Hráč Soukal Roman

Soukal Roman

User Pic
Jméno: Soukal Roman
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1907
Elo mezinárodní: 1976
ID: 14567
FIDE ID: 338427
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov A 1976 1907 Bechyně Jaroslav ŠK Loko Praha A 1976 2000 0
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 Richtr Tomáš LISA A 1808 1862 1
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 Sakař Miloš Dukla C 1926 1934 0
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2041 2044 ½
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1859 1848 1
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 Lizner Jaroslav TJ Pankrác E 1897 1912 ½
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 Svoboda Jaroslav GROP - D 1667 1755 0
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 Katzer Radovan Steinitz-Makabi Praha 1818 1846 ½
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1859 1848 1
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 Tocháček Michal ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 0
2017/2018 10 �K Viktoria �i�kov B 1976 1907 Sochor Martin TJ Bohemians Praha D 1889 1909 ½
2017/2018 9 �K Viktoria �i�kov B 1976 1907 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy E 1841 1823 1
2017/2018 6 �K Viktoria �i�kov B 1976 1907 Zámorský Ladislav Kbel.�ach. reprezentace A 1804 1840 1
2017/2018 5 �K Viktoria �i�kov B 1976 1907 Penk František �K DP Praha C - V�FS I 1970 1947 0
2017/2018 4 �K Viktoria �i�kov B 1976 1907 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1905 1899 1
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 Špaček Michal GROP D 1962 1985 ½
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1936 1925 ½
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice B 1683 1659 ½
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 Meca Viktor Kbel.šach. reprezentace B 0 1722 0
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov 1962 1917 Boreš Roman SK Děčín 2121 2116 ½
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1804 1840 1
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 Penk František ŠK DP Praha C - VŠFS I 1970 1947 0
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1905 1899 1
2015/2016 11 Viktoria Žižkov B 1931 1914 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2203 2168 ½
2015/2016 9 Viktoria Žižkov B 1931 1914 Matouš Rudolf USK Praha A 1917 1908 0
2015/2016 11 Viktoria Žižkov C 1931 1914 Hykš Martin Unichess E 1959 1934 ½
2015/2016 10 Viktoria Žižkov C 1931 1914 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1932 1891 ½
2015/2016 1 Viktoria Žižkov C 1931 1914 Kříž Pavel ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 1930 ½
2014/2015 11 Viktoria Žižkov B 1929 1922 Smolka Josef Sokol Vršovice C 1903 1914 1
2014/2015 10 Viktoria Žižkov B 1929 1922 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1823 1802 ½
2014/2015 7 Viktoria Žižkov B 1929 1922 Havrdová Lenka Bohemians Praha D 1852 1912 ½
2014/2015 6 Viktoria Žižkov B 1929 1922 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1771 0
2014/2015 5 Viktoria Žižkov B 1929 1922 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 1000 1
2014/2015 4 Viktoria Žižkov B 1929 1922 Němcová Kamila SK OAZA Praha C 1660 1721 1
2014/2015 1 Viktoria Žižkov B 1929 1922 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 0
2014/2015 10 SK Pyrit Příbram 1929 1922 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1968 1965 ½
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Prachař Josef ŠK PORG C 1910 1895 0
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 1
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy D 1666 1707 1
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha C 1768 1
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Krajl Zdeněk SK Loko Praha C 1754 0
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Kaiser Rudolf Sokol Praha-Vršovice D 1893 1
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Šimáček Ivan Steinitz-Makabi A 1528 1
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 ŠK Černý Baron B 1
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1812 1
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Rylek Milan DDM Praha 6 B 1711 1
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1907 Bach Jaroslav SK OAZA Praha D 1153 1
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram 1925 1907 Framberk Jan Caissa Úholičky 2070 2024 0
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram B 1925 1907 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1716 ½
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram B 1925 1907 Vít Martin Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 1
