Hráč Fiřt Stanislav

Fiřt Stanislav

User Pic
Jméno: Fiřt Stanislav
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2183
Elo mezinárodní: 2202
ID: 55
FIDE ID: 300268
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č Labortech Ostrava "B" 2217 2201 Kubicka Anna ŠK Karviná 1
2017/2018 11 Č TJ Ostrava B 2220 2206 Olšar Robin Slezan Opava B 2030 2040 ½
2017/2018 1 B TJ Ostrava B 2217 2201 Havelka Ondřej TJ Ostrava C 2160 2144 1
2017/2018 11 Č Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno p/P 1925 1930 ½
2017/2018 2 B Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Polok Kacper TJ Slovan Havířov "A" 2306 ½
2017/2018 1 B Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 0
2015/2016 11 B Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2256 2248 ½
2015/2016 10 Č Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2312 0
2015/2016 9 B Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Didi Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 1
2015/2016 8 Č Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec "B" 2405 2303 0
2015/2016 7 B Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2267 2281 0
2015/2016 6 Č Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 1
2015/2016 5 Č Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Bačák Martin Sokol Postoupky 2085 2078 1
2015/2016 4 B Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2142 2121 ½
2015/2016 3 Č Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 0
2015/2016 2 B Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 1
2015/2016 1 Č Labortech Ostrava "B" 2230 2213 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2142 2153 1
2014/2015 11 Č Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Bureš Martin Baník Havířov 2117 2117 ½
2014/2015 10 B Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2204 2213 ½
2014/2015 9 Č Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 ½
2014/2015 8 B Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2204 2201 1
2014/2015 7 B Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2248 2240 ½
2014/2015 6 Č Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2282 2256 ½
2014/2015 5 B Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Vaněk Ladislav Tatran Litovel "B" 2184 2184 0
2014/2015 4 Č Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2058 2079 ½
2014/2015 3 B Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2155 2163 ½
2014/2015 2 Č Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 0
2014/2015 1 B Labortech Ostrava "B" 2242 2226 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov "B" 2110 2117 0
2013/2014 11 B Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice "A" 2177 2181 ½
2013/2014 10 Č Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2081 2076 ½
2013/2014 9 B Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2172 1000 1
2013/2014 8 Č Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2065 2086 1
2013/2014 7 B Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2135 2123 ½
2013/2014 6 Č Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2060 ½
2013/2014 5 B Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2223 2287 0
2013/2014 4 Č Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2155 2159 1
2013/2014 3 B Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2230 2222 ½
2013/2014 2 Č Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Kocur Valter ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 1
2013/2014 1 Č Labortech Ostrava "B" 2258 2237 Tomeček Jan Baník Havířov "B" 2153 2162 ½
2013/2014 11 Č Labortech Ostrava 2258 2237 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2423 2417 0
2013/2014 10 B Labortech Ostrava 2258 2237 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 0
2013/2014 9 B Labortech Ostrava 2258 2237 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2257 2242 ½
2013/2014 3 B Labortech Ostrava 2258 2237 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 ½
2012/2013 11 B Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2153 2157 0
2012/2013 10 Č Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2101 2111 ½
2012/2013 9 B Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2158 2161 ½
2012/2013 8 Č Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 ½
2012/2013 7 B Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Tymrakiewicz Rafal SK Slavia Orlová "B" 2265 0
2012/2013 6 Č Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2277 2284 0
2012/2013 5 B Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Frolík Martin TŽ Třinec 2203 2203 ½
2012/2013 4 Č Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2181 2190 1
