Hráč Zoubek David

Zoubek David

User Pic
Jméno: Zoubek David
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 1901
ID: 34186
FIDE ID: 332917
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 �K Sokol Vy�ehrad E 1901 1966 Dlouhý David �K Bohnice A 1892 1889 1
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1901 1966 Kbel.šach. reprezentace B 1
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1901 1966 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1712 1788 1
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 Šaroun Radek SK OAZA Praha D 1960 1943 0
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 Vojtíšek Miloš Kbelská šachová reprezentace 1727 1749 1
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 Kubík Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1936 1888 1
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2123 2108 1
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 Gáj Miloš Unichess D 1978 1992 ½
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 Koubek Václav Viktoria Žižkov B 2021 2022 1
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 0
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1837 1913 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 0
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1837 1913 Čermák Luděk GROP Classical Chess 1992 1931 1
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 Valíčková Martina Unichess Ž 1970 1993 ½
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 Novák Václav ŠK Loko Praha C 2049 2043 ½
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha H 1622 1753 1
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha F 1825 1
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 ½
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 Polnar Josef TJ Zora Praha A 1720 1
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad H 1775 1848 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2048 2026 ½
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad H 1775 1848 Bečvář Pavel TJ Praga Praha F 1589 1759 1
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad H 1775 1848 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna A 1916 1
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad H 1775 1848 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1771 1
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1775 1848 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 2064 2061 ½
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1775 1848 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1865 1859 ½
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1775 1848 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1907 1907 1
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1775 1848 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha C 1855 1861 ½
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1775 1848 Brenner David Sokol Kobylisy C 1746 1
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1775 1848 Eckstein Michael SK LISA A 1929 1950 1
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice C 1775 1848 Solil Roman TJ Lanškroun 1978 1986 1
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice C 1775 1848 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 0
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice C 1775 1848 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1752 1843 1
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice C 1775 1848 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1854 1848 ½
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 1789 1855 Spurný Ondřej ŠK PORG B 2022 2049 0
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1789 1855 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron A 1762 1816 0
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 1789 1855 Červenka Jan ŠO TJ Dukla Praha B 1965 1961 0
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad H 1789 1855 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice C 1873 1889 1
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad H 1789 1855 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1812 ½
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad H 1789 1855 Soběslavský Vladimír TJ Praga Praha G 1631 1
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad H 1789 1855 Šobotník Petr Bohemians Praha F 1953 1981 0
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad H 1789 1855 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha F 1405 1
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad H 1789 1855 Celba Pavel TJ Pankrác F 1762 1770 1
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice C 1789 1855 Cach Tomáš Sokol Zaječice 1250 1
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice C 1789 1855 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí B 1745 1728 0
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice C 1789 1855 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1909 1919 1
2012/2013 11 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1913 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2002 1991 ½
2012/2013 9 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1927 1943 0
2012/2013 8 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 0
2012/2013 7 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 0
2012/2013 6 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1697 1754 0
2012/2013 5 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1920 1954 ½
2012/2013 4 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1835 1882 ½
2012/2013 3 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto C 1938 1956 1
2012/2013 2 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1838 1
2012/2013 1 ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1900 1
2012/2013 11 ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2105 2119 0
2012/2013 9 ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto B 1817 1759 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1971 1956 0
2012/2013 6 ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1953 1894 1
2012/2013 4 ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 Honek Jan TJ Jiskra Heřm. Městec 1813 1843 1
2012/2013 3 ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1918 1895 ½
