Hráč Štukner Šimon

Štukner Šimon

User Pic
Jméno: Štukner Šimon
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2159
Elo mezinárodní: 2178
ID: 16126
FIDE ID: 327603
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2171 2158 Bažant Petr ŠK Staré Město 2294 2265 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2164 2166 Fiedler Bedřich 2222 ŠK Polabiny "C" 2108 2102 ½
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2164 2158 Trapl Dalibor Slavoj Poruba "C" 2053 2059 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2164 2166 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2157 2166 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2173 2166 Tustanowski Robert Sokol Vrbno pod P. 2238 0 0
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2178 2176 Pacl Václav TJ Ostrava "A" 2079 2123 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 0
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "A" 2115 2132 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Šplíchal Stanislav Labortech Ostrava "B" 2168 2169 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2117 2087 1
2016/2017 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2132 2120 Kostka Vít SK Slavia Orlová 2148 2129 1
2015/2016 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2132 2120 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 1
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2132 2120 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1994 2016 1
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2244 2234 ½
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Dmitrenko Viktor SK Slavia Orlová "B" 2275 ½
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Pardy Martin Slezan Opava "B" 2022 2075 1
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2054 2069 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Urbanski Grzegorz SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 0
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2080 2075 ½
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2069 2071 ½
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 2013 2020 1
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2206 2197 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "B" 2132 2120 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2002 2003 ½
2014/2015 1 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2121 2120 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 ½
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 ½
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1996 1993 1
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Szotkowski Jakub Slavoj Český Těšín 2240 2240 0
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2106 2121 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Hladík Oto TJ Ostrava "B" 2204 2201 ½
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2075 2080 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Bolacký Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2091 2077 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 Pavera Vít Orel Opava "A" 1986 2001 1
2014/2015 11 Sokol Dobrá 2121 2120 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2058 2079 1
2014/2015 10 Sokol Dobrá 2121 2120 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2248 2240 0
2014/2015 9 Sokol Dobrá 2121 2120 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 1
2014/2015 8 Sokol Dobrá 2121 2120 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov "B" 2110 2117 1
2014/2015 7 Sokol Dobrá 2121 2120 Kičmer Petr Baník Havířov 2223 2218 0
2014/2015 5 Sokol Dobrá 2121 2120 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 0
2014/2015 3 Sokol Dobrá 2121 2120 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava "B" 2184 2184 0
2014/2015 2 Sokol Dobrá 2121 2120 Langner Ladislav TŽ Třinec "B" 2370 2377 0
2014/2015 1 Sokol Dobrá 2121 2120 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2120 2121 ½
2013/2014 11 BŠŠ F-M "G" 2155 2136 Lys Josef Sokol Dobrá "B" 2192 2210 1
2013/2014 9 BŠŠ F-M "G" 2155 2136 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1883 1846 1
2013/2014 8 BŠŠ F-M "G" 2155 2136 Kotas Jan TJ Bystřice 1910 1886 1
2013/2014 7 BŠŠ F-M "G" 2155 2136 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1973 1886 1
2013/2014 4 BŠŠ F-M "G" 2155 2136 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1824 1871 1
2013/2014 3 BŠŠ F-M "G" 2155 2136 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2011 1973 ½
2013/2014 1 BŠŠ F-M "G" 2155 2136 Migdal Milan BŠŠ F-M "F" 1944 1955 ½
2013/2014 11 Sokol Dobrá 2155 2136 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 0
2013/2014 10 Sokol Dobrá 2155 2136 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2222 2217 1
2013/2014 8 Sokol Dobrá 2155 2136 Navrátil Jiří A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2071 2074 ½
2013/2014 6 Sokol Dobrá 2155 2136 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2161 2159 ½
2013/2014 5 Sokol Dobrá 2155 2136 Funiok Marcel Baník Havířov "A" 2112 2087 ½
2013/2014 4 Sokol Dobrá 2155 2136 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 2006 2008 0
2013/2014 3 Sokol Dobrá 2155 2136 Zicháček Libor ŠK Zlín "B" 2062 2033 1
2013/2014 1 Sokol Dobrá 2155 2136 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2191 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2081 2076 0
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2172 1000 0
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Borovička Bohumil TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 ½
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2142 2142 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "B" 2334 2338 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2043 2060 0
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Kocur Valter ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2228 2227 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 2050 2056 0
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice "A" 2311 1
