Hráč Janyška Pavel

Janyška Pavel

User Pic
Jméno: Janyška Pavel
Oddíl: Sokol Vrbno p/P
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2166
Elo mezinárodní: 2178
ID: 13060
FIDE ID: 321664
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Bruntál 2168 2156 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2170 2219 1
2018/2019 10 ŠK Bruntál 2164 2156 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2076 2045 ½
2018/2019 9 ŠK Bruntál 2164 2156 Sikora Matouš SK Slavia Orlová C 2016 2040 1
2018/2019 7 ŠK Bruntál 2161 2156 Kubica Kamil SK Stonava 2153 0 ½
2018/2019 6 ŠK Bruntál 2166 2156 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 1991 2014 0
2018/2019 5 ŠK Bruntál 2166 2156 Pardy Martin Slezan Opava B 2001 2027 1
2018/2019 4 ŠK Bruntál 2162 2146 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba D 2292 2269 ½
2018/2019 3 ŠK Bruntál 2151 2146 Židek Václav TJ Ostrava B 2193 2188 1
2018/2019 1 ŠK Bruntál 2153 2146 Kuchař Matěj BSŠ Frýdek Místek D 2063 2070 ½
2018/2019 9 Sokol Vrbno pod P. 2161 2156 Nytra Petr SK Slavia Orlová "B" 1947 1953 1
2018/2019 7 Sokol Vrbno pod P. 2166 2156 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá 1902 1911 1
2017/2018 11 ŠK Bruntál 2146 2151 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2057 2052 1
2017/2018 10 ŠK Bruntál 2151 2151 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2130 2090 0
2017/2018 9 ŠK Bruntál 2151 2151 Bulawa Marek Baník Havířov B 1965 1954 1
2017/2018 8 ŠK Bruntál 2146 2151 Trapl Dalibor TJ Ostrava B 2134 2121 ½
2017/2018 7 ŠK Bruntál 2146 2151 Vícha Martin Slezan Opava B 1953 1981 1
2017/2018 5 ŠK Bruntál 2158 2151 Tauš Martin SK Stonava 2073 2049 0
2017/2018 4 ŠK Bruntál 2151 2151 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2103 2081 1
2017/2018 3 ŠK Bruntál 2151 2151 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice A 2103 2101 1
2017/2018 2 ŠK Bruntál 2151 2151 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová B 2146 2112 0
2017/2018 1 ŠK Bruntál 2142 2137 Kuchař Matěj ŠK Slavoj Poruba C 2154 2161 ½
2017/2018 11 TJ Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2167 2158 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Kozák Petr AŠK DA Olomouc "A" 2127 2135 1
2016/2017 11 Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 0
2016/2017 9 Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 ½
2016/2017 7 Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Walica Roman SK Slavia Orlová 1972 1996 0
2016/2017 6 Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 0
2016/2017 5 Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Záleský Karel ŠK TJ Dolní Benešov 2073 2006 1
2016/2017 3 Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 1
2016/2017 1 Sokol Vrbno p/P 2162 2132 Gnida Patrik TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 0
2015/2016 11 ŠK Bruntál 2162 2132 Josefus Marek SK Kravaře 1794 1832 1
2015/2016 9 ŠK Bruntál 2162 2132 Kozák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1960 1974 1
2015/2016 8 ŠK Bruntál 2162 2132 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 1968 1957 1
2015/2016 7 ŠK Bruntál 2162 2132 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1925 1930 1
2015/2016 6 ŠK Bruntál 2162 2132 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1806 1865 1
2015/2016 5 ŠK Bruntál 2162 2132 Pardy Martin ŠK Orel Opava A 2022 2075 ½
2015/2016 3 ŠK Bruntál 2162 2132 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava B 1790 1831 1
2015/2016 2 ŠK Bruntál 2162 2132 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 1
2015/2016 1 ŠK Bruntál 2162 2132 Řezníček Marcel ŠKTP Hrabyně 2064 2016 1
2015/2016 10 Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2117 2087 1
2015/2016 8 Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 Vícha Petr Viktorie Bohumín 1986 2023 1
2015/2016 6 Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 Funiok Marcel Baník Havířov "B" 2081 2089 ½
2015/2016 5 Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 Walica Roman SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 1
