Hráč Kapusta Petr

Kapusta Petr

User Pic
Jméno: Kapusta Petr
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2139
Elo mezinárodní: 2158
ID: 10017
FIDE ID: 315222
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Slavia Kroměříž 2167 2177 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1961 1957 1
2018/2019 10 Slavia Kroměříž 2171 2177 Bažant Petr ŠK Staré Město 2253 2235 0
2018/2019 9 Slavia Kroměříž 2171 2177 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2142 2127 1
2018/2019 8 Slavia Kroměříž 2184 2177 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2100 2091 ½
2018/2019 7 Slavia Kroměříž 2184 2177 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1979 1991 0
2018/2019 6 Slavia Kroměříž 2211 2177 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny "C" 2098 2094 ½
2018/2019 5 Slavia Kroměříž 2211 2177 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2205 2156 ½
2018/2019 4 Slavia Kroměříž 2217 2217 Kocián Karel TŽ Třinec 2113 2128 0
2018/2019 3 Slavia Kroměříž 2238 2217 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2087 2135 1
2018/2019 2 Slavia Kroměříž 2238 2217 Pavlíček Miroslav Panda Rychnov n. K. 1960 1975 1
2018/2019 1 Slavia Kroměříž 2244 2217 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2208 2208 0
2018/2019 4 Jezdci Jundrov "D" 2238 2217 Kladňák Martin Duras BVK "D" 1925 1980 ½
2018/2019 3 Jezdci Jundrov "D" 2238 2217 Řehůřek Karel Moravská Slávia "D" 1743 1815 1
2018/2019 11 TJ Vlčnov 2171 2177 Krejča Jakub ŠK Zlín 2144 2169 1
2018/2019 10 TJ Vlčnov 2171 2177 Kovařík David ŠO Kunovice 1734 1753 1
2018/2019 9 TJ Vlčnov 2184 2177 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2108 2083 1
2018/2019 8 TJ Vlčnov 2184 2177 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž B 2063 2057 ½
2018/2019 7 TJ Vlčnov 2211 2177 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1972 1980 1
2018/2019 6 TJ Vlčnov 2211 2177 Sremaňák Slavomír SK Podlužan Prušánky z.s. 2144 0 0
2018/2019 5 TJ Vlčnov 2217 2217 Sýkora Jan SK Prostějov 2056 2056 1
2018/2019 4 TJ Vlčnov 2217 2217 Vrána František ŠK Staré Město B 2254 2220 0
2018/2019 3 TJ Vlčnov 2238 2217 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2306 2292 0
2018/2019 2 TJ Vlčnov 2238 2217 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov 2110 2074 0
2018/2019 1 TJ Vlčnov 2244 2217 Sohr Vladimír ŠK Velké Losiny 2070 2081 1
2017/2018 11 Slavia Kroměříž 2134 2111 Vysloužil Lukáš Agentura 64 Grygov 1844 1860 1
2017/2018 10 Slavia Kroměříž 2139 2111 Žigo Viktor ŠK Gordic 2270 2245 ½
2017/2018 9 Slavia Kroměříž 2139 2111 Weissmann Lukáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2154 2156 ½
2017/2018 8 Slavia Kroměříž 2131 2111 Pacl Václav TJ Ostrava "A" 2083 2123 ½
2017/2018 7 Slavia Kroměříž 2131 2111 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 2084 2036 0
2017/2018 5 Slavia Kroměříž 2140 2111 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2153 2153 1
2017/2018 4 Slavia Kroměříž 2139 2111 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1914 1885 ½
2017/2018 2 Slavia Kroměříž 2139 2111 Pavelek Karel KVS Ekodivize Opava 2112 2080 1
2017/2018 1 Slavia Kroměříž 2115 2096 Sikorová Olga TŽ Třinec 2182 2239 0
2017/2018 11 TJ SLAVIA Kroměříž B 2134 2111 Bednařík Josef ŠK Zlín 2111 2102 ½
2017/2018 10 TJ SLAVIA Kroměříž B 2139 2111 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2174 2154 0
2017/2018 9 TJ SLAVIA Kroměříž B 2131 2111 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2111 2110 1
2017/2018 8 TJ SLAVIA Kroměříž B 2131 2111 Uřičář Jakub SK Podlužan Prušánky 2182 2185 1
2017/2018 7 TJ SLAVIA Kroměříž B 2140 2111 Jireš Jiří ŠK Agrotec Hustopeče 2055 2062 0
2017/2018 5 TJ SLAVIA Kroměříž B 2139 2111 Lakatoš Tomáš VSK Universita Brno 2136 0 ½
2017/2018 4 TJ SLAVIA Kroměříž B 2139 2111 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno B 2188 2207 ½
2017/2018 3 TJ SLAVIA Kroměříž B 2139 2111 Koutný Petr TJ Vlčnov 2168 2128 ½
2017/2018 2 TJ SLAVIA Kroměříž B 2139 2111 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2096 2090 1
2017/2018 1 TJ SLAVIA Kroměříž B 2115 2096 Vitula Jan ŠK Kuřim 1962 1995 1
2016/2017 11 Slavia Krom��� B 2156 2072 Veselý Jaromír �K Lokomotiva Brno B 2054 2017 1
2016/2017 10 Slavia Krom��� B 2156 2072 Riška Lubomír Spartak Adamov 2175 2186 0
2016/2017 9 Slavia Krom��� B 2156 2072 Skácelík Petr �K Duras BVK B 2169 2151 0
2016/2017 8 Slavia Krom��� B 2156 2072 Vavruška Antonín �K Star� M�sto B 2099 2108 1
