Hráč Procházka Dalibor

Procházka Dalibor

User Pic
Jméno: Procházka Dalibor
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2169
Elo mezinárodní: 2167
ID: 398
FIDE ID: 310352
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2153 2140 Sahidi Samir ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2300 0 0
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2151 2140 Reitingerová Iveta ŠK UNION Louny 2068 2062 ½
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2151 2140 Šala Dalibor CHESS Most 1931 1926 1
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2134 2140 Gutman Petr ŠK Kladno 2105 2093 1
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2134 2140 Jeníček Emil ŠK Teplice 2039 2049 1
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2153 2159 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2179 2187 0
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2153 2159 Skřivánek Jan TJ Kobylisy 2164 2150 0
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2159 2159 Mestl Martin Karlovarský šachklub Tietz "B" 1942 1970 ½
2018/2019 9 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Kulhánek Tomáš ŠK DP Praha D - EA Hotels 2343 2367 0
2018/2019 8 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Holub Jan Sokol Praha Vršovice E 1859 1885 1
2018/2019 5 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Krischke Arnold ŠK Loko Praha C 1998 2000 ½
2018/2019 4 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Novák Václav SK Rapid Praha A 1961 1963 1
2018/2019 3 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 "A" 2077 2092 ½
2018/2019 1 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad H 2063 2062 1
2018/2019 11 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2342 2329 0
2018/2019 10 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Formánek Martin TJ Kobylisy C 2222 2222 ½
2018/2019 9 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Tregler Boris TJ Kobylisy E 1974 2019 ½
2018/2019 8 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice C 2027 0 1
2018/2019 6 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Lýsek Lukáš Dukla D 1963 1995 1
2018/2019 5 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2129 2144 1
2018/2019 4 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2037 2035 0
2018/2019 3 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Hostička František ŠK Mahrla B 2121 2109 1
2018/2019 2 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Bujak Michal TJ Bohemians Praha E 2166 2168 ½
2018/2019 1 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Bartoš Jan Unichess D 2138 2170 ½
2017/2018 10 �O Praga Praha A 2167 2169 Jirman Pavel �K Sokol Vy�ehrad E 1977 1993 1
2017/2018 9 �O Praga Praha A 2167 2169 Haase Pavel �K DP Praha C - V�FS I 2058 2119 1
2017/2018 8 �O Praga Praha A 2167 2169 Holý Filip Kbel.�ach. reprezentace A 2066 2046 1
2017/2018 7 �O Praga Praha A 2167 2169 Štolc Martin �K Viktoria �i�kov B 2016 2025 0
2017/2018 4 �O Praga Praha A 2167 2169 Londýn Radek �K Sokol Vy�ehrad D 2404 2404 0
2017/2018 3 �O Praga Praha A 2167 2169 Šindler Michal �K Loko Praha B 2129 2144 ½
2017/2018 2 �O Praga Praha A 2167 2169 Wasserbauer Radek USK Praha A 2192 2184 ½
2017/2018 1 �O Praga Praha A 2167 2169 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2059 2051 1
2017/2018 11 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 ½
2017/2018 10 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Neuman Zákoucká Adéla Unichess Ž 1907 1950 ½
2017/2018 9 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1873 1921 1
2017/2018 8 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Řehák Pavel Kbel.šach. reprezentace B 2132 2097 1
2017/2018 4 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 1
2017/2018 3 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Krischke Arnold ŠK Loko Praha C 1998 2000 ½
2017/2018 1 ŠO Praga Praha B 2167 2169 Strahl Jiří USK Praha B 1922 1944 1
2017/2018 11 Karlovarský šachklub Tietz 2121 2123 Eret Matouš ŠK Sokol Klatovy 2209 2177 1
2017/2018 10 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha "B" 1996 2000 ½
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz 2128 2123 Ištoňa Martin TJ Sokol Praha-Vršovice 2280 0 ½
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz 2128 2123 Haman Jakub ŠK Kladno 2200 2211 0
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2243 2230 0
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2170 2166 ½
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Bujupi Fatmir ŠK Praha-Smíchov 2121 2124 1
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Krajíc Karel CHESS Most 2045 2051 0
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz 2153 2139 Špreňar Petr TJ Baník Sokolov ŠO 2024 2022 1
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2016 2025 0
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad D 2404 2404 0
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2129 2144 ½
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Wasserbauer Radek USK Praha A 2192 2184 ½
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 2167 2169 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2059 2051 1
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Slovák Kilián Sokol Kobylisy C 1899 2062 0
2016/2017 10 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2196 2175 ½
2016/2017 9 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 1
2016/2017 8 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 1
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 ½
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Pešout Jan TJ Pankrác C 2195 2199 1
