Hráč Herič Milan

Herič Milan

User Pic
Jméno: Herič Milan
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1648
Elo mezinárodní: 1570
ID: 8882
FIDE ID: 315966
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Hruška Stanislav ŠK Šenov D 1293 1361 1
2018/2019 10 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Návrat Vladimír Slavoj Poruba G 0 1616 1
2018/2019 9 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Peterek Zbyněk TJ Ostrava E 1440 1456 0
2018/2019 8 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Repa Dušan VOKD Poruba 0 0 0
2018/2019 7 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1485 1533 ½
2018/2019 6 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Peška Jan ŠK Hoštálkovice B 1495 1547 ½
2018/2019 5 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Šumský Miroslav ŠK Šenov E 0 1123 1
2018/2019 4 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 ½
2018/2019 2 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Kolář Luboš Šachový spolek Polanka 0 1621 ½
2018/2019 1 ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 Špála Jiří ŠK Ostrava - Jih D 1807 1830 0
2018/2019 4 Šachový klub Ostrava Jih B 1570 1643 Pšenička Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1751 ½
2017/2018 3 Mariánské Hory C 1570 1629 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1485 1497 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1570 1629 Golis Petr Šachový spolek Polanka 0 1313 1
2017/2018 1 Mariánské Hory C 1570 1629 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava B 0 1529 1
2017/2018 7 Mariánské Hory C 1570 1629 Šumský Miroslav ŠK Šenov E 0 1112 1
2017/2018 6 Mariánské Hory C 1570 1629 Krejčí Michael ŠK Slavoj Poruba F 0 0 1
2017/2018 5 Mariánské Hory C 1570 1629 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava B 1386 1455 1
2017/2018 4 Mariánské Hory C 1570 1629 Hruška Stanislav ŠK Šenov D 1350 1482 1
2017/2018 3 Mariánské Hory C 1570 1629 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1485 1497 1
2017/2018 1 Mariánské Hory C 1570 1629 Peterek Zbyněk TJ Ostrava E 1408 1384 ½
2017/2018 10 Mariánské Hory B 1570 1629 Hurta Jan Slovan Ostrava A 0 1582 ½
2017/2018 9 Mariánské Hory B 1570 1629 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice 1507 1581 1
2017/2018 8 Mariánské Hory B 1570 1629 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava A 0 1658 ½
2017/2018 7 Mariánské Hory B 1570 1629 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice 1649 1688 ½
2017/2018 6 Mariánské Hory B 1570 1629 Růžička Lubomír TJ Sokol Vítkovice 0 1515 0
2017/2018 5 Mariánské Hory B 1570 1629 Szabó Pavel Slovan Ostrava A 1485 1497 ½
2017/2018 4 Mariánské Hory B 1570 1629 Kudláček Martin ŠK Šenov C 0 1205 ½
2017/2018 3 Mariánské Hory B 1570 1629 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava A 1567 1654 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory B 1570 1629 Eliáš Josef ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1819 0
2017/2018 1 Mariánské Hory B 1570 1629 Návrat Vladimír ŠK Slavoj Poruba E 0 1629 ½
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "B" 1646 1733 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "A" 1591 1571 ½
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "B" 1646 1733 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "D" 1672 1684 ½
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "B" 1646 1733 Herman Pavel Dynamo DPO "A" 1782 1813 ½
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "B" 1646 1733 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba "E" 1583 ½
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "B" 1646 1733 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "C" 1513 1668 1
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "C" 1646 1733 Černý Jan ŠK Šenov "E" 1000 1
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "C" 1646 1733 Poništ Milan Dynamo DPO "B" 1678 ½
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "C" 1646 1733 Kolář Luboš Sokol Polanka "A" 1614 0
