Hráč Barteček Ladislav

Barteček Ladislav

User Pic
Jméno: Barteček Ladislav
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1694
Elo mezinárodní: 1653
ID: 1270
FIDE ID: 343633
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1653 1694 Szmek Milan SK Slavia Orlová "E" 1778 1785 ½
2019/2020 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1653 1694 Rajský Stanislav Viktorie Bohumín 1746 1774 0
2019/2020 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1651 1694 Krampol Vladimír SK Stonava 1726 1741 ½
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1721 1733 Canibal Jaromír ŠK Karviná 1747 1693 ½
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1721 1733 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1409 1424 0
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1706 1733 Lavrišin Jan TJ Sokol Dobrá "B" 1495 1499 1
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1706 1733 Kaplita Ladislav Inter Petrovice 1735 1718 1
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1703 1733 Warmuž Jiří Viktorie Bohumín 1671 1697 1
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1703 1733 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1865 1877 0
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1697 1735 Červenka Roman Baník Havířov "C" 1739 1746 ½
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1697 1735 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1891 1896 ½
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1703 1735 Kufa Václav TJ Mosty u Jablunkova 1719 1757 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1703 1735 Sieber Bohumil SK Slavia Orlová "D" 1447 1507 ½
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1721 1733 Barabasz Gustav TJ Sokol Těrlicko 1831 1766 ½
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1706 1733 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 1
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1706 1733 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1840 1835 ½
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1703 1733 Folwarczný Jiří ŠK Karviná "C" 1724 1758 ½
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1703 1733 Bystroň Vladislav Baník Havířov "D" 1537 1550 1
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1697 1735 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "F" 1666 1658 ½
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1703 1735 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1887 1865 0
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1703 1735 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1439 1486 ½
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1703 1735 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1972 1999 ½
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1675 1737 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "F" 1718 1677 ½
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1681 1737 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1714 1746 ½
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1681 1737 Martinák Tomáš TJ Sokol Těrlicko 0 1821 ½
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1698 1737 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 0 1750 1
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1675 1737 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1887 1885 ½
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1675 1737 Krajčovič Filip ŠK Karviná "C" 1596 1599 1
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1703 1748 Bažanowski Stanislav Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 ½
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1679 1737 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová D 1512 1444 ½
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1675 1737 Kučera Jaroslav Viktorie Bohumín 1824 1857 ½
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1681 1737 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1812 1816 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1698 1737 Paseka Aleš Sokol Brušperk A 1680 1709 0
