Hráč Petrov Bogoljub

Petrov Bogoljub

User Pic
Jméno: Petrov Bogoljub
Oddíl: ŠK Hošťálkovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1830
Elo mezinárodní: 1789
ID: 1070
FIDE ID: 343323
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Hoštálkovice B 1789 1830 Košťál Otakar ŠK Ostrava - Jih C 1797 1809 ½
2019/2020 2 ŠK Hoštálkovice B 1789 1830 Fiřt Stanislav VOKD 2195 2168 ½
2019/2020 1 ŠK Hoštálkovice B 1796 1830 Repák Jan Dynamo DP Ostrava B 1686 1706 1
2019/2020 3 ŠK Hošťálkovice 1789 1830 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1580 1657 1
2019/2020 2 ŠK Hošťálkovice 1789 1830 Klíma Lukáš ŠK Ostrava-Jih A 2341 2329 0
2019/2020 1 ŠK Hošťálkovice 1796 1830 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1904 1905 0
2018/2019 11 ŠK Hošťálkovice 1858 1873 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1911 1919 ½
2018/2019 10 ŠK Hošťálkovice 1858 1873 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1720 1753 ½
2018/2019 9 ŠK Hošťálkovice 1855 1873 Jančálek Petr TJ Mořkov A 1852 1832 0
2018/2019 8 ŠK Hošťálkovice 1855 1873 Čujdík Jiří ŠK Šenov B 1949 1939 1
2018/2019 7 ŠK Hošťálkovice 1845 1873 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát pod Radhoštěm 1716 1751 1
2018/2019 6 ŠK Hošťálkovice 1845 1873 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1590 1664 1
2018/2019 5 ŠK Hošťálkovice 1852 1869 Nováček Pavel ŠK Ostrava-Jih A 1971 1942 0
2018/2019 3 ŠK Hošťálkovice 1829 1869 Dostál Petr ŠK Slavoj Poruba E 1862 1842 1
2018/2019 2 ŠK Hošťálkovice 1829 1869 Braun Jan TJ Ostrava D 1912 1919 1
2018/2019 1 ŠK Hošťálkovice 1836 1869 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín A 1959 1954 0
2017/2018 10 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava A 0 1908 1
2017/2018 9 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Špála Jiří Mariánské Hory B 1863 1856 ½
2017/2018 7 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Špála Jiří Mariánské Hory B 1863 1856 0
2017/2018 6 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Šamu Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1964 1961 0
2017/2018 5 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba E 1983 1984 ½
2017/2018 4 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Sedlář Jaroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1854 ½
2017/2018 3 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1888 1928 1
2017/2018 2 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Šálek Josef Slovan Ostrava A 0 1740 0
2017/2018 1 ŠK Hošťálkovice 1860 1901 Kozelský Marek ŠK Šenov C 1993 1976 ½
2015/2016 5 HTJ Odra "A" 1980 1963 Kondula Lukáš Sokol Vítkovice "A" 1996 2000 1
2015/2016 4 HTJ Odra "A" 1980 1963 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 2019 1966 0
2015/2016 3 HTJ Odra "A" 1980 1963 Kopec Ladislav TJ Ostrava "D" 2108 2108 ½
2015/2016 2 HTJ Odra "A" 1980 1963 Tokarský Radovan Dynamo DPO "A" 1922 1
2015/2016 1 HTJ Odra "A" 1980 1963 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "E" 2012 2001 ½
2015/2016 9 ŠK Hošťálkovice 1980 1963 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1893 1941 1
2015/2016 5 ŠK Hošťálkovice 1980 1963 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 1
2015/2016 4 ŠK Hošťálkovice 1980 1963 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2044 2059 1
2015/2016 3 ŠK Hošťálkovice 1980 1963 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 0
2015/2016 2 ŠK Hošťálkovice 1980 1963 Václavík David Slavoj Poruba "D" 2005 2028 0
2015/2016 1 ŠK Hošťálkovice 1980 1963 Týn Ondřej TJ Ostrava "C" 1894 1898 0
2014/2015 7 HTJ Odra 1957 1960 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava 1905 0
2014/2015 6 HTJ Odra 1957 1960 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 2019 1973 1
2014/2015 5 HTJ Odra 1957 1960 Dostál Radim Slavoj Poruba "E" 2078 2080 1
2014/2015 4 HTJ Odra 1957 1960 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2002 1990 1
