Hráč Pán Vladimír

Pán Vladimír

User Pic
Jméno: Pán Vladimír
Oddíl: Sokol Vrbno p/P
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2042
Elo mezinárodní: 2031
ID: 428
FIDE ID: 305499
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 TJ Tatran Litovel 2034 2029 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2163 2156 0
2018/2019 5 TJ Tatran Litovel 2016 2029 Walek Milan TŽ Třinec 2307 2293 1
2018/2019 3 TJ Tatran Litovel 2027 2046 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. K. 2106 2081 ½
2018/2019 11 Sokol Vrbno pod P. 2027 2029 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "C" 2031 2011 1
2018/2019 10 Sokol Vrbno pod P. 2027 2029 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov 2181 0 0
2018/2019 9 Sokol Vrbno pod P. 2034 2029 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2028 2025 ½
2018/2019 8 Sokol Vrbno pod P. 2034 2029 Chwistek Karel KVS EKODIVIZE Opava 2030 2043 ½
2018/2019 7 Sokol Vrbno pod P. 2016 2029 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá 2068 2065 ½
2018/2019 5 Sokol Vrbno pod P. 2024 2046 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2176 2183 ½
2018/2019 4 Sokol Vrbno pod P. 2024 2046 Ramík Jan Baník Havířov 1953 1966 0
2018/2019 2 Sokol Vrbno pod P. 2027 2046 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2226 2221 0
2018/2019 1 Sokol Vrbno pod P. 2037 2046 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2029 2050 0
2017/2018 10 ŠK Bruntál 2052 2047 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 1973 1974 ½
2017/2018 9 ŠK Bruntál 2052 2047 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1934 1951 ½
2017/2018 7 ŠK Bruntál 2041 2047 Černý Pavel Slezan Opava B 1898 1891 1
2017/2018 5 ŠK Bruntál 2040 2047 Radecki Petr SK Stonava 2024 2019 1
2017/2018 11 Tatran Litovel 2039 2047 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2402 2401 0
2017/2018 2 Tatran Litovel 2052 2047 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2520 2467 0
2017/2018 10 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 0
2017/2018 9 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2134 2155 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2030 2027 ½
2017/2018 6 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá „A“ 2076 2090 0
2017/2018 5 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2017/2018 4 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Poloch Petr Šachový klub Karviná 2301 2284 0
2017/2018 2 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 ½
2017/2018 1 TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "A" 2011 2021 1
2016/2017 11 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 ½
2016/2017 10 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Walowy Bohumír Šachový klub Karviná 2105 2071 ½
2016/2017 9 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 1
2016/2017 7 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 0
2016/2017 6 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 1
2016/2017 5 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 1915 1896 ½
2016/2017 4 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 0
2016/2017 3 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 1983 1882 ½
2016/2017 1 Sokol Vrbno p/P 2024 2004 Sohr Vladimír TJ Sokol Velké Losiny 2086 2101 0
2015/2016 11 ŠK Bruntál 2024 2004 Krella Martin SK Kravaře 1925 1914 1
2015/2016 9 ŠK Bruntál 2024 2004 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2004 1927 ½
2015/2016 5 ŠK Bruntál 2024 2004 Pavera Vít ŠK Orel Opava A 1980 1995 1
2015/2016 10 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Čížek Petr ŠK Šenov "A" 1906 1916 1
2015/2016 9 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Kowolowski Vít ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1793 1820 ½
2015/2016 8 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1912 1945 0
2015/2016 7 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1911 1934 1
2015/2016 6 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Novák Jiří Baník Havířov "B" 1937 1939 1
2015/2016 5 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Ochmyt Jakub SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 1
2015/2016 4 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Keprt Pavel Sokol Dobrá 2013 2000 ½
2015/2016 3 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Nytra Petr SK Slavia Orlová "B" 1819 1834 1
2015/2016 2 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Hromada Jan Slezan Opava "B" 2030 ½
2015/2016 1 Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1943 1978 ½
2015/2016 8 Tatran Litovel B 2024 2004 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1951 1971 1
2015/2016 6 Tatran Litovel B 2024 2004 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1974 1993 1
2015/2016 4 Tatran Litovel B 2024 2004 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 ½