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram 1907 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 A 2017 0
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram 1907 Tomek Bohuslav Sokol Kolín B 1976 0
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram 1907 Pecák Ivan ŠK Kostelec nad Černými lesy 1723 1
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram 1907 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 ½
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram 1907 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2078 ½
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram 1907 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1921 1
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram B 1907 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1812 ½
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram B 1907 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1921 0
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram B 1907 Grečný Karol Sokol Struhařov A 2008 ½
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram B 1907 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1832 ½
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram B 1907 Kastner Jan JOLY Lysá n.Labem D 1870 1
2009/2010 6 Pyrit Příbram 1937 Malý Dušan Biomedica Říčany C 1722 1
2009/2010 11 SK Pyrit Příbram B 1937 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1913 ½
2009/2010 10 SK Pyrit Příbram B 1937 Kovář Jiří Lokomotiva Beroun A 1758 ½
2009/2010 7 SK Pyrit Příbram B 1937 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice B 1598 0
2009/2010 5 SK Pyrit Příbram B 1937 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 1877 0
2009/2010 4 SK Pyrit Příbram B 1937 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1687 1
2009/2010 3 SK Pyrit Příbram B 1937 Müller Jan ŠK Rakovník B 1825 0
2009/2010 1 SK Pyrit Příbram B 1937 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1820 1
2008/2009 7 ŠK Pyrit Příbram A 1914 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 B 2176 ½
2008/2009 5 ŠK Pyrit Příbram A 1914 Šiktanc Petr TJ DUKLA Praha A 2153 0
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram A 1914 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 1980 0
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram A 1914 Čihák Jiří TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2133 ½
2008/2009 2 ŠK Pyrit Příbram A 1914 Koloušek Pavel QCC České Budějovice B 1897 ½
2008/2009 9 Pyrit Příbram B 1914 Vitouš Milan Biomedica Říčany D 1917 ½
2008/2009 8 Pyrit Příbram B 1914 Macků Emil TRW autoel. Vlašim 1995 0
2008/2009 7 Pyrit Příbram B 1914 Framberk Jan Caissa Úholičky 2024 ½
2008/2009 6 Pyrit Příbram B 1914 Plíva Vojtěch Rakovník 2025 ½
2008/2009 5 Pyrit Příbram B 1914 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2046 ½
2008/2009 3 Pyrit Příbram B 1914 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2055 0
2008/2009 1 Pyrit Příbram B 1914 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1929 1
2007/2008 7 Alva Příbram B 1913 Vondra Zbyněk ŠK Kladno A 2101 1
2007/2008 6 Alva Příbram B 1913 Skřivánek Jan MONTAKO Kralupy n.V. A 2202 1
2007/2008 3 Alva Příbram B 1913 Matějovský Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 1998 0
2007/2008 2 Alva Příbram B 1913 Růžička Václav ŠK Kladno B 1920 ½
2007/2008 1 Alva Příbram B 1913 Martinec Karel MONTAKO Kralupy n.V. B 1946 ½
2007/2008 7 ŠK ALVA Pb Příbram A 1913 Drábek Miloslav Sokol Platan Písek A 2075 0
2007/2008 4 ŠK ALVA Pb Příbram A 1913 Horák Karel Sokol Vyšehrad Praha B 2080 0
2007/2008 3 ŠK ALVA Pb Příbram A 1913 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2162 0
2007/2008 2 ŠK ALVA Pb Příbram A 1913 Sýkora Robert TJ Praga Praha A 2132 0
2007/2008 1 ŠK ALVA Pb Příbram A 1913 Husník Milan TJ Pankrác B 2011 0
2006/2007 11 Alva Pb Příbram A 1915 Šimeček Alexej Praga Praha A 2165 ½
2006/2007 10 Alva Pb Příbram A 1915 Hejda Martin QCC Č.Budějovice A 1652 1
2006/2007 9 Alva Pb Příbram A 1915 Daněk Václav Lokomotiva Plzeň A 1993 0
2006/2007 8 Alva Pb Příbram A 1915 Mindl Josef Sokol Tábor A 2065 0
2006/2007 6 Alva Pb Příbram A 1915 Sedláček Jiří Sokol Plzeň LetnáA 2084 1
2006/2007 4 Alva Pb Příbram A 1915 Bartoníček Zdeněk ml Sokol Plzeň 1 C 1840 0
2006/2007 3 Alva Pb Příbram A 1915 Petera Lubomír Sokol Domažlice A 2029 1
2006/2007 2 Alva Pb Příbram A 1915 Čihák Jiří Sokol Kobylisy A 2091 0
2006/2007 1 Alva Pb Příbram A 1915 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2098 0
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram - B 1915 Prášek Vladimír TJ Spartak Žebrák A 1685 1
