Hráč Procházka Dalibor

Procházka Dalibor

User Pic
Jméno: Procházka Dalibor
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2145
Elo mezinárodní: 2138
ID: 398
FIDE ID: 310352
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠO Praga Praha B 2156 2162 Pazdera Tomáš Sokol Vršovice D 1896 1892 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha B 2156 2162 Lhotský František TJ Pankrác F 1959 1920 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha B 2156 2162 Aubrecht Petr TJ Bohemians F 2043 1993 1 soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha B 2156 2162 Kriebel Tadeáš GROP - D 2517 2510 0 soutěž
2019/2020 2 ŠO Praga Praha B 2156 2162 Pacovský Ota ŠK Mahrla C 1756 1764 1 soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha B 2156 2162 Hulín Petr SK OAZA Praha D 2080 2085 0 soutěž
2019/2020 9 ŠO Praga Praha A 2156 2162 Karas Marek ŠK DP Praha D - EA Hotels 2232 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO Praga Praha A 2156 2162 Strnad Pavel Sokol Vršovice C 1889 1925 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha A 2156 2162 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2105 2104 1 soutěž
2019/2020 4 ŠO Praga Praha A 2156 2162 Umanec Filip GROP Classical Chess 2224 2226 0 soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha A 2156 2162 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2165 2156 1 soutěž
2019/2020 2 ŠO Praga Praha A 2156 2162 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2195 2186 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha A 2156 2162 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2100 2115 0 soutěž
2019/2020 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2138 2162 Přibylová Sofie Český Lev Kolešovice 2076 2074 ½ soutěž
2019/2020 10 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2138 2162 Němec David ŠK Kladno 2015 2016 0 soutěž
2019/2020 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2138 2162 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2152 2125 ½ soutěž
2019/2020 7 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2156 2162 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2248 2242 0 soutěž
2019/2020 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2156 2162 Orságová Silvie TJ Dukla Praha 2128 2120 0 soutěž
2019/2020 5 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2167 2169 Kameník Martin ŠK Slavoj Litoměřice 1928 1968 ½ soutěž
2019/2020 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2167 2169 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 2011 1975 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha B 2134 2140 Kulhánek Tomáš ŠK DP Praha D - EA Hotels 2303 2286 0 soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha B 2134 2140 Holub Jan Sokol Praha Vršovice E 1879 1909 1 soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha B 2134 2140 Krischke Arnold ŠK Loko Praha C 2006 1989 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha B 2134 2140 Novák Václav SK Rapid Praha A 1952 1957 1 soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha B 2134 2140 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 "A" 2098 2107 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha B 2134 2140 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 1 soutěž
2018/2019 11 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2343 2328 0 soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Formánek Martin TJ Kobylisy C 2251 2243 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Tregler Boris TJ Kobylisy E 1991 2030 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice C 2027 0 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Lýsek Lukáš Dukla D 1945 1991 1 soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2221 2217 1 soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2019 2025 0 soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Hostička František ŠK Mahrla B 2118 2094 1 soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Bujak Michal TJ Bohemians Praha E 2173 2174 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha A 2134 2140 Bartoš Jan Unichess D 2178 2156 ½ soutěž
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2153 2140 Sahidi Samir ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2300 0 0 soutěž
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2151 2140 Reitingerová Iveta ŠK UNION Louny 2068 2062 ½ soutěž
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2151 2140 Šala Dalibor CHESS Most 1931 1926 1 soutěž
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2134 2140 Gutman Petr ŠK Kladno 2105 2093 1 soutěž
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2134 2140 Jeníček Emil ŠK Teplice 2039 2049 1 soutěž
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2153 2159 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2179 2187 0 soutěž
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2153 2159 Skřivánek Jan TJ Kobylisy 2164 2150 0 soutěž