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1698 1737 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1826 1837 0
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1675 1737 Tran Robin ŠK Karviná B 1250 1254 1
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1675 1737 Geffert Michal Baník Havířov C 1889 1897 0
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1675 1737 Krampol Vladimír Inter Petrovice 1717 1710 ½
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1675 1737 Melzer Petr TJ Slovan Havířov B 1697 1681 ½
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1703 1748 Kunz Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 B 0 1709 ½
2016/2017 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1764 1810 Firla Stanislav TJ Sokol Chotěbuz 1910 1951 ½
2016/2017 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1764 1810 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 ½
2016/2017 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1764 1810 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "C" 1974 2005 0
2016/2017 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1764 1810 Novák Jiří SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 ½
2016/2017 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1764 1810 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" ½
2015/2016 9 OS Rychvald "B" 1764 1810 Lamacz Pavel Sokol Terlicko 1519 1733 ½
2015/2016 8 OS Rychvald "B" 1764 1810 Novotný Radim Slavoj Cesky Tesin "B" 1882 0
2015/2016 7 OS Rychvald "B" 1764 1810 Galuszka Tomasz SK Slavia Orlova "E" 1602 1
2015/2016 6 OS Rychvald "B" 1764 1810 Folwarczný Jiří Inter Petrovice "B" 1000 ½
2015/2016 5 OS Rychvald "B" 1764 1810 Kwasek Andrzej Sokol Chotebuz 1882 1874 ½
2015/2016 4 OS Rychvald "B" 1764 1810 Holeksa Miloš TJ Banik Havirov "C" 1972 1964 ½
2015/2016 3 OS Rychvald "B" 1764 1810 Neumann Karel SK Slavia Orlova "F" 1356 1371 ½
2015/2016 2 OS Rychvald "B" 1764 1810 Kutálek Jan SK Karvina "C" 1732 1735 ½
2015/2016 1 OS Rychvald "B" 1764 1810 Sikora Matouš OS Rychvald "C" 1876 1889 ½
2015/2016 11 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1764 1810 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 ½
2015/2016 7 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1764 1810 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1758 1776 ½
2015/2016 5 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1764 1810 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1924 1950 1
2015/2016 3 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1764 1810 Vysoglad Petr Beskydská šachová škola F-M "D" 1995 2054 0
2015/2016 1 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1764 1810 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "B" 1748 1646 0
2015/2016 10 OS Rychvald D 1764 1810 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov D 1516 ½
2015/2016 6 OS Rychvald D 1764 1810 Bystroň Vladislav Baník Havířov D 1606 1622 ½
2015/2016 4 OS Rychvald D 1764 1810 Kowalczyk Marek SK Slavia Orlová H 1754 1250 ½
2014/2015 7 OS Rychvald "B" 1770 1818 Kozelský Marek TJ Baník Havířov "D" 1922 1940 0
2014/2015 6 OS Rychvald "B" 1770 1818 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2101 2041 ½
2014/2015 3 OS Rychvald "B" 1770 1818 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1950 ½
2014/2015 2 OS Rychvald "B" 1770 1818 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1735 1783 ½
2014/2015 1 OS Rychvald "B" 1770 1818 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1831 1800 ½
2014/2015 8 OS Rychvald "A" 1770 1818 Funiok Richard Baník Havířov "C" 1653 1717 0
2014/2015 7 OS Rychvald "A" 1770 1818 Saforek Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 ½
2014/2015 6 OS Rychvald "A" 1770 1818 Čech Jan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1638 1706 ½
2014/2015 5 OS Rychvald "A" 1770 1818 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1802 1806 ½
