Hráč Borovička Bohumil

Borovička Bohumil

User Pic
Jméno: Borovička Bohumil
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1900
Elo mezinárodní: 1894
ID: 930
FIDE ID: 316393
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1894 1900 Weczerek Marek ŠK TJ Dolní Benešov A 1995 1986 0
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1890 1900 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1744 1821 1
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1894 1900 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1580 1657 1
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1890 1900 Klíma Lukáš ŠK Ostrava-Jih A 2334 2329 0
2018/2019 11 Tatra Kopřivnice A 1923 1919 Grepl Lukáš TJ Ostrava C 1873 1858 ½
2018/2019 10 Tatra Kopřivnice A 1911 1919 Knopp René SK Stonava 1862 1877 1
2018/2019 9 Tatra Kopřivnice A 1911 1919 Veselý Martin TJ Ostrava B 2080 2084 0
2018/2019 8 Tatra Kopřivnice A 1923 1919 Chwistek Karel Slezan Opava B 2030 2043 ½
2018/2019 7 Tatra Kopřivnice A 1923 1919 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba D 2062 2058 0
2018/2019 6 Tatra Kopřivnice A 1930 1919 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1959 1975 ½
2018/2019 4 Tatra Kopřivnice A 1909 1920 Beluská Tereza BSŠ Frýdek Místek D 1955 1964 1
2018/2019 2 Tatra Kopřivnice A 1916 1920 Berezjuk Rostislav ŠK Šenov A 1850 1868 0
2018/2019 1 Tatra Kopřivnice A 1914 1920 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová C 1971 1960 1
2018/2019 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1911 1919 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1858 1873 ½
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1911 1919 Albertovič Lukáš ŠK Slavoj Poruba E 1891 1910 1
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1923 1919 Braun Jan TJ Ostrava D 1879 1900 ½
2018/2019 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1923 1919 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín A 2019 2011 0
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1930 1919 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1718 1753 1
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1909 1920 Jančálek Petr TJ Mořkov A 1873 1845 1
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1909 1920 Čujdík Jiří ŠK Šenov B 1948 1943 ½
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1916 1920 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1600 1680 1
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1914 1920 Nováček Pavel ŠK Ostrava-Jih A 1938 1942 0
2017/2018 11 Tatra Kopřivnice A 1949 1954 Mičulka David ŠK Slavoj Poruba C 2054 2044 1
2017/2018 10 Tatra Kopřivnice A 1946 1954 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov B 2041 2043 0
2017/2018 9 Tatra Kopřivnice A 1946 1954 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 1973 1974 1
2017/2018 8 Tatra Kopřivnice A 1935 1954 Baier Pavel Baník Havířov B 2056 2056 ½
2017/2018 6 Tatra Kopřivnice A 1963 1954 Černý Pavel Slezan Opava B 1900 1891 ½
2017/2018 5 Tatra Kopřivnice A 1963 1954 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 1973 1976 0
2017/2018 4 Tatra Kopřivnice A 1946 1954 Kubica Kamil SK Stonava 2177 0 0
2017/2018 3 Tatra Kopřivnice A 1946 1954 Hrbáček Miroslav ŠK Bruntál 1968 1953 ½
2017/2018 2 Tatra Kopřivnice A 1946 1954 Skočík Marek TJ Ostrava C 1899 1907 ½
2017/2018 1 Tatra Kopřivnice A 1984 1983 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová B 2155 2073 0
2017/2018 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1946 1954 Kozelský Marek ŠK Šenov B 1942 1955 ½
2017/2018 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1935 1954 Neumann Filip TJ Ostrava D 1859 1784 1
2017/2018 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1963 1954 Holík Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm 2052 2023 0
2017/2018 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1963 1954 Friedel Radim ŠK Petřvald 1720 1749 1
2017/2018 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1946 1954 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2072 2089 0
2017/2018 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1946 1954 Tejnský Břetislav TJ Fulnek 1911 1919 ½
2017/2018 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1946 1954 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1950 1970 ½
2017/2018 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1984 1983 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2108 2119 ½
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice 1637 1652 1
2015/2016 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Malík Jan Slavoj Poruba "D" 2291 2295 ½
2015/2016 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Balogh Milan TJ Ostrava "C" 1851 1853 ½
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory "A" 1907 1846 1
