Hráč Halámka Pavel

Halámka Pavel

User Pic
Jméno: Halámka Pavel
Oddíl: Slovan Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1796
Elo mezinárodní: 0
ID: 11322
FIDE ID: 345687
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Slovan Ostrava A 0 1775 Tyleček Drahomír Šachový klub Ostrava Jih B 1809 1844 0
2018/2019 2 Slovan Ostrava A 0 1775 Bárta Jan ŠK Slavoj Poruba F 0 1907 ½
2018/2019 7 Slovan Ostrava A 0 1775 Šíma Patrik Šachový klub Ostrava Jih B 1755 1789 ½
2018/2019 6 Slovan Ostrava A 0 1775 Tchuř Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1878 1873 ½
2018/2019 5 Slovan Ostrava A 0 1775 Šafařík Roman TJ Sokol Vítkovice 1753 1784 1
2018/2019 4 Slovan Ostrava A 0 1775 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba F 2008 2002 ½
2018/2019 3 Slovan Ostrava A 0 1775 Nešpor Ivan ŠK Šenov C 1752 1774 1
2018/2019 1 Slovan Ostrava A 0 1775 Sedlář Jaroslav DP Ostrava A 0 1853 ½
2017/2018 10 Slovan Ostrava A 0 1758 Šíma Patrik Mariánské Hory B 1657 1757 ½
2017/2018 6 Slovan Ostrava A 0 1758 Broskevič Lumír ŠK Šenov C 1741 1669 1
2017/2018 5 Slovan Ostrava A 0 1758 Peřík Alois Mariánské Hory B 1845 1853 ½
2017/2018 3 Slovan Ostrava A 0 1758 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba E 1844 1842 ½
2017/2018 2 Slovan Ostrava A 0 1758 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1802 1821 1
2015/2016 7 Slovan Ostrava "A" 1752 Depta Tomáš Dynamo DPO "A" 1764 1878 0
2015/2016 6 Slovan Ostrava "A" 1752 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1531 1520 1
2015/2016 5 Slovan Ostrava "A" 1752 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 ½
2015/2016 4 Slovan Ostrava "A" 1752 Klíma Václav HTJ Odra "A" 1875 0
2015/2016 3 Slovan Ostrava "A" 1752 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "C" 1907 1893 0
2015/2016 2 Slovan Ostrava "A" 1752 Kopcová Ludmila TJ Ostrava "D" 1783 1758 ½
2015/2016 1 Slovan Ostrava "A" 1752 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1755 ½
2014/2015 7 Slovan Ostrava 1748 Repák Jan TJ Ostrava "D" 1721 1729 1
2014/2015 6 Slovan Ostrava 1748 Pšenička Pavel HTJ Odra 1984 2030 0
2014/2015 5 Slovan Ostrava 1748 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1742 1770 ½
2014/2015 4 Slovan Ostrava 1748 Bosák Michal Sokol Vítkovice 1600 0
2014/2015 3 Slovan Ostrava 1748 Kalavský Milan Dynamo DP Ostrava 1817 ½
2014/2015 2 Slovan Ostrava 1748 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "E" 1875 1871 ½
2014/2015 1 Slovan Ostrava 1748 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory "C" 1773 0
2013/2014 7 Slovan Ostrava 1772 Siwek Antonín ŠK Šenov "B" 1916 1918 0
2013/2014 6 Slovan Ostrava 1772 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1786 ½
2013/2014 5 Slovan Ostrava 1772 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1706 1823 ½
2013/2014 4 Slovan Ostrava 1772 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "C" 1810 1825 0
2013/2014 3 Slovan Ostrava 1772 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava "A" 1792 1740 0
2013/2014 2 Slovan Ostrava 1772 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1873 1979 0
2013/2014 1 Slovan Ostrava 1772 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 0
2012/2013 11 Slovan Ostrava 1742 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1747 ½
2012/2013 9 Slovan Ostrava 1742 Škuta Arnošt TJ Mariánské Hory "C" 1746 1705 1
2012/2013 8 Slovan Ostrava 1742 Maňuch Miroslav ŠK Slavoj Poruba "C" 1759 ½
2012/2013 7 Slovan Ostrava 1742 Tománek Marek HTJ Odra Ostrava 1959 1963 1
2012/2013 5 Slovan Ostrava 1742 Skočík Marek Dynamo DP Ostrava "A" 1752 1772 0
2012/2013 4 Slovan Ostrava 1742 Šipl František VOKD Poruba "D" 1891 1830 1
2012/2013 3 Slovan Ostrava 1742 Kramoliš Pavel TJ Ostrava "C" 1898 1904 ½
2012/2013 2 Slovan Ostrava 1742 Kolář Luboš Sokol Polanka n./O 1600 1
2009/2010 9 Mittal Ostrava E 1754 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba E 1800 ½
2009/2010 8 Mittal Ostrava E 1754 Petrovský Jan Dynamo DP Ostrava B 1718 ½