2016/2017 7 Slavia Krom��� B 2156 2072 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2273 2248 0
2016/2017 6 Slavia Krom��� B 2156 2072 Parák Dominik Zbrojovka Vset�n 2106 2088 1
2016/2017 5 Slavia Krom��� B 2156 2072 Pala Vladimír �achy Ho���lkov� 2242 2197 ½
2016/2017 4 Slavia Krom��� B 2156 2072 Hejný Jaroslav MKS Vy�kov 2118 2099 ½
2016/2017 3 Slavia Krom��� B 2156 2072 Košata Jan �K Ku�im 2159 2139 1
2016/2017 2 Slavia Krom��� B 2156 2072 Blatný Pavel �K GARDE Lipovec 2370 2418 0
2016/2017 11 Slavia Kroměříž 2156 2072 Horsák Jan ŠK Staré Město 2080 2091 0
2016/2017 10 Slavia Kroměříž 2156 2072 Daniel Jiří Region Panda 1956 1933 1
2016/2017 8 Slavia Kroměříž 2156 2072 Szwed Jacek TŽ Třinec 2392 0
2016/2017 7 Slavia Kroměříž 2156 2072 Bureš Vít Moravská Slavia Brno 2192 2179 1
2016/2017 6 Slavia Kroměříž 2156 2072 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2073 2006 ½
2016/2017 5 Slavia Kroměříž 2156 2072 Trapl Dalibor TJ Ostrava 2167 2179 0
2016/2017 4 Slavia Kroměříž 2156 2072 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2064 2006 1
2016/2017 3 Slavia Kroměříž 2156 2072 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava 2125 2107 0
2016/2017 2 Slavia Kroměříž 2156 2072 Baier Pavel Baník Havířov 2114 2107 1
2016/2017 1 Slavia Kroměříž 2156 2072 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov 2095 2093 1
2015/2016 11 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Beneš Miroslav ŠK Zlín "A" 2025 2017 1
2015/2016 10 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2207 2185 ½
2015/2016 9 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2012 2058 1
2015/2016 8 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno\r "A" 2148 2149 ½
2015/2016 7 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 1
2015/2016 6 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Lys Josef ŠK Karviná "A" 2138 2189 1
2015/2016 5 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Šobáň Jaroslav A64 VALOZ Grygov\r 2095 2093 1
2015/2016 4 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Kostka Vít SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 ½
2015/2016 3 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 1
2015/2016 1 Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2168 2169 0
2015/2016 11 Slavia Kroměříž "B" 2156 2072 Veselský František Sokol Hošťálková 1943 1943 1
2015/2016 10 Slavia Kroměříž "B" 2156 2072 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 1
2015/2016 8 Slavia Kroměříž "B" 2156 2072 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2110 2078 1
2015/2016 7 Slavia Kroměříž "B" 2156 2072 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2030 2027 ½
2015/2016 5 Slavia Kroměříž "B" 2156 2072 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 1
2015/2016 4 Spartak Uherský Brod 2156 2072 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 ½
2015/2016 3 Spartak Uherský Brod 2156 2072 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1936 1933 ½
2014/2015 4 Spartak Uherský Brod 2112 2102 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2023 2065 ½
2014/2015 3 Spartak Uherský Brod 2112 2102 Volčík Luděk SK Boršice B 2052 2056 0
2014/2015 10 ŠK Staré Město B 2112 2102 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1881 1853 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město B 2112 2102 Bačák Martin Sokol Postoupky 2138 2138 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město D 2112 2102 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2030 2031 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město D 2112 2102 Lev Pavel Sokol Hošťálková A 2175 2200 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město D 2112 2102 Bosák Jan TJ Sokol Valašská Bystřice A 2175 2166 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město D 2112 2102 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1935 1945 ½
2014/2015 6 ŠK Staré Město D 2112 2102 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město D 2112 2102 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2119 2112 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město D 2112 2102 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2115 2110 0
2014/2015 3 ŠK Staré Město D 2112 2102 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1956 2006 0
2014/2015 2 ŠK Staré Město D 2112 2102 Volčík Luděk SK Boršice A 2052 2056 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2153 2156 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny “A“ 2121 2129 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 Richterová Nataša Lokomotiva Brno “A“ 2058 2080 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2185 2216 0