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Vašek Vladimír ŠK Šenov "B" 1925 1939 ½
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1815 1867 ½
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Kotek René SK Petřvald 1689 1751 ½
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Růčka Alois TJ Frenštát p/R "A" 1917 1910 1
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Čáp Šimon TJ VOKD Poruba 1791 1800 0
2015/2016 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 1
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 1981 1973 1
2015/2016 10 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 2009 1995 Bienek Petr Nový Jičín „B“ 1838 1880 1
2015/2016 9 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 2009 1995 Cyroň Karel Spartak Bílovec 1721 1729 1
2015/2016 8 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 2009 1995 Mička Norbert TJ Mořkov „B“ 1815 1867 ½
2015/2016 6 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 2009 1995 Šindler Václav TJ Frenštát „B“ 1640 1744 1
2015/2016 5 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 2009 1995 Bienek Petr Nový Jičín „B“ 1838 1880 ½
2015/2016 4 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 2009 1995 Cyroň Karel Spartak Bílovec 1721 1729 1
2015/2016 3 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 2009 1995 Mička Norbert TJ Mořkov „B“ 1815 1867 ½
2015/2016 1 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 2009 1995 Holík Jiří TJ Frenštát „B“ 1951 2006 ½
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Mesiarik Rudolf TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 ½
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1943 1937 1
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Omamík Pavel TJ Studénka 2084 2078 ½
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2014 2002 1
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1921 1911 ½
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "C" 1970 1954 0
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2083 2079 0
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2106 2127 0
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2130 2114 0
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 ½
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "D" 2223 2281 0
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2071 2092 1
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 ½
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2091 2077 ½
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Mužík Martin Orel Opava "A" 2123 2112 ½
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Pavlásek Boris Sokol Vrbno p/P 2055 2114 0
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2075 2080 0
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 1995 2018 ½
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2171 2174 1
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2083 2079 0
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 1926 1984 ½
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1818 1
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2086 2066 ½
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1825 1823 1
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1997 1991 1
2013/2014 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2044 2034 1
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 1
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 1
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Týn Marek TJ Ostrava "C" 1878 1943 ½
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2082 2081 ½
2013/2014 11 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2161 2159 ½
2013/2014 10 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2043 2060 1
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 ½
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Pacl Václav Labortech Ostrava "B" 2150 2137 0
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1960 1972 1
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 ½
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2069 2066 ½
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2084 2083 ½
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Šnyta Zdeněk ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 0
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2142 2142 ½
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2060 0
2012/2013 11 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 ½
2012/2013 10 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Pán Vladimír ŠK Bruntál "A" 1993 2028 0
2012/2013 9 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Kozák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2032 2023 1
2012/2013 8 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2030 2015 ½