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "C" 1646 1733 Maceček Pavel Dynamo DPO "C" 1842 1
2015/2016 10 TJ Mariánské Hory "A" 1646 1733 Měřička Josef TJ Ostrava "C" 1000 1
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "B" 1629 1732 Nešpor Ivan ŠK Šenov "A" 1748 1852 1
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "B" 1629 1732 Hanko František TJ Mořkov "A" 1612 0
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "B" 1629 1732 Sudolský Jan VOKD Poruba "C" 1546 1606 ½
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "B" 1629 1732 Píša Lubomír TJ Studénka "A" 1557 1
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "B" 1629 1732 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1371 1
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "B" 1629 1732 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1557 ½
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "D" 1629 1732 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "C" 1554 1
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "D" 1629 1732 Šipl František TJ VOKD Poruba "D" 1847 1812 ½
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "D" 1629 1732 Broskevič Lumír ŠK Šenov "C" 1761 1759 1
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "D" 1629 1732 Strmiska Václav ŠK Slavoj Poruba "D" 1746 0
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "D" 1633 1744 Ludvová Marie TJ Sokol Vítkovice 1591 1580 1
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "D" 1633 1744 Albertovič Lukáš ŠK Slavoj Poruba "E" 1975 1954 0
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "D" 1633 1744 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1574 1659 ½
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "D" 1633 1744 Sakmar Jan ŠK Šenov 1578 1
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "D" 1633 1744 Ramian Zdeněk TJ Mariánské Hory "E" 1637 ½
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "D" 1633 1744 Duda Jaromír ŠK Slavoj Poruba "D" 1354 1
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba "C" 1930 1954 1
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1785 0
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Chliapas Nikos Slovan Ostrava 1953 1940 0
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Depta Tomáš Dynamo DP Ostrava "A" 1912 ½
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba "D" 1870 ½
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Balogh Milan TJ Ostrava "C" 1847 1845 0
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Novotný Stanislav Sokol Polanka n./O 1898 1875 ½
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1779 1810 0
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1754 1
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 Šafařík Roman TJ Sokol Vítkovice 1736 ½
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1552 ½
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 ½
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Černoch Petr TJ Mořkov "A" 1656 ½
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1746 0
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Šimetka Vlastimil T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1802 1
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Káňa Patrik ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1000 ½
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "B" 1769 1792 0
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Píša Lubomír TJ Studénka "A" 1556 1
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 Kaša Martin ŠK Petřvald "A" 1787 1
2011/2012 11 Mariánské Hory ,,C" 1743 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 0
2011/2012 10 Mariánské Hory ,,C" 1743 Pavlas Jaroslav Dynamo DP Ostrava,,A" 1823 0
2011/2012 9 Mariánské Hory ,,C" 1743 Bártek Jaromír Slovan Ostrava 1707 ½
2011/2012 8 Mariánské Hory ,,C" 1743 Vaněk Jiří Sokol Polanka n./O 1752 ½
2011/2012 6 Mariánské Hory ,,C" 1743 Chrostek Lukáš TJ Mittal Ostrava 1744 1743 1
