Hráč Raszka Janusz

Raszka Janusz

User Pic
Jméno: Raszka Janusz
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2149
ID: 26000
FIDE ID: 1102478
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín 2135 0 Horsák Jan ŠK Staré Město 2096 2090 1
2017/2018 8 Slavoj Český Těšín 2128 0 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou A 1633 1655 1
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín 2128 0 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno A 2160 2152 1
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín 2129 0 Krmela Aleš Šachy Hošťálková 2083 2055 ½
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín 2135 0 Pavera Vít KVS Ekodivize Opava 2014 1991 1
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín 2135 0 Sikorová Olga TŽ Třinec 2222 2252 0
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín 2135 0 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov 2082 2044 1
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín 2140 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2238 2231 ½
2016/2017 11 Slavoj Český Těšín 2140 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1887 1881 1
2016/2017 10 Slavoj Český Těšín 2140 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 1991 1973 1
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín 2140 Sohr Vladimír TJ Sokol Velké Losiny 2086 2101 ½
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín 2140 Kubicka Anna Šachový klub Karviná ½
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín 2140 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2192 2228 1
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín 2140 Sieber Martin SK Slavia Orlová 2096 2032 ½
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín 2140 Trapl Dalibor ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2179 1
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín 2140 Matějka Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2220 2206 ½
2015/2016 11 Slavoj Český Těšín 2140 Palášek Jan Sokol Postoupky 2057 2065 1
2015/2016 10 Slavoj Český Těšín 2140 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2142 2121 ½
2015/2016 9 Slavoj Český Těšín 2140 Weissmann Lukáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 0
2015/2016 8 Slavoj Český Těšín 2140 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1996 1971 1
2015/2016 7 Slavoj Český Těšín 2140 Tomeček Jan Baník Havířov 2134 2155 1
2015/2016 6 Slavoj Český Těšín 2140 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "B" 2099 2108 1
2015/2016 4 Slavoj Český Těšín 2140 Didi Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 1
2015/2016 3 Slavoj Český Těšín 2140 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0
2015/2016 2 Slavoj Český Těšín 2140 Mesiarik Rudolf TJ Slovan Havířov 2045 2051 1
2014/2015 11 Slavoj Český Těšín 2101 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1931 1952 0
2014/2015 8 Slavoj Český Těšín 2101 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2030 2024 1
2014/2015 7 Slavoj Český Těšín 2101 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1869 1822 ½
2014/2015 6 Slavoj Český Těšín 2101 Mužík Martin Orel Opava "A" 2123 2112 0
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín 2101 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1996 1993 ½
2014/2015 2 Slavoj Český Těšín 2101 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "C" 2179 2177 ½
2014/2015 1 Slavoj Český Těšín 2101 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 1