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 0
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Rut Vojtěch Unichess C 2128 2111 ½
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Formánek Martin Sokol Kobylisy B 2154 2155 0
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Sharashenidze Akaki GROP B 2337 2317 0
2015/2016 11 TJ Praga Praha D 2183 2194 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 ½
2015/2016 7 TJ Praga Praha D 2183 2194 Miturová Magdaléna ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 1
2015/2016 6 TJ Praga Praha D 2183 2194 Babička Michal Unichess E 1978 2063 1
2015/2016 5 TJ Praga Praha D 2183 2194 Petras Milan ŠK Bohnice B 1931 1912 0
2015/2016 4 TJ Praga Praha D 2183 2194 Fiala Jan TJ Praga Praha C 1916 1933 1
2015/2016 3 TJ Praga Praha D 2183 2194 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 1
2015/2016 2 TJ Praga Praha D 2183 2194 Hostička František TJ Pankrác E 2181 2187 ½
2015/2016 1 TJ Praga Praha D 2183 2194 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 1
2015/2016 10 TJ Praga Praha A 2183 2194 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2379 2392 0
2015/2016 9 TJ Praga Praha A 2183 2194 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2107 2124 0
2015/2016 7 TJ Praga Praha A 2183 2194 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2117 2107 1
2015/2016 6 TJ Praga Praha A 2183 2194 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2150 2148 0
2015/2016 5 TJ Praga Praha A 2183 2194 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2152 2161 1
2015/2016 4 TJ Praga Praha A 2183 2194 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2168 2179 0
2015/2016 3 TJ Praga Praha A 2183 2194 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2407 2414 0
2015/2016 2 TJ Praga Praha A 2183 2194 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 0
2015/2016 1 TJ Praga Praha A 2183 2194 Umanec Filip GROP B 2252 2252 ½
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Šimůnek Aleš ŠK Líně 2153 2160 ½
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Jaščenko Olga Unichess C 2168 2154 0
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Jaroš Martin Šakal Kozolupy 2237 2234 ½
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Nečada Martin TJ DUKLA Praha 2107 2107 ½
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2228 2219 0
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Mazánek Kamil TJ Tatran Podbořany 2104 2115 1
2014/2015 10 TJ Praga Praha A 2188 2188 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 ½
2014/2015 9 TJ Praga Praha A 2188 2188 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 1
2014/2015 8 TJ Praga Praha A 2188 2188 Rous Daniel Holdia DP Praha C 2161 2202 ½
2014/2015 7 TJ Praga Praha A 2188 2188 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 0
2014/2015 6 TJ Praga Praha A 2188 2188 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 0
2014/2015 5 TJ Praga Praha A 2188 2188 Cherednichenko Elena Unichess ČSOB D 2186 1
2014/2015 3 TJ Praga Praha A 2188 2188 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 0
2014/2015 1 TJ Praga Praha A 2188 2188 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 ½
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Mejzlík Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2210 2215 0
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 2343 0
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 1
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Dvořák Jan Unichess B 2197 2203 1
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2176 2177 1
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2215 2214 0
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2345 2327 0
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Petényi Tamás ŠK Joly Lysá nad Labem B 2445 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Vávra Pavel Unichess A 2333 2321 0
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Ondruš Martin TJ Bohemians Praha 2320 2284 ½
2013/2014 11 TJ Praga Praha A 2202 2199 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2167 2158 1
2013/2014 10 TJ Praga Praha A 2202 2199 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 0
2013/2014 9 TJ Praga Praha A 2202 2199 Zvára David Bohemians Praha C 2113 2122 1
2013/2014 8 TJ Praga Praha A 2202 2199 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2227 2230 1
2013/2014 6 TJ Praga Praha A 2202 2199 Zvára Petr Bohemians Praha D 2403 2420 1
2013/2014 5 TJ Praga Praha A 2202 2199 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2244 2244 ½
2013/2014 4 TJ Praga Praha A 2202 2199 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice B 2224 2248 0
2013/2014 3 TJ Praga Praha A 2202 2199 Mejzlík Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov A 2119 2142 ½
2013/2014 2 TJ Praga Praha A 2202 2199 Londýn Radek ŠK PORG A 2341 2349 1
2013/2014 1 TJ Praga Praha A 2202 2199 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 0
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2403 2420 0
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Česal Jaroslav ŠK Holdia DP Praha B 2246 2235 ½
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2243 2273 ½
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2321 2315 0
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2370 0
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Hinks-Edwards Thomas R J AD Mahrla 2373 2434 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2242 2240 ½
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Tuma Jakub TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 0