2015/2016 2 Tatran Litovel B 2024 2004 Daniel Jiří Region Panda Rychnov n. Kněž. 1956 1933 1
2015/2016 1 Tatran Litovel B 2024 2004 Hájek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 1
2014/2015 11 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "A" 1769 1790 1
2014/2015 10 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1908 1901 ½
2014/2015 9 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Jureček Daniel Orel Opava "A" 1754 1812 ½
2014/2015 8 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Kondula Lukáš Slavoj Poruba "C" 2002 2015 0
2014/2015 7 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1978 1994 0
2014/2015 6 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Gil Karel Baník Havířov "B" 1869 1868 1
2014/2015 5 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2107 2071 ½
2014/2015 4 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1977 1969 0
2014/2015 3 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1931 1952 ½
2014/2015 2 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1941 1982 1
2014/2015 1 Sokol Vrbno p/P 2003 2024 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 ½
2014/2015 11 Tatran Litovel "B" 2003 2024 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "B" 1941 1982 ½
2014/2015 7 Tatran Litovel "B" 2003 2024 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2179 2177 0
2014/2015 6 Tatran Litovel "B" 2003 2024 Břečka Ivan TJ Ostrava "A" 2327 2328 ½
2014/2015 5 Tatran Litovel "B" 2003 2024 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1798 1805 1
2014/2015 3 Tatran Litovel "B" 2003 2024 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2056 2045 ½
2014/2015 1 Tatran Litovel "B" 2003 2024 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2001 2001 ½
2014/2015 9 ŠK Bruntál A 2003 2024 Glinz Leo SK Kravaře 1755 1
2014/2015 8 ŠK Bruntál A 2003 2024 Klimša Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1759 1936 0
2014/2015 4 ŠK Bruntál A 2003 2024 Solný Michal ŠK TJ Vítkov 1971 1968 0
2013/2014 9 ŠK Bruntál "A" 2023 2059 Pistovčáková Aneta ŠK Orel Opava "B" 1638 1749 ½
2013/2014 8 ŠK Bruntál "A" 2023 2059 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1911 1949 1
2013/2014 7 ŠK Bruntál "A" 2023 2059 Stania Petr Slezan Opava "C" 1781 1774 1
2013/2014 4 ŠK Bruntál "A" 2023 2059 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2088 2106 0
2013/2014 3 ŠK Bruntál "A" 2023 2059 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1972 1982 0
2013/2014 2 ŠK Bruntál "A" 2023 2059 Pardy Jiří ŠK Orel Opava "A" 1981 ½
2013/2014 1 ŠK Bruntál "A" 2023 2059 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1940 ½
2013/2014 11 TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2137 2133 ½
2013/2014 9 TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 Tatarčík Vladimír ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 1
2013/2014 7 TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 Bednarz Valdemar SK Slavia Orlová "C" 1963 1944 1
2013/2014 6 TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 Borovička Bohumil TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 ½
2013/2014 5 TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2044 2052 0
2013/2014 4 TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2088 2106 0
2013/2014 2 TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2043 2060 0
2013/2014 1 TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1981 1995 ½
2012/2013 11 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "B" 1998 2003 0
2012/2013 10 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2137 2121 1
2012/2013 9 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Pilch Roman TŽ Třinec 2094 2089 ½
2012/2013 8 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2014 2024 1
2012/2013 7 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2106 2125 ½
2012/2013 6 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Pšenička Pavel TJ VOKD Poruba 1991 2035 1
2012/2013 5 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2018 2035 ½
2012/2013 4 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Marek Matyáš Labortech Ostrava "B" 1965 1982 ½
2012/2013 2 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Didi Jan TJ Ostrava 2065 2054 0
2012/2013 1 TJ Město Albrechtice 1993 2028 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž "B" 2008 1982 ½
2012/2013 11 ŠK Bruntál "A" 1993 2028 Tchuř Pavel SK Slavia Orlová "C" 2004 1986 1
2012/2013 10 ŠK Bruntál "A" 1993 2028 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 1
2012/2013 9 ŠK Bruntál "A" 1993 2028 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2030 2015 1
2012/2013 8 ŠK Bruntál "A" 1993 2028 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2214 2216 0
2012/2013 6 ŠK Bruntál "A" 1993 2028 Mohyla Tomáš Baník Havířov "B" 2088 2045 0
2012/2013 4 ŠK Bruntál "A" 1993 2028 Matějka Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2193 2193 0