2014/2015 3 HTJ Odra 1957 1960 Špála Jiří TJ Mariánské Hory "C" 1781 1809 0
2014/2015 2 HTJ Odra 1957 1960 Skočková Kateřina Sokol Vítkovice 1766 1872 0
2014/2015 1 HTJ Odra 1957 1960 Kopec Ladislav TJ Ostrava "D" 2130 2114 0
2014/2015 11 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Sládeček Ivo TJ Studénka 1881 1
2014/2015 10 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1818 1854 1
2014/2015 9 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1822 1856 1
2014/2015 8 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1778 1776 0
2014/2015 7 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1903 1933 1
2014/2015 6 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Kondula Lukáš Slavoj Poruba "D" 2002 2015 0
2014/2015 5 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Raiman Tom TJ VOKD Poruba "C" 1725 1780 ½
2014/2015 4 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Mesiarik Rudolf TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 1
2014/2015 3 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Čížek Petr ŠK Šenov "A" 1952 1931 1
2014/2015 2 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1943 1937 1
2014/2015 1 ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1944 1944 ½
2013/2014 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1825 1823 1
2013/2014 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1997 1991 1
2013/2014 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Vágner Ladislav TJ Studénka "A" 1976 1957 1
2013/2014 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 ½
2013/2014 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1916 1918 ½
2013/2014 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Didi Jan TJ Ostrava "C" 2069 2066 0
2013/2014 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2020 2021 0
2013/2014 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1766 1
2013/2014 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 0
2013/2014 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Růčka Alois T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1956 1921 1
2013/2014 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "B" 1685 1761 1
2013/2014 7 HTJ Odra Ostrava 1953 1982 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory "C" 2000 1875 1
2013/2014 6 HTJ Odra Ostrava 1953 1982 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 2059 2026 1
2013/2014 5 HTJ Odra Ostrava 1953 1982 Kondula Lukáš TJ Sokol Vítkovice 1997 1991 0
2013/2014 4 HTJ Odra Ostrava 1953 1982 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "C" 2066 2072 ½
2013/2014 3 HTJ Odra Ostrava 1953 1982 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 1991 1936 0
2013/2014 2 HTJ Odra Ostrava 1953 1982 Skočík Marek Dynamo DP Ostrava "A" 1752 1865 0
2013/2014 1 HTJ Odra Ostrava 1953 1982 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1863 ½
2012/2013 11 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1873 1962 ½
2012/2013 10 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Votýpka Miroslav TJ Mariánské Hory "C" 1910 ½
2012/2013 9 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 1
2012/2013 7 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 2011 2004 0
2012/2013 6 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava "A" 1828 1808 1
2012/2013 4 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2134 2130 1
2012/2013 3 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Skočková Kateřina Sokol Polanka n./O 1752 1783 1
2012/2013 2 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2030 2015 1
2012/2013 1 HTJ Odra Ostrava 1923 1943 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1689 1819 0
2012/2013 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1988 2013 1
2012/2013 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2049 2059 1
2012/2013 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1707 1
2012/2013 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2000 1988 0