2015/2016 4 Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 Beseda Roman Sokol Dobrá 2076 2090 ½
2015/2016 3 Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 1
2015/2016 1 Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1946 1946 1
2014/2015 11 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Lamper Vlastimil TJ Mariánské Hory "A" 1873 1941 1
2014/2015 10 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2091 2077 0
2014/2015 9 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Müller Leo Orel Opava "A" 1887 1838 1
2014/2015 8 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1935 1942 1
2014/2015 6 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Mohyla Tomáš Baník Havířov "B" 2077 2048 ½
2014/2015 5 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2135 2125 0
2014/2015 4 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 1
2014/2015 3 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1947 1987 1
2014/2015 2 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 1926 1984 ½
2014/2015 1 Sokol Vrbno p/P 2051 2089 Blecha Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1942 1938 1
2014/2015 9 ŠK Bruntál A 2051 2089 Godovský Jiří SK Kravaře 1931 ½
2014/2015 8 ŠK Bruntál A 2051 2089 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 2021 2066 1
2014/2015 6 ŠK Bruntál A 2051 2089 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1902 1916 1
2014/2015 5 ŠK Bruntál A 2051 2089 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2187 2174 1
2014/2015 4 ŠK Bruntál A 2051 2089 Pavera Vít ŠK TJ Vítkov 1986 2001 ½
2013/2014 7 ŠK Bruntál "A" 2080 2115 Harazim Richard Slezan Opava "C" 1823 ½
2013/2014 4 ŠK Bruntál "A" 2080 2115 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 0
2013/2014 2 ŠK Bruntál "A" 2080 2115 Solný Michal ŠK Orel Opava "A" 2043 2032 1
2013/2014 10 TJ VOKD Poruba 2080 2115 Šobáň Jaroslav Agentura Garde Calcio Olomouc 2146 2157 0
2013/2014 7 TJ VOKD Poruba 2080 2115 Funiok Marcel Baník Havířov "A" 2112 2087 ½
2013/2014 3 TJ VOKD Poruba 2080 2115 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2150 2137 ½
2013/2014 1 TJ VOKD Poruba 2080 2115 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2194 2183 0
2013/2014 11 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2228 2227 ½
2013/2014 10 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 2023 2028 1
2013/2014 9 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Šnyta Zdeněk ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 1
2013/2014 8 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2081 2076 ½
2013/2014 7 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Trombík Karel SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 0
2013/2014 6 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1942 1948 1
2013/2014 4 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Byma Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1983 2039 0
2013/2014 3 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2161 2159 0
2013/2014 2 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Pardy Martin Slezan Opava "B" 2060 2070 0
2013/2014 1 TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 0
2012/2013 11 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 0
2012/2013 10 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2200 2222 0
2012/2013 9 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Szwed Jacek TŽ Třinec 2251 0
2012/2013 8 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2132 2153 1
2012/2013 7 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Bačák Martin Sokol Postoupky 2103 2087 1
2012/2013 6 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2164 2178 0
2012/2013 5 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 1
2012/2013 4 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2219 2218 0
2012/2013 3 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Kolář Stanislav Baník Havířov "A" 2140 2142 1
2012/2013 2 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Hladík Oto TJ Ostrava 2173 2172 0