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2159 2159 Mestl Martin Karlovarský šachklub Tietz "B" 1942 1970 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO Praga Praha B 2128 2123 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice B 2041 2040 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO Praga Praha B 2128 2123 Neuman Zákoucká Adéla Unichess Ž 2033 2027 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha B 2128 2123 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 0 2006 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha B 2128 2123 Řehák Pavel Kbel.šach. reprezentace B 2132 2110 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha B 2128 2123 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha B 2128 2123 Krischke Arnold ŠK Loko Praha C 1992 1988 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha B 2128 2123 Strahl Jiří USK Praha B 1966 1987 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO Praga Praha A 2128 2123 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha A 2128 2123 Haase Pavel ŠK DP Praha C - VŠFS I 2203 2186 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha A 2128 2123 Holý Filip Kbel.šach. reprezentace A 2011 1992 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha A 2128 2123 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2088 2079 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha A 2128 2123 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad D 2426 2417 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha A 2128 2123 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2217 2209 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO Praga Praha A 2128 2123 Wasserbauer Radek USK Praha A 2181 2168 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha A 2128 2123 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2090 2082 1 soutěž
2017/2018 11 Karlovarský šachklub Tietz 2121 2123 Eret Matouš ŠK Sokol Klatovy 2209 2177 1 soutěž
2017/2018 10 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha "B" 1996 2000 ½ soutěž
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz 2128 2123 Ištoňa Martin TJ Sokol Praha-Vršovice 2280 0 ½ soutěž
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz 2128 2123 Haman Jakub ŠK Kladno 2200 2211 0 soutěž
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2243 2230 0 soutěž
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2170 2166 ½ soutěž
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Bujupi Fatmir ŠK Praha-Smíchov 2121 2124 1 soutěž
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2123 Krajíc Karel CHESS Most 2045 2051 0 soutěž
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz 2153 2139 Špreňar Petr TJ Baník Sokolov ŠO 2024 2022 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha B 2195 2194 Pauch Jan ŠK Mlejn A 1991 2032 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha B 2195 2194 Jaščenko Olga Unichess Ž 2168 2154 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO Praga Praha B 2195 2194 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1935 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha B 2195 2194 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2142 2090 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha B 2195 2194 Šedý Pavel ŠK Praha - Smíchov C 2030 2045 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha B 2195 2194 Seifarth Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 2155 2166 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Slovák Kilián Sokol Kobylisy C 1899 2062 0 soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2196 2175 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Pešout Jan TJ Pankrác C 2195 2199 1 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 0 soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Rut Vojtěch Unichess C 2128 2111 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Formánek Martin Sokol Kobylisy B 2154 2155 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 2195 2194 Sharashenidze Akaki GROP B 2337 2317 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 2138 2145 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2026 2033 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 2138 2145 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad D 2391 2379 0 soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 2138 2145 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2122 2123 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 2138 2145 Wasserbauer Radek USK Praha A 2165 2156 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 2138 2145 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2101 2084 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Praga Praha D 2195 2194 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Praga Praha D 2195 2194 Miturová Magdaléna ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Praga Praha D 2195 2194 Babička Michal Unichess E 1978 2063 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha D 2195 2194 Petras Milan ŠK Bohnice B 1908 1912 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha D 2195 2194 Fiala Jan TJ Praga Praha C 1906 1933 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha D 2195 2194 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha D 2195 2194 Hostička František TJ Pankrác E 2192 2171 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Praga Praha D 2195 2194 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Praga Praha A 2195 2194 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2382 2392 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Praga Praha A 2195 2194 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2107 2124 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Praga Praha A 2195 2194 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2111 2107 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Praga Praha A 2195 2194 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 2148 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha A 2195 2194 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2157 2161 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha A 2195 2194 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2167 2179 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha A 2195 2194 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2400 2414 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha A 2195 2194 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Praga Praha A 2195 2194 Umanec Filip GROP B 2249 2252 ½ soutěž
