Hráč Mesiarik Rudolf

Mesiarik Rudolf

User Pic
Jméno: Mesiarik Rudolf
Oddíl: TJ Slovan Havířov
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2052
Elo mezinárodní: 2063
ID: 380
FIDE ID: 301442
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Kostka Vít SK Slavia Orlová 2148 2129 ½
2016/2017 10 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 0
2016/2017 7 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 0
2016/2017 6 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2139 2136 0
2016/2017 5 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Valenta Vít TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 ½
2016/2017 4 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/P 2208 0
2016/2017 3 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 1
2016/2017 2 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0
2016/2017 1 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 ½
2015/2016 11 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2148 2143 1
2015/2016 10 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Záleský Karel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2073 2006 1
2015/2016 9 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 1
2015/2016 8 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 0
2015/2016 7 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Šplíchal Stanislav Labortech Ostrava "B" 2168 2169 ½
2015/2016 6 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Machalík Marek Sokol Postoupky 1907 1890 0
2015/2016 5 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2142 2121 ½
2015/2016 4 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 ½
2015/2016 3 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 2090 2140 ½
2015/2016 2 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2140 0
2015/2016 1 TJ Slovan Havířov 2045 2051 Blaha Petr ŠK Staré Město "B" 2032 2030 0
2014/2015 11 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2141 2134 Věžník Michael ŠK Duras BVK „B“ 1866 1858 1
2014/2015 6 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2141 2134 Chytilek Roman ŠK Duras BVK „A“ 2362 2364 0
2014/2015 4 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2141 2134 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov „A“ 2281 2267 0
2014/2015 11 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 ½
2014/2015 10 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Raiman Tom TJ VOKD Poruba "C" 1725 1780 ½
2014/2015 9 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1960 1992 0
2014/2015 8 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1944 1944 0
2014/2015 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Jelínek Marek TJ Ostrava "C" 2090 2084 ½
2014/2015 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1778 1776 0
2014/2015 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Kondula Lukáš Slavoj Poruba "D" 2002 2015 1
2014/2015 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Petrov Bogoljub ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 0
2014/2015 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2204 2202 ½
2014/2015 2 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Osladil Jaroslav TJ Studénka 1791 ½
2014/2015 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 Bobek Jan TJ Nový Jičín "B" 1837 0
2013/2014 11 Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2171 ½
2013/2014 10 Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2092 2087 1
2013/2014 6 Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2096 2084 ½
2013/2014 4 Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2145 2143 1
2013/2014 3 Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 ½
2013/2014 1 Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2030 2025 0
2013/2014 9 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2157 2150 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1891 1898 0
2013/2014 8 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2157 2150 Vašek Vladimír ŠK Šenov "A" 1941 1957 1
2013/2014 7 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2157 2150 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 1
2013/2014 5 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2157 2150 Čáp Šimon VOKD Poruba "C" 1660 1702 1
2012/2013 7 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2183 2173 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 ½
2012/2013 6 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2183 2173 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 1
2012/2013 4 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2183 2173 Fiala Vlastimil Agentura Garde Calcio Olomouc 2080 2078 0
2012/2013 3 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2183 2173 Novotný Jan TJ Náchod 1959 1949 1
2012/2013 1 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2183 2173 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2207 2206 ½
2011/2012 10 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 Bernard Borek AKIS Pardubice 2341 2341 ½
2011/2012 7 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 0
2011/2012 5 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 Tajovský Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2175 2179 1
2011/2012 4 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 1
2011/2012 2 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 Pokorný Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 1
2011/2012 1 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 ½
2010/2011 8 SK Bystřice n. Olší 2168 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 1972 ½
2010/2011 7 SK Bystřice n. Olší 2168 Vysoglad Petr TJ Sokol Staříč 2046 ½
2010/2011 6 SK Bystřice n. Olší 2168 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá „B“ 1935 ½
2010/2011 5 SK Bystřice n. Olší 2168 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2064 1
2010/2011 4 SK Bystřice n. Olší 2168 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1946 ½
2010/2011 3 SK Bystřice n. Olší 2168 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 1972 ½
2010/2011 2 SK Bystřice n. Olší 2168 Slanina Miroslav TJ Sokol Staříč 2144 1
2010/2011 1 SK Bystřice n. Olší 2168 Bílek Ladislav TJ Sokol Dobrá „B“ 1833 1
2010/2011 10 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2168 Sobek Jaroslav Jakl Karvina 2299 0
2010/2011 7 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2168 Trapl Dalibor Mittal Ostrava 2159 ½
2010/2011 5 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2168 Bažant Petr SK Stare Mesto 2227 0
2010/2011 1 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2168 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2218 0
2009/2010 11 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov 1995 ½
2009/2010 7 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2164 0
2009/2010 5 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 Komárek David 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 0
2009/2010 3 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 Lička Vlastimil Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 1
2009/2010 2 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 Donnert Milan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 1
2009/2010 7 SK Bystřice n. O. 2161 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2036 1
2009/2010 6 SK Bystřice n. O. 2161 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1930 1
2009/2010 5 SK Bystřice n. O. 2161 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2156 0
2009/2010 3 SK Bystřice n. O. 2161 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá "B" 2124 0
2009/2010 2 SK Bystřice n. O. 2161 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "C" 1633 1
2009/2010 1 SK Bystřice n. O. 2161 Chowaniok Pavel TŽ Třinec "F" 1535 1
2008/2009 6 SK Bystřice nad Olší 2142 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1791 0
2008/2009 5 SK Bystřice nad Olší 2142 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice "A" 1901 1
2008/2009 4 SK Bystřice nad Olší 2142 Makovička Tadeáš TŽ Třinec "F" 2028 1
2008/2009 3 SK Bystřice nad Olší 2142 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1914 1
2008/2009 2 SK Bystřice nad Olší 2142 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2035 ½
2008/2009 1 SK Bystřice nad Olší 2142 Tauš Martin TJ Sokol Dobrá "C" 2074 1
2007/2008 11 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Polášek Pavel TJ Sokol Skalice"B" 1638 1
2007/2008 10 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1905 1
2007/2008 9 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2039 1
2007/2008 8 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 1
2007/2008 7 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec"E" 2294 0
2007/2008 6 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Makovička Tadeáš TŽ Třinec"F" 1995 1
2007/2008 5 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice"A" 1902 1
2007/2008 3 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 1
2007/2008 2 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Kupka Slavoj Mosty u Jablunkova 2161 ½
2007/2008 1 ŠK Bystřice n.Olší 2130 Macíček Jakub ŠS Frýdek-Místek 2148 ½