2012/2013 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Růčka Alois T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1939 1909 ½
2012/2013 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 1
2012/2013 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1991 2018 ½
2012/2013 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Vágner Ladislav TJ Studénka "A" 2006 1957 0
2012/2013 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Diviš Jan ŠK Petřvald "A" 1784 1713 1
2012/2013 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1834 1
2012/2013 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 0
2011/2012 11 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Pohludka Ondřej Šk Šenov,,B" 2118 2067 ½
2011/2012 10 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Jelínek Marek TJ Mittal Ostrava 2088 2068 ½
2011/2012 8 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava ,,B" 1868 0
2011/2012 7 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1873 1973 1
2011/2012 6 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Dobeš Luděk VOKD Poruba ,,D" 2069 2060 0
2011/2012 5 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Votýpka Miroslav Mariánské Hory ,,C" 1881 ½
2011/2012 4 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Horký Josef Slavoj Poruba,,C" 1800 1
2011/2012 3 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava,,A" 1838 1840 ½
2011/2012 2 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 1970 0
2011/2012 1 HTJ Odra Ostrava 1909 1950 Novotný Stanislav Sokol Polanka n./O 1975 1927 1
2011/2012 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Friedel Radim ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 1
2011/2012 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 0
2011/2012 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Kondula Dominik VOKD Poruba "C" 1882 0
2011/2012 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2086 2048 1
2011/2012 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1672 1
2011/2012 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1711 1
2011/2012 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1977 1947 1
2011/2012 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Stalmach Kamil Tatra Kopřivnice "B" 2074 2046 ½
2011/2012 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Holík Jiří T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1992 0
2011/2012 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 Sládeček Ivo TJ Studenka "A" 1869 ½
2010/2011 9 HTJ Odra Ostrava 1858 Dobeš Luděk VOKD Poruba 2054 ½
2010/2011 8 HTJ Odra Ostrava 1858 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 0
2010/2011 7 HTJ Odra Ostrava 1858 Zinglar David Dynamo DP Ostrava A 2014 0
2010/2011 6 HTJ Odra Ostrava 1858 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A 1922 0
2010/2011 5 HTJ Odra Ostrava 1858 Lamper Vlastimil TJ Vítkovice A 1985 1
2010/2011 4 HTJ Odra Ostrava 1858 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory C 1894 1
2010/2011 3 HTJ Odra Ostrava 1858 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava B 1864 1
2010/2011 2 HTJ Odra Ostrava 1858 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba C 1916 1
2010/2011 1 HTJ Odra Ostrava 1858 Jelínek Marek TJ Mittal Ostrava 2090 1
2010/2011 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1817 1
2010/2011 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1863 1
2010/2011 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2026 1
2010/2011 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Veselský František TJ Mořkov "A" 1961 0
2010/2011 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1719 1
2010/2011 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1893 0
2010/2011 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice "B" 1816 ½
2010/2011 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba "B" 2015 1
2010/2011 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Terpstra Wiep VOKD Poruba "C" 1975 0