2011/2012 5 Mariánské Hory ,,C" 1743 Balon René HTJ Odra Ostrava 1774 1
2011/2012 4 Mariánské Hory ,,C" 1743 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava ,,B" 1757 ½
2011/2012 3 Mariánské Hory ,,C" 1743 Bosák Michal Sokol Vítkovice 1596 1
2011/2012 2 Mariánské Hory ,,C" 1743 Šipl František VOKD Poruba ,,D" 1897 1814 0
2011/2012 11 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Zacharová Lada TJ Studenka "A" 1706 ½
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Hajduček Milan ŠK Petřvald u NJ "A" 1595 1
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 1
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Terpstra Wiep VOKD Poruba "C" 1933 0
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1963 0
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1648 0
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Šima František TJ Fulnek "A" 1708 0
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Horáková Dana Slavoj Poruba "B" 2096 1984 1
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Drlík Jaroslav Tatra Kopřivnice "B" 1759 1
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory "B" 1743 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1785 ½
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory F 1688 Hruška Stanislav ŠK Šenov 1562 1
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory F 1688 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1940 0
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory F 1688 Kolář Luboš Sokol Polanka 1603 1
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory F 1688 Petrov Nikolaj ŠK Šenov 1903 0
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory F 1688 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1940 0
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory F 1688 Ludvová Marie Sokol Vítkovice 1497 ½
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory F 1688 Skočková Kateřina Sokol Polanka 1689 ½
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory E 1688 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1819 0
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory E 1688 Minasjan Garegin VOKD Poruba 1859 ½
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory E 1688 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava C 1782 0
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory E 1688 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava B 1779 ½
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory E 1688 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory D 1723 ½
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory E 1688 Vaněk Jiří Sokol Polanka 1781 1
2010/2011 11 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1588 1
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1749 1
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Sládkovská Petra TJ Mořkov "B" 1474 ½
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "C" 1640 ½
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1750 0
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Závada Jakub TJ Nový Jičín "A" 1623 1
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1805 ½
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Literák Jaromír T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1582 1
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory "B" 1688 Galia Zdeněk TJ Studenka "A" 1751 ½
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory G 1671 Balogh Milan Mittal Ostrava 1700 1
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory G 1671 Skočková Kateřina Sokol Polanka n/O 1718 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory G 1671 Bosák Michal Sokol Vítkovice B 1533 ½
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory G 1671 Viliams Aleš Dynamo DP Ostrava 1742 0
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory G 1671 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2248 0
