Hráč Kocur Valter

Kocur Valter

User Pic
Jméno: Kocur Valter
Oddíl: ŠKTP Hrabyně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1933
Elo mezinárodní: 1922
ID: 691
FIDE ID: 314200
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK TJ Dolní Benešov A 1937 1919 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1937 1975 1
2018/2019 10 ŠK TJ Dolní Benešov A 1937 1919 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1910 1909 1
2018/2019 9 ŠK TJ Dolní Benešov A 1937 1919 Paseka Matyáš BSŠ Frýdek Místek D 1929 1887 0
2018/2019 7 ŠK TJ Dolní Benešov A 1924 1919 Berezjuk Rostislav ŠK Šenov A 1854 1872 1
2018/2019 4 ŠK TJ Dolní Benešov A 1898 1904 Krampol Vladimír SK Stonava 1722 1715 1
2018/2019 3 ŠK TJ Dolní Benešov A 1876 1904 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice A 1934 1955 ½
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov A 1876 1904 Caletková Michaela Slezan Opava B 1730 1769 1
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov A 1888 1904 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba D 2052 2044 0
2018/2019 10 ŠKTP Hrabyně 1937 1919 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1964 2006 ½
2018/2019 9 ŠKTP Hrabyně 1924 1919 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2211 2219 1
2018/2019 8 ŠKTP Hrabyně 1924 1919 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1872 1912 0
2018/2019 7 ŠKTP Hrabyně 1912 1919 Matonoha Petr ŠO Jiskra Rýmařov 1933 1932 1
2018/2019 6 ŠKTP Hrabyně 1912 1919 Rell Martin Slezan Opava C 1514 1597 1
2018/2019 5 ŠKTP Hrabyně 1898 1904 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1922 1964 ½
2018/2019 4 ŠKTP Hrabyně 1898 1904 Husar Ivo TJ Velká Polom 1812 1827 1
2018/2019 3 ŠKTP Hrabyně 1876 1904 Weczerek Marek SK Kravaře 2032 2014 ½
2018/2019 2 ŠKTP Hrabyně 1876 1904 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1877 1899 1
2018/2019 1 ŠKTP Hrabyně 1888 1904 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2014 2024 0
2017/2018 10 ŠKTP Hrabyně 1941 1958 Štefanišin Jan SK Jiskra Rýmařov 1790 1836 0
2017/2018 9 ŠKTP Hrabyně 1932 1958 Mužík Martin Slezan Opava C 2173 2156 0
2017/2018 8 ŠKTP Hrabyně 1932 1958 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1879 1884 1
2017/2018 7 ŠKTP Hrabyně 1945 1958 Byma Pavel TJ Velká Polom 2044 2090 ½
2017/2018 4 ŠKTP Hrabyně 1941 1958 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2022 2017 0
2017/2018 3 ŠKTP Hrabyně 1941 1958 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1918 1957 0
2017/2018 2 ŠKTP Hrabyně 1941 1958 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov C 1956 1961 ½
2017/2018 11 ŠK TJ Dolní Benešov B 1930 1958 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1934 1898 0
2017/2018 10 ŠK TJ Dolní Benešov B 1941 1958 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice A 1950 1970 ½
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov B 1941 1958 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 2045 2056 ½
2017/2018 8 ŠK TJ Dolní Benešov B 1932 1958 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba C 2165 2157 ½
2017/2018 7 ŠK TJ Dolní Benešov B 1932 1958 Kopcová Ludmila TJ Ostrava C 1895 1900 ½
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov B 1945 1958 Bulawa Marek Baník Havířov B 1950 1954 ½
2017/2018 4 ŠK TJ Dolní Benešov B 1941 1958 Didi Jan TJ Ostrava B 1996 2017 0
2017/2018 3 ŠK TJ Dolní Benešov B 1941 1958 Sovadina Jiří Slezan Opava B 1961 1947 ½
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov B 1941 1958 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 2007 1976 0
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov B 1988 1984 Gajdušek Josef SK Stonava 2007 1984 ½
2017/2018 11 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1983 1993 Švancara Petr AŠK DA Olomouc "A" 2040 2057 0
2017/2018 7 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1983 1993 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno p/P 1925 1930 0
2017/2018 6 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1983 1993 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2117 2087 0
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1983 1993 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2011 2017 ½
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1983 1993 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "A" 2025 2030 ½
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1983 1993 Kohut Anna Šachový klub Karviná ½
2016/2017 6 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1983 1993 Jureček Daniel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1837 1862 ½
2016/2017 4 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1983 1993 Premus Jan SK Kravaře "B" 1577 1
2016/2017 3 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1983 1993 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "D" 2030 2027 ½
2016/2017 2 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1983 1993 Joško Jiří ŠK Píšť 1667 1623 ½