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Turner Jan ŠK Tachov 2372 2357 ½
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Freisler Pavel ŠK Kladno 2313 2321 0
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Vykouk Jan Chess Most B 1962 1985 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Horák Michal Chess Most A 2291 2280 0
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Fiala Robert TJ Sokol Plzeň-Letná 2267 2264 ½
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Folk Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2228 2233 1
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Vágner Tomáš ŠK Teplice 2314 2314 0
2011/2012 10 Karlovarský šachklub Tietz 2173 2166 Klement Lukáš ŠK Teplice 2239 2251 ½
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz 2173 2166 Janda Zdeněk SK Děčín 2115 2114 1
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz 2173 2166 Volf Jaromír ŠK Kladno 2079 2081 1
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz 2171 Kotrba Matěj ŠK Viamont Teplice 1948 1
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz 2171 Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 1
2009/2010 6 Karlovarský Tietz A 2179 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2202 ½
2009/2010 4 Karlovarský Tietz A 2179 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2024 ½
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2155 Klement Lukáš ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 ½
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2155 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2117 1
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz 2158 Srba Milan Sokol Vršovice 2225 ½
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz 2158 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2229 ½
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz 2158 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2213 0
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz 2158 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2173 ½
2007/2008 11 TJ Praga Praha A 2158 Hostička František QCC České Budějovice A 2190 ½
2007/2008 10 TJ Praga Praha A 2158 Havlík Jan Sokol Platan Písek A 2278 0
2007/2008 9 TJ Praga Praha A 2158 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2170 1
2007/2008 8 TJ Praga Praha A 2158 Janeček Josef Sokol Tábor B 2071 ½
2007/2008 7 TJ Praga Praha A 2158 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad Praha B 2256 ½
2007/2008 6 TJ Praga Praha A 2158 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná A 2300 0
2007/2008 5 TJ Praga Praha A 2158 Janoušek Petr Sokol Plzeň 1 C 2200 ½
2007/2008 4 TJ Praga Praha A 2158 Petr Jan TJ Pankrác B 2231 ½
2007/2008 1 TJ Praga Praha A 2158 Kopecký Pavel Viktoria Žižkov Praha A 2185 1
2006/2007 10 Praga Praha A 2145 Bělaška Přemysl Sokol Kobylisy A 2272 0
2006/2007 9 Praga Praha A 2145 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2278 0
2006/2007 8 Praga Praha A 2145 Vašíček Martin Sokol Domažlice A 2120 ½
2006/2007 7 Praga Praha A 2145 Šimek Petr QCC Č.Budějovice A 2321 0
2006/2007 6 Praga Praha A 2145 Váchal Josef Lokomotiva Plzeň A 2148 1
2006/2007 5 Praga Praha A 2145 Pekárek Petr Sokol Tábor A 2167 ½
2006/2007 4 Praga Praha A 2145 Grill Roman Sokol Tábor B 2130 1
2006/2007 3 Praga Praha A 2145 Houška Jiří Sokol Plzeň LetnáA 2205 1
2006/2007 2 Praga Praha A 2145 Fišer Jiří Praga Praha B 2144 1
2006/2007 1 Praga Praha A 2145 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 C 2198 1
2005/2006 11 Praga Praha 2174 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 ½
2005/2006 10 Praga Praha 2174 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice 2130 0
2005/2006 9 Praga Praha 2174 Kukel Imre Bohemians Praha 2280 0
2005/2006 8 Praga Praha 2174 Doležal Jiří Sokol Tábor 2195 ½
2005/2006 5 Praga Praha 2174 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2052 1
2005/2006 4 Praga Praha 2174 Novák Michal Šachklub Sokol Klatovy 2191 0
2005/2006 3 Praga Praha 2174 Kracík Dobroslav ŠAKAL Kozolupy 2042 0
2005/2006 2 Praga Praha 2174 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 0
2005/2006 1 Praga Praha 2174 Hlaváček Jiří ŠK Alva Pb Příbram 2224 ½
2004/2005 9 Tietz K.Vary A 2138 Vanko Jiří Banik Eastman 2145 1
2004/2005 4 Tietz K.Vary A 2138 Kratochvíl Jakub Banik Eastman 2057 0
2004/2005 11 TJ Praga Praha 2138 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2134 ½
2004/2005 10 TJ Praga Praha 2138 Hála Viktor Sokol Kolín B 2143 1
2004/2005 9 TJ Praga Praha 2138 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 0
2004/2005 8 TJ Praga Praha 2138 Jirk Aleš ŠK JOLY Lysá nad Labem 2133 1
2004/2005 7 TJ Praga Praha 2138 Roušar Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2046 1
2004/2005 6 TJ Praga Praha 2138 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 ½
2004/2005 5 TJ Praga Praha 2138 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2220 ½
2004/2005 4 TJ Praga Praha 2138 Fiedler Bedřich 2222 ŠK Polabiny 2176 1
2004/2005 3 TJ Praga Praha 2138 Nun Josef Slavia Hradec Králové B 2325 0
2004/2005 2 TJ Praga Praha 2138 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2123 0
2004/2005 1 TJ Praga Praha 2138 Krejčová Kateřina Stadion Kutná Hora 2024 1
2003/2004 6 ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 Kuba Stanislav Sokol Domažlice 2253 0
2003/2004 5 ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 Přibyl Martin DP Holdia Praha B 2316 ½
2003/2004 4 ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 Orság Miroslav Sokol Klatovy 2172 0
2003/2004 1 ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 Most Zdeněk Baník Eastman Sokolov 2143 1