Hráč Snopek Jiří

Snopek Jiří

User Pic
Jméno: Snopek Jiří
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1755
Elo mezinárodní: 1686
ID: 7472
FIDE ID: 314242
Rok narození: 1947
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Ostrava-Jih "A" 1688 1757 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "C" 2089 2091 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Ostrava - Jih B 1688 1706 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba F 2023 1996 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Ostrava - Jih B 1688 1706 Vihnár Milan ŠK HTJ Odra Ostrava 1825 1863 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Ostrava - Jih C 1688 1706 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava C 1622 1607 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Ostrava - Jih C 1688 1706 Hübner Lukáš Slavoj Poruba G 1350 1385 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Ostrava - Jih C 1688 1706 Pšenička Pavel VOKD 2061 2103 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Ostrava - Jih C 1687 1706 Lišťák Břetislav Šachový spolek Polanka 0 1690 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Ostrava - Jih C 1687 1706 Šafarčík Miroslav ŠK Hoštálkovice B 1382 1448 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Ostrava - Jih C 1687 1706 Nešpor Ivan ŠK Šenov D 1747 1774 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Ostrava-Jih A 1687 1706 Mikoška Josef TJ Nový Jičín "A" 1700 1689 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Ostrava - Jih B 1688 1706 Kotlář Jarmil ŠK Šenov C 1898 1921 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Ostrava - Jih B 1688 1706 Balogh Milan TJ Ostrava D 1751 1764 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Ostrava - Jih B 1687 1706 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba F 2019 1991 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Ostrava - Jih B 1687 1706 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1869 1911 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Ostrava - Jih B 1687 1706 Halámka Pavel Slovan Ostrava A 0 1796 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Ostrava - Jih B 1687 1706 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava A 0 1847 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Ostrava - Jih B 1687 1706 Šamu Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1906 1898 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Ostrava - Jih D 1719 1736 Walach Ivo ŠK Šenov D 0 1409 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Ostrava - Jih D 1723 1736 Pětroš Vojtěch Slavoj Poruba G 1730 1730 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Ostrava - Jih D 1723 1736 Pšenička Pavel VOKD Poruba 2065 2106 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Ostrava - Jih D 1723 1734 Bayer Vlastimil Slovan Ostrava B 1682 1673 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Ostrava - Jih D 1720 1734 Šumský Miroslav ŠK Šenov E 0 1123 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Ostrava - Jih D 1720 1734 Ramian Zdeněk ŠK Ostrava - Jih C 1639 1661 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Ostrava-Jih A 1719 1736 Osladil Jaroslav TJ Fulnek 1639 1757 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Ostrava-Jih A 1723 1736 Georgiu Dimitri TJ Frenštát pod Radhoštěm 1574 1615 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Ostrava-Jih A 1720 1734 Balogh Milan TJ Ostrava D 1823 1831 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 1719 1736 Bayer Vlastimil Slovan Ostrava A 1682 1673 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Ostrava Jih B 1723 1736 Tchuř Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1863 1873 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Ostrava Jih B 1723 1736 Bárta Jan ŠK Slavoj Poruba F 0 1907 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Ostrava Jih B 1723 1736 Herman Pavel DP Ostrava A 1746 1770 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Ostrava Jih B 1720 1734 Vihnár Milan ŠK HTJ Odra Ostrava 1847 1874 0 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 1720 1734 Bagar Miroslav TJ Sokol Vítkovice 1531 1555 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Ostrava Jih B 1720 1734 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba F 1840 1863 ½ soutěž
2017/2018 8 Mariánské Hory B 1745 1729 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1852 ½ soutěž
2017/2018 4 Mariánské Hory B 1750 1729 Vašek Vladimír ŠK Šenov C 1902 1934 0 soutěž
2017/2018 1 Mariánské Hory B 1743 1737 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba E 2003 2006 0 soutěž
2017/2018 11 TJ Mariánské Hory A 1760 1729 Čížek Petr ŠK Šenov B 1804 1866 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Mariánské Hory A 1750 1729 Tillmann Tomáš TJ Ostrava D 1745 1751 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Mariánské Hory A 1745 1729 Žáček Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm 1560 1585 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Mariánské Hory A 1745 1729 Tureha Zinovii ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 0 0 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Mariánské Hory A 1732 1729 Polášek Pavel ŠK Petřvald 1658 1639 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Mariánské Hory A 1732 1729 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín A 1925 1929 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Mariánské Hory A 1750 1729 Zelenka Pavel TJ Mořkov A 1784 1793 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Mariánské Hory A 1750 1729 Opluštil Jiří TJ Fulnek 1742 1754 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Mariánské Hory A 1750 1729 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1831 1841 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Mariánské Hory A 1750 1729 Vihnár Milan TJ VOKD Poruba 1869 1898 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Mariánské Hory A 1743 1737 Kondula Dominik ŠK Slavoj Poruba D 1775 1806 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Holík Jiří TJ Frenštát p/R "A" 1951 2006 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1825 1834 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Raiman Tom TJ VOKD Poruba 1794 1814 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1638 1433 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Geffert Michal ŠK Šenov "B" 1825 1859 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 1981 1973 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2101 2127 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1929 1915 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Tománek Marek SK Petřvald 1781 1922 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 Klíma Lukáš Slavoj Poruba "D" 2345 2304 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1773 1773 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Kovář Oldřich TJ VOKD Poruba "C" 2014 1980 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1847 1852 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1902 1902 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Skočík Marek TJ Ostrava "C" 1771 1880 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1422 1493 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Jarolím Jan Slavoj Poruba "D" 1896 1889 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Georgiu Dimitri TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1705 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 Bayer Vlastimil ŠK Hošťalkovice "A" 1726 1753 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Mariánské Hory "A" 1769 1759 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1984 1988 