2016/2017 1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1983 1993 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "B" 1812 1813 1
2016/2017 9 ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2041 2046 ½
2016/2017 8 ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 Navrátilová Alena TJ ŠK DUE POP Uničov 1661 1670 1
2016/2017 7 ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 Pavlík Petr Tatran Litovel "B" 1941 1953 ½
2016/2017 5 ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/P 2104 2042 1
2016/2017 4 ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 Konečný Vladimír Šachový klub Karviná 1846 1883 0
2016/2017 2 ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 Novotný Radim Slavoj Český Těšín 1882 1
2015/2016 9 ŠKTP Hrabyně 1983 1993 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 1
2015/2016 7 ŠKTP Hrabyně 1983 1993 Krella Martin SK Kravaře 1925 1914 1
2015/2016 6 ŠKTP Hrabyně 1983 1993 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1957 1965 ½
2015/2016 4 ŠKTP Hrabyně 1983 1993 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1881 1881 1
2015/2016 2 ŠKTP Hrabyně 1983 1993 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1831 1847 ½
2015/2016 1 ŠKTP Hrabyně 1983 1993 Ludwig Petr ŠK Bruntál 1951 1967 1
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1983 1993 Stonavský Filip TŽ Třinec "B" 1711 1703 1
2015/2016 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1983 1993 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2041 2046 1
2015/2016 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1983 1993 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1996 1971 0
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1983 1993 Šmíd Jan ŠK Staré Město "B" 1944 1911 1
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov 1774 1854 1
2015/2016 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "A" 2019 2076 0
2015/2016 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 Buffa Miroslav Slezan Opava "C" 1889 0
2015/2016 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 Pardy Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1859 1972 1
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 1
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1929 1915 ½
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1983 1993 Glinz Leo SK Kravaře "B" 1769 1808 1
2014/2015 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Vícha Marek Slavoj Poruba "C" 1943 1988 1
2014/2015 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1947 1987 ½
2014/2015 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 ½
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1897 1983 ½
2014/2015 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1844 1813 ½
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1974 1963 ½
2014/2015 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Müller Leo Orel Opava "A" 1887 1838 0
2014/2015 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/P 2116 2031 1
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1935 1936 ½
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 Hurta Jiří Baník Havířov "B" 1798 1805 ½
2014/2015 10 ŠKTP Hrabyně 2071 2042 Lanc Rudolf ŠK Bruntál A 1996 1993 1
2014/2015 7 ŠKTP Hrabyně 2071 2042 Káč Jan SK Kravaře 1747 ½
2014/2015 6 ŠKTP Hrabyně 2071 2042 Klimša Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1759 1936 ½
2014/2015 5 ŠKTP Hrabyně 2071 2042 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1920 1954 1
2014/2015 4 ŠKTP Hrabyně 2071 2042 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1902 1916 ½
2014/2015 3 ŠKTP Hrabyně 2071 2042 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2106 2121 0
2014/2015 2 ŠKTP Hrabyně 2071 2042 Solný Michal ŠK TJ Vítkov 1971 1968 ½
2014/2015 1 ŠKTP Hrabyně 2071 2042 Mužík Martin Slezan Opava B\r 2123 2112 0
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2055 2060 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1891 1857 0
2013/2014 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2055 2060 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1942 1957 1
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2055 2060 Glinz Leo TJ SK Kravaře "A" 1724 ½
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2055 2060 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1835 1819 ½
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2055 2060 Kalavský Milan Sokol Háj ve Slezsku 1807 ½
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2055 2060 Pardy Jiří ŠK Orel Opava "A" 1981 ½
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2055 2060 Martinek Pavel ŠK Orel Opava "B" 1854 1
2013/2014 11 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2221 2217 0
2013/2014 10 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2060 ½
2013/2014 9 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice "A" 2311 ½