2012/2013 9 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2128 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2190 2208 ½
2012/2013 8 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2128 Bednář Jaromír ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2303 2280 0
2012/2013 6 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2128 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2245 2240 0
2012/2013 5 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2128 Beil Zdeněk Tatran Litovel “B“ 2253 2235 1
2012/2013 4 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2128 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 ½
2012/2013 1 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2128 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2266 2260 0
2012/2013 11 Sokol Dobrá 2158 2128 Chromík Tomáš Labortech Ostrava "B" 1889 1903 1
2012/2013 10 Sokol Dobrá 2158 2128 Sikora Jan TŽ Třinec 2200 2197 1
2012/2013 9 Sokol Dobrá 2158 2128 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2075 2068 1
2012/2013 8 Sokol Dobrá 2158 2128 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 1996 2006 1
2012/2013 6 Sokol Dobrá 2158 2128 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2108 2109 0
2012/2013 5 Sokol Dobrá 2158 2128 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž "B" 2042 2047 1
2012/2013 4 Sokol Dobrá 2158 2128 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2103 2126 1
2012/2013 2 Sokol Dobrá 2158 2128 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1902 1920 0
2012/2013 1 Sokol Dobrá 2158 2128 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2137 2121 0
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2136 2080 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2144 1000 0
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2136 2080 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 1
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2136 2080 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1920 1949 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2136 2080 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1971 1960 0
2011/2012 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2136 2080 Mrva Marek Mittal Ostrava 2211 2212 1
2011/2012 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2136 2080 Beil Zdeněk Garde Calcio Olomouc 2256 2230 1
2011/2012 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2136 2080 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1851 2091 1
2011/2012 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2136 2080 Olšarová Karolína KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 0
2011/2012 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2136 2080 Sekáč Martin Baník Havířov B 2087 2062 ½
2011/2012 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2136 2080 Bok Tomáš Sokol Dobrá 1777 ½
2011/2012 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2136 2080 Dobeš Luděk TJ VOKD Poruba 2069 2060 1
2010/2011 9 TJ Sokol Staříč 2127 Blecha Zdeněk Sokol Brušperk 1978 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Staříč 2127 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1927 1
2010/2011 5 TJ Sokol Staříč 2127 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice 1837 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Staříč 2127 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2064 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Staříč 2127 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá „B“ 1935 0
2010/2011 1 TJ Sokol Staříč 2127 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1946 0
2010/2011 11 Sokol Dobrá 2127 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 2119 0
2010/2011 10 Sokol Dobrá 2127 Baier Pavel Baník Havířov 2138 1
2010/2011 9 Sokol Dobrá 2127 Vysoglad Petr BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 ½
2010/2011 8 Sokol Dobrá 2127 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 ½
2010/2011 6 Sokol Dobrá 2127 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2105 1
2010/2011 5 Sokol Dobrá 2127 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2053 ½
2010/2011 3 Sokol Dobrá 2127 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2159 0
2010/2011 2 Sokol Dobrá 2127 Krajina Aleš Labortech Ostrava 2189 0
2010/2011 1 Sokol Dobrá 2127 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2271 0
2009/2010 11 BŠŠ FM B 2170 Pilch Roman TŽ Třinec C 2170 1
2009/2010 10 BŠŠ FM B 2170 Orzechowski Jacek ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 0
2009/2010 9 BŠŠ FM B 2170 Schuster Vít Slavoj Bruntál 2093 1
2009/2010 7 BŠŠ FM B 2170 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2138 ½
2009/2010 3 BŠŠ FM B 2170 Kopec Ladislav TJ Mittal B 2185 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2153 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "C" 1812 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2153 Makovička Tadeáš TŽ Třinec "F" 2028 ½
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2153 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2035 ½
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2153 Kupka Slavoj Mosty u Jablunkova 2167 ½
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2153 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice "A" 1817 0
2008/2009 11 Sokol Dobrá 2153 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 0
2008/2009 10 Sokol Dobrá 2153 Kulišťák Milan Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 ½
2008/2009 9 Sokol Dobrá 2153 Kolář Stanislav TJ Mittal Ostrava "B" 2139 0
2008/2009 8 Sokol Dobrá 2153 Vávra Pavel Zbrojovka Vsetín 2123 ½
2008/2009 7 Sokol Dobrá 2153 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 ½
2008/2009 6 Sokol Dobrá 2153 Beran Petr Baník Havířov 2162 1
2008/2009 5 Sokol Dobrá 2153 Jankovec Ivan SK Slavia Orlová "B" 2198 1
2008/2009 4 Sokol Dobrá 2153 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2124 0
2008/2009 3 Sokol Dobrá 2153 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 1
2008/2009 2 Sokol Dobrá 2153 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2121 1