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "A" 1769 1759 Kozák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1992 2004 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "A" 1769 1759 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 Balogh Milan TJ Ostrava "C" 1882 1905 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2082 2081 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1766 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1995 1997 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1916 1918 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1873 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 Osladil Jaroslav TJ Studénka "A" 1807 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1864 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 Dostál Petr Slavoj Poruba "B" 1865 1863 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1831 1878 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2137 2133 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 Bražina David Baník Havířov "B" 1930 1929 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice "A" 1942 1957 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1955 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1997 1991 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "D" 1920 1850 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba "E" 2231 2285 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "D" 1920 1850 Grygar Petr TJ Mariánské Hory "E" 1642 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "D" 1920 1850 Strmiska Václav ŠK Slavoj Poruba "D" 1741 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "A" 1920 1850 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2008 2000 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "A" 1920 1850 Caletková Michaela Slezan Opava "B" 1711 1785 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "A" 1920 1850 Kantor Petr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2086 2067 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "A" 1920 1850 Vašek Vladimír ŠK Šenov "A" 1950 1996 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "A" 1920 1850 Gil Karel Baník Havířov "B" 1892 1887 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1802 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1988 2013 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Rosinský Pavel TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1877 1862 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1968 1973 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2100 2086 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Depta Tomáš TJ Ostrava "B" 1912 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Vágner Ladislav TJ Studénka "A" 2006 1957 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Tománek Marek ŠK Petřvald "A" 1959 1963 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1886 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2007 2001 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2044 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1779 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1718 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2269 2309 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Konvička Martin Tatra Kopřivnice "B" 1772 1807 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2103 2132 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory F 1872 Petrov Nikolaj ŠK Šenov 1903 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory F 1872 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba 2015 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory F 1872 Ludvová Marie Sokol Vítkovice 1497 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory F 1872 Skočková Kateřina Sokol Polanka 1689 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory F 1872 Nešpor Ivan ŠK Šenov 1749 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory F 1872 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba 2015 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory F 1872 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice 1582 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1804 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1729 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1652 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Kahánek Martin Tatra Kopřivnice "B" 1886 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Jarolím Jan VOKD Poruba "C" 1940 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1836 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2048 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Borovička Bohumil TJ Mořkov "A" 2017 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Růčka Alois T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1934 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory "B" 1872 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1991 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory "A" 1872 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1895 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory "A" 1872 Kaňok Jan Mittal Ostrava "C" 2017 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "A" 1872 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice "A" 1958 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory "A" 1872 Valenčík Jozef Slovan Havířov "A" 1966 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory "A" 1872 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1922 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory "A" 1872 Boček Dalibor Slavoj Bruntál "A" 1830 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory "A" 1872 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1951 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory B 1852 Týn Ondřej Mittal Ostrava D 1926 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Mariánské Hory B 1852 Galia Zdeněk Vagonka Studénka 1783 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory B 1852 Halamíček Robert TJ Frenštát 1799 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory B 1852 Trapl Dalibor VOKD Poruba B 2206 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory B 1852 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory B 1852 Pindjak Michal TJ Fulnek 1720 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory B 1852 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1900 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory B 1852 Kotek René ŠK Petřvald 1739 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory B 1852 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín 1881 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory B 1852 Tokarský Radovan VOKD Poruba C 1853 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory B 1852 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1895 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory A 1852 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1956 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory A 1852 Hóta Petr TŽ Třinec D 2027 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory A 1852 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová B 2027 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory A 1852 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba B 1847 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory A 1852 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1895 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory F 1852 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba 1950 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory F 1852 Dobeš Luděk VOKD Poruba F 2045 