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Šimůnek Aleš ŠK Líně 2153 2160 ½ soutěž
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Jaščenko Olga Unichess C 2168 2154 0 soutěž
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Jaroš Martin Šakal Kozolupy 2237 2234 ½ soutěž
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Nečada Martin TJ DUKLA Praha 2107 2107 ½ soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2228 2219 0 soutěž
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 Mazánek Kamil TJ Tatran Podbořany 2104 2115 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha A 2188 2188 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Praga Praha A 2188 2188 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha A 2188 2188 Rous Daniel Holdia DP Praha C 2161 2202 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha A 2188 2188 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha A 2188 2188 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha A 2188 2188 Žemličková Olena Unichess ČSOB D 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha A 2188 2188 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha A 2188 2188 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 ½ soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Mejzlík Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2210 2215 0 soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 2343 0 soutěž
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 1 soutěž
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Dvořák Jan Unichess B 2197 2203 1 soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2176 2177 1 soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2215 2214 0 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2345 2327 0 soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Petényi Tamás ŠK Joly Lysá nad Labem B 2445 0 soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Vávra Pavel Unichess A 2333 2321 0 soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 Ondruš Martin TJ Bohemians Praha 2320 2284 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Praga Praha A 2202 2199 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2167 2158 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Praga Praha A 2202 2199 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha A 2202 2199 Zvára David Bohemians Praha C 2113 2122 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha A 2202 2199 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2227 2230 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha A 2202 2199 Zvára Petr Bohemians Praha D 2403 2420 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Praga Praha A 2202 2199 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2244 2244 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Praga Praha A 2202 2199 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice B 2224 2248 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Praga Praha A 2202 2199 Mejzlík Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov A 2119 2142 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Praga Praha A 2202 2199 Londýn Radek ŠK PORG A 2341 2349 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Praga Praha A 2202 2199 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 0 soutěž
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2403 2420 0 soutěž
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Česal Jaroslav ŠK Holdia DP Praha B 2246 2235 ½ soutěž
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2243 2273 ½ soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2321 2315 0 soutěž
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2370 0 soutěž
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Hinks-Edwards Thomas R J AD Mahrla 2373 2434 0 soutěž
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2242 2240 ½ soutěž
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Tuma Jakub TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 0 soutěž
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Turner Jan ŠK Tachov 2372 2357 ½ soutěž
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Freisler Pavel ŠK Kladno 2313 2321 0 soutěž
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Vykouk Jan Chess Most B 1962 1985 1 soutěž
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Horák Michal Chess Most A 2291 2280 0 soutěž
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Fiala Robert TJ Sokol Plzeň-Letná 2267 2264 ½ soutěž
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Folk Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2228 2233 1 soutěž
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 Vágner Tomáš ŠK Teplice 2314 2314 0 soutěž
2011/2012 10 Karlovarský šachklub Tietz 2173 2166 Klement Lukáš ŠK Teplice 2239 2251 ½ soutěž
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz 2173 2166 Janda Zdeněk SK Děčín 2115 2114 1 soutěž