2013/2014 8 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2198 2197 0
2013/2014 7 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2081 2076 ½
2013/2014 6 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2155 2159 ½
2013/2014 5 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 ½
2013/2014 4 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 0
2013/2014 3 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2065 2086 1
2013/2014 2 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2258 2237 0
2013/2014 1 ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 Václavík David VOKD Poruba "B" 2024 2051 1
2012/2013 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2100 2063 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2088 2130 0
2012/2013 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2100 2063 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice "A" 1912 1935 1
2012/2013 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2100 2063 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 2007 2035 ½
2012/2013 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2100 2063 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2003 2012 0
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2100 2063 Tchuř Pavel SK Slavia Orlová "C" 2004 1986 1
2012/2013 9 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 ½
2012/2013 8 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1888 1896 0
2012/2013 7 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1757 1
2012/2013 6 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1981 1992 1
2012/2013 5 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1851 1
2012/2013 4 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2108 2133 ½
2012/2013 3 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Martinek Pavel Orel Opava "B" 1866 1
2012/2013 2 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Pavera Vít Orel Opava "A" 1955 2000 1
2012/2013 1 ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 Mucha Břetislav ŠK Bruntál "B" 1820 1
2011/2012 10 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1883 1875 1
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál "A" 2048 0
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1861 1890 1
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1845 ½
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1950 ½
2011/2012 5 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Milián Milan TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 1
2011/2012 4 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1755 1
2011/2012 3 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1883 ½
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Martinek Pavel Orel Opava "B" 1851 1
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2015 ½
2011/2012 11 MSA Dolní Benešov "B" 2105 2082 Polách Jiří TJ Město Albrechtice 2016 2060 ½
2011/2012 4 MSA Dolní Benešov "B" 2105 2082 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2196 2202 0
2011/2012 3 MSA Dolní Benešov "B" 2105 2082 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 0
2010/2011 11 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1787 ½
2010/2011 10 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1771 ½
2010/2011 9 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1660 1
2010/2011 8 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1698 1
2010/2011 7 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1678 1
2010/2011 6 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1774 1
2010/2011 5 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 ½
2010/2011 4 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1806 1
2010/2011 3 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Zajunc Josef Orel Opava "B" 1781 ½
2010/2011 2 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1738 1
2010/2011 1 ŠKTP Hrabyně "A" 2109 Fojtík Josef ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 1
2010/2011 11 MSA Dolní Benešov 2109 Vacek Antonín Mittal Ostrava 2068 ½
2010/2011 9 MSA Dolní Benešov 2109 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2159 0
2010/2011 8 MSA Dolní Benešov 2109 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2244 0
2010/2011 6 MSA Dolní Benešov 2109 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2101 0
2010/2011 5 MSA Dolní Benešov 2109 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2102 1
2010/2011 3 MSA Dolní Benešov 2109 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2327 0
2010/2011 2 MSA Dolní Benešov 2109 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1954 ½
2010/2011 1 MSA Dolní Benešov 2109 Miturová Magdaléna BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 0
2009/2010 11 MSA Dolní Benešov B 2109 Funiok Marcel Slavia Havířov 2070 ½
2009/2010 10 MSA Dolní Benešov B 2109 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2127 1