2010/2011 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1825 0
2010/2011 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1858 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1736 1
2009/2010 11 ŠK Hošťálkovice 1900 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1867 1
2009/2010 10 ŠK Hošťálkovice 1900 Týn Marek Mittal Ostrava D 1932 0
2009/2010 9 ŠK Hošťálkovice 1900 Sládeček Ivo Vagonka Studénka 1907 1
2009/2010 8 ŠK Hošťálkovice 1900 Růčka Alois TJ Frenštát 1915 0
2009/2010 7 ŠK Hošťálkovice 1900 Mačejovský Igor VOKD Poruba B 2018 0
2009/2010 6 ŠK Hošťálkovice 1900 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 1
2009/2010 5 ŠK Hošťálkovice 1900 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory B 1852 1
2009/2010 4 ŠK Hošťálkovice 1900 Pindjak Michal TJ Fulnek 1720 ½
2009/2010 3 ŠK Hošťálkovice 1900 Karhánek Pavel ŠK Petřvald 2204 0
2009/2010 2 ŠK Hošťálkovice 1900 Šimek Jiří TJ Nový Jičín 2099 ½
2009/2010 1 ŠK Hošťálkovice 1900 Šoki Zdeněk VOKD Poruba C 1877 1
2009/2010 9 HTJ Odra Ostrava A 1900 Pohludka Ondřej ŠK Šenov B 2087 0
2009/2010 8 HTJ Odra Ostrava A 1900 Kondula Lukáš VOKD Poruba E 1929 1
2009/2010 7 HTJ Odra Ostrava A 1900 Hlubina Pavel VOKD Poruba D 1957 1
2009/2010 6 HTJ Odra Ostrava A 1900 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava B 1813 0
2009/2010 5 HTJ Odra Ostrava A 1900 Zinglar David Dynamo DP Ostrava A 1979 0
2009/2010 4 HTJ Odra Ostrava A 1900 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory C 1898 1
2009/2010 3 HTJ Odra Ostrava A 1900 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A 1908 0
2009/2010 2 HTJ Odra Ostrava A 1900 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1988 0
2009/2010 1 HTJ Odra Ostrava A 1900 Týn Ondřej Mittal Ostrava E 1926 1
2008/2009 3 ŠK Svinov "B" 1974 Šamu Pavel Mittal Ostrava "D" 1995 0
2008/2009 2 ŠK Svinov "B" 1974 Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ "A" 1647 0
2007/2008 9 ŠK Svinov "A" 2021 Šipl František TJ VOKD Poruba "C" 1830 1
2007/2008 6 ŠK Svinov "A" 2021 Bayer Vlastimil TJ Mittal Ostrava "D" 1850 1
2007/2008 2 ŠK Svinov "A" 2021 Sládeček Ivo Vagonka Studénka "A" 1898 1
2007/2008 11 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Kudla Richard VOKD Poruba "D" 1968 ½
2007/2008 9 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1946 0
2007/2008 8 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Rafaj Oldřich Dynamo DP Ostrava "A" 1965 0
2007/2008 7 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Vašek Vladimír ŠK Šenov "B" 1912 0
2007/2008 6 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba "E" 1582 1
2007/2008 5 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1926 ½
2007/2008 4 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Vaníček Adolf TJ Mariánské Hory "A" 1896 1
2007/2008 3 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1847 0
2007/2008 2 HTJ Odra Ostrava "A" 2021 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "E" 1975 0
2006/2007 11 HTJ Odra Ostrava 2020 Trapl Dalibor VOKD Poruba "D" 1824 0
2006/2007 10 HTJ Odra Ostrava 2020 Rafaj Oldřich Dynamo DP Ostrava "A" 1974 0
2006/2007 9 HTJ Odra Ostrava 2020 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1830 ½
2006/2007 8 HTJ Odra Ostrava 2020 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 1961 ½
2006/2007 7 HTJ Odra Ostrava 2020 Lyčka Jaromír Slovan Ostrava "B" 1650 1
2006/2007 6 HTJ Odra Ostrava 2020 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1921 1
2006/2007 5 HTJ Odra Ostrava 2020 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 2017 1
2006/2007 4 HTJ Odra Ostrava 2020 Šamu Pavel Mittal Ostrava "E" 2017 0
2006/2007 3 HTJ Odra Ostrava 2020 Šorel Eduard Unie Hlubina "A" 1909 1
2006/2007 2 HTJ Odra Ostrava 2020 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2047 0
2006/2007 1 HTJ Odra Ostrava 2020 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "C" 1957 1