2012/2013 3 ŠK Bruntál "A" 1993 2028 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2069 2092 ½
2012/2013 2 ŠK Bruntál "A" 1993 2028 Solný Michal Slezan Opava "B" 2033 2054 ½
2011/2012 11 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1839 1886 1
2011/2012 10 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Pavera Vít Orel Opava "B" 2004 2023 ½
2011/2012 9 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1962 1945 1
2011/2012 8 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2131 ½
2011/2012 7 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 1975 1966 0
2011/2012 6 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1945 1941 1
2011/2012 4 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Olšar Robin Slezan Opava "C" 1995 1993 0
2011/2012 2 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 1
2011/2012 1 TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1996 ½
2011/2012 11 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov "B" 2013 1997 ½
2011/2012 10 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Staněk Antonín Orel Opava "A" 1854 ½
2011/2012 9 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Kaňok Jan Mittal Ostrava "B" 2026 2016 ½
2011/2012 8 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2042 2033 1
2011/2012 7 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1882 1
2011/2012 6 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1779 ½
2011/2012 5 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 1
2011/2012 4 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2120 2096 0
2011/2012 3 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Jarnot Roman TŽ Třinec "C" 1603 1740 1
2011/2012 1 TJ Město Albrechtice 1978 2011 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1952 1985 ½
2010/2011 11 TJ Město Albrechtice 1986 Chovanec Karel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 1
2010/2011 10 TJ Město Albrechtice 1986 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1784 1
2010/2011 9 TJ Město Albrechtice 1986 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1959 1
2010/2011 8 TJ Město Albrechtice 1986 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1698 1
2010/2011 6 TJ Město Albrechtice 1986 Pardy Martin Slezan Opava "C" 2038 1
2010/2011 5 TJ Město Albrechtice 1986 Magál Ladislav Lokomotiva Krnov 1638 1
2010/2011 4 TJ Město Albrechtice 1986 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1743 1
2010/2011 3 TJ Město Albrechtice 1986 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1857 1
2010/2011 2 TJ Město Albrechtice 1986 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1898 1
2010/2011 1 TJ Město Albrechtice 1986 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1781 0
2010/2011 9 Slavoj Bruntál "A" 1986 Bražina David Mittal Ostrava "C" 1920 1
2010/2011 7 Slavoj Bruntál "A" 1986 Kaminský Rudolf Slovan Havířov "A" 2105 0
2010/2011 5 Slavoj Bruntál "A" 1986 Chwastek Otto TŽ Třinec "D" 1881 1
2010/2011 4 Slavoj Bruntál "A" 1986 Bureš Martin Baník Havířov "B" 2131 0
2010/2011 1 Slavoj Bruntál "A" 1986 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov "B" 2029 0
2009/2010 8 Slavoj Bruntál "B" 2003 Kašný Pavel Orel Opava 1972 1
2009/2010 7 Slavoj Bruntál "B" 2003 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2058 1
2009/2010 10 Slavoj Bruntál 2003 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2048 0
2009/2010 9 Slavoj Bruntál 2003 Holeček Vladimír BŠŠ FM B 2062 0
2009/2010 6 Slavoj Bruntál 2003 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2090 0
2009/2010 4 Slavoj Bruntál 2003 Zajíček Petr Zbrojovka Vsetín 2023 ½
2009/2010 3 Slavoj Bruntál 2003 Holeksa Miloš Baník Havířov 2078 ½
2009/2010 2 Slavoj Bruntál 2003 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2027 0
2008/2009 8 Slavoj Bruntál 2035 Beneš Miroslav ŠK Zlín "C" 1954 0
2008/2009 7 Slavoj Bruntál 2035 Holeksa Miloš Baník Havířov 2060 0
2008/2009 6 Slavoj Bruntál 2035 Ondika Roman SK Slavia Orlová "B" 1930 ½
2008/2009 4 Slavoj Bruntál 2035 Štverka Josef ŠK Labortech Ostrava "B" 1859 ½
2008/2009 2 Slavoj Bruntál 2035 Carbol Otmar Sokol Dobrá 1725 1
2008/2009 1 Slavoj Bruntál 2035 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1964 0
2007/2008 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2274 ½
2007/2008 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1862 1
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "A" 1901 1
2007/2008 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 Mayerhofer Horst ŠK TP Hrabyně 2144 0
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov "B" 2067 0
2007/2008 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 Montág Petr ŠK West 1999 Opava "B" 1666 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 Kašný Pavel Slezský šachový klub Opava 1991 ½
2007/2008 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 Kratochvíl Vít Slezan Opava "C" 1742 0
