Hráč Kindler Mikhail

Kindler Mikhail

User Pic
Jméno: Kindler Mikhail
Oddíl: Steinitz - Makabi Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2132
Elo mezinárodní: 2077
ID: 38783
FIDE ID: 23707470
Rok narození: 1960
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 Steinitz-Makabi Praha 2093 2147 Slovák Kilián TJ Kobylisy C 2202 2210 0 soutěž
2019/2020 5 Steinitz-Makabi Praha 2093 2147 Háse Pavel Dukla D 2073 2059 0 soutěž
2018/2019 8 Steinitz-Makabi Praha 2123 2148 Klusák Michal SK OAZA Praha D 0 1867 1 soutěž
2018/2019 7 Steinitz-Makabi Praha 2123 2148 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 ½ soutěž
2018/2019 4 Steinitz-Makabi Praha 2123 2148 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2027 0 ½ soutěž
2018/2019 3 Steinitz-Makabi Praha 2123 2148 Čermák Luděk GROP - D 1945 1914 1 soutěž
2018/2019 2 Steinitz-Makabi Praha 2123 2148 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2104 ½ soutěž
2017/2018 11 Steinitz - Makabi 2141 2134 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2041 2040 1 soutěž
2017/2018 9 Steinitz - Makabi 2141 2134 Černoušek Lukáš Unichess E 2468 2444 0 soutěž
2017/2018 8 Steinitz - Makabi 2141 2134 Čmiko Jakub SK OAZA Praha D 2014 2012 1 soutěž
2017/2018 5 Steinitz - Makabi 2141 2134 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1986 2011 1 soutěž
2017/2018 4 Steinitz - Makabi 2141 2134 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 A 2078 2093 ½ soutěž
2017/2018 3 Steinitz - Makabi 2141 2134 Petr Jakub TJ Bohemians Praha E 2167 2122 0 soutěž
2017/2018 2 Steinitz - Makabi 2141 2134 Petras Milan ŠK Bohnice B 2035 2016 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha A 2141 2134 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace A 1976 2015 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha A 2141 2134 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2286 2265 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha A 2141 2134 Holub Jan ŠK Loko Praha B 1921 1951 1 soutěž
2016/2017 11 Steinitz - Makabi 2164 Čižmár Štefan ŠK Bohnice D 1761 1 soutěž
2016/2017 10 Steinitz - Makabi 2164 Rývová Anna ŠO Praga Praha C 1945 1909 1 soutěž
2016/2017 6 Steinitz - Makabi 2164 Červenka Jan ŠO TJ Dukla Praha E 1980 1975 0 soutěž
2016/2017 5 Steinitz - Makabi 2164 Plicka Jiří ŠK DP Praha C 1893 1893 1 soutěž
2016/2017 4 Steinitz - Makabi 2164 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 B 1945 1982 1 soutěž
2016/2017 3 Steinitz - Makabi 2164 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice B 1900 1904 ½ soutěž
2016/2017 2 Steinitz - Makabi 2164 Jagur Jurij ŠK Sokol Vyšehrad I 1000 1 soutěž
2016/2017 1 Steinitz - Makabi 2164 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1929 1931 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 2164 Hrdina Robin Sokol Kobylisy C 2160 2106 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha A 2164 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2167 2179 1 soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha A 2164 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 2164 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 0 soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 2164 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 2164 Kopta Pavel Sokol Kobylisy B 2276 2266 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 2164 Vaculík Martin GROP B 2290 2277 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 2077 2132 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2261 2255 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 2077 2132 Holub Jan ŠK Loko Praha B 1838 1882 1 soutěž
2015/2016 8 Steinitz - Makabi Praha 2164 Schuster Jan ŠK DP Praha - EA Hotels II 1894 1899 1 soutěž
2015/2016 7 Steinitz - Makabi Praha 2164 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1919 1 soutěž
2015/2016 6 Steinitz - Makabi Praha 2164 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1784 0 soutěž
2015/2016 4 Steinitz - Makabi Praha 2164 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 0 soutěž
2015/2016 3 Steinitz - Makabi Praha 2164 Jagur Jurij ŠK Sokol Vyšehrad I 1000 0 soutěž
2015/2016 2 Steinitz - Makabi Praha 2164 Havrlík Pavel SK Újezd nad Lesy 1836 1813 ½ soutěž
2015/2016 1 Steinitz - Makabi Praha 2164 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace C 1810 1 soutěž
2014/2015 10 Steinitz-Makabi A 2166 Ťoupal Josef TJ Praga Praha E 1800 1892 ½ soutěž
2014/2015 7 Steinitz-Makabi A 2166 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1913 ½ soutěž
2014/2015 6 Steinitz-Makabi A 2166 Hruška Jan Sokol Nebušice A 2147 2139 1 soutěž
2014/2015 3 Steinitz-Makabi A 2166 Klaus Václav GROP E 1943 1955 ½ soutěž
2014/2015 2 Steinitz-Makabi A 2166 Veselský Michal USK Praha B 2091 2124 1 soutěž
2014/2015 1 Steinitz-Makabi A 2166 Stanke Petr SK OAZA Praha G 1050 1 soutěž
2013/2014 11 Steinitz-Makabi A 2185 Svrček Luboš Sokol Praha-Vršovice D 2087 1 soutěž
2013/2014 10 Steinitz-Makabi A 2185 Jarrah Kamal ŠK PORG C 2041 2026 ½ soutěž
2013/2014 9 Steinitz-Makabi A 2185 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1886 ½ soutěž
2013/2014 8 Steinitz-Makabi A 2185 Petras Milan ŠK Bohnice B 1996 2002 ½ soutěž
2013/2014 7 Steinitz-Makabi A 2185 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2145 2152 ½ soutěž
2013/2014 5 Steinitz-Makabi A 2185 Vohnout Pavel ŠK Viktoria Žižkov B 2003 2016 1 soutěž
2013/2014 4 Steinitz-Makabi A 2185 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice B 2107 2089 0 soutěž
2013/2014 3 Steinitz-Makabi A 2185 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy D 1742 1806 ½ soutěž
2013/2014 2 Steinitz-Makabi A 2185 Brčák Marek TJ Praga Praha C 1903 1915 1 soutěž
2013/2014 1 Steinitz-Makabi A 2185 Bárta Miroslav SK Loko Praha C 1962 1986 ½ soutěž