2006/2007 9 HTJ Odra Ostrava 2020 Zygma Jiří ŠK Šenov 1713 1
2006/2007 7 HTJ Odra Ostrava 2020 Šálek Josef Slovan Ostrava "A" 1810 ½
2006/2007 6 HTJ Odra Ostrava 2020 Novotný Stanislav ŠK Sokol Polanka 1800 1
2006/2007 5 HTJ Odra Ostrava 2020 Schwarz Milan ŠK Svinov "A" 2058 0
2006/2007 4 HTJ Odra Ostrava 2020 Herman Pavel Dynamo DPO 1896 1
2006/2007 3 HTJ Odra Ostrava 2020 Babica Petr ŠK Svinov "B" 1620 1
2006/2007 2 HTJ Odra Ostrava 2020 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "B" 1768 1
2006/2007 1 HTJ Odra Ostrava 2020 Kudla Richard VOKD Poruba 1824 0
2005/2006 11 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1921 0
2005/2006 10 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Buffa Miroslav DP Ostrava "B" 1830 ½
2005/2006 9 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1851 0
2005/2006 8 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Šorel Eduard Unie Hlubina "A" 1976 1
2005/2006 7 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1983 0
2005/2006 6 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Novotný Josef Mittal Ostrava "E" 2216 ½
2005/2006 5 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1936 1
2005/2006 4 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Barteček Ladislav DP Ostrava "A" 1902 ½
2005/2006 3 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "C" 2003 0
2005/2006 2 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Šebestík Petr TJ Mariánské Hory "A" 1699 1
2005/2006 1 HTJ Odra Ostrava "A" 1984 Didi Jan Mittal Ostrava "D" 2102 ½
2005/2006 11 Slovan Ostrava "A" 1984 Bagar Miroslav TJ Mariánské Hory "B" 1569 1
2005/2006 10 Slovan Ostrava "A" 1984 Vaníček Adolf Unie Hlubina "B" 1880 ½
2005/2006 9 Slovan Ostrava "A" 1984 Studnik Oldřich Mittal Ostrava "F" 1826 1
2005/2006 8 Slovan Ostrava "A" 1984 Viliams Aleš DP Ostrava "D" 1803 1
2005/2006 7 Slovan Ostrava "A" 1984 Petráš Alois VOKD Poruba "E" 1899 1
2005/2006 9 HTJ Odra Ostrava 1984 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1762 1
2005/2006 8 HTJ Odra Ostrava 1984 Trapl Dalibor VOKD Poruba "F" 1718 1
2005/2006 7 HTJ Odra Ostrava 1984 Zygma Jiří Šenov-muži 1727 1
2005/2006 6 HTJ Odra Ostrava 1984 Hladík Lumír ŠK Svinov "A" 1991 1
2005/2006 5 HTJ Odra Ostrava 1984 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1732 1
2005/2006 4 HTJ Odra Ostrava 1984 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1866 1
2005/2006 3 HTJ Odra Ostrava 1984 Sklenář Josef ŠK Svinov "B" 1654 1
2004/2005 11 HTJ Odra Ostrava A 1960 Herič Lumír ŠK Svinov C" 1845 1
2004/2005 10 HTJ Odra Ostrava A 1960 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C" 1982 1
2004/2005 9 HTJ Odra Ostrava A 1960 Poláček Michal NH Ostrava E" 2036 ½
2004/2005 8 HTJ Odra Ostrava A 1960 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A" 1942 1
2004/2005 7 HTJ Odra Ostrava A 1960 Židek Václav VOKD Poruba D" 1932 ½
2004/2005 6 HTJ Odra Ostrava A 1960 Viliams Aleš DPMO Ostrava B" 1809 0
2004/2005 2 HTJ Odra Ostrava A 1960 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 2000 1
2004/2005 1 HTJ Odra Ostrava A 1960 Buffa Miroslav DPMO Ostrava C" 1829 1
2003/2004 11 HTJ Odra Ostrava A 1998 Sedlář Jaroslav Unie Hlubina 1987 1
2003/2004 10 HTJ Odra Ostrava A 1998 Šamu Pavel NH Ostrava 1992 0
2003/2004 9 HTJ Odra Ostrava A 1998 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory 1807 ½
2003/2004 8 HTJ Odra Ostrava A 1998 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice A 1951 0
2003/2004 7 HTJ Odra Ostrava A 1998 Buffa Miroslav DPMO Ostrava 1817 1
2003/2004 6 HTJ Odra Ostrava A 1998 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 0
2003/2004 5 HTJ Odra Ostrava A 1998 Mutina Antonín VOKD Poruba 1964 ½
2003/2004 4 HTJ Odra Ostrava A 1998 Tyleček Drahomír ŠK Svinov 1934 ½
2003/2004 3 HTJ Odra Ostrava A 1998 Jamka Josef Slovan Ostrava 1858 0
2003/2004 2 HTJ Odra Ostrava A 1998 Barteček Ladislav DPMO Ostrava 1875 0
2003/2004 1 HTJ Odra Ostrava A 1998 Schoffer Martin ŠK Šenov 1722 1