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory G 1671 Košťálek Filip VOKD Poruba F 1476 1
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory G 1671 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1763 0
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory G 1671 Šíma Nikola TJ Mariánské Hory F 1916 0
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory B 1671 Blecharz Pavel Mittal Ostrava D 1742 ½
2009/2010 10 TJ Mariánské Hory B 1671 Píša Lubomír Vagonka Studénka 1578 1
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory B 1671 Literák Jaromír TJ Frenštát 1592 0
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory B 1671 Kondula Lukáš VOKD Poruba B 1929 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory B 1671 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1390 1
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory B 1671 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek 1567 ½
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory B 1671 Peška Jan ŠK Hošťálkovice 1635 1
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory B 1671 Hýl Miroslav ŠK Petřvald 1529 1
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory B 1671 Adámek Emil TJ Nový Jičín 1679 ½
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory B 1671 Sudolský Jan VOKD Poruba C 1638 0
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory E 1671 Urbanec Drahomír ŠK Šenov C 1773 0
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory E 1671 Vaněk Jiří Sokol Polanka n/O 1794 1
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory E 1671 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava C 1800 0
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory E 1671 Šálek Josef Slovan Ostrava B 1766 0
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory E 1671 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory D 1649 1
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory E 1671 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba C 1950 ½
2008/2009 11 ŠK Svinov "B" 1691 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 0
2008/2009 10 ŠK Svinov "B" 1691 Tokarský Radovan VOKD Poruba "B" 1835 ½
2008/2009 8 ŠK Svinov "B" 1691 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "A" 1821 0
2008/2009 7 ŠK Svinov "B" 1691 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1572 1
2008/2009 6 ŠK Svinov "B" 1691 Slížek Zdeněk TJ Mořkov "B" 0
2008/2009 4 ŠK Svinov "B" 1691 Vašenda Robin VOKD Poruba "C" 1879 0
2008/2009 2 ŠK Svinov "B" 1691 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1730 0
2008/2009 1 ŠK Svinov "B" 1691 Píša Lubomír Vagonka Studénka "A" 1582 0
2008/2009 11 Svinov "Talenti" 1691 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba 1948 0
2008/2009 10 Svinov "Talenti" 1691 Valenčík Jozef Šenov-junioři 1724 0
2008/2009 9 Svinov "Talenti" 1691 Halámka Václav Slovan Ostrava "B" 1720 ½
2008/2009 8 Svinov "Talenti" 1691 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1764 0
2008/2009 7 Svinov "Talenti" 1691 Týn Marek Mittal Ostrava-junioři 1738 0
2008/2009 6 Svinov "Talenti" 1691 Jarolím Jan VOKD Poruba 1798 0
2008/2009 5 Svinov "Talenti" 1691 Hruška Stanislav Šenov-muži 1503 1
2008/2009 4 Svinov "Talenti" 1691 Szabó Pavel Slovan Ostrava "A" 1716 ½
2008/2009 3 Svinov "Talenti" 1691 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice 1536 0
2008/2009 2 Svinov "Talenti" 1691 Král Jiří Mittal Ostrava 1
2008/2009 1 Svinov "Talenti" 1691 Šíma Nikola Svinov "Masters" 1912 0
2007/2008 11 ŠK Svinov "B" 1696 Kaša Martin TJ Petřvald u NJ 1718 1
2007/2008 10 ŠK Svinov "B" 1696 Přepiora Václav TJ VOKD Poruba "C" 1741 1
2007/2008 9 ŠK Svinov "B" 1696 Kovalský David ASK Tatra Kopřivnice "A" 1818 0
2007/2008 8 ŠK Svinov "B" 1696 Galia Zdeněk Vagonka Studénka "A" 1798 0
2007/2008 7 ŠK Svinov "B" 1696 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1774 1
2007/2008 6 ŠK Svinov "B" 1696 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba "B" 2002 0