2009/2010 9 MSA Dolní Benešov B 2109 Očkay Tomáš TJ Mariánské Hory A 2165 ½
2009/2010 8 MSA Dolní Benešov B 2109 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2262 ½
2009/2010 7 MSA Dolní Benešov B 2109 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová B 2064 1
2009/2010 6 MSA Dolní Benešov B 2109 Vasiliadis Grigorios Mittal Ostrava C 2049 ½
2009/2010 5 MSA Dolní Benešov B 2109 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 ½
2009/2010 4 MSA Dolní Benešov B 2109 Byma Pavel MSA Dolní Benešov C 1997 ½
2009/2010 3 MSA Dolní Benešov B 2109 Premus Jan Slezan Opava B 2068 0
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov B 2109 Miturová Magdaléna TŽ Třinec D 1982 1
2009/2010 1 MSA Dolní Benešov B 2109 Bárta Jan Slavoj Poruba B 1962 1
2009/2010 11 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2228 0
2009/2010 10 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Holeček Vladimír BŠŠ FM B 2062 1
2009/2010 9 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2064 ½
2009/2010 8 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2058 ½
2009/2010 7 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov B 2238 ½
2009/2010 6 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2138 0
2009/2010 5 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Kulišťák Milan Zbrojovka Vsetín 2006 1
2009/2010 4 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Bulava Petr Baník Havířov 2116 1
2009/2010 3 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2109 0
2009/2010 2 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Didi Jan TJ Mittal B 2044 ½
2009/2010 1 ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 Beseda Roman TJ Mořkov 2152 ½
2008/2009 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1855 0
2008/2009 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 Godovský Jiří ŠK Kravaře 1915 1
2008/2009 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 Klimša Jiří ŠK TP Hrabyně 1894 1
2008/2009 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2027 ½
2008/2009 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov "A" 1949 0
2008/2009 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1869 1
2008/2009 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 Milián Milan TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 1
2007/2008 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1835 1
2007/2008 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Nábělek Marek Sokol Jakartovice 2281 0
2007/2008 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Kozák Lubomír Slezský šachový klub Opava 1
2007/2008 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Stania Petr Slezan Opava "C" 1729 ½
2007/2008 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Milián Milan TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 1
2007/2008 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Filip Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1818 1
2007/2008 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1824 1
2007/2008 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1856 1
2007/2008 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 Hajda Jaroslav ŠK TP Hrabyně 1919 ½
2006/2007 11 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Keprt Pavel Sokol Dobrá "A" 2043 1
2006/2007 10 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2041 1
2006/2007 9 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Muratidis Nikos Slezan Opava "A" 2184 1
2006/2007 8 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Kaňok Jan Mittal Ostrava "B" 1953 ½
2006/2007 7 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 0
2006/2007 6 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2176 0
2006/2007 5 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Čempel Jaroslav ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 0
2006/2007 4 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2072 ½
2006/2007 3 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Kleberc Karel LaborTech Ostrava "B" 2267 0
2006/2007 2 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná "A" 2314 1
2006/2007 1 MSA Dolní Benešov "A" 2121 Mitura Václav SK Slavia Orlová "A" 2200 1
2006/2007 11 MSA Dolní Benešov B 2121 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2041 1
2006/2007 10 MSA Dolní Benešov B 2121 Hrtánek Jiří ŠK Svinov 2150 0
2006/2007 9 MSA Dolní Benešov B 2121 Očkay Tomáš VOKD Ostrava-Poruba 2122 1
2006/2007 8 MSA Dolní Benešov B 2121 Kantor Petr TŽ Třinec C 2170 ½
2006/2007 7 MSA Dolní Benešov B 2121 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2214 ½
2006/2007 6 MSA Dolní Benešov B 2121 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2105 1
2006/2007 5 MSA Dolní Benešov B 2121 Nábělek Marek Sokol Jakartovice 2271 0
2006/2007 4 MSA Dolní Benešov B 2121 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2068 0
2006/2007 3 MSA Dolní Benešov B 2121 Weissmann Lukáš Sokol Fryčovice 2120 ½
