Hráč Novotný Stanislav

Novotný Stanislav

User Pic
Jméno: Novotný Stanislav
Oddíl: Šachový spolek Polanka
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1660
Elo mezinárodní: 1596
ID: 8868
FIDE ID: 360350
Rok narození: 1960
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Šachový spolek Polanka 1681 1680 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1485 1517 0 soutěž
2019/2020 5 Šachový spolek Polanka 1681 1691 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava C 1622 1607 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachový spolek Polanka 1681 1691 Barčik Peter ŠK Ostrava - Jih C 1546 1543 1 soutěž
2019/2020 3 Šachový spolek Polanka 1681 1691 Chlevišťan Jaromír VOKD 1414 1435 0 soutěž
2019/2020 2 Šachový spolek Polanka 1681 1691 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava B 0 1626 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový spolek Polanka 1681 1691 Hübner Lukáš Slavoj Poruba G 1350 1385 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový spolek Polanka 1727 1724 Votýpka Miroslav ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový spolek Polanka 1741 1724 Čech Jaroslav VOKD Poruba 1624 1696 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový spolek Polanka 1733 1718 Peška Jan ŠK Hoštálkovice B 1495 1547 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový spolek Polanka 1733 1718 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava B 1328 1387 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový spolek Polanka 1733 1718 Peřík Alois ŠK Ostrava - Jih C 1809 1804 ½ soutěž
2018/2019 9 Baník Havířov "C" 1741 1724 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1903 1878 0 soutěž
2018/2019 8 Baník Havířov "C" 1741 1724 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1801 1785 0 soutěž
2018/2019 5 Baník Havířov "C" 1733 1718 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1645 1655 1 soutěž
2017/2018 1 Šachový spolek Polanka 1773 1773 Šálek Josef Slovan Ostrava B 0 1740 0 soutěž
2017/2018 6 Šachový spolek Polanka 1778 1773 Nešpor Ivan ŠK Šenov D 1726 1758 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachový spolek Polanka 1789 1773 Broskevič Lumír ŠK Šenov E 1725 1669 1 soutěž
2017/2018 4 Šachový spolek Polanka 1789 1773 Šálek Josef Slovan Ostrava B 0 1740 ½ soutěž
2017/2018 3 Šachový spolek Polanka 1789 1773 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba F 1565 1620 1 soutěž
2017/2018 1 Šachový spolek Polanka 1780 1775 Maceček Pavel Dynamo DP Ostrava B 0 1818 1 soutěž
2017/2018 10 Baník Havířov C 1789 1773 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1791 1837 ½ soutěž
2017/2018 8 Baník Havířov C 1773 1773 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová D 1736 1677 1 soutěž
2017/2018 5 Baník Havířov C 1789 1773 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1808 1832 ½ soutěž
2017/2018 2 Baník Havířov C 1789 1773 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1773 1801 0 soutěž
2017/2018 1 Baník Havířov C 1780 1775 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek 1763 1835 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Šenov B 1789 1773 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory A 1837 1783 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Šenov B 1773 1773 Jamroz Ladislav ŠK Petřvald 1673 1673 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Šenov B 1778 1773 Macháč Antonín TJ Mořkov A 1600 1655 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Šenov B 1778 1773 Berek Miroslav TJ Fulnek 0 1614 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Šenov B 1789 1773 Sudolský Jan TJ VOKD Poruba 1520 1547 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Šenov B 1789 1773 Oborný Lubor ŠK Slavoj Poruba D 1914 1916 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Chmiel Jan Sokol Chotebuz 1650 1702 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Konečný Herbert Sokol Terlicko 1589 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Neumann Karel SK Slavia Orlova "F" 1356 1371 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Krajčovič Filip SK Karvina "C" 1653 1681 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Lipus Drahomír OS Rychvald "C" 1585 1633 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Beran Daniel OS Rychvald "B" 1000 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Bažanowski Stanislav Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Demková Ester SK Slavia Orlova "E" 1254 1273 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 Balys Stanislav Inter Petrovice "B" 1623 1656 1 soutěž
2015/2016 7 Sokol Polanka "A" 1789 1758 Miklosz Michael TJ Ostrava "E" 1384 1222 1 soutěž
2015/2016 5 Sokol Polanka "A" 1789 1758 Janků Viktor Dynamo DPO "B" 1533 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Polanka "A" 1789 1758 Scharbert Martin TJ Mariánské Hory "C" 1606 0 soutěž