2014/2015 4 OS Rychvald "A" 1770 1818 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1965 1967 ½
2014/2015 3 OS Rychvald "A" 1770 1818 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1887 0
2014/2015 2 OS Rychvald "A" 1770 1818 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2019 1997 ½
2014/2015 1 OS Rychvald "A" 1770 1818 Vlašic Luděk SK Stonava 1749 1
2013/2014 8 OS Rychvald "B" 1800 1826 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havírov "B" 2096 2033 ½
2013/2014 5 OS Rychvald "B" 1800 1826 Bulava Petr Sokol Terlicko 2066 2074 0
2013/2014 2 OS Rychvald "B" 1800 1826 Knopp René Sokol Chotebuz 1877 1897 ½
2013/2014 1 OS Rychvald "B" 1800 1826 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 ½
2013/2014 10 OS Rychvald "A" 1800 1826 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1845 1917 ½
2013/2014 9 OS Rychvald "A" 1800 1826 Bok Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1897 1899 0
2013/2014 8 OS Rychvald "A" 1800 1826 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 0
2013/2014 7 OS Rychvald "A" 1800 1826 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2099 2096 ½
2013/2014 6 OS Rychvald "A" 1800 1826 Parma František Inter Petrovice "A" 1872 ½
2013/2014 4 OS Rychvald "A" 1800 1826 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1796 1794 ½
2013/2014 2 OS Rychvald "A" 1800 1826 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1777 1828 0
2013/2014 1 OS Rychvald "A" 1800 1826 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1989 1949 ½
2012/2013 9 OS Rychvald "B" 1817 Nytra Petr SK Slavia Orlová "E" 1723 1811 0
2012/2013 8 OS Rychvald "B" 1817 Polka Bohumil TJ Baník Havířov "D" 1648 1698 1
2012/2013 5 OS Rychvald "B" 1817 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1763 1846 ½
2012/2013 1 OS Rychvald "B" 1817 Knopp René Sokol Chotěbuz 1877 ½
2012/2013 11 OS Rychvald "A" 1817 Štefanec Josef Inter Petrovice "A" 1578 1
2012/2013 10 OS Rychvald "A" 1817 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1844 0
2012/2013 9 OS Rychvald "A" 1817 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1899 1945 ½
2012/2013 8 OS Rychvald "A" 1817 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 ½
2012/2013 7 OS Rychvald "A" 1817 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 ½
2012/2013 6 OS Rychvald "A" 1817 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1876 ½
2012/2013 5 OS Rychvald "A" 1817 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1899 1849 ½
2012/2013 4 OS Rychvald "A" 1817 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1957 1835 ½
2012/2013 3 OS Rychvald "A" 1817 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1919 1919 ½
2012/2013 2 OS Rychvald "A" 1817 Knopp René SK Stonava 1877 ½
2012/2013 1 OS Rychvald "A" 1817 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 2062 2045 ½
2011/2012 11 OS Rychvald "A" 1866 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "B 1814 ½
2011/2012 10 OS Rychvald "A" 1866 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1901 1870 ½
2011/2012 9 OS Rychvald "A" 1866 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 ½
2011/2012 8 OS Rychvald "A" 1866 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 0
2011/2012 6 OS Rychvald "A" 1866 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 2036 1905 ½
2011/2012 4 OS Rychvald "A" 1866 Krampol Vladimír SK Stonava 1925 1937 0
2011/2012 3 OS Rychvald "A" 1866 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1753 1755 0
2011/2012 2 OS Rychvald "A" 1866 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "A" 1873 1769 ½
2011/2012 1 OS Rychvald "A" 1866 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1982 0
2011/2012 9 OS Rychvald "B" 1866 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1851 2091 ½
2011/2012 8 OS Rychvald "B" 1866 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 ½
2011/2012 7 OS Rychvald "B" 1866 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2016 1981 ½
2011/2012 6 OS Rychvald "B" 1866 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2050 ½
