Hráč Šumbera Antonín

Šumbera Antonín

User Pic
Jméno: Šumbera Antonín
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1439
Elo mezinárodní: 1517
ID: 5202
FIDE ID: 302490
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 Hübner Lukáš Slavoj Poruba G 0 0 0
2018/2019 9 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 Vaněk Jakub TJ Ostrava E 1055 1169 0
2018/2019 8 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 Sudolský Jan VOKD Poruba 1417 1478 0
2018/2019 7 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 Štefan Aleš Slovan Ostrava B 0 1629 1
2018/2019 5 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 Gálek Jaroslav ŠK Šenov E 0 1220 1
2018/2019 4 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava B 1328 1387 1
2018/2019 2 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 Němec Daniel Šachový spolek Polanka 0 1448 0
2018/2019 1 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 Votýpka Miroslav ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1589 1556 Kolář Luboš Šachový spolek Polanka 0 1602 ½
2017/2018 1 Mariánské Hory C 1589 1556 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava B 1386 1455 0
2017/2018 7 Mariánské Hory C 1589 1556 Walach Vít ŠK Šenov E 0 1225 0
2017/2018 5 Mariánské Hory C 1589 1556 Čefelin Karel Dynamo DP Ostrava B 0 1407 1
2017/2018 4 Mariánské Hory C 1589 1556 Šimon David ŠK Šenov D 1712 1712 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1589 1556 Němec Daniel Šachový spolek Polanka 0 1433 0
2017/2018 1 Mariánské Hory C 1589 1556 Kristl Matěj TJ Ostrava E 0 1155 ½
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "B" 1592 1580 Poništ Milan Dynamo DPO "A" 1678 1
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "B" 1592 1580 Štefan Aleš Slovan Ostrava "A" 1654 0
2015/2016 9 TJ Mariánské Hory "C" 1592 1580 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1752 ½
2015/2016 8 TJ Mariánské Hory "C" 1592 1580 Grňa Eduard TJ Ostrava "F" 1093 1
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "C" 1592 1580 Galda Jan ŠK Hošťálkovice "B" 1635 ½
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "C" 1592 1580 Walach Ivo ŠK Šenov "E" 1000 1
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "C" 1592 1580 Folta Jaroslav Dynamo DPO "B" 1745 0
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "C" 1592 1580 Vaněk Jiří Sokol Polanka "A" 1724 0
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "C" 1592 1580 Hruška Stanislav ŠK Šenov "D" 1382 1457 1
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "D" 1687 1597 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1714 0
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "D" 1687 1597 Nekvapil Jaroslav ŠK Šenov "C" 1710 ½
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "D" 1687 1597 Valčikevič Kristián TJ Ostrava "E" 1351 0
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "D" 1687 1597 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1684 1
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "D" 1687 1597 Otisk Miroslav Dynamo DP Ostrava "C" 1692 ½
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "C" 1671 1616 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1673 0
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "C" 1671 1616 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "A" 1500 1501 0
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "C" 1671 1616 Szabó Pavel Slovan Ostrava 1720 1651 ½
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "C" 1671 1616 Bosák Michal TJ Sokol Vítkovice 1587 ½
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "C" 1671 1616 Horký Josef ŠK Slavoj Poruba "C" 1782 0
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "C" 1671 1616 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1779 1793 ½
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 Alexandr Petr Slovan Ostrava "B" 1666 1689 0
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 Kopcová Ludmila TJ Ostrava "E" 1619 1700 ½
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "D" 1769 1809 0
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1856 1774 0
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "C" 1500 1501 1
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 Gavroň Ladislav ŠK Šenov "C" 1726 1735 1
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "D" 1671 1616 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba "D" 1577 0
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "E" 1661 1585 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba "D" 1618 ½
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "E" 1661 1585 Bosák Michal TJ Sokol Vítkovice 1574 0