2015/2016 2 Sokol Polanka "A" 1789 1758 Peška Jan ŠK Hošťálkovice "B" 1542 1574 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Baník Havířov "D" 1814 1765 Konečný Vladimír Inter Petrovice "B" 1879 1933 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Baník Havířov "D" 1814 1765 Šebesta Petr SK Slávia Orlová "F" 1610 1650 0 soutěž
2014/2015 10 Baník Havířov "C" 1814 1765 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1887 0 soutěž
2014/2015 9 Baník Havířov "C" 1814 1765 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1946 1956 ½ soutěž
2014/2015 7 Baník Havířov "C" 1814 1765 Pilch David SK Slavia Orlová "D" 1672 1787 ½ soutěž
2014/2015 5 Baník Havířov "C" 1814 1765 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1661 1 soutěž
2014/2015 6 Sokol Polanka n/O 1814 1765 Depta Tomáš Dynamo DP Ostrava "B" 1802 1878 0 soutěž
2014/2015 4 Sokol Polanka n/O 1814 1765 Ramian Zdeněk TJ Mariánské Hory "D" 1791 1772 ½ soutěž
2014/2015 2 Sokol Polanka n/O 1814 1765 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1757 0 soutěž
2013/2014 6 Sokol Polanka 1856 1774 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 1 soutěž
2013/2014 5 Sokol Polanka 1856 1774 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba "D" 1961 0 soutěž
2013/2014 4 Sokol Polanka 1856 1774 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1709 0 soutěž
2013/2014 3 Sokol Polanka 1856 1774 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba "D" 1577 1 soutěž
2013/2014 2 Sokol Polanka 1856 1774 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1586 1675 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Mariánské Hory "A" 1856 1774 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1950 1978 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "A" 1856 1774 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1913 1907 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "A" 1856 1774 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 0 soutěž
2012/2013 11 Sokol Polanka n./O 1898 1875 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba "D" 1870 ½ soutěž
2012/2013 10 Sokol Polanka n./O 1898 1875 Jelínek Marek TJ Ostrava "C" 2077 2065 0 soutěž
2012/2013 7 Sokol Polanka n./O 1898 1875 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1754 0 soutěž
2012/2013 6 Sokol Polanka n./O 1898 1875 Sanitrák Tomáš TJ Sokol Vítkovice 1798 0 soutěž
2012/2013 5 Sokol Polanka n./O 1898 1875 Herič Milan TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 Bok Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1879 1868 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 Stetz Jan ŠK Karviná "B" 1698 1701 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1764 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2094 2019 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1891 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1816 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 1830 ½ soutěž
2011/2012 11 Sokol Polanka n./O 1975 1927 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava ,,B" 1868 ½ soutěž
2011/2012 10 Sokol Polanka n./O 1975 1927 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1873 1973 1 soutěž
2011/2012 9 Sokol Polanka n./O 1975 1927 Dobeš Luděk VOKD Poruba ,,D" 2069 2060 0 soutěž
2011/2012 8 Sokol Polanka n./O 1975 1927 Votýpka Miroslav Mariánské Hory ,,C" 1881 ½ soutěž
2011/2012 7 Sokol Polanka n./O 1975 1927 Horký Josef Slavoj Poruba,,C" 1800 ½ soutěž
2011/2012 5 Sokol Polanka n./O 1975 1927 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 1970 ½ soutěž
2011/2012 3 Sokol Polanka n./O 1975 1927 Pohludka Ondřej Šk Šenov,,B" 2118 2067 0 soutěž
2011/2012 1 Sokol Polanka n./O 1975 1927 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1909 1950 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Baník Havířov "C" 1975 1927 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1603 1740 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Baník Havířov "C" 1975 1927 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1761 1850 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Baník Havířov "C" 1975 1927 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1980 2052 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Baník Havířov "C" 1975 1927 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1838 1840 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Baník Havířov "C" 1975 1927 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1982 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Baník Havířov "C" 1975 1927 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B 1834 1903 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Sokol Skalice 1798 Vaníček Michal TJ Sokol Staříč 1788 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Skalice 1798 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá „B“ 1641 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Skalice 1798 Kacíř Tomáš TJ Comfort Dobratice 1672 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Skalice 1798 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1797 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Skalice 1798 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá „B“ 1532 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Skalice 1798 Kacíř Tomáš TJ Comfort Dobratice 1672 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Skalice 1798 Konkol Radim Sokol Brušperk 1356 1 soutěž
