Hráč Zinglar David

Zinglar David

User Pic
Jméno: Zinglar David
Oddíl: ŠK Hošťálkovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1989
Elo mezinárodní: 2033
ID: 19553
FIDE ID: 315915
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 ŠK Hošťalkovice "A" 2040 1988 Píša Lubomír TJ Studénka 1656 1656 1
2014/2015 9 ŠK Hošťalkovice "A" 2040 1988 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1670 1
2014/2015 7 ŠK Hošťalkovice "A" 2040 1988 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 1787 1
2014/2015 5 ŠK Hošťalkovice "A" 2040 1988 Čáp Šimon TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 ½
2013/2014 5 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1985 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2009 2014 ½
2013/2014 1 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1985 Třetina Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1749 1705 1
2012/2013 9 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1877 1862 1
2012/2013 6 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 1
2012/2013 4 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2076 2035 1
2012/2013 3 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 Tománek Marek ŠK Petřvald "A" 1959 1963 ½
2012/2013 2 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2013 ½
2012/2013 1 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "B" 2021 1940 1
2011/2012 11 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1886 0
2011/2012 9 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1926 1872 0
2011/2012 8 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2007 2001 0
2011/2012 6 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1779 1
2011/2012 5 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2095 1996 0
2011/2012 4 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2224 2201 0
2011/2012 3 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Konvička Martin Tatra Kopřivnice "B" 1772 1807 ½
2011/2012 2 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2103 2132 1
2011/2012 1 ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2086 2071 ½
2010/2011 8 Dynamo DP Ostrava A 2014 Pšenička Pavel TJ Mittal Ostrava 1999 0
2010/2011 7 Dynamo DP Ostrava A 2014 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1858 1
2010/2011 5 Dynamo DP Ostrava A 2014 Dobeš Luděk VOKD Poruba 2054 0
2010/2011 4 Dynamo DP Ostrava A 2014 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A 1922 ½
2010/2011 3 Dynamo DP Ostrava A 2014 Lamper Vlastimil TJ Vítkovice A 1985 1
2010/2011 2 Dynamo DP Ostrava A 2014 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory C 1894 ½
2010/2011 11 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Šplíchal Stanislav TJ Mariánské Hory "B" 2201 0
2010/2011 10 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2058 ½
2010/2011 8 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Konštacký Matěj TJ Mořkov "A" 2134 0
2010/2011 7 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1708 1
2010/2011 6 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2104 0
2010/2011 5 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Socha Jaromir Tatra Kopřivnice "B" 0
2010/2011 4 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2237 0
2010/2011 3 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Jarolím Jan VOKD Poruba "C" 1940 1
2010/2011 2 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2048 0
2010/2011 1 ŠK Hošťálkovice "A" 2014 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 1
2009/2010 11 ŠK Hošťálkovice 1979 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2036 ½
2009/2010 10 ŠK Hošťálkovice 1979 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava D 1955 1
2009/2010 9 ŠK Hošťálkovice 1979 Omamík Pavel Vagonka Studénka 2091 ½
2009/2010 8 ŠK Hošťálkovice 1979 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát 2109 0
2009/2010 7 ŠK Hošťálkovice 1979 Václavík David VOKD Poruba B 2064 ½
2009/2010 6 ŠK Hošťálkovice 1979 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 0
2009/2010 5 ŠK Hošťálkovice 1979 Bolacký Jiří TJ Mariánské Hory B 2248 0
2009/2010 4 ŠK Hošťálkovice 1979 Baroš Zbyněk TJ Fulnek 2005 0
2009/2010 3 ŠK Hošťálkovice 1979 Tománek Marek ŠK Petřvald 1830 ½