2011/2012 5 OS Rychvald "B" 1866 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1807 1850 1
2011/2012 3 OS Rychvald "B" 1866 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlová "E" 1798 1720 0
2011/2012 2 OS Rychvald "B" 1866 Plchut Jan Inter Petrovice "B" 1850 ½
2011/2012 1 OS Rychvald "B" 1866 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "D" 1879 1928 0
2010/2011 9 OS Rychvald "B" 1850 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1945 ½
2010/2011 8 OS Rychvald "B" 1850 Adamczyk Piotr SK Slavia Orlová "E" 1250 1
2010/2011 6 OS Rychvald "B" 1850 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1900 ½
2010/2011 5 OS Rychvald "B" 1850 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 1850 1
2010/2011 4 OS Rychvald "B" 1850 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2134 0
2010/2011 3 OS Rychvald "B" 1850 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1800 ½
2010/2011 2 OS Rychvald "B" 1850 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov "D" 1769 ½
2010/2011 1 OS Rychvald "B" 1850 Krajčovič Filip Jäkl Karviná "C" 1801 1
2010/2011 11 OS Rychvald "A" 1850 Stařičný Bronislav Inter Petrovice 1793 1
2010/2011 10 OS Rychvald "A" 1850 Jarnot Roman TŽ Třinec "E" 1736 ½
2010/2011 9 OS Rychvald "A" 1850 Babušek Miroslav Jäkl Karviná "B" 1991 ½
2010/2011 8 OS Rychvald "A" 1850 Knopp René SK Stonava 1882 ½
2010/2011 7 OS Rychvald "A" 1850 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1810 ½
2010/2011 6 OS Rychvald "A" 1850 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1883 ½
2010/2011 5 OS Rychvald "A" 1850 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1877 ½
2010/2011 4 OS Rychvald "A" 1850 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2009 ½
2010/2011 1 OS Rychvald "A" 1850 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 ½
2009/2010 11 OS Rychvald 1837 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2086 ½
2009/2010 10 OS Rychvald 1837 Szmek Milan Slavia Orlová D 1774 ½
2009/2010 9 OS Rychvald 1837 Makovička Tadeáš TŽ Třinec E 2002 ½
2009/2010 8 OS Rychvald 1837 Blaszczok Grzegorz SK Stonava ½
2009/2010 7 OS Rychvald 1837 Valenčík Jozef Slovan Havířov 1904 0
2009/2010 6 OS Rychvald 1837 Leks Hanna Sokol Mosty u Jablunkova 0
2009/2010 5 OS Rychvald 1837 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1968 ½
2009/2010 4 OS Rychvald 1837 Kopta Jiří Slavia Orlová C 2004 0
2009/2010 3 OS Rychvald 1837 Szotek Josef Jäkl Karviná B 1976 ½
2009/2010 2 OS Rychvald 1837 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1966 ½
2009/2010 1 OS Rychvald 1837 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2035 ½
2009/2010 9 OS Rychvald B 1837 Pisarek Marcin Slavia Orlová E 1250 0
2009/2010 8 OS Rychvald B 1837 Valenčík Jozef Slovan Havířov B 1904 0
2009/2010 6 OS Rychvald B 1837 Hulva Pavel Slavoj Český Těšín 1707 ½
2009/2010 5 OS Rychvald B 1837 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1831 ½
2009/2010 4 OS Rychvald B 1837 Langner Ladislav Slavia Havířov B 1863 0
2009/2010 3 OS Rychvald B 1837 Canibal Jaromír Jakl Karviná C 1811 1
2009/2010 2 OS Rychvald B 1837 Hudeček Jaroslav Slovan Havířov C 1639 1
2009/2010 1 OS Rychvald B 1837 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1996 0
2008/2009 11 OS Rychvald 1857 Schoupal Edvard TŽ Třinec E 1980 ½
2008/2009 10 OS Rychvald 1857 Chwastek Otto TJ Vendryně 1939 ½
2008/2009 9 OS Rychvald 1857 Gajdušek Josef ŠK Inter Petrovice 1923 ½
2008/2009 8 OS Rychvald 1857 Szotek Josef Jäkl Karviná B 1979 ½
2008/2009 7 OS Rychvald 1857 Vaníček Michal Sokol Dobrá B 1698 0
2008/2009 6 OS Rychvald 1857 Šrámek Tomáš Viktoria Bohumín 1925 ½
2008/2009 5 OS Rychvald 1857 Langnerová Karolína Slavia Havířov 1876 0
2008/2009 4 OS Rychvald 1857 Knopp René SK Stonava 1867 1
2008/2009 3 OS Rychvald 1857 Siwek Antonín Slovan Havířov 1881 ½
2008/2009 2 OS Rychvald 1857 Luczyk Petr Slavia Orlová C 1708 0
2008/2009 1 OS Rychvald 1857 Podlesný Petr Baník Havířov B 2016 0