2010/2011 10 Sokol Polanka 1798 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2237 0 soutěž
2010/2011 9 Sokol Polanka 1798 Šafařík Roman Sokol Vítkovice 1732 ½ soutěž
2010/2011 7 Sokol Polanka 1798 Šíma Nikola TJ Mariánské Hory F 1897 ½ soutěž
2010/2011 5 Sokol Polanka 1798 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2237 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Polanka 1798 Kudla Richard TJ Mariánské Hory F 1895 0 soutěž
2010/2011 1 Sokol Polanka 1798 Nešpor Ivan ŠK Šenov 1749 1 soutěž
2010/2011 7 Sokol Polanka 1798 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava C 1692 1 soutěž
2010/2011 5 Sokol Polanka 1798 Sklenář Josef TJ Mariánské Hory D 1610 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Sokol Skalice 1758 Ochmyt Jakub TŽ Třinec "F" 1000 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Sokol Skalice 1758 Kluz Michal SK Bystřice n. O. 1689 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Skalice 1758 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1787 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Sokol Skalice 1758 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1661 0 soutěž
2009/2010 9 Sokol Polanka n/O 1758 Bosák Michal Sokol Vítkovice B 1533 1 soutěž
2009/2010 8 Sokol Polanka n/O 1758 Sklenář Josef TJ Mariánské Hory G 1585 0 soutěž
2009/2010 7 Sokol Polanka n/O 1758 Bárta Jan Slavoj Poruba 1962 0 soutěž
2009/2010 6 Sokol Polanka n/O 1758 Košťálek Filip VOKD Poruba F 1476 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Polanka n/O 1758 Schoffer Martin ŠK Šenov 1670 ½ soutěž
2009/2010 4 Sokol Polanka n/O 1758 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1710 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Polanka n/O 1758 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava 1800 ½ soutěž
2009/2010 7 Sokol Polanka n/O 1758 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba C 1950 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Polanka n/O 1758 Viliams Aleš Dynamo DP Ostrava D 1742 ½ soutěž
2009/2010 5 Sokol Polanka n/O 1758 Scharbert Martin TJ Mariánské Hory E 1565 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Polanka n/O 1758 Nešpor Ivan ŠK Šenov C 1797 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Skalice "A" 1764 Slovák Svatopluk Sokol Brušperk 1802 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Skalice "A" 1764 Samiec Pavel Mosty u Jablunkova 1853 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Skalice "A" 1764 Kotas Jan SK Bystřice nad Olší 1986 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Skalice "A" 1764 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1662 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Skalice "A" 1764 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "C" 1646 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Skalice "A" 1764 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Skalice "A" 1764 Volný Patrik TŽ Třinec "F" 1728 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1764 Pavlas Jaroslav Dynamo DP Ostrava "C" 1816 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1764 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1754 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1764 Nešpor Ivan ŠK Šenov "D" 1813 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1764 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1684 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1764 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1948 ½ soutěž
2008/2009 11 Sokol Polanka 1764 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice 1536 1 soutěž
2008/2009 10 Sokol Polanka 1764 Molnárová Jana Mittal Ostrava ½ soutěž
2008/2009 9 Sokol Polanka 1764 Kudla Richard Svinov "Masters" 2003 ½ soutěž
2008/2009 8 Sokol Polanka 1764 Herič Milan Svinov "Talenti" 1691 1 soutěž
2008/2009 7 Sokol Polanka 1764 Valenčík Michal Šenov-junioři 1725 1 soutěž
2008/2009 6 Sokol Polanka 1764 Štefan Aleš Slovan Ostrava "B" 1704 ½ soutěž
2008/2009 5 Sokol Polanka 1764 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1925 1 soutěž
2008/2009 4 Sokol Polanka 1764 Týn Ondřej Mittal Ostrava-junioři 1731 ½ soutěž
2008/2009 3 Sokol Polanka 1764 Jarolím Jan VOKD Poruba 1798 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Polanka 1764 Vašek Jaroslav Šenov-muži 1743 0 soutěž