2006/2007 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2031 ½
2006/2007 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Kašný Pavel Slezský šachový klub Opava 2001 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Píša Vladimír ŠK u Freda Darkovičky 2017 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Židek Václav ŠK TP Hrabyně 2037 ½
2006/2007 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Kratochvíl Vít Slezan Opava "C" 1841 1
2006/2007 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2085 1
2006/2007 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 ½
2006/2007 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1910 1
2006/2007 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 Dabrowski Jaroslaw TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1933 1
2006/2007 7 Slavoj Bruntál 2032 Mrákota Zdeněk Slezan Opava B 1660 1
2006/2007 2 Slavoj Bruntál 2032 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec C 1990 0
2005/2006 11 TJ Břidličná 2014 Weczerek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2047 ½
2005/2006 10 TJ Břidličná 2014 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1983 1
2005/2006 9 TJ Břidličná 2014 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2066 1
2005/2006 6 TJ Břidličná 2014 Stania Petr Slezan Opava "C" 1715 1
2005/2006 5 TJ Břidličná 2014 Mucha Břetislav TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 1
2005/2006 4 TJ Břidličná 2014 Pavlíček Bohumil TJ Slavoj Bruntál "C" 1676 1
2005/2006 3 TJ Břidličná 2014 Otruba Pavel VMS Sosnová - Lichnov 2017 1
2005/2006 2 TJ Břidličná 2014 Staněk Antonín Slezský šachový klub Opava 1796 1
2005/2006 1 TJ Břidličná 2014 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1847 1
2005/2006 9 Slavoj Bruntál A 2014 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 ½
2005/2006 5 Slavoj Bruntál A 2014 Socha Jaromír ŠK Šenov A 2015 0
2005/2006 3 Slavoj Bruntál A 2014 Gil Karel Baníl Havířov B 2008 0
2005/2006 2 Slavoj Bruntál A 2014 Šnyta Zdeněk TJ Mořkov A 2054 0
2004/2005 11 TJ Břidličná A 2115 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice 1787 1
2004/2005 9 TJ Břidličná A 2115 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1979 0
2004/2005 8 TJ Břidličná A 2014 Rojíček Vojtěch Ritmus Ostrava 2225 0
2004/2005 7 TJ Břidličná A 2115 Fiřt Stanislav IPM COLOR Ostrava 2353 0
2004/2005 5 TJ Břidličná A 2115 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2080 0
2004/2005 4 TJ Břidličná A 2115 Adámek Jiří Slavoj Poruba B 2217 0
2004/2005 3 TJ Břidličná A 2115 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov A 2160 0
2004/2005 2 TJ Břidličná A 2115 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2056 1
2004/2005 1 TJ Břidličná A 2115 Bělačík Jan TJ Jakl Karviná B 2069 0
2004/2005 11 VMS SosnováLichnov 2115 Kocur Valter MSA Dol.Benešov B 2121 ½
2004/2005 10 VMS SosnováLichnov 2115 Křefký Manfréd U Freda Darkovičky 1829 ½
2004/2005 9 VMS SosnováLichnov 2115 Mirvald Marcel MSA Dol.Benešov D 1680 1
2004/2005 8 VMS SosnováLichnov 2115 Škovroň Josef Sokol Vrbno p.Prad 1735 ½
2004/2005 7 VMS SosnováLichnov 2115 Hovůrek Gerhard MSA Dol.Benešov C 1882 1
2004/2005 6 VMS SosnováLichnov 2115 Černín Radim Sokol Jakartovice 2205 0
2004/2005 5 VMS SosnováLichnov 2115 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2006 1
2004/2005 4 VMS SosnováLichnov 2115 Lorenz Bohumír SŠK Opava 1942 ½
2004/2005 3 VMS SosnováLichnov 2115 Ondrová Michaela Slavoj Bruntál B 1805 ½
2004/2005 2 VMS SosnováLichnov 2115 Janyška Pavel Slavoj Bruntál A 2060 0
2004/2005 1 VMS SosnováLichnov 2115 Polák Petr WEST 1999 Opava 1931 1
2003/2004 11 TJ Břidličná A 2101 Richter Ivan West 1999 Opava A 1913 1
2003/2004 10 TJ Břidličná A 2101 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava 1999 ½
2003/2004 9 TJ Břidličná A 2101 Incédi Aleš ŠK Frýdek-MístekC 2128 1
2003/2004 8 TJ Břidličná A 2101 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2112 1
2003/2004 7 TJ Břidličná A 2101 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá B 2160 ½
2003/2004 6 TJ Břidličná A 2101 Karhánek Pavel Mořkov A 2159 0
2003/2004 5 TJ Břidličná A 2101 Orzechowski Jacek ŠKTP Hrabyně A 2281 ½
2003/2004 4 TJ Břidličná A 2101 Kaňok Jaroslav Slavoj Poruba B 2198 0
2003/2004 3 TJ Břidličná A 2101 Hrouza Ondřej Slavoj Bruntál A 2057 ½
2003/2004 2 TJ Břidličná A 2101 Slawinski Petr Baník Havířov B 2076 1
2003/2004 1 TJ Břidličná A 2101 Melecký Jaroslav ŠK MSA D.BenešovB 2083 ½
2003/2004 8 TJ Břidličná B 2101 Dihel Karel MSA Dol.Benešov D 1869 ½
2003/2004 6 TJ Břidličná B 2101 Fojtík Vlastislav Jiskra Rýmařov 2055 ½
2003/2004 4 TJ Břidličná B 2101 Tchuř Pavel MSA Dol.Benešov C 1925 1
2003/2004 3 TJ Břidličná B 2101 Hromada Pavel Sokol Jakartovice 2226 0
2003/2004 2 TJ Břidličná B 2101 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1977 ½
2003/2004 1 TJ Břidličná B 2101 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov B 1822 ½