Hráč Gnida Patrik

Gnida Patrik

User Pic
Jméno: Gnida Patrik
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2186
Elo mezinárodní: 2195
ID: 25594
FIDE ID: 351660
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Řetězárna 2190 2165 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2005 2015 1
2018/2019 10 SK Řetězárna 2194 2165 Zbořil Tomáš ŠK Olomouc A 2090 2098 ½
2018/2019 9 SK Řetězárna 2194 2165 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1977 1990 1
2018/2019 8 SK Řetězárna 2174 2165 Lev Pavel Sokol Skalička A 2138 2173 1
2018/2019 7 SK Řetězárna 2174 2165 Zatloukal Petr A64 PřF Olomouc 2071 2053 1
2018/2019 6 SK Řetězárna 2169 2165 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1952 1917 ½
2018/2019 4 SK Řetězárna 2155 2161 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2228 0 ½
2018/2019 3 SK Řetězárna 2169 2161 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov A 2123 2110 0
2018/2019 2 SK Řetězárna 2169 2161 Vaculík Jakub ŠK Velké Losiny B 2162 2196 0
2018/2019 1 SK Řetězárna 2162 2161 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice A 2078 2048 ½
2018/2019 10 Sokol Brušperk "A" 2194 2165 Kraus František TJ Vendryně 1966 1973 ½
2018/2019 9 Sokol Brušperk "A" 2174 2165 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1911 1920 1
2018/2019 7 Sokol Brušperk "A" 2169 2165 Cupek Martin TJ Mosty u Jablunkova 2071 2078 1
2018/2019 6 Sokol Brušperk "A" 2169 2165 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "D" 1880 1866 1
2018/2019 3 Sokol Brušperk "A" 2169 2161 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1843 1860 1
2018/2019 5 ŠK Karviná 2155 2161 Válek Milan TJ Sokol Dobrá 2026 1983 ½
2018/2019 4 ŠK Karviná 2155 2161 Adámek Jiří Slavoj Poruba "B" 2343 2347 1
2018/2019 2 ŠK Karviná 2169 2161 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno pod P. 1957 1964 1
2018/2019 1 ŠK Karviná 2162 2161 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2146 2154 1
2017/2018 11 Česká Ves 2165 2169 Banasik Krzysztof Zlaté Hory 2226 0 1
2017/2018 10 Česká Ves 2157 2169 Zbořil Tomáš AŠK Olomouc B 2107 2102 ½
2017/2018 9 Česká Ves 2157 2169 Závůrka Roman SK Prostějov 2135 2141 1
2017/2018 8 Česká Ves 2162 2169 Navrátil Jiří Uničov 2013 2019 1
2017/2018 7 Česká Ves 2162 2169 Plát Vojtěch Rošáda Prostějov 2560 2530 0
2017/2018 6 Česká Ves 2170 2169 Sohr Vladimír ŠK Zábřeh 2080 2087 0
2017/2018 5 Česká Ves 2170 2169 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1971 1965 1
2017/2018 4 Česká Ves 2157 2169 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2125 2133 ½
2017/2018 3 Česká Ves 2157 2169 Hrabal Michal A64 Grygov B 2062 2079 ½
2017/2018 2 Česká Ves 2157 2169 Žilka Štěpán Velké Losiny B 2523 2512 0
2017/2018 1 Česká Ves 2165 2164 Matoušek Petr TJ SOKOL Přemyslovice 2139 2104 ½
2017/2018 7 ŠK Jeseník 2170 2169 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 0 1756 1
2017/2018 5 ŠK Jeseník 2157 2169 Hartinger Antonín TJ Libina 1689 1769 1
2017/2018 9 SK Velke Losiny 2162 2169 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2067 2070 0
2017/2018 8 SK Velke Losiny 2162 2169 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2287 2272 ½
2017/2018 4 SK Velke Losiny 2157 2169 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2095 2075 1
2017/2018 3 SK Velke Losiny 2157 2169 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny C 2238 2239 ½
2017/2018 2 SK Velke Losiny 2157 2169 Mezlík Stanislav Caissa Pivovar Dalesice 1894 1900 1
2017/2018 1 SK Velke Losiny 2165 2164 Holásek Pavel Eurobit 2077 2022 ½
2016/2017 11 TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 Kubicka Anna Šachový klub Karviná ½
2016/2017 10 TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 ½
2016/2017 9 TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2142 2153 0
2016/2017 7 TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 Trapl Dalibor ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2179 ½
2016/2017 6 TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 0
2016/2017 5 TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 1
2016/2017 2 TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 0
2016/2017 1 TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/P 2162 2132 1
2015/2016 11 TJ Zlaté Hory 2064 2119 Dvořák Vladimír ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 ½
2015/2016 10 TJ Zlaté Hory 2064 2119 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2101 2109 ½
2015/2016 9 TJ Zlaté Hory 2064 2119 Peřina Michal AŠK DA Olomouc A 2020 1985 1
2015/2016 8 TJ Zlaté Hory 2064 2119 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1960 1974 1
2015/2016 7 TJ Zlaté Hory 2064 2119 Sohr Vladimír TJ Sokol Šumperk A 2086 2101 ½
2015/2016 4 TJ Zlaté Hory 2064 2119 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc B 1839 1824 ½
2015/2016 3 TJ Zlaté Hory 2064 2119 Růžička Marek Sigmia Olomouc A 1903 1926 1
2015/2016 2 TJ Zlaté Hory 2064 2119 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2045 2059 1
2015/2016 11 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Fibich Radek SK Nove Losiny 1
2015/2016 9 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Hájek Milan SK 1921 Zabreh B 1818 1
2015/2016 8 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Telařík Radek SK Bohunovice 1849 0
2015/2016 7 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1704 1
2015/2016 6 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Fišer Miloš SK Sternberk B 1801 1795 1
2015/2016 5 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Klička Pavel SK Lostice A 1967 1881 1
2015/2016 4 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Kubíček Martin SK 1921 Zabreh C 1533 1541 1
2015/2016 3 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Hartingerová Martina TJ Libina 1694 1679 1
2015/2016 2 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Doležel Jiří TJ Sokol Velke Losiny C 1877 1909 ½