2012/2013 3 B Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Bačák Martin Sokol Postoupky 2103 2087 ½
2012/2013 2 Č Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2198 2221 0
2012/2013 1 B Labortech Ostrava "B" 2290 2278 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2302 2295 ½
2011/2012 11 Č Labortech Ostrava B 2294 2276 Langner Ladislav TŽ Třinec 2350 2336 ½
2011/2012 10 B Labortech Ostrava B 2294 2276 Olšarová Karolína Slavia Orlová 2176 2280 ½
2011/2012 9 B Labortech Ostrava B 2294 2276 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2368 2352 0
2011/2012 8 Č Labortech Ostrava B 2294 2276 Biolek Richard A64 Grygov B 2464 2460 0
2011/2012 7 B Labortech Ostrava B 2294 2276 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2199 2219 1
2011/2012 6 Č Labortech Ostrava B 2294 2276 Bažant Petr ŠK Staré Město 2370 2356 ½
2011/2012 5 B Labortech Ostrava B 2294 2276 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 1
2011/2012 4 Č Labortech Ostrava B 2294 2276 Havlík Jan ŠK Gordic 2343 2335 0
2011/2012 3 B Labortech Ostrava B 2294 2276 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2307 2310 ½
2011/2012 2 Č Labortech Ostrava B 2294 2276 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2267 2269 ½
2011/2012 1 B Labortech Ostrava B 2294 2276 Buchníček Petr ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2330 2330 ½
2011/2012 11 B ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2312 0
2011/2012 10 Č ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2237 2187 ½
2011/2012 9 Č ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 Krčál Michal ŠK Zlín 2130 2129 ½
2011/2012 8 Č ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2319 2355 0
2011/2012 6 B ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2500 2499 0
2011/2012 5 Č ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov 2257 2251 1
2011/2012 2 B ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2219 2196 1
2011/2012 1 Č ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 ½
2010/2011 11 B Labortech Ostrava 2327 Benčo Pavel BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 0
2010/2011 10 Č Labortech Ostrava 2327 Zwardoň Vojtěch Mittal Ostrava 2213 ½
2010/2011 8 Č Labortech Ostrava 2327 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2159 ½
2010/2011 7 B Labortech Ostrava 2327 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2271 ½
2010/2011 6 Č Labortech Ostrava 2327 Vesselovsky Serguei Baník Havířov 2349 ½
2010/2011 5 B Labortech Ostrava 2327 Macíček Jakub ŠK Šenov 2199 0
2010/2011 3 B Labortech Ostrava 2327 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2109 1
2010/2011 1 Č Labortech Ostrava 2327 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1951 1
2010/2011 11 B ŠK Labortech Ostrava 2327 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2408 0
2010/2011 10 Č ŠK Labortech Ostrava 2327 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2404 0
2010/2011 9 Č ŠK Labortech Ostrava 2327 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 ½
2010/2011 8 B ŠK Labortech Ostrava 2327 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2506 0
2010/2011 6 B ŠK Labortech Ostrava 2327 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2305 1
2010/2011 5 Č ŠK Labortech Ostrava 2327 Chytilek Roman ŠK Zlín 2366 0
2010/2011 4 B ŠK Labortech Ostrava 2327 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 1
2010/2011 3 Č ŠK Labortech Ostrava 2327 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2426 0
2010/2011 2 Č ŠK Labortech Ostrava 2327 Walek Milan TŽ Třinec 2381 ½
2010/2011 1 B ŠK Labortech Ostrava 2327 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 0
2009/2010 11 Č ŠK Labortech Ostrava 2315 Poloch Petr TJ Mittal Ostrava 2274 1
2009/2010 10 B ŠK Labortech Ostrava 2315 Krejčí Jan Tatran Litovel A 2453 1
2009/2010 9 Č ŠK Labortech Ostrava 2315 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2277 0
2009/2010 8 B ŠK Labortech Ostrava 2315 Jurčík Martin Jakl Karvina 2343 ½
2009/2010 7 B ŠK Labortech Ostrava 2315 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2296 0
2009/2010 6 Č ŠK Labortech Ostrava 2315 Pertlová Soňa TŽ Třinec B 2226 1
2009/2010 5 B ŠK Labortech Ostrava 2315 Bažant Petr ŠK Staré Město 2304 ½
2009/2010 4 Č ŠK Labortech Ostrava 2315 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2267 1
2009/2010 3 B ŠK Labortech Ostrava 2315 Velička Petr ŠK Slavoj Poruba 2480 ½
2009/2010 2 Č ŠK Labortech Ostrava 2315 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2344 0
2009/2010 1 B ŠK Labortech Ostrava 2315 Helis Tadeusz SK Slavia Orlová 2288 1