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "E" 1661 1585 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba "E" 1930 1954 0
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "E" 1661 1585 Szabó Pavel Slovan Ostrava 1720 1720 ½
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "E" 1661 1585 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "D" 1000 0
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "E" 1661 1585 Schoffer Martin ŠK Šenov 1717 1
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Maňuch Miroslav ŠK Slavoj Poruba "C" 1759 0
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1830 0
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1718 0
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Viliams Aleš Dynamo DP Ostrava "A" 1758 ½
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Mutina Antonín VOKD Poruba "D" 1950 0
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Kopcová Ludmila TJ Ostrava "C" 1529 1507 0
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Churová Hana Sokol Polanka n./O 1434 1483 1
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Gavroň Ladislav ŠK Šenov "B" 1726 ½
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava "B" 1746 ½
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 Bosák Michal TJ Sokol Vítkovice 1574 1
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory,,D" 1684 1657 Malina Roman Slavoj Poruba,,D" 1100 0
2011/2012 8 TJ Mariánské Hory,,D" 1684 1657 Depta Tomáš Dynamo DP Ostrava ,,C" 1000 0
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory,,D" 1684 1657 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory,,E" 1602 1607 ½
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory,,D" 1684 1657 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava,,B" 1738 0
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory,,D" 1684 1657 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba,,D" 1754 ½
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory,,D" 1684 1657 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava ,,C" 1670 1
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory,,D" 1684 1657 Lyčka Jaromír TJ Mariánské Hory,,E" 1645 0
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory,,D" 1684 1657 Szabó Pavel Slovan Ostrava,,B" 1697 ½
2011/2012 11 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Strmiska Václav Slavoj Poruba,,C" 1734 ½
2011/2012 10 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 ½
2011/2012 9 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava 1976 1835 ½
2011/2012 8 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Skočková Kateřina Sokol Polanka n./O 1821 1752 0
2011/2012 7 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Kotlář Jarmil Šk Šenov,,B" 1920 1889 0
2011/2012 6 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Repák Jan TJ Mittal Ostrava 1603 0
2011/2012 5 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava 1723 0
2011/2012 4 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Pšenička Pavel Dynamo DP Ostrava ,,B" 1807 0
2011/2012 3 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Ludvová Marie Sokol Vítkovice 1527 0
2011/2012 2 Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 Košťálek Filip VOKD Poruba ,,D" 1477 0
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory D 1653 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava B 1712 ½
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory D 1653 Schoffer Martin ŠK Šenov 1680 ½
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory D 1653 Blažek Martin VOKD Poruba 1595 0
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory D 1653 Boháček Josef TJ Mariánské Hory E 1605 ½
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory D 1653 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava C 1692 0
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory C 1653 Sanitrák Jan TJ Vítkovice A 1799 1
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory C 1653 Mutina Antonín VOKD Poruba 1922 0
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory C 1653 Návrat Vladimír Slavoj Poruba C 1674 ½
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory C 1653 TJ Mittal Ostrava 1
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory C 1653 Nešpor Ivan ŠK Šenov 1749 1
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory C 1653 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava A 1597 ½
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory C 1653 Šálek Josef Slovan Ostrava A 1807 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory D 1620 Březovják Karel Dynamo DP Ostrava C 1716 0