2008/2009 7 OS Rychvald B 1857 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1870 ½
2008/2009 6 OS Rychvald B 1862 Wanot Aleš Slavia Orlová D 1954 ½
2008/2009 5 OS Rychvald B 1857 Omasta Dušan Slovan Havířov C 1757 ½
2008/2009 4 OS Rychvald B 1857 Bajger Jindřich Viktorie Bohumín B 1844 1
2008/2009 3 OS Rychvald B 1857 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1785 1
2008/2009 2 OS Rychvald B 1857 Pavlíček Tomáš Slovan Havířov B 1581 ½
2008/2009 1 OS Rychvald B 1857 Martinec Tomáš Baník Havířov C 1834 1
2007/2008 11 OS Rychvald 1862 Bystroň Vladislav Baník Havířov C 1620 1
2007/2008 10 OS Rychvald 1862 Novák Jiří Slavia Orlová C 2010 ½
2007/2008 9 OS Rychvald 1862 Turoň Petr TJ Vendryně 2030 0
2007/2008 8 OS Rychvald 1862 Šikula František Sokol Dobrá B 1726 0
2007/2008 7 OS Rychvald 1862 Šrámek Tomáš Viktarie Bohumín 1920 0
2007/2008 6 OS Rychvald 1862 Ovesný Radim Slavia Havířov 1971 0
2007/2008 5 OS Rychvald 1862 Šincl Josef TŽ Třinec D 1907 ½
2007/2008 4 OS Rychvald 1862 Sobek Martin Jäkl Karviná B 1984 0
2007/2008 3 OS Rychvald 1862 Strzadala Alfréd Inter Petrovice 1931 ½
2007/2008 2 OS Rychvald 1862 Novák Jiří Baník Havířov B 1925 0
2007/2008 1 OS Rychvald 1862 Firla Stanislav SK Stonava B 1970 0
2007/2008 9 0S Rychvald B Filip Hubert Jakl Karviná C ½
2007/2008 8 0S Rychvald B Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1
2007/2008 7 0S Rychvald B Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín ½
2007/2008 6 0S Rychvald B Jandek Vladimír Slavia Havířov B 1
2007/2008 5 0S Rychvald B Kaminský Rudolf Slovan Havířov A ½
2007/2008 4 0S Rychvald B Bajger Jindřich Viktorie Bohumín B ½
2007/2008 3 0S Rychvald B Melzer Petr Slovan Havířov B 1
2007/2008 2 0S Rychvald B Merta Vlastimil Slavia Orlová D ½
2007/2008 1 0S Rychvald B Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 0
2006/2007 11 OS Rychvald "A" 1856 Ďurkáč Pavel Baník Havířov "C" 1738 1
2006/2007 10 OS Rychvald "A" 1856 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1703 1
2006/2007 9 OS Rychvald "A" 1856 Tchuř Pavel Inter Petrovice "A" 1892 ½
2006/2007 8 OS Rychvald "A" 1856 Langnerová Karolína Slavia Havířov "A" 1641 1
2006/2007 7 OS Rychvald "A" 1856 Krampol Vladimír ŠK Stonava "B" 1776 ½
2006/2007 6 OS Rychvald "A" 1856 Novák Jiří Baník Havířov "B" 1938 ½
2006/2007 5 OS Rychvald "A" 1856 Konečný Vladimír Jakl Karviná "B" 1932 1
2006/2007 4 OS Rychvald "A" 1856 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1977 ½
2006/2007 3 OS Rychvald "A" 1856 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 ½
2006/2007 2 OS Rychvald "A" 1856 Bok Tomáš TJ Sokol Fryčovice "B" 1710 ½
2006/2007 1 OS Rychvald "A" 1856 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2043 0
2006/2007 11 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Broskevič Lumír ŠK Šenov "C" 1752 0
2006/2007 9 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Chliapas Nikos Slovan Ostrava "A" 2008 ½
2006/2007 8 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1921 ½
2006/2007 7 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Šamu Pavel Mittal Ostrava "E" 2017 0
2006/2007 6 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2047 ½
2006/2007 5 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Trapl Dalibor VOKD Poruba "D" 1824 ½
2006/2007 4 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1830 ½
2006/2007 3 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Lyčka Jaromír Slovan Ostrava "B" 1650 ½
2006/2007 2 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 2017 0
2006/2007 1 Dynamo DP Ostrava "A" 1856 Šorel Eduard Unie Hlubina "A" 1909 ½
2005/2006 11 OS Rychvald A 1902 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1868 ½
2005/2006 10 OS Rychvald A 1902 Wanot Aleš SK Slavia Orlová D 1947 ½
2005/2006 9 OS Rychvald A 1902 Baldrman Bedřich Slavia Havířov A 2018 ½
2005/2006 8 OS Rychvald A 1902 Novotný Stanislav TJ Sokol Skalice 1866 ½
2005/2006 7 OS Rychvald A 1902 Maňásek Jaromír TŽ Třinec D 1997 0