2013/2014 4 ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 Didi Jan TJ Ostrava 2069 2066 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 Novák Jiří SK Slavia Orlová “A“ 2006 2008 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město B 2139 2129 Parák Dominik ŠK Kuřim 2060 2065 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město B 2139 2129 Macura Emil TJ FS Napajedla 2002 1986 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město B 2139 2129 Řehůřek Lukáš Moravská Slavia Brno 2141 2134 1
2012/2013 10 ŠK Staré Město B 2152 2126 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2146 2147 1
2012/2013 8 ŠK Staré Město B 2152 2126 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2150 2139 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 2152 2126 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2013 2005 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 2152 2126 Pukl Rostislav ŠK Staré Město C 1984 2015 ½
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 2152 2126 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2073 2064 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 Sobek Rostislav Šachový klub Karviná “A“ 2035 2055 1
2012/2013 10 ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2160 2135 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2202 2213 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 0
2012/2013 6 ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2223 2214 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2155 2146 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 Hodovský Jiří ŠK Zlín “A“ 2098 2087 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 Navrátil Jiří Tatran Litovel “B“ 2057 2006 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město C 2158 2146 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2044 2073 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město C 2158 2146 Koutný Petr ŠK Zlín C 2156 2171 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 2158 2146 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2143 2127 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 2158 2146 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 2158 2146 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2370 2356 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 2158 2146 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2257 2256 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město 2158 2146 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2202 2201 0
2011/2012 5 ŠK Staré Město 2158 2146 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2145 2161 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město 2158 2146 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2195 2209 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město 2158 2146 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2137 2129 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město 2158 2146 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2193 2186 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město 2158 2146 Žigo Viktor ŠK Gordic 2272 2271 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město C 2172 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2123 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město C 2172 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2363 1
2010/2011 9 ŠK Staré Město C 2172 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2208 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město C 2172 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1906 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 2172 Navrátilík Pavel ŠK Holešov 2156 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 2172 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 ½
2010/2011 5 ŠK Staré Město C 2172 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2117 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 2172 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2044 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 2172 Zatloukal Petr SK Prostějov 2093 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 2172 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město B 2256 0
2010/2011 10 SK Zlin B 2172 Jurka Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2308 0
