Hráč Bartoszová Jitka

Bartoszová Jitka

User Pic
Jméno: Bartoszová Jitka
Oddíl: TŽ Třinec
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 1856
Elo mezinárodní: 1782
ID: 837
FIDE ID: 361216
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TŽ Třinec "C" 1782 1856 BŠŠ F-M "G" 1
2018/2019 2 TŽ Třinec "C" 1775 1855 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1905 1896 ½
2017/2018 13 TŽ Třinec "C" 1773 1868 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1809 1811 ½
2017/2018 12 TŽ Třinec "C" 1809 1868 Genšerovský Milan TJ Sokol Lhotka 1634 1670 ½
2017/2018 11 TŽ Třinec "C" 1809 1868 Žižka Radim TJ Sokol Dobrá "C" 1690 1673 0
2017/2018 1 TŽ Třinec "C" 1806 1867 Sikorová Jana TŽ Třinec "D" 1105 1213 1
2015/2016 11 TŽ Třinec "C" 1799 1877 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1924 1950 ½
2015/2016 10 TŽ Třinec "C" 1799 1877 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 ½
2015/2016 6 TŽ Třinec "C" 1799 1877 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "D" 1848 1895 0
2015/2016 5 TŽ Třinec "C" 1799 1877 Korbel Richard TJ Slovan Havířov "C" 1202 1319 1
2015/2016 4 TŽ Třinec "C" 1799 1877 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1745 1811 0
2015/2016 3 TŽ Třinec "C" 1799 1877 Plesník Miroslav Sokol Brušperk "A" 1791 1778 1
2015/2016 2 TŽ Třinec "C" 1799 1877 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1626 1742 1
2015/2016 1 TŽ Třinec "C" 1799 1877 Knopp René SK Stonava 1883 1908 0
2014/2015 10 TŽ Třinec "C" 1934 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1884 1912 0
2014/2015 9 TŽ Třinec "C" 1934 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 ½
2014/2015 8 TŽ Třinec "C" 1934 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1802 1806 0
2014/2015 3 TŽ Třinec "C" 1934 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 0
2014/2015 2 TŽ Třinec "C" 1934 Lang Miloš ŠK Karviná "B" 1953 0
2014/2015 1 TŽ Třinec "C" 1934 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1661 0
2013/2014 10 TŽ Třinec "C" 1920 Knopp René SK Stonava 1877 1897 1
2013/2014 8 TŽ Třinec "C" 1920 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 1
2013/2014 7 TŽ Třinec "C" 1920 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 1
2013/2014 6 TŽ Třinec "C" 1920 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 1959 2005 ½
2013/2014 4 TŽ Třinec "C" 1920 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1872 1843 1
2013/2014 2 TŽ Třinec "C" 1920 Chwastek Otto TJ Vendryně 1883 1846 ½
2013/2014 1 TŽ Třinec "C" 1920 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1752 1843 0
2012/2013 11 TŽ Třinec "D" 1945 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1900 1830 0
2012/2013 9 TŽ Třinec "D" 1945 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1859 ½
2012/2013 6 TŽ Třinec "D" 1945 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1930 1909 0
2012/2013 4 TŽ Třinec "D" 1945 Zápalka Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1666 ½
2012/2013 3 TŽ Třinec "D" 1945 Kukuczka Milan TJ Bystřice n.O. 2052 1983 ½
2011/2012 11 TŽ Třinec "D" 1991 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1920 1949 0
2011/2012 7 TŽ Třinec "D" 1991 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 0
2011/2012 5 TŽ Třinec "D" 1991 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 0
2011/2012 4 TŽ Třinec "D" 1991 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "B 1953 2051 0
2011/2012 2 TŽ Třinec "D" 1991 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 0
2011/2012 10 TŽ Třinec "C" 1991 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1883 1875 0
2010/2011 11 TJ TZ Trinec B 2007 Kuboš Rostislav Slavia Orlova 2230 0
2010/2011 10 TJ TZ Trinec B 2007 Trapl Dalibor Mittal Ostrava 2159 0
2010/2011 11 TŽ Třinec "E" 2007 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2003 1
2010/2011 9 TŽ Třinec "E" 2007 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2052 1
2010/2011 8 TŽ Třinec "E" 2007 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 0
2010/2011 7 TŽ Třinec "E" 2007 Radecki Petr Inter Petrovice 2004 1
2010/2011 6 TŽ Třinec "E" 2007 Kantor Petr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2111 0
2010/2011 4 TŽ Třinec "E" 2007 Krampol Vladimír SK Stonava 1948 0
2010/2011 3 TŽ Třinec "E" 2007 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1997 0
2004/2005 9 Třinec D 2011 Macíček Jan Frýdek-Místek D 1679 ½
2004/2005 3 Třinec D 2011 Baroň Přemysl Třinec C 1909 1
2004/2005 1 Třinec D 2011 Prokop Milan Fryčovice 1819 0