2015/2016 1 Retezarna Ceska Ves 2064 2119 Halama Vladimír SK Jesenik B 1758 1770 1
2014/2015 9 TJ Zlaté Hory 2000 2014 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2080 2073 1
2014/2015 7 TJ Zlaté Hory 2000 2014 Valenta Vít T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 1
2014/2015 6 TJ Zlaté Hory 2000 2014 Kamarád František A64 PřF Olomouc 1890 1772 1
2014/2015 5 TJ Zlaté Hory 2000 2014 Závůrka Roman SK Prostějov 2155 2150 1
2014/2015 4 TJ Zlaté Hory 2000 2014 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 1
2014/2015 2 TJ Zlaté Hory 2000 2014 Růžička Marek Sigmia Olomouc 1907 1933 ½
2014/2015 1 TJ Zlaté Hory 2000 2014 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2091 2086 0
2014/2015 10 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh C 1863 1875 1
2014/2015 9 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Juriga Viliam ŠK Luká 1000 1
2014/2015 8 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1878 1
2014/2015 7 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2056 2068 1
2014/2015 6 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Klička Pavel ŠK Loštice A 1967 1893 1
2014/2015 5 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1861 1887 1
2014/2015 4 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Hájek Milan ŠK 1921 Zábřeh B 1831 ½
2014/2015 3 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1956 1955 ½
2014/2015 2 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 1739 1
2014/2015 1 Řetězárna Česká Ves 2000 2014 Hartingerová Martina TJ Libina 1478 1725 1
2013/2014 11 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Kozák Petr Sokol Skalička 2145 2149 ½
2013/2014 10 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2096 2131 ½
2013/2014 9 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2066 2058 0
2013/2014 8 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Kolašín Jan A64 PřF Olomouc 1988 2003 ½
2013/2014 7 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Navrátil Jiří ŠK DUE POP Uničov 2071 2074 0
2013/2014 6 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2116 2110 ½
2013/2014 3 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1950 1924 ½
2013/2014 2 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice 1987 2003 ½
2013/2014 1 Sokol Velké Losiny B 1996 2099 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2142 2133 0
2013/2014 10 Řetězárna Česká Ves 1996 2099 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh B 2070 2085 0
2013/2014 9 Řetězárna Česká Ves 1996 2099 Klička Pavel ŠK Loštice A 1967 1905 1
2013/2014 5 Řetězárna Česká Ves 1996 2099 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2037 2041 ½
2013/2014 3 Řetězárna Česká Ves 1996 2099 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Hurt Lukáš ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1927 1906 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Indrák Igor ŠK AD Jičín B 2132 2064 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1939 1975 0
2013/2014 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2036 2021 0
2013/2014 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1870 1868 1
2013/2014 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Ježek Adam Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2001 1997 0
2012/2013 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2024 2018 1
2012/2013 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2094 2089 0
2012/2013 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 Sýkora Jan SK Prostějov 2158 2125 1
2012/2013 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 2018 2037 1
2012/2013 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 Alfimov Igor A64 PřF UP Olomouc 1961 1962 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2138 2117 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2127 2109 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 1
2012/2013 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Nývlt Otto TJ Náchod 1980 1962 0
2012/2013 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Machlowski Slawomir Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 1
2012/2013 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2262 2259 1
2012/2013 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 1
2012/2013 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 0
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 0
2012/2013 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2127 2121 0
2011/2012 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Molnár Jiří Sigmia Olomouc 1851 1918 1
2011/2012 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Pospíšil Ignác TJ Spartak Přerov 1925 1
2011/2012 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1978 1953 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Oliverius Roman ŠK Loštice 1720 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice 1934 1915 0
2011/2012 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Fiala Jiří SK Prostějov 2003 1930 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2067 2070 1
2011/2012 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Hejnar Petr ŠK MKZ Šternberk 1860 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 1978 1
2011/2012 11 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1876 1
2011/2012 10 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Odstrčil Jan ŠK Loštice B 1869 1834 ½
2011/2012 9 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1939 1
2011/2012 8 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Kozák Pavel ŠK Jeseník 2047 2035 ½
2011/2012 7 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Skácel Ondřej ŠK Šternberk B 1811 1755 ½
2011/2012 5 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Reichl Roman Loko Zábřeh B 1866 1866 1