2008/2009 1 Sokol Polanka 1764 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1624 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Sokol Skalice"A" 1777 Blahut Jaroslav TŽ Třinec"E" 1783 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Skalice"A" 1777 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá"C" 1750 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Skalice"A" 1777 Cupek Martin Mosty u Jablunkova 2091 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Sokol Skalice"A" 1777 Chwastek Otto ŠK Bystřice n.Olší 1952 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol Skalice"A" 1777 Novák Petr TJ Sokol Skalice"B" 1578 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Sokol Skalice"A" 1777 Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1694 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Skalice"A" 1777 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1807 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Sokol Polanka 1777 Koki Jan TJ Mariánské Hory 1490 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Sokol Polanka 1777 Týn Marek Mittal Ostrava 1669 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Sokol Polanka 1777 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1705 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sokol Polanka 1777 Zygma Jiří Šenov-muži 1669 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Sokol Polanka 1777 Škuta Arnošt ŠK Svinov "E" 1667 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sokol Polanka 1777 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba "G" 1582 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Sokol Polanka 1777 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "B" 1546 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Sokol Polanka 1777 Pavlíček Tomáš Šenov junioři 1633 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 Pavlas Jaroslav Dynamo DP Ostrava "C" 1816 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 Broskevič Lumír ŠK Šenov "D" 1790 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 Czorniak František Slavoj Poruba "C" 1721 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 Skočková Kateřina VOKD Poruba "F" 1667 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory "B" 1682 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava "D" 1711 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1705 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "C" 1802 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Sokol Polanka 1800 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1740 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Sokol Polanka 1800 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "B" 1768 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Sokol Polanka 1800 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 2020 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Sokol Polanka 1800 Trapl Dalibor VOKD Poruba 1824 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Sokol Polanka 1800 Snopek Jiří ŠK Svinov "A" 1904 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Sokol Polanka 1800 Zygma Jiří ŠK Šenov 1713 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Sokol Polanka 1800 Herman Pavel Dynamo DPO 1896 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Sokol Polanka 1800 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory 1 soutěž
2006/2007 8 Sokol Polanka "A" 1800 Broskevič Lumír ŠK Šenov "D" 1752 0 soutěž
2006/2007 7 Sokol Polanka "A" 1800 Folta Jaroslav Dynamo DPO "C" 1820 ½ soutěž
2006/2007 6 Sokol Polanka "A" 1800 Herič Milan ŠK Svinov "C" 1718 1 soutěž
2006/2007 5 Sokol Polanka "A" 1800 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "F" 1808 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Polanka "A" 1800 Petráš Alois VOKD Poruba "E" 1881 0 soutěž
2006/2007 3 Sokol Polanka "A" 1800 Viliams Aleš Dynamo DPO "D" 1776 ½ soutěž
2006/2007 2 Sokol Polanka "A" 1800 Horký Josef Slavoj Poruba "D" 1823 ½ soutěž
2006/2007 1 Sokol Polanka "A" 1800 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 1808 ½ soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Skalice 1866 Červenka Roman SK Slavia Orlová C 1904 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Sokol Skalice 1866 Sobek Rostislav ŠK Inter Petrovice A 1978 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Sokol Skalice 1866 Barteček Ladislav OS Rychvald A 1902 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Sokol Skalice 1866 Turoň Petr TJ Vendryně 2098 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Sokol Skalice 1866 Ramík Jan Baník Havířov C 1997 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Sokol Skalice 1866 Wanot Aleš SK Slavia Orlová D 1947 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Sokol Skalice 1866 Mikulec Jiří TJ Sokol Dobrá B 1923 0 soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Skalice 1866 Hóta Petr TŽ Třinec D 2045 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ Sokol Skalice 1866 Macíček Jan TJ Sokol Fryčovice 1965 0 soutěž
2005/2006 11 Sokol Polanka "A" 1866 Viliams Aleš DP Ostrava "D" 1803 ½ soutěž
2005/2006 10 Sokol Polanka "A" 1866 Petráš Alois VOKD Poruba "E" 1899 ½ soutěž