2009/2010 11 Č ŠK Geofin Ostrava 2315 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2542 ½
2009/2010 10 B ŠK Geofin Ostrava 2315 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 ½
2009/2010 9 B ŠK Geofin Ostrava 2315 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2296 0
2009/2010 8 Č ŠK Geofin Ostrava 2315 Růžička Petr TŽ Třinec 2283 ½
2009/2010 5 B ŠK Geofin Ostrava 2315 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2385 ½
2009/2010 4 B ŠK Geofin Ostrava 2315 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2292 1
2009/2010 3 Č ŠK Geofin Ostrava 2315 Mirumian Vigen SAGINA Pardubice 2508 0
2009/2010 2 Č ŠK Geofin Ostrava 2315 Roubalík Jakub ŠK SK Zlín 2253 1
2009/2010 1 B ŠK Geofin Ostrava 2315 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2220 ½
2008/2009 10 B ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2117 ½
2008/2009 8 B ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 Kičmer Petr Baník Havířov 2210 1
2008/2009 7 Č ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2154 1
2008/2009 6 B ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2215 1
2008/2009 5 B ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 Zelenka Milan TJ Mořkov 2150 0
2008/2009 3 B ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2146 ½
2008/2009 2 Č ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2105 1
2008/2009 1 B ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 Kubín Petr Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2076 1
2008/2009 10 B ŠK GEOFIN Ostrava 2314 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2406 1
2008/2009 9 B ŠK GEOFIN Ostrava 2314 Roško Luboš RC Sport Pardubice 2347 ½
2008/2009 8 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2314 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna" 2252 1
2008/2009 4 B ŠK GEOFIN Ostrava 2314 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2375 ½
2008/2009 3 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2314 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2477 ½
2007/2008 9 Č Labortech-Geofin Ostrava 2340 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2398 1
2007/2008 8 B Labortech-Geofin Ostrava 2340 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2328 0
2007/2008 7 Č Labortech-Geofin Ostrava 2340 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2329 0
2007/2008 6 B Labortech-Geofin Ostrava 2340 Chytilek Roman ŠK Zlín 2384 ½
2007/2008 5 B Labortech-Geofin Ostrava 2340 Frolík Martin TŽ Třinec 2249 1
2007/2008 4 B Labortech-Geofin Ostrava 2340 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2231 ½
2007/2008 3 Č Labortech-Geofin Ostrava 2340 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2492 ½
2007/2008 2 Č Labortech-Geofin Ostrava 2340 Mirumian Vigen RC Sport Pardubice 2516 0
2007/2008 1 B Labortech-Geofin Ostrava 2340 Svatoš Jan Sokol Plzeň I 2314 ½
2006/2007 11 Č LaborTech Ostrava "B" 2336 Vrátný Radim Mittal Ostrava "B" 2230 ½
2006/2007 8 B LaborTech Ostrava "B" 2336 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná "A" 2314 ½
2006/2007 7 Č LaborTech Ostrava "B" 2336 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2235 1
2006/2007 6 B LaborTech Ostrava "B" 2336 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2232 1
2006/2007 3 B LaborTech Ostrava "B" 2336 Szczepanek Radoslaw MSA Dolní Benešov "A" ½
2006/2007 1 B LaborTech Ostrava "B" 2336 Zelenka Milan TJ Mořkov 2167 1
2006/2007 11 Č Labortech Ostrava 2336 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad 2147 1
2006/2007 10 Č Labortech Ostrava 2336 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2422 1
2006/2007 9 B Labortech Ostrava 2336 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2273 0
2006/2007 8 B Labortech Ostrava 2336 Michálek Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2362 0
2006/2007 7 Č Labortech Ostrava 2336 Walek Milan TJ TŽ Třinec 2327 1
2006/2007 6 Č Labortech Ostrava 2336 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov 2197 1
2006/2007 5 Č Labortech Ostrava 2336 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2457 ½
2006/2007 4 B Labortech Ostrava 2336 Obšivač Josef A64 Valoz Grygov 2310 1
2006/2007 3 B Labortech Ostrava 2336 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2343 0
2006/2007 2 B Labortech Ostrava 2336 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2425 1
2006/2007 1 B Labortech Ostrava 2336 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno 2158 1
2005/2006 11 B LaborTech Ostrava B 2355 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2101 ½
2005/2006 10 Č LaborTech Ostrava B 2355 Benda Aleš TJ Mořkov A 2217 1
