Hráč Mavrev David

Mavrev David

User Pic
Jméno: Mavrev David
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1822
Elo mezinárodní: 1829
ID: 39643
FIDE ID: 386260
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1820 1785 Vícha Martin KVS EKODIVIZE Opava 1993 1943 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1809 1785 Kudla Richard Slavoj Poruba "B" 2067 2044 ½
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1809 1785 Schoupal Patrik TŽ Třinec "B" 2015 2000 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1788 1785 Fialka Adam SK Slavia Orlová "D" 1835 1812 ½
2018/2019 5 BSŠ Frýdek Místek D 1829 1822 Čujdík Jiří SK Stonava 1941 1939 0
2018/2019 4 BSŠ Frýdek Místek D 1820 1785 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice A 2094 2097 ½
2018/2019 1 BSŠ Frýdek Místek D 1788 1785 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1954 1973 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 1829 1822 Babula Vlastimil ŠK Staré Město B 1984 1960 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek C 1829 1822 Hrabal Matěj SK Prostějov 1786 1776 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 1820 1785 Vraj Ondřej TJ Sokol Ústí 1993 2050 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1820 1785 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠK Zlín-Malenovice 1973 1914 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1788 1785 Keprt Tomáš ŠK Kuřim B 1452 1610 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 1788 1785 Němec David ŠK Kuřim A 1935 1913 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1815 1800 Kuboš Rostislav ŠK Staré Město 2178 2160 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1844 1800 Sýkora Marek Desko Liberec 1990 1847 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1844 1800 Brejník Gustav TJ Kobylisy 2117 2065 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1844 1800 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 2083 1987 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1844 1800 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2127 2091 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1800 Voříšek Jakub Spartak Vlašim 2083 1932 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1834 1853 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2092 2054 ½
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1844 1800 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá "B" 1910 1975 ½
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1815 1800 Kraus František TJ Dobratice "A" 1993 1971 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1803 1800 Lipus Petr TŽ Třinec "D" 1598 1606 1
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek 1844 1800 Parma František Inter Petrovice 1832 1864 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1800 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov B 1814 1850 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek 1803 1800 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1859 1906 0
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek 1803 1800 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1785 1784 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1833 1800 Vícha Petr Viktorie Bohumín 2016 2018 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1833 1800 Knopp René TJ Vendryně 1883 1907 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1800 Tvrdý Petr Sokol Brušperk A 1835 1804 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1800 Szotkowski David TJ Mosty u Jablunkova 1898 1913 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1800 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná B 1775 1736 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1834 1853 Gil Karel Baník Havířov C 1871 1870 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1834 1853 Němec Jakub ŠK Kuřim 1767 1737 0
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1834 1853 Voříšek Jakub Spartak Vlašim 1904 1942 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1834 1853 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2092 2054 ½
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1834 1853 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1822 1672 1
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1356 1367 1
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 0
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Urbanová Daniela SK Prostějov 1659 1659 1
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 0
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 ½
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Šerek Ondřej OŠŠ TJ Ostrava 1703 1703 0
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1670 1470 1
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 1
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Bosák René BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1415 1357 ½
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "B" 1634 1607 ½
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Brno 1515 1543 0
2016/2017 11 BŠŠ F-M "F" 1601 1531 Bebek Ivan Sokol Dobrá "C" 1397 1398 1
2016/2017 10 BŠŠ F-M "F" 1601 1531 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1838 1816 0
2016/2017 8 BŠŠ F-M "F" 1601 1531 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1924 1950 ½
2016/2017 2 BŠŠ F-M "F" 1601 1531 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1824 2114 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola "E" 1601 1531 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk "B" 1624 1623 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola "E" 1601 1531 Bebek Ivan Sokol Dobrá "C" 1397 1398 1
2015/2016 6 Beskydská šachová škola "E" 1601 1531 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1740 1717 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola "E" 1601 1531 Nytra Ondřej Beskydská šachová škola "F" 1608 1479 0
2015/2016 11 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1706 1731 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Kovařík David A64 Grygov 1663 1662 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 0
2015/2016 7 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Demko Robert Interchess FM 1732 1717 0
2015/2016 6 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 1
2015/2016 5 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1755 1849 0
2015/2016 4 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Jiříček Jakub TJ Zbrojovka Vsetín 1807 1836 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 0
2015/2016 2 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "B" 1569 1569 0
2015/2016 1 Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "A" 1579 1605 1
2014/2015 11 Beskydská šachová škola "F" 1263 Prokop Tomáš Sokol Brušperk "B" 1853 1765 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola "F" 1263 Chovančík Petr TJ Dobratice "A" 1250 1
2013/2014 9 BŠŠ F-M "F" 1250 Szotkowski Jan TJ Bystřice 1692 ½
2013/2014 8 BŠŠ F-M "F" 1250 TŽ Třinec "D" 1
2013/2014 6 BŠŠ F-M "F" 1250 Sikora Petr ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1460 0
2013/2014 4 BŠŠ F-M "F" 1250 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1866 1823 0