2012/2013 7 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2035 2051 ½
2012/2013 6 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2036 2000 1
2012/2013 5 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2001 1989 ½
2012/2013 4 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Dobeš Luděk VOKD Poruba "B" 2064 2073 ½
2012/2013 3 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Kufa Václav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1845 ½
2012/2013 2 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Gil Karel Baník Havířov "B" 1892 1887 1
2012/2013 1 Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 0
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1853 1857 1
2012/2013 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "B" 1000 1
2012/2013 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1749 ½
2012/2013 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2027 2015 ½
2012/2013 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1877 1862 1
2012/2013 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1968 1973 0
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2100 2086 1
2012/2013 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Depta Tomáš TJ Ostrava "B" 1912 1
2012/2013 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Vágner Ladislav TJ Studénka "A" 2006 1957 ½
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1985 2012 Tománek Marek ŠK Petřvald "A" 1959 1963 1
2011/2012 11 Tatra Kopřivnice 1997 2012 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2137 2110 0
2011/2012 10 Tatra Kopřivnice 1997 2012 Trombík Karel Baník Havířov A 2002 1959 0
2011/2012 9 Tatra Kopřivnice 1997 2012 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1851 2091 ½
2011/2012 8 Tatra Kopřivnice 1997 2012 Siwek Antonín Baník Havířov B 1912 1899 ½
2011/2012 7 Tatra Kopřivnice 1997 2012 Olšarová Karolína KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 0
2011/2012 6 Tatra Kopřivnice 1997 2012 Holeksa Zdeněk BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 0
2011/2012 3 Tatra Kopřivnice 1997 2012 Toma Katarzyna TŽ Třinec 2283 2245 0
2011/2012 2 Tatra Kopřivnice 1997 2012 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava 2055 2062 0
2011/2012 11 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Mužík Martin Orel Opava "A" 2132 2139 0
2011/2012 10 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Didi Jan Mittal Ostrava "B" 2009 1997 0
2011/2012 9 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 0
2011/2012 8 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2161 2153 0
2011/2012 7 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová "B" 2037 1
2011/2012 6 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2042 2069 ½
2011/2012 5 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Samiec Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1821 1968 1
2011/2012 4 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Miturová Magdaléna TŽ Třinec "C" 2042 2004 1
2011/2012 3 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2118 2067 1
2011/2012 2 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2225 2251 0
2011/2012 1 TJ Mořkov "A" 1997 2012 Šnyta Zdeněk MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 ½
2010/2011 11 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Řezníček Marcel Slovan Havířov "A" 2095 1
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1989 ½
2010/2011 9 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Blahut Jaroslav TŽ Třinec "D" 1963 0
2010/2011 8 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Hrazdilová Hana Slavoj Bruntál "A" 1849 1
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Urban Ivan TJ Mariánské Hory "A" 1905 ½
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Orel Opava "A" 1
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov "B" 1956 0
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Terpstra Wiep VOKD Poruba "B" 1975 ½
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2007 1
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Bražina David Mittal Ostrava "C" 1920 1
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "A" 2017 Bulava Petr Baník Havířov "B" 2075 ½
2010/2011 11 TJ Mořkov "A" 2017 Jarolím Jan VOKD Poruba "C" 1940 1
2010/2011 10 TJ Mořkov "A" 2017 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1836 1
2010/2011 9 TJ Mořkov "A" 2017 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1863 1
2010/2011 8 TJ Mořkov "A" 2017 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1960 ½
2010/2011 7 TJ Mořkov "A" 2017 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1707 1
2010/2011 6 TJ Mořkov "A" 2017 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1940 1
2010/2011 5 TJ Mořkov "A" 2017 Sládeček Ivo TJ Studenka "A" 1880 1