2009/2010 2 ŠK Hošťálkovice 1979 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2097 0
2009/2010 1 ŠK Hošťálkovice 1979 Hlubina Pavel VOKD Poruba C 1957 0
2009/2010 9 Dynamo DP Ostrava A 1979 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory C 1898 1
2009/2010 8 Dynamo DP Ostrava A 1979 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1988 1
2009/2010 7 Dynamo DP Ostrava A 1979 Pohludka Ondřej ŠK Šenov B 2087 0
2009/2010 6 Dynamo DP Ostrava A 1979 Hlubina Pavel VOKD Poruba D 1957 1
2009/2010 5 Dynamo DP Ostrava A 1979 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava A 1900 1
2009/2010 4 Dynamo DP Ostrava A 1979 Jamka Břetislav Slovan Ostrava A 1908 1
2009/2010 3 Dynamo DP Ostrava A 1979 Týn Ondřej Mittal Ostrava E 1926 1
2009/2010 2 Dynamo DP Ostrava A 1979 Kondula Lukáš VOKD Poruba E 1929 0
2009/2010 1 Dynamo DP Ostrava A 1979 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava B 1813 ½
2008/2009 11 ŠK Svinov "B" 1962 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 0
2008/2009 10 ŠK Svinov "B" 1962 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2003 ½
2008/2009 9 ŠK Svinov "B" 1962 Holík Jiří TJ Frenštát "A" 1997 1
2008/2009 8 ŠK Svinov "B" 1962 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2080 0
2008/2009 7 ŠK Svinov "B" 1962 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2049 1
2008/2009 6 ŠK Svinov "B" 1962 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1844 1
2008/2009 5 ŠK Svinov "B" 1962 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1869 1
2008/2009 4 ŠK Svinov "B" 1962 Václavík David VOKD Poruba "C" 2077 1
2008/2009 3 ŠK Svinov "B" 1962 Kaňok Jan Mittal Ostrava "D" 1948 ½
2008/2009 2 ŠK Svinov "B" 1962 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1792 1
2008/2009 1 ŠK Svinov "B" 1962 Vágner Ladislav Vagonka Studénka "A" 2032 ½
2008/2009 11 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Tatarčík Vladimír TJ Mariánské Hory "A" 1889 0
2008/2009 10 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava "A" 1974 1
2008/2009 9 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Rafaj Oldřich Dynamo DP Ostrava "A" 1958 0
2008/2009 8 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Čížek Ondřej Slovan Ostrava "A" 1852 1
2008/2009 7 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba "D" 1887 1
2008/2009 6 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1813 1
2008/2009 5 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1943 0
2008/2009 4 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "E" 1768 ½
2008/2009 3 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1838 1
2008/2009 2 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Kondula Lukáš VOKD Poruba "E" 1908 0
2008/2009 1 ŠK Hošťálkovice "A 1962 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "C" 2129 1
2007/2008 10 ŠK Svinov "B" 1880 Třetina Zdeněk TJ VOKD Poruba "C" 1867 1
2007/2008 9 ŠK Svinov "B" 1880 Veřmiřovský Vlastimil ASK Tatra Kopřivnice "A" 1992 0
2007/2008 8 ŠK Svinov "B" 1880 Vágner Ladislav Vagonka Studénka "A" 2044 1
2007/2008 7 ŠK Svinov "B" 1880 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2018 1
2007/2008 6 ŠK Svinov "B" 1880 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba "B" 2103 0
2007/2008 4 ŠK Svinov "B" 1880 Vrátný Radim ŠK Svinov "A" 2203 0
2007/2008 3 ŠK Svinov "B" 1880 Kahánek Martin ASK Tatra Kopřivnice "B" 1891 1
2007/2008 2 ŠK Svinov "B" 1880 Šindler Václav TJ Frenštát "A" 1794 1
2007/2008 1 ŠK Svinov "B" 1880 Kramoliš Petr TJ Mittal Ostrava "D" 1995 ½
2007/2008 11 ŠK Hošťálkovice 1880 Čížek Ondřej Slovan Ostrava "A" 1770 1
2007/2008 10 ŠK Hošťálkovice 1880 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice "A" 1803 1
2007/2008 9 ŠK Hošťálkovice 1880 Štverka Josef Dynamo DP Ostrava "A" 1921 1
2007/2008 8 ŠK Hošťálkovice 1880 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1935 1
2007/2008 7 ŠK Hošťálkovice 1880 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba "E" 1582 0
2007/2008 6 ŠK Hošťálkovice 1880 Tatarčík Vladimír TJ Mariánské Hory "A" 1887 1
2007/2008 5 ŠK Hošťálkovice 1880 Zajíc Jiří HTJ Odra Ostrava "A" 1888 1