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory D 1620 Hruška Stanislav ŠK Šenov C 1511 0
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory D 1620 Lukáš Dalibor Slavoj Poruba C 1823 0
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory D 1620 Adamčík Miroslav Sokol Polanka n/O 1659 ½
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory C 1620 Uherek Jan Dynamo DP Ostrava A 1839 0
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory C 1620 Blažek Martin VOKD Poruba E 1603 ½
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory C 1620 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava B 1646 ½
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory C 1620 Růžička Lubomír Sokol Vítkovice 1584 1
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory C 1620 Ruta Dominik ŠK Šenov B 1762 0
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory C 1620 Kempa Jaroslav VOKD Poruba D 1589 ½
2008/2009 7 TJ Mariánské Hory "B" 1656 Halámka Václav Slovan Ostrava "B" 1720 0
2008/2009 6 TJ Mariánské Hory "B" 1656 Dostál Václav Slavoj Poruba "C" 1
2008/2009 5 TJ Mariánské Hory "B" 1656 Sýkora Vladimír ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1
2008/2009 4 TJ Mariánské Hory "B" 1656 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "C" 1563 0
2008/2009 2 TJ Mariánské Hory "B" 1656 Sakmar Jan ŠK Šenov "D" 1575 0
2008/2009 1 TJ Mariánské Hory "B" 1656 Ogrocki Jaroslav Dynamo DP Ostrava "D" 1548 ½
2008/2009 11 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Peška Jan ŠK Hošťálkovice "A 1635 0
2008/2009 10 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Černík Patrik Mittal Ostrava "E" ½
2008/2009 9 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1688 ½
2008/2009 8 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Čáp Šimon VOKD Poruba "E" 1386 1
2008/2009 7 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Hečko Miloslav ŠK Šenov "C" 1658 ½
2008/2009 6 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "A" 1534 ½
2008/2009 5 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Macalka František HTJ Odra Ostrava "A" 1681 0
2008/2009 4 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava "A" 1668 ½
2008/2009 3 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1690 ½
2008/2009 2 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Strejček Stanislav VOKD Poruba "D" 1594 1
2008/2009 1 TJ Mariánské Hory "A" 1656 Pokorný Bohumil ŠK Šenov "B" 1609 1
2007/2008 11 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Siemko Richard Mittal Ostrava "E" 1665 ½
2007/2008 10 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Valenčík Michal ŠK Šenov "B" 1580 0
2007/2008 9 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Zygma Jiří ŠK Šenov "C" 1669 0
2007/2008 8 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Šelong Martin VOKD Poruba "E" ½
2007/2008 7 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Mutina Antonín VOKD Poruba "D" 1989 0
2007/2008 6 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Martínek Antonín ŠK Hošťálkovice 1694 0
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Štefan Aleš Slovan Ostrava "A" 1701 0
2007/2008 4 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava "A" 1724 ½
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "A" 1478 ½
2007/2008 2 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "B" 1523 ½
2007/2008 1 TJ Mariánské Hory "A" 1633 Chmela Zdeněk Dynamo DP Ostrava "A" 1761 ½
2007/2008 9 TJ Mariánské Hory "B" 1633 Vranka Michal Slavoj Poruba "C" 1318 1
2007/2008 8 TJ Mariánské Hory "B" 1633 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "F" 1642 1
2007/2008 6 TJ Mariánské Hory "B" 1633 Fiala Jaromír Dynamo DP Ostrava "D" 1608 1
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory "B" 1633 Sýkora Vladimír ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1
2007/2008 4 TJ Mariánské Hory "B" 1633 Šálek Josef Slovan Ostrava "B" 1754 1
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory "B" 1633 Herič Milan ŠK Svinov "C" 1696 1
2007/2008 2 TJ Mariánské Hory "B" 1633 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "C" 1523 1
2007/2008 1 TJ Mariánské Hory "B" 1633 Revenda Josef ŠK Šenov "D" 1626 1
2006/2007 11 Unie Hlubina "A" 1661 Krištof Břetislav Slovan Ostrava "A" 1581 1
2006/2007 10 Unie Hlubina "A" 1661 Šafařík Roman Sokol Vítkovice "A" 1766 0
2006/2007 9 Unie Hlubina "A" 1661 Týn Ondřej Mittal Ostrava "E" 1773 ½
2006/2007 8 Unie Hlubina "A" 1661 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "B" 1687 0