2007/2008 5 ŠK Svinov "B" 1696 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1874 0
2007/2008 11 ŠK Svinov "E" 1696 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava 1865 0
2007/2008 10 ŠK Svinov "E" 1696 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1705 0
2007/2008 9 ŠK Svinov "E" 1696 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "A" 1780 0
2007/2008 8 ŠK Svinov "E" 1696 Vašek Jaroslav Šenov-muži 1773 0
2007/2008 7 ŠK Svinov "E" 1696 Valenčík Jozef Šenov junioři 1499 0
2007/2008 6 ŠK Svinov "E" 1696 Skočková Kateřina ŠK Sokol Polanka 1667 1
2007/2008 5 ŠK Svinov "E" 1696 Wiech Vladimír TJ Mariánské Hory 1615 1
2007/2008 4 ŠK Svinov "E" 1696 Jarolím Jan VOKD Poruba "G" 1528 0
2007/2008 3 ŠK Svinov "E" 1696 Týn Ondřej Mittal Ostrava 1848 0
2007/2008 2 ŠK Svinov "E" 1696 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "B" 1782 ½
2007/2008 1 ŠK Svinov "E" 1696 Snopek Jiří ŠK Svinov "D" 1886 ½
2007/2008 9 ŠK Svinov "C" 1696 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1728 ½
2007/2008 7 ŠK Svinov "C" 1696 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava "C" 1639 0
2007/2008 6 ŠK Svinov "C" 1696 Revenda Josef ŠK Šenov "D" 1626 ½
2007/2008 5 ŠK Svinov "C" 1696 Návrat Vladimír Slavoj Poruba "C" 1646 ½
2007/2008 4 ŠK Svinov "C" 1696 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "F" 1642 1
2007/2008 3 ŠK Svinov "C" 1696 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "B" 1633 0
2007/2008 2 ŠK Svinov "C" 1696 Fiala Jaromír Dynamo DP Ostrava "D" 1608 1
2007/2008 1 ŠK Svinov "C" 1696 Nedvídek Jiří ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1586 ½
2006/2007 9 ŠK Svinov "B" 1718 Jelínek Marek Mittal Ostrava "C" 1950 0
2006/2007 8 ŠK Svinov "B" 1718 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1824 0
2006/2007 7 ŠK Svinov "B" 1718 Galia Zdeněk Vagónka Studénka "A" 1798 0
2006/2007 6 ŠK Svinov "B" 1718 Staníček František VOKD Poruba "C" 1821 0
2006/2007 4 ŠK Svinov "B" 1718 Halámka Pavel Mittal Ostrava "D" 1833 1
2006/2007 1 ŠK Svinov "B" 1718 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba "C" 1758 0
2006/2007 9 ŠK Svinov "A" 1718 Skočková Kateřina VOKD Poruba 1675 1
2006/2007 8 ŠK Svinov "A" 1718 Pokorný Bohumil ŠK Šenov 1578 1
2006/2007 7 ŠK Svinov "A" 1718 Scharbert Martin TJ Mariánské Hory 1465 0
2006/2007 6 ŠK Svinov "A" 1718 Krištof Břetislav Slovan Ostrava "A" 1581 1
2006/2007 5 ŠK Svinov "A" 1718 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1390 1
2006/2007 4 ŠK Svinov "A" 1718 Serbousek Ondřej ŠK Sokol Polanka 1321 0
2006/2007 3 ŠK Svinov "A" 1718 Kordas Oldřich Dynamo DPO 1782 ½
2006/2007 2 ŠK Svinov "A" 1718 Kempa Jaroslav ŠK Svinov "B" 1603 1
2006/2007 1 ŠK Svinov "A" 1718 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1715 1
2006/2007 9 ŠK Svinov "C" 1718 Lahola Květoslav Dynamo DPO "D" 1766 ½
2006/2007 8 ŠK Svinov "C" 1718 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba "D" 1758 1
2006/2007 7 ŠK Svinov "C" 1718 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 1808 0
2006/2007 6 ŠK Svinov "C" 1718 Novotný Stanislav Sokol Polanka "A" 1800 0
2006/2007 5 ŠK Svinov "C" 1718 Broskevič Lumír ŠK Šenov "D" 1752 1
2006/2007 4 ŠK Svinov "C" 1718 Folta Jaroslav Dynamo DPO "C" 1820 0
2006/2007 2 ŠK Svinov "C" 1718 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "F" 1808 ½
2006/2007 1 ŠK Svinov "C" 1718 Petráš Alois VOKD Poruba "E" 1881 ½
2005/2006 8 ŠK Svinov "B" 1714 Marek Roman TJ Frenštát "A" 1736 ½
2005/2006 7 ŠK Svinov "B" 1714 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1983 0
2005/2006 6 ŠK Svinov "B" 1714 Pistl Robert Slavoj Poruba "C" 1864 0
2005/2006 5 ŠK Svinov "B" 1714 Zeman Karel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 ½
2005/2006 4 ŠK Svinov "B" 1714 Galia Zdeněk Vagonka Studénka "A" 1828 ½
2005/2006 3 ŠK Svinov "B" 1714 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1864 0
2005/2006 2 ŠK Svinov "B" 1714 Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ "A" 1611 1