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory F 1852 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1763 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory F 1852 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1710 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory F 1852 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava 1800 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory F 1852 Mittal Ostrava 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory F 1852 Kolář Luboš Sokol Polanka n/O 1618 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory F 1852 Bosák Michal Sokol Vítkovice B 1533 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory F 1852 Sklenář Josef TJ Mariánské Hory G 1585 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Svinov "B" 1927 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "B" 1796 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Svinov "B" 1927 Halamíček Robert TJ Frenštát "A" 1793 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Svinov "B" 1927 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2094 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Svinov "B" 1927 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1843 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Svinov "B" 1927 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1687 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Svinov "B" 1927 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Svinov "B" 1927 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1908 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Svinov "B" 1927 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1846 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Svinov "B" 1927 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Svinov "B" 1927 Galia Zdeněk Vagonka Studénka "A" 1765 0 soutěž
2008/2009 11 Svinov "Masters" 1927 Valenčík Jozef Šenov-junioři 1724 1 soutěž
2008/2009 10 Svinov "Masters" 1927 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "B" 1745 0 soutěž
2008/2009 9 Svinov "Masters" 1927 Witos Jindřich Sokol Polanka 1524 1 soutěž
2008/2009 8 Svinov "Masters" 1927 Týn Ondřej Mittal Ostrava-junioři 1731 ½ soutěž
2008/2009 7 Svinov "Masters" 1927 Dobeš Luděk VOKD Poruba 2082 ½ soutěž
2008/2009 6 Svinov "Masters" 1927 Vašek Jaroslav Šenov-muži 1743 1 soutěž
2008/2009 5 Svinov "Masters" 1927 Szabó Pavel Slovan Ostrava "A" 1716 1 soutěž
2008/2009 4 Svinov "Masters" 1927 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1723 ½ soutěž
2008/2009 3 Svinov "Masters" 1927 Král Jiří Mittal Ostrava 1 soutěž
2008/2009 2 Svinov "Masters" 1927 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba 2034 ½ soutěž
2008/2009 1 Svinov "Masters" 1927 Scharbert Martin Svinov "Talenti" 1530 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Svinov "A" 1927 Caletková Michaela Slezan Opava "A" 1737 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Svinov "A" 1927 Sewiola Petr Mittal Ostrava "C" 1746 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Svinov "A" 1927 Bedrunka Petr Sokol Fryčovice 1691 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Svinov "A" 1927 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1881 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Svinov "D" 1886 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1705 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Svinov "D" 1886 Vašek Jaroslav Šenov-muži 1773 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Svinov "D" 1886 Skočková Kateřina ŠK Sokol Polanka 1667 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Svinov "D" 1886 Jarolím Jan VOKD Poruba "G" 1528 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Svinov "D" 1886 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "B" 1782 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Svinov "D" 1886 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava 1865 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Svinov "D" 1886 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "A" 1780 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Svinov "D" 1886 Michálek Martin Šenov junioři 1580 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Svinov "D" 1886 Scharbert Martin TJ Mariánské Hory 1477 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Svinov "D" 1886 Týn Ondřej Mittal Ostrava 1848 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Svinov "D" 1886 Herič Milan ŠK Svinov "E" 1696 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Svinov "C" 1886 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "B" 1780 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Svinov "C" 1886 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava "C" 1808 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Svinov "C" 1886 Broskevič Lumír ŠK Šenov "D" 1790 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Svinov "C" 1886 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1924 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Svinov "C" 1886 Petráš Alois VOKD Poruba "F" 1892 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Svinov "C" 1886 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1795 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Svinov "C" 1886 Viliams Aleš Dynamo DP Ostrava "D" 1766 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Svinov "C" 1886 Vaněk Jiří ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1799 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Svinov "B" 1904 Lažo Juraj T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2038 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Svinov "B" 1904 Růžička Petr ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Svinov "B" 1904 Škola Miroslav Mittal Ostrava "C" 2136 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Svinov "B" 1904 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2111 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Svinov "B" 1904 Omamík Pavel Vagónka Studénka "A" 2092 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Svinov "B" 1904 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1946 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Svinov "B" 1904 Hlaváček Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Svinov "B" 1904 Kramoliš Petr Mittal Ostrava "D" 2002 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Svinov "B" 1904 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2041 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Svinov "B" 1904 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2066 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Svinov "B" 1904 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1950 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Svinov 1904 Pecha Tomáš ŠK Šenov 1956 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Svinov 1904 Mačejovský Igor VOKD Ostrava-Poruba 2024 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Svinov 1904 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová B 2024 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Svinov 1904 Walowicz David Slavoj Bruntál 1992 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Svinov 1904 Malinovský Karel Lokomotiva Krnov 1849 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Svinov 1904 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1999 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Svinov "A" 1904 Kudla Richard VOKD Poruba 1824 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Svinov "A" 1904 Zygma Jiří ŠK Šenov 1713 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Svinov "A" 1904 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Svinov "A" 1904 Šálek Josef