2006/2007 7 Unie Hlubina "A" 1661 Raiman Tom VOKD Poruba "D" 1709 ½
2006/2007 6 Unie Hlubina "A" 1661 Březovják Karel Dynamo DP Ostrava "B" 1778 ½
2006/2007 5 Unie Hlubina "A" 1661 Ryska Lukas Slovan Ostrava "B" 0
2006/2007 3 Unie Hlubina "A" 1661 Hojecký Jaroslav HTJ Odra Ostrava 1688 ½
2006/2007 2 Unie Hlubina "A" 1661 Němec Jaroslav ŠK Šenov "C" 1483 0
2006/2007 1 Unie Hlubina "A" 1661 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava "A" ½
2005/2006 11 Unie Hlubina "A" 1659 Fiala Jaromír DP Ostrava "A" 1629 1
2005/2006 10 Unie Hlubina "A" 1659 Hruška Stanislav ŠK Šenov "C" 1585 ½
2005/2006 9 Unie Hlubina "A" 1659 Bagar Miroslav TJ Mariánské Hory "A" 1569 1
2005/2006 8 Unie Hlubina "A" 1659 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava "A" 1729 ½
2005/2006 5 Unie Hlubina "A" 1659 Kozel Miroslav ŠK Šenov "B" 1767 0
2005/2006 4 Unie Hlubina "A" 1659 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "D" 1505 ½
2005/2006 3 Unie Hlubina "A" 1659 Martínek Antonín ŠK Hošťálkovice "A" 1607 0
2005/2006 2 Unie Hlubina "A" 1659 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "E" 1747 0
2005/2006 1 Unie Hlubina "A" 1659 Samek Jan Sokol Vítkovice "A" 1473 1
2005/2006 11 Unie Hlubina "B" 1659 Týn Marek Mittal Ostrava "F" 1371 1
2005/2006 10 Unie Hlubina "B" 1659 Šálek Josef Slovan Ostrava "A" 1784 0
2005/2006 9 Unie Hlubina "B" 1659 Lahola Květoslav DP Ostrava "D" 1785 ½
2005/2006 8 Unie Hlubina "B" 1659 Marhoun Otto VOKD Poruba "E" 1657 0
2005/2006 6 Unie Hlubina "B" 1659 Pokorný Bohumil ŠK Šenov "D" 1652 1
2005/2006 5 Unie Hlubina "B" 1659 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1692 ½
2005/2006 4 Unie Hlubina "B" 1659 Janků Viktor DP Ostrava "C" 1648 ½
2005/2006 3 Unie Hlubina "B" 1659 Škuta Arnošt ŠK Svinov "C" 1689 1
2005/2006 2 Unie Hlubina "B" 1659 Adamčík Miroslav Sokol Polanka "A" ½
2005/2006 1 Unie Hlubina "B" 1659 Scharbert Martin TJ Mariánské Hory "B" 1
2004/2005 11 Unie Hlubina A" 1669 Pindjak Michal TJ Fulnek A" 1698 ½
2004/2005 10 Unie Hlubina A" 1669 Tkadleček Petr TJ Frenštát A" 1635 1
2004/2005 9 Unie Hlubina A" 1669 Tokarský Radovan VOKD Poruba C" 1910 0
2004/2005 8 Unie Hlubina A" 1669 Broskevič Lumír ŠK Šenov A" 1820 1
2004/2005 7 Unie Hlubina A" 1669 Omamík Pavel Vagónka Studénka 2024 0
2004/2005 6 Unie Hlubina A" 1669 Czorniak František Slavoj Poruba C" 1746 ½
2004/2005 5 Unie Hlubina A" 1669 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín A" 1906 0
2004/2005 4 Unie Hlubina A" 1669 Trapl Dalibor VOKD Poruba B" 1560 0
2004/2005 2 Unie Hlubina A" 1669 Kramoliš Pavel NH Ostrava C" 1771 1
2004/2005 1 Unie Hlubina A" 1669 Oliva Antonín DP Ostrava A" 1778 0
2004/2005 11 Unie Hlubina B" 1669 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava B" 1717 0
2004/2005 10 Unie Hlubina B" 1669 Kořínek Jaroslav TJ Mar.Hory A" 1761 0
2004/2005 9 Unie Hlubina B" 1669 Zinglar David ŠK Hošťálkovice 1691 0
2004/2005 7 Unie Hlubina B" 1669 Šaffer Miroslav Polanka A" 1744 ½
2004/2005 6 Unie Hlubina B" 1669 Revenda Josef ŠK Šenov D" 1645 ½
2004/2005 5 Unie Hlubina B" 1669 Zdráhal Zdeněk TJ Mar.Hory B" 1537 0
2004/2005 4 Unie Hlubina B" 1669 Týn Marek NH Ostrava F" 1265 1
2004/2005 3 Unie Hlubina B" 1669 Poništ Milan DPMO Ostrava D" 1699 1
2004/2005 2 Unie Hlubina B" 1669 Olšarová Karolína Slavoj Poruba D" 1845 ½
2004/2005 1 Unie Hlubina B" 1669 Lyčka Jaromír HTJ Odra B" 1614 ½
2003/2004 9 Unie Hlubina 1598 Adámek Stanislav VOKD Poruba 1580 0
2003/2004 8 Unie Hlubina 1598 Kordas Oldřich DPMO Ostrava 1823 1
2003/2004 7 Unie Hlubina 1598 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava 1818 ½
2003/2004 6 Unie Hlubina 1598 Vaněk Jiří Polanka 1787 0
2003/2004 5 Unie Hlubina 1598 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1835 0
2003/2004 4 Unie Hlubina 1598 Urbanec Drahomír ŠK Šenov 1775 0
2003/2004 3 Unie Hlubina 1598 Fiala Jaromír DPMO Ostrava 1707 ½
2003/2004 2 Unie Hlubina 1598 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba 1726 1
2003/2004 1 Unie Hlubina 1598 Šebestík Petr TJ Mar.Hory 1705 ½
2003/2004 11 Unie Hlubina 1598 Lyčka Jaromír HTJ Odra Ostrava A ½
2003/2004 9 Unie Hlubina 1598 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1711 ½
2003/2004 8 Unie Hlubina 1598 Peřík Alois DPMO Ostrava 1924 0
2003/2004 7 Unie Hlubina 1598 Holodňák Milan ŠK Šenov ½
2003/2004 6 Unie Hlubina 1598 Sudolský Jan VOKD Poruba 1622 1
2003/2004 3 Unie Hlubina 1598 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice A 1516 1
2003/2004 2 Unie Hlubina 1598 Kurečka Miroslav DPMO Ostrava 1717 1
2003/2004 1 Unie Hlubina 1598 Lampart Emil ŠK Šenov 1702 1