2005/2006 1 ŠK Svinov "B" 1714 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1642 1
2005/2006 11 ŠK Svinov "C" 1714 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "E" 1701 1
2005/2006 10 ŠK Svinov "C" 1714 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba "D" 1788 1
2005/2006 9 ŠK Svinov "C" 1714 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "D" 1770 1
2005/2006 8 ŠK Svinov "C" 1714 Maceček Pavel Slovan Ostrava "B" 1816 0
2005/2006 7 ŠK Svinov "C" 1714 Pavlas Jaroslav DP Ostrava "C" 1801 0
2005/2006 6 ŠK Svinov "C" 1714 Týn Ondřej Mittal Ostrava "F" 1549 ½
2005/2006 5 ŠK Svinov "C" 1714 Vaněk Jiří Sokol Polanka "A" 1754 0
2005/2006 4 ŠK Svinov "C" 1714 Lička Radek TJ Mariánské Hory "B" 1611 0
2005/2006 3 ŠK Svinov "C" 1714 Malina Tomáš Unie Hlubina "B" 1606 1
2005/2006 2 ŠK Svinov "C" 1714 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 1950 0
2005/2006 1 ŠK Svinov "C" 1714 Fiala Jaromír DP Ostrava "D" 1629 1
2005/2006 9 ŠK Svinov "A" 1714 Pokorný Bohumil Šenov-muži 1652 1
2005/2006 8 ŠK Svinov "A" 1714 Malík Radovan Sokol Polanka 1382 ½
2005/2006 7 ŠK Svinov "A" 1714 Tkáč Leopold Slovan Ostrava "B" 1571 1
2005/2006 6 ŠK Svinov "A" 1714 Gecek Drahomír HTJ Odra Ostrava 1569 1
2005/2006 5 ŠK Svinov "A" 1714 Bůžek Ivo ŠK Svinov "B" 1484 0
2005/2006 4 ŠK Svinov "A" 1714 Šamu Pavel Mittal Ostrava 2019 0
2005/2006 3 ŠK Svinov "A" 1714 Wertheim Michal Šenov-junioři 1423 1
2005/2006 2 ŠK Svinov "A" 1714 Kalus Čestmír Slovan Ostrava "A" 1
2005/2006 1 ŠK Svinov "A" 1714 Otáhal Martin VOKD Poruba "F" 1000 1
2004/2005 9 ŠK Svinov A" 1735 Pokorný Bohumil ŠK Šenov A"- muži 1665 1
2004/2005 8 ŠK Svinov A" 1735 Štefan Aleš Slovan Ostrava D" 1709 1
2004/2005 6 ŠK Svinov A" 1735 Kudla Richard VOKD Poruba 1532 0
2004/2005 5 ŠK Svinov A" 1735 Wertheim Michal ŠK Šenov B"- jun 1
2004/2005 4 ŠK Svinov A" 1735 Tkáč Leopold Slovan Ostrava C" 1531 ½
2004/2005 3 ŠK Svinov A" 1735 Babica Petr ŠK Svinov B" 1
2004/2005 2 ŠK Svinov A" 1735 Veselý Martin NH Ostrava 2157 0
2004/2005 1 ŠK Svinov A" 1735 Serbousek Ondřej Sokol Polanka 1
2004/2005 10 ŠK Svinov C" 1735 Buffa Miroslav DPMO Ostrava C" 1829 0
2004/2005 9 ŠK Svinov C" 1735 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C" 1982 0
2004/2005 8 ŠK Svinov C" 1735 Poláček Michal NH Ostrava E" 2036 0
2004/2005 7 ŠK Svinov C" 1735 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A" 1942 0
2004/2005 6 ŠK Svinov C" 1735 Židek Václav VOKD Poruba D" 1932 0
2004/2005 5 ŠK Svinov C" 1735 Viliams Aleš DPMO Ostrava B" 1809 ½
2004/2005 4 ŠK Svinov C" 1735 Tyleček Drahomír ŠK Svinov B" 2037 0
2004/2005 2 ŠK Svinov C" 1735 Hladík Oto NH Ostrava D" 2176 0
2004/2005 1 ŠK Svinov C" 1735 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 2000 0
2003/2004 11 ŠK Svinov 1741 Holodňák Milan ŠK Šenov 1
2003/2004 10 ŠK Svinov 1741 Pektor Vítězslav Unie Hlubina 1835 0
2003/2004 9 ŠK Svinov 1741 Vícha Stanislav NH Ostrava 1707 1
2003/2004 8 ŠK Svinov 1741 Lička Radek TJ Mar.Hory 1626 1
2003/2004 7 ŠK Svinov 1741 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice A 1714 ½
2003/2004 6 ŠK Svinov 1741 Lahola Květoslav DPMO Ostrava 1769 0
2003/2004 5 ŠK Svinov 1741 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1765 0
2003/2004 4 ŠK Svinov 1741 Martínek Antonín HTJ Odra Ostrava A 1587 1
2003/2004 3 ŠK Svinov 1741 Třetina Zdeněk VOKD Poruba 1771 1
2003/2004 2 ŠK Svinov 1741 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava 1818 0
2003/2004 1 ŠK Svinov 1741 Petrovský Jan DPMO Ostrava 1847 0
2003/2004 11 ŠK Svinov 1741 Zygma Jiří ŠK Šenov 1757 0
2003/2004 10 ŠK Svinov 1741 Třetina Zdeněk VOKD Poruba 1771 ½
2003/2004 7 ŠK Svinov 1741 Židek Václav VOKD Poruba 1838 1
2003/2004 6 ŠK Svinov 1741 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 2020 0
2003/2004 5 ŠK Svinov 1741 Vícha Marek TJ Fulnek 1926 0
2003/2004 4 ŠK Svinov 1741 Bárta Jan Slavoj Poruba 1947 0
2003/2004 3 ŠK Svinov 1741 Kramoliš Pavel NH Ostrava 1792 1
2003/2004 2 ŠK Svinov 1741 Macháček Josef Vagónka Studénka 1644 ½