Slovan Ostrava "A" 1810 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Svinov "A" 1904 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1812 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Svinov "A" 1904 Novotný Stanislav ŠK Sokol Polanka 1800 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Svinov "A" 1904 Herman Pavel Dynamo DPO 1896 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Svinov "A" 1904 Babica Petr ŠK Svinov "B" 1620 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Svinov "A" 1904 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "B" 1768 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Svinov "B" 1911 Rosinský Pavel ŠK ASK Kopřivnice "A" 2046 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Svinov "B" 1911 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 1981 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Svinov "B" 1911 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava "C" 1989 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Svinov "B" 1911 Holík Jiří TJ Frenštát "A" 1945 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Svinov "B" 1911 Šipl František VOKD Poruba "C" 1967 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Svinov "B" 1911 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1947 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK Svinov "B" 1911 Hardyn Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1678 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Svinov "B" 1911 Sládeček Ivo Vagonka Studénka "A" 1933 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Svinov "B" 1911 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 2009 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Svinov "B" 1911 Besta Miroslav ŠK Petřvald u NJ "A" 1771 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Svinov "B" 1911 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 2051 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Svinov A 1911 Omamík Pavel TJ Mořkov A 2033 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Svinov A 1911 Novák Jiří Baníl Havířov B 1959 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Svinov A 1911 Bachořík Otto LaborTech Ostrava B 2210 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Svinov A 1911 Valíčková Petra TŽ Třinec C 1945 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Svinov A 1911 Stania Petr Slezan Opava B 1715 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Svinov A 1911 Canibal Jaromír Jakl Karviná B 1861 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Svinov A 1911 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1798 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Svinov A 1911 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 2003 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Svinov A 1911 Plesník Miroslav VOKD Poruba A 2019 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Svinov A 1911 Ondrová Michaela Slavoj Bruntál A 1972 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Svinov "A" 1911 Zygma Jiří Šenov-muži 1727 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Svinov "A" 1911 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1866 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Svinov "A" 1911 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1732 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Svinov "A" 1911 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1816 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Svinov "A" 1911 Škuta Arnošt ŠK Svinov "B" 1689 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Svinov "A" 1911 Didi Jan Mittal Ostrava 2102 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Svinov "A" 1911 Radvanský Matěj Šenov-junioři 1620 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Svinov "A" 1911 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1762 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Svinov "A" 1911 Trapl Dalibor VOKD Poruba "F" 1718 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Svinov A 1911 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá B 1829 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Svinov A 2009 Štverka Josef IPM COLOR Ostrava 1930 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Svinov A" 2009 Sakmar Jan ŠK Šenov A"- muži 1597 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Svinov A" 2009 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava D" 1791 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Svinov A" 2009 Šebestík Petr TJ Mariánské Hory 1713 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Svinov A" 2009 Čala Martin ŠK Šenov B"- jun 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Svinov A" 2009 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava C" 1759 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Svinov A" 2009 Čech Jaroslav ŠK Svinov B" 1639 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Svinov A" 2009 Didi Jan NH Ostrava 2131 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Svinov A" 2009 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1850 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Svinov B" 2009 Šipl František VOKD Poruba D" 1883 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Svinov B" 2009 Lahola Květoslav DPMO Ostrava B" 1809 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Svinov B" 2009 Herman Pavel DPMO Ostrava C" 1888 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Svinov B" 2009 Kotlář Jarmil ŠK Šenov B" 1884 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Svinov B" 2009 Hladík Oto NH Ostrava D" 2176 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK Svinov B" 2009 Zajíc Jiří HTJ Odra Ostrava A 1896 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Svinov B" 2009 Herič Lumír ŠK Svinov C" 1845 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Svinov B" 2009 Bembenek Osvald ŠK Šenov C" 1808 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Svinov B" 2009 Poláček Michal NH Ostrava E" 2036 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Svinov B" 2009 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava A" 1759 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Svinov A" 1951 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice 1835 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Svinov A" 1951 Kasal Kamil Slávia Orlová B" 1947 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Svinov A" 1951 Veselý Libor VOKD Poruba A" 2099 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Svinov A" 1951 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1816 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Svinov A" 1951 Hošek Stanislav MSA Dolní Benešov 1953 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK Svinov A" 1951 Firla Stanislav ŠK Stonava A" 2029 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Svinov 1951 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK Svinov 1951 Plesník Miroslav VOKD Poruba 1880 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Svinov 1951 Krajina Aleš H FUCHS Ostrava 2217 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Svinov 1951 Pšenička Pavel NH Ostrava 1867 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Svinov 1951 Očkay Tomáš VOKD Poruba 2104 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Svinov 1951 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2063 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Svinov 1951 Vícha Martin TJ Fulnek 1798 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Svinov 1951 Didi Jan NH Ostrava 2119 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Svinov 1951 Omamík Pavel Vagónka Studénka 2026 0 soutěž