2012/2013 1 TJ Město Albrechtice 2077 2142 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2118 2118 0
2012/2013 11 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 1
2012/2013 10 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 1
2012/2013 9 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Macíček Jakub ŠK Šenov "A" 2179 2168 0
2012/2013 8 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2257 2270 1
2012/2013 7 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2204 2180 ½
2012/2013 6 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Melzer Patrik Baník Havířov "B" 2135 2211 0
2012/2013 5 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Didi Jan TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 0
2012/2013 4 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2144 2147 0
2012/2013 3 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Babula Milan TŽ Třinec "C" 2300 2305 ½
2012/2013 2 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2139 2145 ½
2012/2013 1 ŠK Bruntál "A" 2077 2142 Szwed Jacek ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2251 ½
2011/2012 10 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 1998 2027 1
2011/2012 9 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 1
2011/2012 8 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Klobouk Jiří TJ SK Kravaře 1894 1
2011/2012 7 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1996 1
2011/2012 6 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Pavera Vít Orel Opava "B" 2004 2023 0
2011/2012 5 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1825 1
2011/2012 4 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1945 1941 1
2011/2012 3 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1883 1875 1
2011/2012 2 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 0
2011/2012 1 Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1839 1886 1
2011/2012 11 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Šnyta Zdeněk MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 ½
2011/2012 10 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1975 1
2011/2012 9 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Vacek Antonín Mittal Ostrava "B" 2070 2074 1
2011/2012 8 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Očkay Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 2177 2172 1
2011/2012 7 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1974 1986 ½
2011/2012 6 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Borovička Bohumil TJ Mořkov "A" 1997 2012 ½
2011/2012 5 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2144 1000 0
2011/2012 4 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Samiec Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1821 1968 1
2011/2012 3 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Miturová Magdaléna TŽ Třinec "C" 2042 2004 1
2011/2012 2 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2118 2067 1
2011/2012 1 TJ Město Albrechtice 2042 2069 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2225 2251 ½
2010/2011 11 TJ Město Albrechtice 2075 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1859 1
2010/2011 10 TJ Město Albrechtice 2075 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1882 ½
2010/2011 9 TJ Město Albrechtice 2075 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1959 1
2010/2011 8 TJ Město Albrechtice 2075 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1880 1
2010/2011 6 TJ Město Albrechtice 2075 Olšar Robin Slezan Opava "C" 2016 ½
2010/2011 5 TJ Město Albrechtice 2075 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1839 ½
2010/2011 4 TJ Město Albrechtice 2075 Glinz Leo TJ SK Kravaře 1660 1
2010/2011 3 TJ Město Albrechtice 2075 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1956 1
2010/2011 2 TJ Město Albrechtice 2075 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno p/P 1972 1
2010/2011 1 TJ Město Albrechtice 2075 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 1982 0
2010/2011 11 Slavoj Bruntál "A" 2075 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2138 ½