2005/2006 9 B LaborTech Ostrava B 2355 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2203 ½
2005/2006 8 Č LaborTech Ostrava B 2355 Kičmer Petr Baníl Havířov B 2176 0
2005/2006 7 Č LaborTech Ostrava B 2355 Jurcik Martin TŽ Třinec C ½
2005/2006 6 B LaborTech Ostrava B 2355 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 1
2005/2006 5 Č LaborTech Ostrava B 2355 Caletka Radomír Slezan Opava B 2146 0
2005/2006 4 B LaborTech Ostrava B 2355 Jakl Karviná B 1
2005/2006 3 Č LaborTech Ostrava B 2355 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2104 1
2005/2006 2 B LaborTech Ostrava B 2355 Vašek Vladimír ŠK Šenov A 2013 1
2005/2006 1 Č LaborTech Ostrava B 2355 Očkay Tomáš VOKD Poruba A 2121 1
2005/2006 11 B Labortech Ostrava 2355 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2235 0
2005/2006 10 B Labortech Ostrava 2355 Rubal Adam ŠK SK Zlín 2210 ½
2005/2006 7 B Labortech Ostrava 2355 Sikorová Olga TŽ Třinec 2258 1
2005/2006 4 Č Labortech Ostrava 2355 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2334 0
2005/2006 3 Č Labortech Ostrava 2355 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2317 0
2005/2006 2 Č Labortech Ostrava 2355 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2308 1
2005/2006 1 Č Labortech Ostrava 2355 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2337 ½
2004/2005 11 B IPM Color Ostrava 2353 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2323 ½
2004/2005 10 B IPM Color Ostrava 2353 Likavský Tomáš ŠK Mahrla Praha 2449 1
2004/2005 9 Č IPM Color Ostrava 2353 Petr Martin Bauset Pardubice 2278 0
2004/2005 8 Č IPM Color Ostrava 2353 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2363 0
2004/2005 7 B IPM Color Ostrava 2353 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2266 0
2004/2005 6 B IPM Color Ostrava 2353 Jirovský Pavel Sokol Kolín-Abner 2378 ½
2004/2005 5 Č IPM Color Ostrava 2353 Bolacký Jiří Slavoj Ostrava 2267 ½
2004/2005 4 Č IPM Color Ostrava 2353 Malinovský Karel SC A64 Grygov 2284 0
2004/2005 3 Č IPM Color Ostrava 2353 Virostko Petr ŠK SK Trinom Zlín 2296 ½
2004/2005 2 B IPM Color Ostrava 2353 Babula Milan TŽ Třinec 2323 1
2004/2005 1 B IPM Color Ostrava 2353 Antoniewski Rafal Loko Brno-Slezan 2480 0
2004/2005 11 B IPM COLOR Ostrava 2353 TJ Jakl Karviná B 1
2004/2005 10 Č IPM COLOR Ostrava 2353 Rosinský Pavel ŠK ASK Kopřivnice 2021 1
2004/2005 9 B IPM COLOR Ostrava 2353 Loko Krnov A 1
2004/2005 8 Č IPM COLOR Ostrava 2355 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2066 1
2004/2005 7 B IPM COLOR Ostrava 2353 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2115 1
2004/2005 6 Č IPM COLOR Ostrava 2353 Rojíček Vojtěch Ritmus Ostrava 2145 1
2004/2005 5 Č IPM COLOR Ostrava 2353 Kalivoda Jiří ŠK Frýdek Místek C 2104 0
2004/2005 4 B IPM COLOR Ostrava 2353 Benda Aleš TJ Mořkov A 2158 1
2004/2005 3 Č IPM COLOR Ostrava 2353 Malík Jan Slavoj Poruba B 2240 1
2004/2005 1 Č IPM COLOR Ostrava 2353 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá B 2229 1
2003/2004 11 B TJ NH Ostrava 2363 Suchomel Jan Tatran Litovel 2213 ½
2003/2004 10 Č TJ NH Ostrava 2363 Bělohlávek Petr TJ Náměšť n/Osl. 2227 1
2003/2004 8 Č TJ NH Ostrava 2363 Vesselovsky Serguei Slavoj Poruba 2409 ½
2003/2004 7 B TJ NH Ostrava 2363 Kretek Břetislav TŽ Třinec 2272 1
2003/2004 6 Č TJ NH Ostrava 2363 Lacko Jan Garde Brno 2181 0
2003/2004 5 Č TJ NH Ostrava 2363 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2302 1
2003/2004 4 B TJ NH Ostrava 2363 Bažant Petr ŠK Staré Město 2361 0
2003/2004 3 Č TJ NH Ostrava 2363 Smištík Milan TJ Uherský Ostroh 2204 ½
2003/2004 2 B TJ NH Ostrava 2363 Jurka Miroslav Duras BVK Brno 2358 ½
2003/2004 1 Č TJ NH Ostrava 2363 Adámek Jiří Slezan Opava 2190 0
2003/2004 11 B IPM Color Ostrava 2363 Kantorík Marián TJ Jakl Karviná 2353 1
2003/2004 10 B IPM Color Ostrava 2363 Babula Milan TŽ Třinec 2329 ½
2003/2004 9 Č IPM Color Ostrava 2363 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2382 ½
2003/2004 8 Č IPM Color Ostrava 2363 Jedlička Aleš Sokol Kolín 2310 ½
2003/2004 7 B IPM Color Ostrava 2363 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2451 1
2003/2004 6 B IPM Color Ostrava 2363 Mikhaletz Lubomir Visus Vyšehrad 2471 0
2003/2004 5 B IPM Color Ostrava 2363 Cvek Robert Hagemann Opava 2467 0
2003/2004 4 Č IPM Color Ostrava 2363 Sluka Radek SC A64 Grygov 2371 0
2003/2004 3 Č IPM Color Ostrava 2363 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2423 ½
2003/2004 2 Č IPM Color Ostrava 2363 Pokorný Zdeněk Slavia Hr.Králové 2331 1
2003/2004 1 Č IPM Color Ostrava 2363 Pačovský Jiří Bauset Pardubice 2290 ½