2010/2011 4 TJ Mořkov "A" 2017 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1872 1
2010/2011 3 TJ Mořkov "A" 2017 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2009 ½
2010/2011 2 TJ Mořkov "A" 2017 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1652 1
2010/2011 1 TJ Mořkov "A" 2017 Kahánek Martin Tatra Kopřivnice "B" 1886 ½
2009/2010 3 TJ Mořkov "B" 2004 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1790 1
2009/2010 2 TJ Mořkov "B" 2004 Bobek Jan TJ Nový Jičín "B" 1759 1
2009/2010 1 TJ Mořkov "B" 2004 Fiala Radovan TJ Spartak Bílovec 1762 1
2009/2010 7 TJ Mořkov "B" 2004 Šlechta Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 1335 1
2009/2010 5 TJ Mořkov "B" 2004 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "B" 1830 ½
2009/2010 4 TJ Mořkov "B" 2004 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1790 ½
2009/2010 3 TJ Mořkov "B" 2004 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1803 ½
2009/2010 2 TJ Mořkov "B" 2004 Hanko František TJ Mořkov "C" 1524 1
2009/2010 1 TJ Mořkov "B" 2004 Smrek Dušan TJ Spartak Bílovec 1818 ½
2009/2010 11 TJ Mořkov 2004 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 2076 ½
2009/2010 10 TJ Mořkov 2004 Botur Michal A64 PROCLIENT Grygov B 2021 1
2009/2010 9 TJ Mořkov 2004 Maršálek Jaromír Sokol Dobrá 1939 1
2009/2010 4 TJ Mořkov 2004 Blahut Jaroslav TŽ Třinec C 1860 0
2009/2010 3 TJ Mořkov 2004 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 1951 ½
2009/2010 2 TJ Mořkov 2004 Miturová Magdaléna BŠŠ FM B 1982 1
2008/2009 3 TJ Nový Jičín "B" 2024 Mička Norbert TJ Mořkov "C" 1678 1
2008/2009 2 TJ Nový Jičín "B" 2024 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 1
2008/2009 1 TJ Nový Jičín "B" 2024 Diviš Jan ŠK Petřvald u N.J. "B" 1850 1
2008/2009 7 TJ Nový Jičín "B" 2024 Mička Norbert TJ Mořkov "C" 1678 1
2008/2009 6 TJ Nový Jičín "B" 2024 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "B" 1786 1
2008/2009 5 TJ Nový Jičín "B" 2024 Ludvíček Josef TJ Spartak Bílovec 1829 1
2008/2009 4 TJ Nový Jičín "B" 2024 Tománek Marek ŠK Petřvald u N.J. "B" 1808 ½
2008/2009 3 TJ Nový Jičín "B" 2024 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 ½
2008/2009 2 TJ Nový Jičín "B" 2024 Bobek Jan TJ Nový Jičín "C" 1632 1
2008/2009 1 TJ Nový Jičín "B" 2024 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1956 1
2008/2009 11 TJ Mořkov 2024 Holeksa Miloš Baník Havířov 2060 ½
2008/2009 10 TJ Mořkov 2024 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2037 1
2008/2009 9 TJ Mořkov 2024 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "B" 2108 0
2008/2009 7 TJ Mořkov 2024 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2048 0
2008/2009 6 TJ Mořkov 2024 Jelínek Marek TJ Mittal Ostrava "B" 2084 ½
2008/2009 5 TJ Mořkov 2024 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 ½
2008/2009 4 TJ Mořkov 2024 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2075 0
2008/2009 3 TJ Mořkov 2024 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2070 0
2008/2009 2 TJ Mořkov 2024 Kocián Miroslav ŠK Zlín "C" 2052 0
2008/2009 1 TJ Mořkov 2024 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2112 ½
2006/2007 11 TJ Mořkov 2041 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2205 ½
2006/2007 10 TJ Mořkov 2041 Kocur Valter MSA Dolní Benešov "A" 2121 0
2006/2007 9 TJ Mořkov 2041 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2159 ½
2006/2007 8 TJ Mořkov 2041 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2176 0
2006/2007 7 TJ Mořkov 2041 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2191 ½
2006/2007 6 TJ Mořkov 2041 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2287 1
2006/2007 5 TJ Mořkov 2041 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2120 0
2006/2007 4 TJ Mořkov 2041 Pavelek Karel Slezan Opava "A" 2181 0
2006/2007 3 TJ Mořkov 2041 Novosák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2302 0
2006/2007 2 TJ Mořkov 2041 Didi Jan ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 0
2006/2007 1 TJ Mořkov 2041 Kaňok Jaroslav LaborTech Ostrava "B" 2210 1
2006/2007 11 TJ Nový Jičín 2041 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2090 ½
2006/2007 10 TJ Nový Jičín 2041 Pecha Tomáš ŠK Šenov 1956 ½
2006/2007 9 TJ Nový Jičín 2041 Kubačák Lubomír ŠK Svinov 2060 ½
2006/2007 8 TJ Nový Jičín 2041 Jacko Vladimir VOKD Ostrava-Poruba 1
2006/2007 7 TJ Nový Jičín 2041 Kantor Petr TŽ Třinec C 2170 1
2006/2007 6 TJ Nový Jičín 2041 Baier Pavel SK Slavia Orlová B 2218 1
2006/2007 5 TJ Nový Jičín 2041 Búran Robert Slavoj Bruntál 2076 ½
2006/2007 4 TJ Nový Jičín 2041 Nábělek Marek Sokol Jakartovice 2271 ½
2006/2007 3 TJ Nový Jičín 2041 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2038 0
2006/2007 2 TJ Nový Jičín 2041 Šnyta Zdeněk Sokol Fryčovice 2096 0