2010/2011 10 Slavoj Bruntál "A" 2075 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2109 ½
2010/2011 9 Slavoj Bruntál "A" 2075 Poláček Michal Mittal Ostrava "C" 2041 0
2010/2011 8 Slavoj Bruntál "A" 2075 Růžička Petr Tatra Kopřivnice "A" 2242 0
2010/2011 7 Slavoj Bruntál "A" 2075 Langner Ladislav Slovan Havířov "A" 2367 0
2010/2011 6 Slavoj Bruntál "A" 2075 Černín Radim Slezan Opava "B" 2268 0
2010/2011 5 Slavoj Bruntál "A" 2075 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 1975 ½
2010/2011 4 Slavoj Bruntál "A" 2075 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2226 0
2010/2011 3 Slavoj Bruntál "A" 2075 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2214 0
2010/2011 2 Slavoj Bruntál "A" 2075 Pavera Vít Orel Opava "A" 1975 0
2010/2011 1 Slavoj Bruntál "A" 2075 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2174 1
2009/2010 4 Slavoj Bruntál "B" 2013 Horný Prokop ŠK GOBE Píšť 1
2009/2010 11 Slavoj Bruntál 2013 Říman Václav TJ Mořkov 2024 0
2009/2010 10 Slavoj Bruntál 2013 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2165 1
2009/2010 8 Slavoj Bruntál 2013 Stebel Jacek ŠK MSA Dolní Benešov A 2000 1
2009/2010 7 Slavoj Bruntál 2013 TŽ Třinec C 1
2009/2010 6 Slavoj Bruntál 2013 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2158 1
2009/2010 5 Slavoj Bruntál 2013 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2055 1
2009/2010 4 Slavoj Bruntál 2013 Kulišťák Milan Zbrojovka Vsetín 2006 ½
2009/2010 3 Slavoj Bruntál 2013 Trombík Karel Baník Havířov 2099 ½
2009/2010 2 Slavoj Bruntál 2013 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2059 ½
2009/2010 1 Slavoj Bruntál 2013 Vacek Antonín TJ Mittal B 2089 ½
2008/2009 11 Slavoj Bruntál 2070 Pagáč Jaroslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1931 1
2008/2009 10 Slavoj Bruntál 2070 Didi Jan TJ Mittal Ostrava "B" 2031 0
2008/2009 9 Slavoj Bruntál 2070 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2079 0
2008/2009 8 Slavoj Bruntál 2070 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 ½
2008/2009 6 Slavoj Bruntál 2070 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2019 1
2008/2009 5 Slavoj Bruntál 2070 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2025 0
2008/2009 4 Slavoj Bruntál 2070 Chliapas Nikos ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 ½
2008/2009 3 Slavoj Bruntál 2070 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2024 1
2008/2009 1 Slavoj Bruntál 2070 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 0
2008/2009 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 2070 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1874 1
2006/2007 10 Slezan Opava "A" 2105 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2120 0
2006/2007 7 Slezan Opava "A" 2105 Čempel Jaroslav ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 0
2006/2007 6 Slezan Opava "A" 2105 Kaňok Jaroslav LaborTech Ostrava "B" 2210 0
2006/2007 5 Slezan Opava "A" 2105 Mitura Václav SK Slavia Orlová "A" 2200 0
2006/2007 3 Slezan Opava "A" 2105 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2204 0
2006/2007 1 Slezan Opava "A" 2105 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2191 0
2006/2007 11 Slavoj Bruntál 2105 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2129 0
2006/2007 10 Slavoj Bruntál 2105 Černín Radim Sokol Jakartovice 2273 0
2006/2007 9 Slavoj Bruntál 2105 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2068 1
2006/2007 8 Slavoj Bruntál 2105 Šnyta Zdeněk Sokol Fryčovice 2096 ½
2006/2007 7 Slavoj Bruntál 2105 Schuster Vít Slezan Opava B 2132 ½
2006/2007 6 Slavoj Bruntál 2105 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2121 0
2006/2007 5 Slavoj Bruntál 2105 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2041 ½
2006/2007 4 Slavoj Bruntál 2105 Hrtánek Jiří ŠK Svinov 2150 0
2006/2007 3 Slavoj Bruntál 2105 Očkay Tomáš VOKD Ostrava-Poruba 2122 1
2006/2007 2 Slavoj Bruntál 2105 Pertlová Soňa TŽ Třinec C 2156 ½
2006/2007 1 Slavoj Bruntál 2105 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2214 0