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram - B 1915 Růžička Václav ŠK Kladno "B" 1885 ½
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram - B 1915 Mintěl Milan Caissa Úholičky A 1968 0
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram - B 1915 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2052 0
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram - B 1915 Kožený Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2074 ½
2005/2006 11 ŠK Alva Příbram C 1884 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1860 1
2005/2006 10 ŠK Alva Příbram C 1884 Zelenka Pavel ŠK Kladno D 1689 1
2005/2006 9 ŠK Alva Příbram C 1884 Čábelka Rolf TJ Jince A 1847 0
2005/2006 8 ŠK Alva Příbram C 1884 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný A 2034 ½
2005/2006 7 ŠK Alva Příbram C 1884 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1964 ½
2005/2006 5 ŠK Alva Příbram C 1884 Adolf Petr Lokomotiva BerounA 1958 1
2005/2006 4 ŠK Alva Příbram C 1884 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1957 ½
2005/2006 3 ŠK Alva Příbram C 1884 Hejda Václav TJ Kolešovice 1886 1
2005/2006 2 ŠK Alva Příbram C 1884 Hofner František ŠO Stochov 1863 1
2005/2006 1 ŠK Alva Příbram C 1884 Novák Milan SOU Příbram A 1923 ½
2005/2006 11 Alva Pb Příbram B 1884 Kabát Josef TJ Sokol Mělník A 1853 1
2005/2006 10 Alva Pb Příbram B 1884 Hovorka Jakub Spartak Žebrák A 1991 1
2005/2006 9 Alva Pb Příbram B 1884 Horák Otakar S.E. Ml.Boleslav B 2145 0
2005/2006 8 Alva Pb Příbram B 1884 Kučera Vladimír NeratoviceVyvolení 2106 ½
2005/2006 3 Alva Pb Příbram B 1884 Diviš Jaroslav TJ Auto Škoda MB A 1737 0
2005/2006 2 Alva Pb Příbram B 1884 Palas Aleš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1999 1
2005/2006 1 Alva Pb Příbram B 1884 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad J. 1938 ½
2004/2005 11 Alva Pb Příbram B 1800 Polan Jiří ŠK Rakovník B 1760 1
2004/2005 10 Alva Pb Příbram B 1800 Janda Eduard TJ Neratovice B 1943 0
2004/2005 9 Alva Pb Příbram B 1800 Šmíd Ondřej TJ Loko Beroun A 1793 0
2004/2005 8 Alva Pb Příbram B 1800 Vaněček Jiří E.E.Kralupy n.V. A 2039 0
2004/2005 7 Alva Pb Příbram B 1800 Nývlt Miloslav TJ Sokol Mělník A 1789 ½
2004/2005 5 Alva Pb Příbram B 1800 Musil Martin Joly Lysá n.L. B 1951 ½
2004/2005 4 Alva Pb Příbram B 1800 Navrátil Oldřich AŠ Ml.Boleslav A 1759 1
2004/2005 3 Alva Pb Příbram B 1800 Klain Václav S.Emerge Ml.Bol. B 1920 1
2004/2005 2 Alva Pb Příbram B 1800 Spilka Jiří ŠK Rakovník A 2054 ½
2004/2005 11 ŠK ALVA Příbram C 1800 Innemann František Dolní Kralovice A 1925 0
2004/2005 10 ŠK ALVA Příbram C 1800 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1860 ½
2004/2005 9 ŠK ALVA Příbram C 1800 Boštík Vladimír ŠK KDJS Sedlčany A 1816 1
2004/2005 8 ŠK ALVA Příbram C 1800 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1866 ½
2004/2005 7 ŠK ALVA Příbram C 1800 Savkov František Spartak Žebrák A 2085 0
2004/2005 6 ŠK ALVA Příbram C 1800 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1769 1
2004/2005 5 ŠK ALVA Příbram C 1800 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2103 1
2004/2005 4 ŠK ALVA Příbram C 1800 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2106 1
2004/2005 2 ŠK ALVA Příbram C 1800 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1947 ½
2004/2005 1 ŠK ALVA Příbram C 1800 Novák Milan TJ SOU Příbram A 1951 1
2003/2004 9 ALVA Příbram C 1758 Ratzinger Patrik Řevnice A 1930 ½
2003/2004 8 ALVA Příbram C 1758 Fojtík Václav Kolešovice A 1853 1
2003/2004 7 ALVA Příbram C 1758 Savkov František Spartak Žebrák A 2083 1
2003/2004 6 ALVA Příbram C 1758 Novák Milan SOU Příbram A 1932 0
2003/2004 5 ALVA Příbram C 1758 Ratušny Arsen ŠK Liteň 1909 0
2003/2004 4 ALVA Příbram C 1758 Boštík Vladimír KDJS Sedlčany A 1841 1
2003/2004 3 ALVA Příbram C 1758 Plíva Vojtěch Rakovník B 2042 ½
2003/2004 2 ALVA Příbram C 1758 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1875 1
2003/2004 1 ALVA Příbram C 1758 Brychta Vladimír ALVA Příbram D 1905 1
2003/2004 11 Alva Pb Pribram B 1758 Tereba Mojmír AS Mlada Boleslav 1
2003/2004 10 Alva Pb Pribram B 1758 Hanzelka Petr SK Rakovnik ½
2003/2004 8 Alva Pb Pribram B 1758 Žáček Petr SK Kladno B 1998 ½
2003/2004 7 Alva Pb Pribram B 1758 Otruba Pavel Easy Engl. Kralupy 1976 ½
2003/2004 6 Alva Pb Pribram B 1758 Šilhan Petr SK Mělník 1885 1798 0
2003/2004 5 Alva Pb Pribram B 1758 Venera Zdeněk Spol. Neratovice B 1716 0
2003/2004 4 Alva Pb Pribram B 1758 Framberk Jan Caissa Uholicky 2139 0
2003/2004 3 Alva Pb Pribram B 1758 Hůrka Jiří SK Kladno C 1839 1
2003/2004 2 Alva Pb Pribram B 1758 Šmíd Ondřej TJ Loko Beroun 1775 0
2003/2004 1 Alva Pb Pribram B 1758 Richter Martin Sokol Bakov n.J. 1962 0