2008/2009 1 Sokol Dobrá 2153 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2191 1
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek A 2026 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1894 0
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek A 2026 Bílek Martin Sportovní klub OAZA Praha 1935 1
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek A 2026 Bakajsa Libor Šachový klub Most A 1697 0
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek A 2026 Prokopová Jiřina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1648 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek A 2026 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1737 1
2006/2007 7 Sokol Dobrá "A" 2026 Kleberc Karel LaborTech Ostrava "B" 2267 0
2006/2007 6 Sokol Dobrá "A" 2026 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2336 ½
2006/2007 5 Sokol Dobrá "A" 2026 Macíček Jan TJ Mořkov 2148 0
2006/2007 3 Sokol Dobrá "A" 2026 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2128 0
2006/2007 2 Sokol Dobrá "A" 2026 Adámek Jiří Slavoj Poruba "B" 2237 ½
2006/2007 1 Sokol Dobrá "A" 2026 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná "A" 2314 0
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2026 Wojnar Daniel TJ Vendryně 2012 1
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2026 Mareš Petr Baník Havířov "C" 1913 1
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2026 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "C" 2024 ½
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2026 Güttler Evžen Inter Petrovice "A" 1939 0
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2026 Bělačík Jan Jakl Karviná "B" 2068 ½
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek A 2026 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1737 1
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek A 2026 Kolašín Jan Agentura 64 Grygov 1523 1
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek A 2026 Kozel Jan BŠS Frýdek-Místek B 1770 ½
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Bílek Martin OAZA PRAHA 1776 1
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Vlasák Lukáš ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 ½
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Somer Jakub TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1810 1
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Řehák Jakub TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 1
2005/2006 9 ŠK Frýdek-Místek "B" 2130 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2054 0
2005/2006 8 ŠK Frýdek-Místek "B" 2130 Smetana David Ritmus Ostrava "A" 2058 1
2005/2006 6 ŠK Frýdek-Místek "B" 2130 Hromada Václav Slezan Opava "A" 2157 0
2005/2006 5 ŠK Frýdek-Místek "B" 2130 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov"A" 2107 0
2005/2006 2 ŠK Frýdek-Místek "B" 2130 Medunová Věra ŠK Stonava "A" 2159 1
2005/2006 1 ŠK Frýdek-Místek "B" 2130 Misiuga Andrzej Slavia Orlová "B" 0
2005/2006 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 2130 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2203 0
2005/2006 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 2130 Kičmer Petr Baníl Havířov B 2176 0
2005/2006 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 2130 Caletka Radomír Slezan Opava B 2146 0
2005/2006 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 2130 Bělačík Jan Jakl Karviná B 2078 0
2005/2006 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 2130 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2104 1
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Čuprová Iva ZŠ BRANKOVICE 1617 ½
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Bartas David LOKOMOTIVA BRNO 1669 ½
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1982 ½
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Šenkýř Martin ŠK ZLÍN 1925 0
2005/2006 3 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Rabatin Jakub BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 1
2005/2006 2 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Vysloužil Lukáš A64 GRYGOV 1883 0
2005/2006 1 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 Halbrštát David LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1649 ½
2004/2005 7 Frýdek-Místek 1701 Tyle Petr OAZA Praha 1568 1
2004/2005 6 Frýdek-Místek 1701 Oreský Jan Liberec 1631 0
2004/2005 5 Frýdek-Místek 1701 Burcal Miroslav Plzeň A 1
2004/2005 4 Frýdek-Místek 1701 Otradovec Michal Tábor 1
2004/2005 1 Frýdek-Místek 1701 Šnevajs Heřman Grygov 1556 1
2004/2005 7 Frýdek Místek 1701 Racek Kamil Brankovice 1458 1
2004/2005 6 Frýdek Místek 1701 Šnevajs Heřman Grygov 1556 1
2004/2005 5 Frýdek Místek 1701 Flašar Jan Loko Brno 1462 1
2004/2005 4 Frýdek Místek 1701 Kastnerová Zuzana Havlíčkův Brod 1447 1
2004/2005 11 Frýdek-Místek D 1587 Jabůrek Rostislav Rychvald A 1790 1
2004/2005 10 Frýdek-Místek D 1587 Juroszek Radomil Třinec C 2011 ½
2004/2005 9 Frýdek-Místek D 1587 Makovička Tadeáš Třinec D 1961 1
2004/2005 8 Frýdek-Místek D 1587 Blecha Josef Fryčovice 1859 1
2004/2005 6 Frýdek-Místek D 1587 Gajdušek Josef Petrovice A 1883 ½
2004/2005 3 BŠŠ+ŠK FM B 1701 Miketa Tomáš ŠK TJMSA D.Benešov 1
2004/2005 2 BŠŠ+ŠK FM B 1701 Kudla Richard TJ VOKD O.-Poruba 1532 1
2004/2005 1 BŠŠ+ŠK FM B 1701 Novosadová Kristýna BŠŠ+ŠK FM C 1720 ½
2003/2004 11 BŠŠ+DDM FM B 1587 Dvořák Petr Sokol Postoupky A 1612 ½
2003/2004 10 BŠŠ+DDM FM B 1587 Doležal Jiří Sokol Postoupky B 0
2003/2004 9 BŠŠ+DDM FM B 1587 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1661 0
2003/2004 8 BŠŠ+DDM FM B 1587 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice 1285 1
2003/2004 7 BŠŠ+DDM FM B 1587 Medek Dominik ŠK Boršice 1
2003/2004 6 BŠŠ+DDM FM B 1587 Mourycová Jana ŠK ZŠ Brankovice B 1445 0
2003/2004 5 BŠŠ+DDM FM B 1587 Přibyl Tomáš SŠŠ Staré Město B 1378 0
2003/2004 4 BŠŠ+DDM FM B 1587 Slavík Martin Sokol Postoupky C 1
2003/2004 3 BŠŠ+DDM FM B 1587 Stachovec Čeněk BŠS+DDM FM C 1456 1
2003/2004 2 BŠŠ+DDM FM B 1587 Hudík Pavel A64 Grygov B 1
2003/2004 1 BŠŠ+DDM FM B 1587 Bureš Jaroslav A64 Grygov A 1757 0