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz 2173 2166 Volf Jaromír ŠK Kladno 2079 2081 1 soutěž
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz 2171 Kotrba Matěj ŠK Viamont Teplice 1948 1 soutěž
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz 2171 Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 1 soutěž
2009/2010 6 Karlovarský Tietz A 2179 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2202 ½ soutěž
2009/2010 4 Karlovarský Tietz A 2179 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2024 ½ soutěž
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2155 Klement Lukáš ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 ½ soutěž
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2155 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2117 1 soutěž
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz 2158 Srba Milan Sokol Vršovice 2225 ½ soutěž
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz 2158 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2229 ½ soutěž
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz 2158 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2213 0 soutěž
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz 2158 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2173 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Praga Praha A 2158 Hostička František QCC České Budějovice A 2190 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Praga Praha A 2158 Havlík Jan Sokol Platan Písek A 2278 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Praga Praha A 2158 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2170 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Praga Praha A 2158 Janeček Josef Sokol Tábor B 2071 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Praga Praha A 2158 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad Praha B 2256 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Praga Praha A 2158 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná A 2300 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Praga Praha A 2158 Janoušek Petr Sokol Plzeň 1 C 2200 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Praga Praha A 2158 Petr Jan TJ Pankrác B 2231 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Praga Praha A 2158 Kopecký Pavel Viktoria Žižkov Praha A 2185 1 soutěž
2006/2007 10 Praga Praha A 2145 Bělaška Přemysl Sokol Kobylisy A 2272 0 soutěž
2006/2007 9 Praga Praha A 2145 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2278 0 soutěž
2006/2007 8 Praga Praha A 2145 Vašíček Martin Sokol Domažlice A 2120 ½ soutěž
2006/2007 7 Praga Praha A 2145 Šimek Petr QCC Č.Budějovice A 2321 0 soutěž
2006/2007 6 Praga Praha A 2145 Váchal Josef Lokomotiva Plzeň A 2148 1 soutěž
2006/2007 5 Praga Praha A 2145 Pekárek Petr Sokol Tábor A 2167 ½ soutěž
2006/2007 4 Praga Praha A 2145 Grill Roman Sokol Tábor B 2130 1 soutěž
2006/2007 3 Praga Praha A 2145 Houška Jiří Sokol Plzeň LetnáA 2205 1 soutěž
2006/2007 2 Praga Praha A 2145 Fišer Jiří Praga Praha B 2144 1 soutěž
2006/2007 1 Praga Praha A 2145 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 C 2198 1 soutěž
2005/2006 11 Praga Praha 2174 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 ½ soutěž
2005/2006 10 Praga Praha 2174 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice 2130 0 soutěž
2005/2006 9 Praga Praha 2174 Kukel Imre Bohemians Praha 2280 0 soutěž
2005/2006 8 Praga Praha 2174 Doležal Jiří Sokol Tábor 2195 ½ soutěž
2005/2006 5 Praga Praha 2174 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2052 1 soutěž
2005/2006 4 Praga Praha 2174 Novák Michal Šachklub Sokol Klatovy 2191 0 soutěž
2005/2006 3 Praga Praha 2174 Kracík Dobroslav ŠAKAL Kozolupy 2042 0 soutěž
2005/2006 2 Praga Praha 2174 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 0 soutěž
2005/2006 1 Praga Praha 2174 Hlaváček Jiří ŠK Alva Pb Příbram 2224 ½ soutěž
2004/2005 9 Tietz K.Vary A 2138 Vanko Jiří Banik Eastman 2145 1 soutěž
2004/2005 4 Tietz K.Vary A 2138 Kratochvíl Jakub Banik Eastman 2057 0 soutěž
2004/2005 11 TJ Praga Praha 2138 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2134 ½ soutěž
2004/2005 10 TJ Praga Praha 2138 Hála Viktor Sokol Kolín B 2143 1 soutěž
2004/2005 9 TJ Praga Praha 2138 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 0 soutěž
2004/2005 8 TJ Praga Praha 2138 Jirk Aleš ŠK JOLY Lysá nad Labem 2133 1 soutěž
2004/2005 7 TJ Praga Praha 2138 Roušar Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2046 1 soutěž
2004/2005 6 TJ Praga Praha 2138 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Praga Praha 2138 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2220 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ Praga Praha 2138 Fiedler Bedřich 2222 ŠK Polabiny 2176 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Praga Praha 2138 Nun Josef Slavia Hradec Králové B 2325 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Praga Praha 2138 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2123 0 soutěž
2004/2005 1 TJ Praga Praha 2138 Krejčová Kateřina Stadion Kutná Hora 2024 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 Kuba Stanislav Sokol Domažlice 2253 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 Přibyl Martin DP Holdia Praha B 2316 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 Orság Miroslav Sokol Klatovy 2172 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 Most Zdeněk Baník Eastman Sokolov 2143 1 soutěž