2005/2006 9 Sokol Polanka "A" 1866 Czorniak František Slavoj Poruba "D" 1748 ½ soutěž
2005/2006 8 Sokol Polanka "A" 1866 Broskevič Lumír ŠK Šenov "D" 1770 1 soutěž
2005/2006 7 Sokol Polanka "A" 1866 Lyčka Jaromír Slovan Ostrava "B" 1605 0 soutěž
2005/2006 6 Sokol Polanka "A" 1866 Folta Jaroslav DP Ostrava "C" 1825 ½ soutěž
2005/2006 5 Sokol Polanka "A" 1866 Gromnica Milan ŠK Svinov "C" 1729 ½ soutěž
2005/2006 4 Sokol Polanka "A" 1866 Studnik Oldřich Mittal Ostrava "F" 1826 ½ soutěž
2005/2006 3 Sokol Polanka "A" 1866 Bagar Miroslav TJ Mariánské Hory "B" 1569 1 soutěž
2005/2006 2 Sokol Polanka "A" 1866 Votýpka Miroslav Unie Hlubina "B" 1869 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Polanka "A" 1866 Chliapas Nikos Slovan Ostrava "A" 2017 0 soutěž
2005/2006 8 Sokol Polanka 1866 Snopek Jiří ŠK Svinov "A" 1911 ½ soutěž
2005/2006 7 Sokol Polanka 1866 Radvanský Matěj Šenov-junioři 1620 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Polanka 1866 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1732 ½ soutěž
2005/2006 5 Sokol Polanka 1866 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1762 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Polanka 1866 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1984 0 soutěž
2005/2006 3 Sokol Polanka 1866 Trapl Dalibor VOKD Poruba "F" 1718 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Polanka 1866 Škuta Arnošt ŠK Svinov "B" 1689 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Polanka 1866 Zygma Jiří Šenov-muži 1727 1 soutěž
2004/2005 9 Sokol Polanka 1850 Didi Jan NH Ostrava 2131 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Polanka 1850 Kozel Miroslav ŠK Šenov A"- muži 1769 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Polanka 1850 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava D" 1791 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Polanka 1850 Šebestík Petr TJ Mariánské Hory 1713 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Polanka 1850 Skočková Kateřina VOKD Poruba 1605 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Polanka 1850 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava C" 1759 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Polanka 1850 Škuta Arnošt ŠK Svinov B" 1680 ½ soutěž
2004/2005 1 Sokol Polanka 1850 Snopek Jiří ŠK Svinov A" 2009 ½ soutěž
2004/2005 11 Polanka A" 1850 Urbanec Drahomír ŠK Šenov D" 1781 1 soutěž
2004/2005 10 Polanka A" 1850 Bagar Miroslav TJ Mar.Hory B" 1558 1 soutěž
2004/2005 9 Polanka A" 1850 Lišťák Břetislav NH Ostrava F" 1769 1 soutěž
2004/2005 8 Polanka A" 1850 Lahola Květoslav DPMO Ostrava D" 1809 ½ soutěž
2004/2005 7 Polanka A" 1850 Votýpka Miroslav Unie Hlubina B" 1880 ½ soutěž
2004/2005 6 Polanka A" 1850 Maceček Pavel HTJ Odra B" 1795 1 soutěž
2004/2005 5 Polanka A" 1850 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B" 1759 1 soutěž
2004/2005 4 Polanka A" 1850 Hettenberger Miroslav TJ Mar.Hory A" 1842 1 soutěž
2004/2005 3 Polanka A" 1850 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 2001 1 soutěž
2004/2005 2 Polanka A" 1850 Petráš Alois VOKD Poruba E" 1907 ½ soutěž
2004/2005 1 Polanka A" 1850 Rodshtein Tereza Slavoj Poruba D" 1928 1 soutěž
2003/2004 9 Polanka 1774 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1765 1 soutěž
2003/2004 8 Polanka 1774 Lahola Květoslav DPMO Ostrava 1769 ½ soutěž
2003/2004 7 Polanka 1774 Pilsová Karolína Slavoj Poruba 1732 1 soutěž
2003/2004 6 Polanka 1774 Štökl Adam Unie Hlubina 1629 1 soutěž
2003/2004 5 Polanka 1774 Petráš Alois VOKD Poruba 1906 ½ soutěž
2003/2004 4 Polanka 1774 Folta Jaroslav DPMO Ostrava 1810 1 soutěž
2003/2004 3 Polanka 1774 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1762 1 soutěž
2003/2004 2 Polanka 1774 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory 1807 ½ soutěž
2003/2004 1 Polanka 1774 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice 1836 ½ soutěž
2003/2004 11 TJ Sokol Skalice 1774 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1973 1 soutěž
2003/2004 10 TJ Sokol Skalice 1774 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 1972 0 soutěž
2003/2004 9 TJ Sokol Skalice 1774 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1893 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Sokol Skalice 1774 Maňásek Jaromír TŽ Třinec C 1992 0 soutěž
2003/2004 7 TJ Sokol Skalice 1774 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec D 1949 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Sokol Skalice 1774 Prokop Milan Sokol Fryčovice 1846 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Sokol Skalice 1774 Wojnar Daniel TJ Vendryně 1894 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Sokol Skalice 1774 Kasal Kamil Slavia Orlová C 1947 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ Sokol Skalice 1774 Radecki Petr LokomotivaPetrovice 1891 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Sokol Skalice 1774 Szczepanek Radoslaw VP Frýdek-ístek "D" 1 soutěž