2011/2012 4 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 0
2011/2012 3 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2144 1985 ½
2011/2012 2 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Tustanowski Robert TJ Zlaté Hory 2274 ½
2011/2012 1 Řetězárna Česká Ves 1887 2029 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2195 2209 ½
2010/2011 7 TŽ Třinec 1850 Rozšafný Michal Sokol Údlice 1981 1
2010/2011 6 TŽ Třinec 1850 Rojíková Lenka TJ Jiskra Hořice 1729 ½
2010/2011 5 TŽ Třinec 1850 Macháň Jan ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 ½
2010/2011 4 TŽ Třinec 1850 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1569 1
2010/2011 3 TŽ Třinec 1850 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1728 ½
2010/2011 2 TŽ Třinec 1850 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1765 1
2010/2011 1 TŽ Třinec 1850 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 1
2010/2011 9 Řetězárna Česká Ves 1850 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1850 ½
2010/2011 8 Řetězárna Česká Ves 1850 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1873 1
2010/2011 7 Řetězárna Česká Ves 1850 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2096 1
2010/2011 6 Řetězárna Česká Ves 1850 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2053 ½
2010/2011 5 Řetězárna Česká Ves 1850 Mohapl Petr ŠK Šternberk B 2120 0
2010/2011 4 Řetězárna Česká Ves 1850 Malý Marek T.J.Sokol Šumperk C 1954 ½
2010/2011 3 Řetězárna Česká Ves 1850 Plíva Jiří ŠK Luká 1918 0
2010/2011 2 Řetězárna Česká Ves 1850 Klička Pavel ŠK Loštice 1866 1
2010/2011 1 Řetězárna Česká Ves 1850 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1905 1
2010/2011 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Skácel Ondřej ŠK Šternberk 1802 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1955 1
2010/2011 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Zapletal Jiří Garde Calcio Olomouc 2166 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Alfimov Igor A64 PřF UP Olomouc 1763 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1926 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Lužíková Nicola Tatran Litovel C 1845 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Čábelka Rolf LOKO Zábřeh 1925 1
2010/2011 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1998 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice 1746 1
2010/2011 7 TŽ Třinec 1850 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1913 ½
2010/2011 6 TŽ Třinec 1850 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1728 ½
2010/2011 5 TŽ Třinec 1850 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 0
2010/2011 4 TŽ Třinec 1850 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 1
2010/2011 3 TŽ Třinec 1850 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1765 1
2010/2011 2 TŽ Třinec 1850 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2017 0
2010/2011 1 TŽ Třinec 1850 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1951 0
2009/2010 9 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2163 0
2009/2010 8 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1889 0
2009/2010 7 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Molnár Jiří Sigmia Olomouc C 1927 ½
2009/2010 6 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Čábelka Rolf ŠK Loštice 2026 ½
2009/2010 5 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1787 ½
2009/2010 4 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1855 ½
2009/2010 3 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Sonter Matthew Sigmia Olomouc A 2175 0
2009/2010 2 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2100 ½
2009/2010 1 TJ Řetězárna Česká Ves 1813 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1871 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1813 Reichl Roman LOKO Zábřeh 1855 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1813 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc 1927 0
2009/2010 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1813 Štec František Spartak Přerov 1929 1
2009/2010 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1813 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1898 ½
2008/2009 9 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Šmoldas Milan ŠK Jeseník 1615 1
2008/2009 8 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Homola Jan Tatran Litovel C 1669 1
2008/2009 7 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Ondruch Jiří ŠK Sigmia Olomouc C 1766 0
2008/2009 6 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1594 1
2008/2009 5 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Ondráček Martin LOKO Zábřeh B 1768 1
2008/2009 4 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Oliverius Roman ŠK Loštice 1656 0
2008/2009 3 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1630 1
2008/2009 2 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Straka Bohumil TJ ŠK Libina 1827 1
2008/2009 1 TJ Řetězárna Česká Ves 1585 Zapletal Milan ŠK Šternberk A 1918 ½
2007/2008 11 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Slezák Jan ŠK Šternberk A 1539 1
2007/2008 10 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Vašek Rostislav ŠK Sigmia Olomouc C 1728 1
2007/2008 9 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Kučera Stanislav ŠK Jeseník 1500 ½
2007/2008 8 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1969 0
2007/2008 7 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 1472 1
2007/2008 5 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Milfort Václav LOKO Zábřeh C 1678 1
2007/2008 4 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Míka Tomáš Tatran Litovel C 1671 1
2007/2008 2 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Palatka Milan TJ ŠK Libina 1629 0
2007/2008 1 TJ Řetězárna Česká Ves 1381 Fojt Jiří ŠK Loštice 1785 0