2006/2007 2 MSA Dolní Benešov B 2121 Caletka Radomír Slezan Opava B 2232 0
2006/2007 1 MSA Dolní Benešov B 2121 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2129 ½
2005/2006 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2106 Aichmaier David TJ Sokol Jakartovice 2163 ½
2005/2006 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2106 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1799 1
2005/2006 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2106 Pavlíček Bohumil TJ Slavoj Bruntál "C" 1676 1
2005/2006 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2106 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1989 1
2005/2006 11 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "B" 2098 1
2005/2006 9 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Didi Jan Ritmus Ostrava "A" 2102 ½
2005/2006 8 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Beran Petr Baník Havířov "A" 2111 0
2005/2006 7 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2146 0
2005/2006 6 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Mayerhofer Horst ŠK TP Hrabyně "A" 2130 ½
2005/2006 5 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Incédi Aleš ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 ½
2005/2006 4 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Tkadlec Miloslav Sokol Hutisko-Solanec "A" 2119 1
2005/2006 3 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2285 0
2005/2006 2 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Jankovec Ivan Slavia Orlová "B" 2176 ½
2005/2006 1 MSA Dolní Benešov"A" 2106 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2192 ½
2004/2005 11 MSA Dolní Benešov 2121 Malinovský Karel Slavie Kroměříž A 2284 ½
2004/2005 10 MSA Dolní Benešov 2121 Škaroupka Jiří CD Rating Brno 2136 1
2004/2005 9 MSA Dolní Benešov 2121 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2290 0
2004/2005 8 MSA Dolní Benešov 2121 Kocián Karel TŽ Třinec B" 2170 0
2004/2005 7 MSA Dolní Benešov 2121 David Pavel Loko Brno 2421 ½
2004/2005 6 MSA Dolní Benešov 2121 Talla Vladimír ŠK Frýdek-Místek 2385 ½
2004/2005 5 MSA Dolní Benešov 2121 Lacko Jan Duras BVK Brno A" 2231 ½
2004/2005 4 MSA Dolní Benešov 2121 Jankovec Ivan Slavia Orlová A" 2232 1
2004/2005 3 MSA Dolní Benešov 2121 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město A" 2273 ½
2004/2005 1 MSA Dolní Benešov 2121 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2205 0
2004/2005 11 MSA Dol.Benešov B 2121 Pán Vladimír VMS SosnováLichnov 2115 ½
2004/2005 10 MSA Dol.Benešov B 2121 Boglevský Richard Slavoj Bruntál B 1689 1
2004/2005 9 MSA Dol.Benešov B 2121 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2091 ½
2004/2005 8 MSA Dol.Benešov B 2121 Polák Petr WEST 1999 Opava 1931 ½
2004/2005 7 MSA Dol.Benešov B 2121 Štencel Václav SŠK Opava 1851 ½
2004/2005 6 MSA Dol.Benešov B 2121 Bartoš Michal U Freda Darkovičky 1846 1
2004/2005 5 MSA Dol.Benešov B 2121 Pavlík Josef MSA Dol.Benešov D 1
2004/2005 4 MSA Dol.Benešov B 2121 Škovroň Josef Sokol Vrbno p.Prad 1735 1
2004/2005 3 MSA Dol.Benešov B 2121 Vavřínek Radomír MSA Dol.Benešov C 1818 1
2004/2005 2 MSA Dol.Benešov B 2121 Černín Radim Sokol Jakartovice 2205 0
2004/2005 1 MSA Dol.Benešov B 2121 Kornasiewicz Stanislav ŠKTP Hrabyně B 0
2003/2004 11 MSA Dolní Benešov 2118 Beran Petr Baník Havířov 2162 ½
2003/2004 9 MSA Dolní Benešov 2118 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2160 0
2003/2004 8 MSA Dolní Benešov 2118 Kačmařík Lukáš Frýdek-Místek B" 2188 0
2003/2004 7 MSA Dolní Benešov 2118 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2149 ½
2003/2004 6 MSA Dolní Benešov 2118 Mucha Břetislav Lokomotiva Krnov 2084 ½
2003/2004 5 MSA Dolní Benešov 2118 Hladík Oto NH Ostrava B" 2222 ½
2003/2004 4 MSA Dolní Benešov 2118 Gibiec Ernest ŠK Stonava A" 2260 ½
2003/2004 3 MSA Dolní Benešov 2118 Schwarz Milan Slezan Opava C" 2089 ½
2003/2004 2 MSA Dolní Benešov 2118 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov A" 2160 0
2003/2004 1 MSA Dolní Benešov 2118 Káňa Zdeněk Tatra Kopřivnice 2148 ½
2003/2004 11 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2068 1
2003/2004 10 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Benda Aleš Mořkov A 2161 ½
2003/2004 9 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Talla Vladimír ŠKTP Hrabyně A 2367 0
2003/2004 8 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2196 ½
2003/2004 6 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Podlesný Pavel Baník Havířov B 2203 1
2003/2004 5 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně B 2162 0
2003/2004 4 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Solný Michal West 1999 Opava A 1873 1
2003/2004 3 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Lanča Ivan Ritmus Ostrava 2136 1
2003/2004 2 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Slovák Petr ŠK Frýdek-MístekC 2124 0
2003/2004 1 ŠK MSA D.BenešovB 2118 Hnilo Jiří TJ Břidličná A 2136 ½