2007/2008 4 ŠK Hošťálkovice 1880 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1865 ½
2007/2008 3 ŠK Hošťálkovice 1880 Týn Ondřej Mittal Ostrava "E" 1848 1
2007/2008 2 ŠK Hošťálkovice 1880 Hričko Martin ŠK Šenov "C" 1968 ½
2007/2008 1 ŠK Hošťálkovice 1880 Václavík David VOKD Poruba "D" 2039 1
2006/2007 11 ŠK Svinov "B" 1789 Marek Roman T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1728 0
2006/2007 10 ŠK Svinov "B" 1789 Madecký Bedřich ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 0
2006/2007 9 ŠK Svinov "B" 1789 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava "C" 1993 ½
2006/2007 8 ŠK Svinov "B" 1789 Trapl Dalibor VOKD Poruba "B" 1824 1
2006/2007 7 ŠK Svinov "B" 1789 Osladil Jaroslav Vagónka Studénka "A" 1759 1
2006/2007 6 ŠK Svinov "B" 1789 Kudláček František VOKD Poruba "C" 1830 1
2006/2007 4 ŠK Svinov "B" 1789 Major Robert Mittal Ostrava "D" 1822 1
2006/2007 3 ŠK Svinov "B" 1789 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1843 ½
2006/2007 2 ŠK Svinov "B" 1789 Vícha Martin TJ Fulnek "A" 1890 1
2006/2007 1 ŠK Svinov "B" 1789 Pistl Robert Slavoj Poruba "C" 1854 0
2006/2007 11 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice "A" 1805 ½
2006/2007 10 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Jelínek Marek Mittal Ostrava "E" 1950 1
2006/2007 9 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Michalík Antonín ŠK Šenov "B" 1773 1
2006/2007 8 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Václavík David VOKD Poruba "D" 2044 0
2006/2007 7 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1896 1
2006/2007 6 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1715 1
2006/2007 5 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava 1718 1
2006/2007 4 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Sedlář Jaroslav Unie Hlubina "A" 1929 1
2006/2007 2 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Petrovský Jan Dynamo DP Ostrava "A" 1811 1
2006/2007 1 ŠK Hošťalkovice "A" 1789 Šálek Josef Slovan Ostrava "A" 1810 1
2005/2006 11 ŠK Svinov "B" 1747 Madecký Bedřich ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 1
2005/2006 10 ŠK Svinov "B" 1747 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1766 0
2005/2006 9 ŠK Svinov "B" 1747 Major Robert Mittal Ostrava "C" 1799 0
2005/2006 7 ŠK Svinov "B" 1747 Tokarský Radovan VOKD Poruba "C" 1921 ½
2005/2006 1 ŠK Svinov "B" 1747 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1909 0
2005/2006 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Viliams Aleš DP Ostrava "A" 1803 ½
2005/2006 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Ruta Dominik ŠK Šenov "C" 1774 ½
2005/2006 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Mladějovský Miroslav TJ Mariánské Hory "A" 1762 1
2005/2006 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Zajíc Jiří HTJ Odra Ostrava "A" 1868 1
2005/2006 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "D" 1736 0
2005/2006 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Folta Jaroslav DP Ostrava "B" 1825 1
2005/2006 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Broskevič Lumír ŠK Šenov "B" 1770 1
2005/2006 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Šorel Eduard Unie Hlubina "A" 1976 1
2005/2006 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1825 0
2005/2006 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1747 Šamu Pavel Mittal Ostrava "E" 2019 ½
2004/2005 11 ŠK Hošťálkovice 1691 Týn Ondřej NH Ostrava F" 1500 1
2004/2005 10 ŠK Hošťálkovice 1691 Poništ Milan DPMO Ostrava D" 1699 1
2004/2005 9 ŠK Hošťálkovice 1691 Šumbera Antonín Unie Hlubina B" 1669 1
2004/2005 8 ŠK Hošťálkovice 1691 Lyčka Jaromír HTJ Odra B" 1614 1
2004/2005 7 ŠK Hošťálkovice 1691 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava B" 1791 0
2004/2005 6 ŠK Hošťálkovice 1691 Kořínek Jaroslav TJ Mar.Hory A" 1761 1
2004/2005 5 ŠK Hošťálkovice 1691 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba D" 1748 1
2004/2005 4 ŠK Hošťálkovice 1691 Baron Jaroslav VOKD Poruba E" 1663 1
2004/2005 3 ŠK Hošťálkovice 1691 Šaffer Miroslav Polanka A" 1744 1
2004/2005 2 ŠK Hošťálkovice 1691 Revenda Josef ŠK Šenov D" 1645 ½
2004/2005 1 ŠK Hošťálkovice 1691 Borský Josef TJ Mar.Hory B" 1365 1