabyně "A" 2015 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2126 0
2005/2006 6 ŠK TP Hrabyně "A" 2015 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov"A" 2038 ½
2005/2006 5 ŠK TP Hrabyně "A" 2015 Poláček Michal Mittal Ostrava "B" 2043 1
2005/2006 4 ŠK TP Hrabyně "A" 2015 Pecha Vladan ŠK Frýdek-Místek "B" 1817 0
2005/2006 3 ŠK TP Hrabyně "A" 2015 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2054 ½
2005/2006 2 ŠK TP Hrabyně "A" 2015 Slížek Josef Sokol Hutisko-Solanec "A" 1983 ½
2005/2006 1 ŠK TP Hrabyně "A" 2015 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava "A" 2133 ½
2005/2006 11 VOKD Poruba A 2015 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2062 1
2005/2006 10 VOKD Poruba A 2015 Mitura Karel BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 1
2005/2006 8 VOKD Poruba A 2015 Durčák Zdeněk Jakl Karviná B 1903 1
2005/2006 7 VOKD Poruba A 2015 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2042 0
2005/2006 6 VOKD Poruba A 2015 Socha Jaromír ŠK Šenov A 2015 ½
2005/2006 5 VOKD Poruba A 2015 Gil Karel Baníl Havířov B 2008 ½
2005/2006 3 VOKD Poruba A 2015 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2047 0
2005/2006 2 VOKD Poruba A 2015 Tyleček Drahomír ŠK Svinov A 1989 ½
2005/2006 1 VOKD Poruba A 2015 Hájek Michal LaborTech Ostrava B 2215 ½
2004/2005 11 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Hlubina Pavel VOKD Poruba A" 2043 ½
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Holeček Vladimír Frýdek-Místek B" 2065 ½
2004/2005 9 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Maršálek Jaromír Sokol Dobrá A" 2024 1
2004/2005 8 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Sekáč Martin Baník HavířovA" 2125 0
2004/2005 7 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Šplíchal Stanislav NH Ostrava A" 2160 ½
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Hromada Václav Slezan Opava B" 2154 0
2004/2005 3 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Medunová Věra ŠK Stonava A" 2196 0
2004/2005 2 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Novák Jiří Baník Havířov B" 1973 0
2004/2005 1 ŠKTP Hrabyně A" 1932 Kaňok Jan NH Ostrava B" 1931 1
2004/2005 11 VOKD Poruba D" 1932 Slováček Petr ŠK Svinov B" 2047 1
2004/2005 10 VOKD Poruba D" 1932 Kotlář Jarmil ŠK Šenov B" 1884 1
2004/2005 9 VOKD Poruba D" 1932 Hladík Oto NH Ostrava D" 2176 0
2004/2005 8 VOKD Poruba D" 1932 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 2000 0
2004/2005 7 VOKD Poruba D" 1932 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava A 1960 ½
2004/2005 6 VOKD Poruba D" 1932 Herič Milan ŠK Svinov C" 1735 1
2004/2005 5 VOKD Poruba D" 1932 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C" 1982 1
2004/2005 4 VOKD Poruba D" 1932 Poláček Michal NH Ostrava E" 2036 ½
2004/2005 3 VOKD Poruba D" 1932 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A" 1942 1
2004/2005 2 VOKD Poruba D" 1932 Herman Pavel DPMO Ostrava C" 1888 1
2004/2005 1 VOKD Poruba D" 1932 Viliams Aleš DPMO Ostrava B" 1809 1
2003/2004 11 ŠKTP Hrabyně B 1838 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 1992 1
2003/2004 10 ŠKTP Hrabyně B 1838 Benčo Pavel ŠK Frýdek-MístekC 2094 ½
2003/2004 8 ŠKTP Hrabyně B 1838 Walowicz David TJ Břidličná A 2102 ½
2003/2004 7 ŠKTP Hrabyně B 1838 Bulava Petr Baník Havířov B 2076 0
2003/2004 6 ŠKTP Hrabyně B 1838 Rada Dalibor Sokol Dobrá B 2037 ½
2003/2004 5 ŠKTP Hrabyně B 1838 Neděla Jiří ŠK MSA D.BenešovB 1979 1
2003/2004 4 ŠKTP Hrabyně B 1838 Beseda Roman Mořkov A 2116 ½
2003/2004 3 ŠKTP Hrabyně B 1838 Pavera Vít West 1999 Opava A 1801 0
2003/2004 1 ŠKTP Hrabyně B 1838 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava 1999 0
2003/2004 10 VOKD Poruba 1838 Kramoliš Pavel NH Ostrava 1792 1
2003/2004 8 VOKD Poruba 1838 Mikoška Josef Vagónka Studénka 1801 1
2003/2004 7 VOKD Poruba 1838 Herič Milan ŠK Svinov 1741 0
2003/2004 6 VOKD Poruba 1838 Hardyn Jaroslav Kopřivnice 1623 1
2003/2004 5 VOKD Poruba 1838 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín 1799 1
2003/2004 4 VOKD Poruba 1838 Skýba Radim ŠK Šenov 1817 1
2003/2004 2 VOKD Poruba 1838 Kudláček František VOKD Poruba 1871 1
2003/2004 1 VOKD Poruba 1838 Pistl Robert Slavoj Poruba 1858 1