2010/2011 8 SK Zlin B 2172 Kopec Ladislav Mittal Ostrava 2191 0
2010/2011 7 SK Zlin B 2172 Potomák Vladimír Slavoj Ostrava - Poruba 2232 ½
2010/2011 4 SK Zlin B 2172 Šobáň Jaroslav A64 Grygov B 2148 ½
2010/2011 1 SK Zlin B 2172 Lys Josef Jakl Karvina 2194 0
2009/2010 11 ŠK Staré Město 2135 Petřík Petr Slavia Kroměříž 1913 1
2009/2010 10 ŠK Staré Město 2135 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město 2135 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava 2175 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město 2135 Beil Zdeněk Tatran Litovel A 2293 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město 2135 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1963 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město 2135 Lys Josef Jakl Karvina 2237 1
2009/2010 3 ŠK Staré Město 2135 Kratochvíl Josef ŠK Gordic Jihlava 2202 ½
2009/2010 2 ŠK Staré Město 2135 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2034 ½
2009/2010 11 ŠK Staré Město C 2135 Koutný Petr ŠK Zlín B 2110 ½
2009/2010 7 ŠK Staré Město C 2135 Dvořák Martin MKS Holešov 2093 1
2009/2010 4 ŠK Staré Město C 2135 Vrána František ŠK Staré Město B 2285 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 2135 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2156 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 2135 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2108 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město E 2084 Burdík Lubomír ŠO Sokol Bystřička 2255 0
2008/2009 9 ŠK Staré Město E 2084 Partyš Petr SK Boršice B 1939 0
2008/2009 8 ŠK Staré Město E 2084 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2181 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město E 2084 Šudřich Radek MKS Holešov B 2130 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město E 2084 Šenkýř Martin ŠK Zlín D 2152 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město E 2084 Fiala Václav SK Boršice A 2154 1
2008/2009 11 ŠK Staré Město B 2084 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2060 ½
2008/2009 8 ŠK Staré Město B 2084 Bohuslav Jan Tatran Poštorná 2062 0
2008/2009 7 ŠK Staré Město B 2084 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2071 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město B 2084 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2124 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město B 2084 Bačák Petr ŠK Zlín B 2039 1
2008/2009 4 ŠK Staré Město B 2084 Rafaja Marek MKS Holešov 1953 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město B 2084 Věchet Stanislav ŠK Lokomotiva Brno C 2182 0
2008/2009 2 ŠK Staré Město B 2084 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno B 2012 1
2008/2009 1 ŠK Staré Město B 2084 Kubíček Antonín TJ Tatran Litovel B 2253 0
2006/2007 11 Slavia Kroměříž B 2161 Nový Martin ŠK 64 Brno 2125 ½
2006/2007 10 Slavia Kroměříž B 2161 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK Brno B 2260 ½
2006/2007 9 Slavia Kroměříž B 2161 Havránek Michal SK Boršice 2006 0
2006/2007 8 Slavia Kroměříž B 2161 Hodovský Jiří ŠK SK Zlín C 2115 1
2006/2007 7 Slavia Kroměříž B 2161 Švancara Petr A64 Grygov B 2160 1
2006/2007 6 Slavia Kroměříž B 2161 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2098 1
2006/2007 5 Slavia Kroměříž B 2161 Vávra Pavel AŠK DA Olomouc 2153 ½
2006/2007 4 Slavia Kroměříž B 2161 Sojka Aleš MKS Holešov 2131 0
2006/2007 3 Slavia Kroměříž B 2161 Roubalík Jakub ŠK SK Zlín B 2131 1
2006/2007 2 Slavia Kroměříž B 2161 Sohr Vladimír LOKO Zábřeh 2116 0
2006/2007 11 ŠK Staré Město 2161 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2257 0
2006/2007 10 ŠK Staré Město 2161 Kubíček Pavel Orel Ořechov "A" 1984 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město 2161 Medunová Věra ŠK Stonava "A" 2147 ½
2006/2007 8 ŠK Staré Město 2161 Kubíček Robert Lokomotiva Brno "B" 2146 ½
2006/2007 7 ŠK Staré Město 2161 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2131 ½
2006/2007 6 ŠK Staré Město 2161 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2117 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město 2161 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město 2161 Brychta David ŠK Gordic Jihlava "A" 2137 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město 2161 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2229 0
2006/2007 2 ŠK Staré Město 2161 Knotek Josef ŠK Staré Město 1923 2064 0