2009/2010 7 Mittal Ostrava E 1754 Vaníček Adolf TJ Mariánské Hory C 1865 ½
2009/2010 6 Mittal Ostrava E 1754 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice 1770 1
2009/2010 4 Mittal Ostrava E 1754 Petráš Alois VOKD Poruba D 1859 ½
2009/2010 3 Mittal Ostrava E 1754 Peřík Alois Dynamo DP Ostrava A 1846 ½
2009/2010 2 Mittal Ostrava E 1754 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava A 1710 ½
2008/2009 10 Mittal Ostrava "E" 1770 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1754 0
2008/2009 9 Mittal Ostrava "E" 1770 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava "A" 1714 ½
2008/2009 8 Mittal Ostrava "E" 1770 Chmela Zdeněk Dynamo DP Ostrava "A" 1757 ½
2008/2009 6 Mittal Ostrava "E" 1770 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1835 1
2008/2009 5 Mittal Ostrava "E" 1770 Omasta Dušan ŠK Šenov "B" 1757 0
2008/2009 4 Mittal Ostrava "E" 1770 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice "A 1860 0
2008/2009 3 Mittal Ostrava "E" 1770 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1536 1
2008/2009 2 Mittal Ostrava "E" 1770 Petrovský Jan Dynamo DP Ostrava "B" 1748 ½
2008/2009 1 Mittal Ostrava "E" 1770 Blažek Martin VOKD Poruba "E" 1557 ½
2006/2007 5 Mittal Ostrava "D" 1833 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba "C" 1758 0
2006/2007 4 Mittal Ostrava "D" 1833 Herič Milan ŠK Svinov "B" 1718 0
2006/2007 3 Mittal Ostrava "D" 1833 Sykala Vladislav ŠK ASK Kopřivnice "A" 1876 0
2006/2007 2 Mittal Ostrava "D" 1833 Jelínek Marek Mittal Ostrava "C" 1950 0
2006/2007 1 Mittal Ostrava "D" 1833 Trapl Dalibor VOKD Poruba "B" 1824 0
2005/2006 10 Mittal Ostrava "C" 1817 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1627 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "C" 1817 Zeman Karel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 0
2005/2006 11 Mittal Ostrava "E" 1817 Studnik Oldřich Mittal Ostrava "D" 1826 1
2005/2006 10 Mittal Ostrava "E" 1817 Šálek Josef Sokol Vítkovice "A" 1784 0
2005/2006 9 Mittal Ostrava "E" 1817 Štverka Josef DP Ostrava "A" 1932 ½
2005/2006 8 Mittal Ostrava "E" 1817 Bembenek Osvald ŠK Šenov "C" 1756 1
2005/2006 7 Mittal Ostrava "E" 1817 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory "A" 1666 1
2005/2006 6 Mittal Ostrava "E" 1817 Štefan Aleš HTJ Odra Ostrava "A" 1701 1
2005/2006 5 Mittal Ostrava "E" 1817 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "D" 1736 1
2005/2006 4 Mittal Ostrava "E" 1817 Kordas Oldřich DP Ostrava "B" 1794 ½
2005/2006 3 Mittal Ostrava "E" 1817 Wertheim Adolf ŠK Šenov "B" 1728 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "E" 1817 Diviš Jan Unie Hlubina "A" 1722 ½
2005/2006 1 Mittal Ostrava "E" 1817 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1646 ½
2004/2005 7 NH Ostrava C" 1803 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín A" 1898 0
2004/2005 1 NH Ostrava C" 1803 Tkadleček Petr TJ Frenštát A" 1635 1
2004/2005 11 NH Ostrava E" 1803 Dobiáš Petr NH Ostrava D" 1785 ½
2004/2005 8 NH Ostrava E" 1803 Dosoudil Petr ŠK Svinov C" 1599 1
2004/2005 7 NH Ostrava E" 1803 Schoffer Martin ŠK Šenov C" 1748 1
2004/2005 6 NH Ostrava E" 1803 Křivánek Vladimír DPMO Ostrava C" 1766 1
2004/2005 3 NH Ostrava E" 1803 Křišťák David DPMO Ostrava B" 1512 1
2004/2005 2 NH Ostrava E" 1803 Šíma Patrik ŠK Svinov B" 1815 0
2004/2005 1 NH Ostrava E" 1803 Ruta Dominik ŠK Šenov B" 1698 1
2003/2004 10 NH Ostrava 1808 Bachořík Otto H FUCHS Ostrava 2196 0
2003/2004 9 NH Ostrava 1808 Šindler Michal VOKD Poruba 2006 0
2003/2004 8 NH Ostrava 1808 Šíma Nikola ŠK Svinov 1846 1
2003/2004 7 NH Ostrava 1808 Folta František TJ Nový Jičín 1897 ½
2003/2004 5 NH Ostrava 1808 Pistl Robert Slavoj Poruba 1858 0
2003/2004 4 NH Ostrava 1808 Hruška Stanislav NH Ostrava 1904 ½
2003/2004 3 NH Ostrava 1808 Mikoška Josef Vagónka Studénka 1801 0
2003/2004 2 NH Ostrava 1808 Drlík Jaroslav Kopřivnice 1732 ½
2003/2004 1 NH Ostrava 1808 Kotlář Jarmil ŠK Šenov 1875 ½