2006/2007 1 TJ Nový Jičín 2041 Hromada Václav Slezan Opava B 2149 ½
2005/2006 11 Vagonka Studénka "A" 2047 Vysoglad Petr TJ Frenštát "A" 2081 ½
2005/2006 10 Vagonka Studénka "A" 2047 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 2030 1
2005/2006 9 Vagonka Studénka "A" 2047 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba "C" 2082 ½
2005/2006 8 Vagonka Studénka "A" 2047 Hlaváček Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 1
2005/2006 7 Vagonka Studénka "A" 2047 Veselý Libor VOKD Poruba "B" 2138 1
2005/2006 6 Vagonka Studénka "A" 2047 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 ½
2005/2006 5 Vagonka Studénka "A" 2047 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1827 1
2005/2006 4 Vagonka Studénka "A" 2047 Noha Michal ŠK Svinov "B" 2050 ½
2005/2006 3 Vagonka Studénka "A" 2047 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice "A" 2015 ½
2005/2006 2 Vagonka Studénka "A" 2047 Kocián Karel TJ Fulnek "A" 2185 0
2005/2006 1 Vagonka Studénka "A" 2047 Bražina David Mittal Ostrava "C" 1830 1
2005/2006 11 TJ Mořkov A 2047 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A 2050 ½
2005/2006 10 TJ Mořkov A 2047 Krajina Aleš LaborTech Ostrava B 2204 0
2005/2006 9 TJ Mořkov A 2047 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2062 1
2005/2006 8 TJ Mořkov A 2047 Pavelek Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek C 1719 ½
2005/2006 7 TJ Mořkov A 2047 Hromada Václav Slezan Opava B 2157 1
2005/2006 6 TJ Mořkov A 2047 Zimniok Zdeněk Jakl Karviná B 1938 1
2005/2006 5 TJ Mořkov A 2047 Mucha Břetislav Lokomotiva Krnov 2080 0
2005/2006 4 TJ Mořkov A 2047 Machálek Bedřich ŠK Šenov A 1991 0
2005/2006 3 TJ Mořkov A 2047 Židek Václav VOKD Poruba A 2015 1
2005/2006 2 TJ Mořkov A 2047 Janyška Pavel Slavoj Bruntál A 2039 0
2005/2006 1 TJ Mořkov A 2047 Bulava Petr Baníl Havířov B 2086 0
2004/2005 11 Vagónka Studénka 2080 Tvrdý Radovan VOKD Poruba B" 1862 1
2004/2005 10 Vagónka Studénka 2080 Veřmiřovský Vlastimil ASK Kopřivnice B" 1810 1
2004/2005 8 Vagónka Studénka 2080 Rafaj Oldřich DP Ostrava A" 1995 1
2004/2005 7 Vagónka Studénka 2080 Diviš Jan Unie Hlubina A" 1689 1
2004/2005 6 Vagónka Studénka 2080 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát A" 1849 1
2004/2005 4 Vagónka Studénka 2080 Kolář Stanislav ŠK Šenov A" 2149 ½
2004/2005 3 Vagónka Studénka 2080 Tejnský Břetislav TJ Fulnek A" 1884 0
2004/2005 2 Vagónka Studénka 2080 Oborný Lubor Slavoj Poruba C" 1972 0
2004/2005 1 Vagónka Studénka 2080 Šimek Jiří TJ Nový Jičín A" 2187 1
2004/2005 11 TJ Mořkov A 2080 Očkay Tomáš ŠK Svinov A 2098 0
2004/2005 10 TJ Mořkov A 2080 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá B 2229 ½
2004/2005 9 TJ Mořkov A 2080 Bělačík Jan TJ Jakl Karviná B 2069 ½
2004/2005 8 TJ Mořkov A 2047 Rosinský Pavel ŠK ASK Kopřivnice 2046 ½
2004/2005 7 TJ Mořkov A 2080 Malinovský Petr Loko Krnov A 2085 ½
2004/2005 6 TJ Mořkov A 2080 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1979 ½
2004/2005 5 TJ Mořkov A 2080 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2115 1
2004/2005 4 TJ Mořkov A 2080 Krajina Aleš IPM COLOR Ostrava 2216 1
2004/2005 2 TJ Mořkov A 2080 Rojíček Vojtěch Ritmus Ostrava 2145 0
2004/2005 1 TJ Mořkov A 2080 Malík Jan Slavoj Poruba B 2240 0
2003/2004 11 Mořkov A 2065 Geffert Michal Baník Havířov B 2082 ½
2003/2004 10 Mořkov A 2065 Hošek Stanislav ŠK MSA D.BenešovB 1953 1
2003/2004 9 Mořkov A 2065 Martinek Petr West 1999 Opava A 1779 ½
2003/2004 8 Mořkov A 2065 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava 1999 1
2003/2004 7 Mořkov A 2065 Holeček Vladimír ŠK Frýdek-MístekC 2082 0
2003/2004 6 Mořkov A 2065 Kozák Karel TJ Břidličná A 1853 1
2003/2004 5 Mořkov A 2065 Čech Luděk Sokol Dobrá B 1997 ½
2003/2004 4 Mořkov A 2065 Hajda Jaroslav ŠKTP Hrabyně B 1907 1
2003/2004 3 Mořkov A 2065 Kornasiewicz Stan. ŠKTP Hrabyně A 2256 ½
2003/2004 2 Mořkov A 2065 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba B 2055 0
2003/2004 1 Mořkov A 2065 Ludwig Petr Slavoj Bruntál A 1959 1
2003/2004 11 Vagónka Studénka 2065 Šíma Pavel TJ Fulnek 2095 1
2003/2004 10 Vagónka Studénka 2065 Novotný Josef Slavoj Poruba 2177 0
2003/2004 9 Vagónka Studénka 2065 Didi Jan NH Ostrava 2119 1
2003/2004 8 Vagónka Studénka 2065 Očkay Tomáš VOKD Poruba 2104 0
2003/2004 7 Vagónka Studénka 2065 Madecký Bedřich Kopřivnice 1953 1
2003/2004 6 Vagónka Studénka 2065 Rosinský Pavel ŠK Šenov 2042 ½
2003/2004 5 Vagónka Studénka 2065 Hlubina Pavel VOKD Poruba 2067 1
2003/2004 4 Vagónka Studénka 2065 Krajina Aleš H FUCHS Ostrava 2217 ½
2003/2004 3 Vagónka Studénka 2065 Jaroš Bohumil NH Ostrava 2084 0
2003/2004 2 Vagónka Studénka 2065 Kubačák Lubomír ŠK Svinov 2060 ½
2003/2004 1 Vagónka Studénka 2065 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2063 1