2005/2006 11 Slezan Opava "A" 2039 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2132 ½
2005/2006 10 Slezan Opava "A" 2039 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava "A" 2240 0
2005/2006 8 Slezan Opava "A" 2039 Židek Václav ŠK TP Hrabyně "A" 2015 1
2005/2006 7 Slezan Opava "A" 2039 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov"A" 2107 0
2005/2006 6 Slezan Opava "A" 2039 Kočiščák Jiří ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 0
2005/2006 4 Slezan Opava "A" 2039 Blaszczok Grzegorz ŠK Stonava "A" 1
2005/2006 3 Slezan Opava "A" 2039 Hrtánek Jiří Slavia Orlová "B" 2172 ½
2005/2006 11 Slavoj Bruntál A 2039 Hájek Michal LaborTech Ostrava B 2215 ½
2005/2006 10 Slavoj Bruntál A 2039 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 1986 1
2005/2006 9 Slavoj Bruntál A 2039 Mitura Karel BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 1
2005/2006 8 Slavoj Bruntál A 2039 Záleský Karel Slezan Opava B 2075 1
2005/2006 6 Slavoj Bruntál A 2039 Mucha Břetislav Lokomotiva Krnov 2080 0
2005/2006 5 Slavoj Bruntál A 2039 Vašek Vladimír ŠK Šenov A 2013 1
2005/2006 4 Slavoj Bruntál A 2039 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba A 2074 0
2005/2006 3 Slavoj Bruntál A 2039 Bulava Petr Baníl Havířov B 2086 1
2005/2006 2 Slavoj Bruntál A 2039 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2047 1
2005/2006 1 Slavoj Bruntál A 2039 Gazda Petr ŠK Svinov A 2013 1
2004/2005 10 TJ Břidličná A 2060 Búran Robert Loko Krnov A 2091 0
2004/2005 9 TJ Břidličná A 2060 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2111 0
2004/2005 8 TJ Břidličná A 2039 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2405 0
2004/2005 7 TJ Břidličná A 2060 Jaworski Miroslav IPM COLOR Ostrava 2373 0
2004/2005 6 TJ Břidličná A 2060 Kalivoda Jiří ŠK Frýdek Místek C 2104 0
2004/2005 5 TJ Břidličná A 2060 Benda Aleš TJ Mořkov A 2158 0
2004/2005 4 TJ Břidličná A 2060 Malík Jan Slavoj Poruba B 2240 0
2004/2005 3 TJ Břidličná A 2060 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2206 0
2004/2005 2 TJ Břidličná A 2060 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá B 2169 1
2004/2005 1 TJ Břidličná A 2060 Szotek Josef TJ Jakl Karviná B 2029 0
2004/2005 9 Slavoj Bruntál A 2060 Melecký Jaroslav MSA Dol.Benešov B 2072 0
2004/2005 8 Slavoj Bruntál A 2060 Bortlík Daniel U Freda Darkovičky 1697 1
2004/2005 6 Slavoj Bruntál A 2060 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1904 1
2004/2005 4 Slavoj Bruntál A 2060 Černín Radim Sokol Jakartovice 2205 0
2004/2005 3 Slavoj Bruntál A 2060 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2006 1
2004/2005 2 Slavoj Bruntál A 2060 Pán Vladimír VMS SosnováLichnov 2115 1
2004/2005 1 Slavoj Bruntál A 2060 Hrabal Roman Slavoj Bruntál B 1593 1
2003/2004 11 Slezan Opava C" 1953 Vašek Vladimír ŠK Svinov A" 1996 ½
2003/2004 10 Slezan Opava C" 1953 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice 1870 1
2003/2004 9 Slezan Opava C" 1953 Geffert Michal Baník Havířov 2082 0
2003/2004 7 Slezan Opava C" 1953 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá A" 2097 0
2003/2004 6 Slezan Opava C" 1953 Incédi Aleš Frýdek-Místek B" 2128 ½
2003/2004 5 Slezan Opava C" 1953 Veselý Libor VOKD Poruba A" 2099 1
2003/2004 3 Slezan Opava C" 1953 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2083 0
2003/2004 2 Slezan Opava C" 1953 Blaszczok Gregorz ŠK Stonava A" 2131 ½
2003/2004 11 Slavoj Bruntál A 1953 Churová Ivana ŠKTP Hrabyně A 2152 ½
2003/2004 10 Slavoj Bruntál A 1953 Pistl Robert Slavoj Poruba B 1858 1
2003/2004 9 Slavoj Bruntál A 1953 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně B 1835 1
2003/2004 6 Slavoj Bruntál A 1953 Martinek Petr West 1999 Opava A 1779 1
2003/2004 5 Slavoj Bruntál A 1953 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava 1999 0
2003/2004 3 Slavoj Bruntál A 1953 Slaměník Jan TJ Břidličná A 2063 0
2003/2004 2 Slavoj Bruntál A 1953 Čech Luděk Sokol Dobrá B 1997 ½
2003/2004 1 Slavoj Bruntál A 1953 Černoch Lukáš Mořkov A 1647 1