2005/2006 6 OS Rychvald A 1902 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1857 ½
2005/2006 5 OS Rychvald A 1902 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 2019 0
2005/2006 4 OS Rychvald A 1902 Kalmár Martin TJ Viktorie Bohumín 1931 ½
2005/2006 3 OS Rychvald A 1902 Strzadala Alfréd ŠK Inter Petrovice A 1966 0
2005/2006 2 OS Rychvald A 1902 Bílek Ladislav TJ Sokol Dobrá B 1743 0
2005/2006 1 OS Rychvald A 1902 Wojnar Daniel TJ Vendryně 2001 ½
2005/2006 11 DP Ostrava "A" 1902 Jaroš Bohumil Unie Hlubina "A" 1994 ½
2005/2006 10 DP Ostrava "A" 1902 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1983 ½
2005/2006 9 DP Ostrava "A" 1902 Novotný Josef Mittal Ostrava "E" 2216 0
2005/2006 8 DP Ostrava "A" 1902 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1936 ½
2005/2006 6 DP Ostrava "A" 1902 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "C" 2003 0
2005/2006 5 DP Ostrava "A" 1902 Šebestík Petr TJ Mariánské Hory "A" 1699 ½
2005/2006 4 DP Ostrava "A" 1902 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava "A" 1984 ½
2005/2006 3 DP Ostrava "A" 1902 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1921 1
2005/2006 2 DP Ostrava "A" 1902 Buffa Miroslav DP Ostrava "B" 1830 ½
2005/2006 1 DP Ostrava "A" 1902 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1851 ½
2004/2005 10 DP Ostrava A" 1926 Hlubina Pavel VOKD Poruba C" 2043 0
2004/2005 9 DP Ostrava A" 1926 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A" 2377 0
2004/2005 7 DP Ostrava A" 1926 Oborný Lubor Slavoj Poruba C" 1972 ½
2004/2005 5 DP Ostrava A" 1926 Veselý Libor VOKD Poruba B" 2070 0
2004/2005 3 DP Ostrava A" 1926 Kopec Ladislav NH Ostrava C" 2182 0
2004/2005 1 DP Ostrava A" 1926 Tatarčík Vladimír Unie Hlubina A" 1807 1
2004/2005 10 Rychvald A 1875 Šíma Čestmír Bohumín A 2027 ½
2004/2005 9 Rychvald A 1875 Babula Kamil Třinec E 1756 0
2004/2005 8 Rychvald A 1875 Kukuczka Milan Vendryně 1954 ½
2004/2005 7 Rychvald A 1875 Funiok Marcel Slavia Havířov A 2021 ½
2004/2005 6 Rychvald A 1875 Jahn Richard Slavia Orlová C 1891 0
2004/2005 5 Rychvald A 1926 Staszko Martin Třinec C 2060 0
2004/2005 4 Rychvald A 1926 Maňásek Jaromír Třinec D 1994 ½
2004/2005 3 Rychvald A 1926 Blecha Zdeněk Fryčovice 1907 ½
2004/2005 2 Rychvald A 1926 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1870 ½
2004/2005 1 Rychvald A 1926 Kopecký Břetislav Petrovice A 2125 0
2003/2004 11 OS Rychvald A 1875 Chroboček Ladislav Viktorie Bohumín B 1
2003/2004 10 OS Rychvald A 1875 Krajčovič Filip Jakl Karviná D 1688 1
2003/2004 9 OS Rychvald A 1875 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1707 1
2003/2004 8 OS Rychvald A 1875 Kniezková Jitka Baník Havířov E 1703 ½
2003/2004 7 OS Rychvald A 1875 Pisz Břetislav SK Stonava B 1830 ½
2003/2004 6 OS Rychvald A 1875 Krupanský Jaromír Slavia Havířov B 1
2003/2004 5 OS Rychvald A 1875 Čechovský Miroslav Jakl Karviná C 1811 ½
2003/2004 4 OS Rychvald A 1875 Dušek Jaroslav Baník Havířov D 1698 ½
2003/2004 3 OS Rychvald A 1875 Kyjonka Radomír Sokol Chotěbuz 1623 1
2003/2004 2 OS Rychvald A 1875 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1786 ½
2003/2004 1 OS Rychvald A Černý Karel OS Rychvald B 1
2003/2004 11 DPMO Ostrava 1875 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava 1878 1
2003/2004 10 DPMO Ostrava 1875 Mutina Antonín VOKD Poruba 1964 ½
2003/2004 9 DPMO Ostrava 1875 Schoffer Martin ŠK Šenov 1722 1
2003/2004 8 DPMO Ostrava 1875 Sedlář Jaroslav Unie Hlubina 1987 ½
2003/2004 7 DPMO Ostrava 1875 Šamu Pavel NH Ostrava 1992 0
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1875 Šebestík Petr TJ Mar.Hory 1705 1
2003/2004 5 DPMO Ostrava 1875 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice A 1951 0
2003/2004 4 DPMO Ostrava 1875 Buffa Miroslav DPMO Ostrava 1817 ½
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1875 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 ½
2003/2004 2 DPMO Ostrava 1875 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava A 1998 1
2003/2004 1 DPMO Ostrava 1875 Tyleček Drahomír ŠK Svinov 1934 ½