2006/2007 1 ŠK Staré Město 2161 Adámek Jiří Slavoj Poruba "A" 2237 ½
2005/2006 11 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Sojka Aleš MKS Holešov 2129 0
2005/2006 9 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Veselský Josef SK Boršice 0
2005/2006 8 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2159 0
2005/2006 7 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město B 2229 ½
2005/2006 6 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Fuksík Jakub A64 MIPAP Grygov B 2213 0
2005/2006 5 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Mlčoch David SK Prostějov 2169 0
2005/2006 4 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2181 1
2005/2006 3 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Rubal Adam ŠK Zlín B 2210 ½
2005/2006 2 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín 2151 ½
2005/2006 1 TJ Loko Uherský Ostroh 2148 Plát Vojtěch Slavia Kroměříž B 2167 1
2005/2006 11 SK Horáček Sudoměřice 2148 Masák Pavel ŠK KME DDM Kuřim 2118 0
2005/2006 10 SK Horáček Sudoměřice 2148 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2080 ½
2005/2006 9 SK Horáček Sudoměřice 2148 Ševčík Jakub Lokomotiva Brno E 1991 0
2005/2006 8 SK Horáček Sudoměřice 2148 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno D 2077 1
2005/2006 7 SK Horáček Sudoměřice 2148 Kocáb Jan TJ Tatran Poštorná B 1986 0
2005/2006 5 SK Horáček Sudoměřice 2148 Pecha Juraj TJ Vinohrady Brno 2004 0
2005/2006 4 SK Horáček Sudoměřice 2148 Švihel Karel Duras BVK Brno D 2040 1
2005/2006 3 SK Horáček Sudoměřice 2148 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2090 1
2005/2006 2 SK Horáček Sudoměřice 2148 Fojtík Tomáš TJ Tatran Poštorná A 2037 0
2005/2006 1 SK Horáček Sudoměřice 2148 Sysel Michal TJ Bučovice 1967 1
2004/2005 10 ŠK Staré Město C 2137 Jablonický František SK Boršice ½
2004/2005 9 ŠK Staré Město C 2137 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2192 1
2004/2005 8 ŠK Staré Město C 2137 Pecina Michal Slavia Kroměříž C 2194 ½
2004/2005 5 ŠK Staré Město C 2137 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2063 ½
2004/2005 4 ŠK Staré Město C 2137 Zatloukal Petr A64 Mipap Grygov B 2061 0
2004/2005 3 ŠK Staré Město C 2137 Blümel Otto Slavia Kroměříž B 2261 0
2004/2005 1 ŠK Staré Město C 2137 Zapletal Milan TJ Unex ŠK Uničov 1957 1
2004/2005 11 TJ Uherský Ostroh 2137 Krejčí Jan Tatran Litovel 2116 0
2004/2005 10 TJ Uherský Ostroh 2137 Kocián Karel TŽ Třinec B" 2170 1
2004/2005 9 TJ Uherský Ostroh 2137 Vyskočil Neklan Loko Brno 2300 ½
2004/2005 8 TJ Uherský Ostroh 2137 Lahner Jakub ŠK Frýdek-Místek 2241 0
2004/2005 7 TJ Uherský Ostroh 2137 Bureš Vít Duras BVK Brno A" 2192 0
2004/2005 6 TJ Uherský Ostroh 2137 Kuboš Rostislav Slavia Orlová A" 2238 ½
2004/2005 5 TJ Uherský Ostroh 2137 Vrána František ŠK Staré Město A" 2271 0
2004/2005 4 TJ Uherský Ostroh 2137 Walowy Bohumír Jakl Karviná A" 2180 ½
2004/2005 3 TJ Uherský Ostroh 2137 Škaroupka Jiří CD Rating Brno 2136 0
2004/2005 2 TJ Uherský Ostroh 2137 Pecina Michal Slavie Kroměříž A 2194 1
2004/2005 1 TJ Uherský Ostroh 2137 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2072 0
2003/2004 11 TJ Uherský Ostroh 2109 Tomeš Pavel Garde Brno 2094 ½
2003/2004 10 TJ Uherský Ostroh 2109 Bureš Vít Duras BVK Brno 2177 ½
2003/2004 8 TJ Uherský Ostroh 2109 Knajbl Michael Tatran Litovel 1745 ½
2003/2004 7 TJ Uherský Ostroh 2109 Krčmář Zdeněk TJ Náměšť n/Osl. 2255 ½
2003/2004 5 TJ Uherský Ostroh 2109 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2249 0
2003/2004 4 TJ Uherský Ostroh 2109 Kocián Karel TŽ Třinec 2205 0
2003/2004 3 TJ Uherský Ostroh 2109 Mrva Marek TJ NH Ostrava 2143 1
2003/2004 2 TJ Uherský Ostroh 2109 Trombík Karel Slavia Orlová 2208 0
2003/2004 1 TJ Uherský Ostroh 2109 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2165 0
2003/2004 11 Slavia Kroměříž B 2109 Závůrka Roman SK Prostějov 2186 1
2003/2004 10 Slavia Kroměříž B 2109 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2121 ½
2003/2004 9 Slavia Kroměříž B 2109 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2248 ½
2003/2004 8 Slavia Kroměříž B 2109 Matoušek Petr A64 Grygov B 2053 1
2003/2004 7 Slavia Kroměříž B 2109 Kaminský Rudolf MKS Holešov 2192 1
2003/2004 5 Slavia Kroměříž B 2109 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2128 0
2003/2004 4 Slavia Kroměříž B 2109 Bělunek Vladimír ŠK Zbroj Vsetín 2305 0
2003/2004 3 Slavia Kroměříž B 2109 Strašil Pavel Loko Zábřeh 2154 0
2003/2004 1 Slavia Kroměříž B 2109 Jablonický František SK Boršice 2215 1