2012/2013 2 ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1993 1995 1
2012/2013 1 ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 ½
2011/2012 11 Rapid Pardubice D 1742 1779 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1364 1
2011/2012 10 Rapid Pardubice D 1742 1779 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1533 1
2011/2012 8 Rapid Pardubice D 1742 1779 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1765 1766 ½
2011/2012 7 Rapid Pardubice D 1742 1779 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1719 0
2011/2012 6 Rapid Pardubice D 1742 1779 Pour Břetislav TJ CHS Chotěboř B 1738 1767 1
2011/2012 5 Rapid Pardubice D 1742 1779 Krys Jan TJ ŠO Chrudim C 1673 ½
2011/2012 4 Rapid Pardubice D 1742 1779 Pyskatý Jindřich Rapid Pardubice E 1857 1797 0
2011/2012 3 Rapid Pardubice D 1742 1779 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1554 0
2011/2012 2 Rapid Pardubice D 1742 1779 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1696 0
2011/2012 1 Rapid Pardubice D 1742 1779 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1
2011/2012 11 Rapid Pardubice C 1742 1779 Felcman Tomáš SK+Sokol Žamberk 1981 1982 ½
2011/2012 10 Rapid Pardubice C 1742 1779 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1934 1881 0
2011/2012 9 Rapid Pardubice C 1742 1779 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 0
2011/2012 8 Rapid Pardubice C 1742 1779 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 ½
2011/2012 7 Rapid Pardubice C 1742 1779 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 1
2011/2012 6 Rapid Pardubice C 1742 1779 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C 1572 1
2011/2012 3 Rapid Pardubice C 1742 1779 Rychlý Tomáš TJ CHS Chotěboř 1722 1722 1
2011/2012 1 Rapid Pardubice C 1742 1779 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1899 1892 1
2010/2011 11 ŠK Rapid Teenagers 1680 Vobořil Pavel ŠK Rapid Matadors 2025 0
2010/2011 9 ŠK Rapid Teenagers 1680 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "C" 1821 0
2009/2010 11 ŠK Rapid Predators 1625 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice 1793 ½
2009/2010 10 ŠK Rapid Predators 1625 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1495 0
2009/2010 9 ŠK Rapid Predators 1625 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 0
2009/2010 8 ŠK Rapid Predators 1625 Kůs Martin TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1671 ½
2009/2010 7 ŠK Rapid Predators 1625 Weis Ladislav Spartak Choceň 1809 1
2009/2010 6 ŠK Rapid Predators 1625 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C"" 1991 0
2009/2010 5 ŠK Rapid Predators 1625 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 ½
2009/2010 4 ŠK Rapid Predators 1625 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1918 0
2009/2010 3 ŠK Rapid Predators 1625 Slabý Miloš ŠK Rapid Rangers 1860 0
2009/2010 2 ŠK Rapid Predators 1625 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1875 0
2009/2010 1 ŠK Rapid Predators 1625 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1951 ½
2009/2010 11 Synpo Pardubice 1625 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1788 1
2009/2010 10 Synpo Pardubice 1625 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 0
2009/2010 6 Synpo Pardubice 1625 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 0
2009/2010 3 Synpo Pardubice 1625 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1250 1
2009/2010 2 Synpo Pardubice 1625 Štolfa Jaroslav CHS Chotěboř 1882 1
2009/2010 1 Synpo Pardubice 1625 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny D"" 1594 1
2008/2009 11 ŠK Rapid Teenagers 1621 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1582 ½
2008/2009 10 ŠK Rapid Teenagers 1621 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C 1576 0
2008/2009 9 ŠK Rapid Teenagers 1621 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 0
2008/2009 7 ŠK Rapid Teenagers 1621 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny E 1839 0
2008/2009 6 ŠK Rapid Teenagers 1621 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1758 ½
2008/2009 5 ŠK Rapid Teenagers 1621 Šťulík Jiří ŠO DDM Hlinsko 1741 ½
2008/2009 4 ŠK Rapid Teenagers 1621 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1962 0
2008/2009 3 ŠK Rapid Teenagers 1621 Kůs Martin TJ ŠO a DDM Chrudim C 1697 1
2008/2009 2 ŠK Rapid Teenagers 1621 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1721 0
2008/2009 1 ŠK Rapid Teenagers 1621 Hrnčiarik Karel AKIS Pardubice 1774 1
2008/2009 9 ŠK Rapid Talents 1621 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Matadors 1811 ½
2008/2009 8 ŠK Rapid Talents 1621 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1310 0
2008/2009 7 ŠK Rapid Talents 1621 Kraus Ondřej ŠK Rapid Knights 1595 0
2008/2009 6 ŠK Rapid Talents 1621 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny G 1605 1
2008/2009 5 ŠK Rapid Talents 1621 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1573 1
2008/2009 4 ŠK Rapid Talents 1621 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1785 0
2008/2009 3 ŠK Rapid Talents 1621 Michlian Štefan ŠK Bohemia Pardubice C 1872 ½
2008/2009 2 ŠK Rapid Talents 1621 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 ½
2008/2009 1 ŠK Rapid Talents 1621 Mrha Jan TJ ŠO a DDM Chrudim D 1740 ½
2007/2008 10 ŠK Rapid Pardubice E 1000 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička C 1386 0
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice E 1000 Celuch Tomáš ŠO Chrudim C 1820 0
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Krys Jan TJ ŠO Chrudim E 1569 ½
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto C 1754 0
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Jouza Petr TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1655 0
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Petružálek Radim ŠK Bohemia Pardubice C 1000 0
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Zvoníček Václav ŠK Holcim Prachovice B 1912 0
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Janáček Tomáš Sokol Krucemburk 1460 0
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice F 1478 0
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1570 0
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Indra Antonín 2222 ŠK Polabiny G 1000 1