Hráč Mitura Karel

Mitura Karel

User Pic
Jméno: Mitura Karel
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2139
Elo mezinárodní: 2151
ID: 26126
FIDE ID: 328413
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Šachy Hošťálková 2157 2140 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny "C" 2103 2094 0
2018/2019 9 Šachy Hošťálková 2157 2140 Kostka Vít SK Slavia Orlová 2143 2145 ½
2018/2019 4 Šachy Hošťálková 2147 2154 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2229 2221 ½
2018/2019 3 Šachy Hošťálková 2162 2154 Horsák Jan ŠK Staré Město 2025 2088 0
2018/2019 2 Šachy Hošťálková 2162 2154 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2175 2154 ½
2018/2019 11 Cayman Pharma Neratovice C 2144 2140 Fencl Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2030 2013 1
2018/2019 8 Cayman Pharma Neratovice C 2152 2140 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 1989 2029 1
2018/2019 10 TJ AERO Odolena Voda A 2157 2140 Zvolenský David JAWA Brodce A 2111 2062 ½
2018/2019 8 TJ AERO Odolena Voda A 2152 2140 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2143 2120 ½
2018/2019 5 TJ AERO Odolena Voda A 2147 2154 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2077 2057 1
2018/2019 4 TJ AERO Odolena Voda A 2147 2154 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 1941 1965 ½
2018/2019 2 TJ AERO Odolena Voda A 2162 2154 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2085 2079 ½
2018/2019 1 TJ AERO Odolena Voda A 2168 2154 Krásný Drahomír ŠK Rakovník A 1902 1908 ½
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín 2176 2157 Kocí Miloš Lokomotiva Brno A 1303 1425 1
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín 2153 2150 Brychta David ŠK Gordic 2165 2151 ½
2017/2018 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2175 2157 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2023 2053 1
2017/2018 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2176 2157 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2179 2194 ½
2017/2018 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2175 2157 Hula Lukáš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2085 2086 ½
2017/2018 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2175 2157 Hlavatý Jiří Sportis Svádov-Olšinky"A" 2059 2045 1
2017/2018 8 TJ Neratovice "C" 2176 2157 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2064 2066 ½
2017/2018 7 TJ Neratovice "C" 2170 2157 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav 2005 2001 1
2017/2018 5 TJ Neratovice "C" 2175 2157 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov 2040 2065 1
2017/2018 4 TJ Neratovice "C" 2175 2157 Boreš Roman SK Děčín 2129 2116 ½
2017/2018 2 TJ Neratovice "C" 2175 2157 Jeníček Emil ŠK Teplice 2055 2066 1
2017/2018 1 TJ Neratovice "C" 2153 2150 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2146 2163 ½
2016/2017 11 TJ Neratovice 2117 2147 Postupa Martin GROP Praha 2096 2098 1
2016/2017 3 TJ Neratovice 2117 2147 Vltavský Vladimír SK ZIKUDA Turnov 2214 2198 ½
2016/2017 1 TJ Neratovice 2117 2147 Šmíd Miroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2198 2211 0
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1681 1805 1
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 1
2015/2016 7 Slavoj Cesky Tesin "B" 2117 2147 Bulava Petr Sokol Terlicko 2101 2102 1
2015/2016 5 Slavoj Cesky Tesin "B" 2117 2147 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1671 1650 1
2015/2016 4 Slavoj Cesky Tesin "B" 2117 2147 Knopp René Sokol Chotebuz 1883 1908 ½
2015/2016 3 Slavoj Cesky Tesin "B" 2117 2147 Podlesný Petr TJ Banik Havirov "C" 1970 1996 1
2015/2016 2 Slavoj Cesky Tesin "B" 2117 2147 Neumann Filip SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 1
2015/2016 1 Slavoj Cesky Tesin "B" 2117 2147 Sobek Martin SK Karvina "C" 1904 1924 1
2015/2016 10 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Šudřich Radek Slavia Kroměříž "B" 1997 2017 ½
2015/2016 7 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 0
2015/2016 6 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Horsák Jan ŠK Staré Město "B" 2080 2091 ½
2015/2016 5 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2106 2088 0
2015/2016 4 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1915 1896 ½
2015/2016 3 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Koziol Kamil TŽ Třinec "B" 2262 ½
2015/2016 2 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Sieber Martin TJ Slovan Havířov 2096 2032 0
2015/2016 1 Slavoj Český Těšín 2117 2147 Vrátný Radim Labortech Ostrava "B" 2179 2210 ½
2014/2015 10 Sokol Postoupky 2135 2125 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 1
2014/2015 8 Sokol Postoupky 2135 2125 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky 2135 2125 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 1899 1862 1
2014/2015 4 Sokol Postoupky 2135 2125 Hudaček Josef TJ Podlužan Prušánky 2037 2066 1
2014/2015 3 Sokol Postoupky 2135 2125 Staněk Stanislav OREL Ořechov 1938 1948 ½
2014/2015 11 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Kramoliš Pavel TJ Ostrava "B" 1875 1872 ½
2014/2015 10 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 ½
2014/2015 9 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 1
2014/2015 8 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Lamper Vlastimil TJ Mariánské Hory "A" 1873 1941 1
2014/2015 7 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1837 1
2014/2015 6 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1937 2006 1
2014/2015 5 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/P 2051 2089 1
2014/2015 4 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1978 1994 1
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Mohyla Tomáš Baník Havířov "B" 2077 2048 ½
2014/2015 2 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "C" 2042 2031 ½
2014/2015 1 Slavoj Český Těšín 2135 2125 Weczerek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2027 ½
2013/2014 9 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Gil Karel TJ Baník Havířov "C" 1873 1865 1
2013/2014 8 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1956 1960 ½
2013/2014 7 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1872 1843 ½
2013/2014 6 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1965 1965 ½
2013/2014 5 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1925 1928 ½
2013/2014 4 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1713 1706 1
2013/2014 3 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1980 1980 1
2013/2014 2 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Bednarz Valdemar SK Stonava 1963 1944 1
2013/2014 1 Slavoj Český Těšín 2129 2122 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1804 1832 1
2013/2014 10 TJ Sokol Hošťálkova 2129 2122 Fuksík Jakub A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2119 2140 0
2012/2013 10 Slavoj Český Těšín 2120 2102 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2052 1983 ½
2012/2013 9 Slavoj Český Těšín 2120 2102 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1864 1818 1
2012/2013 8 Slavoj Český Těšín 2120 2102 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1837 1887 1
2012/2013 6 Slavoj Český Těšín 2120 2102 Firla Stanislav SK Stonava 2005 1
2012/2013 5 Slavoj Český Těšín 2120 2102 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 1
2012/2013 3 Slavoj Český Těšín 2120 2102 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 ½
2012/2013 2 Slavoj Český Těšín 2120 2102 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 1996 1994 ½
2012/2013 1 Slavoj Český Těšín 2120 2102 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1871 1
2012/2013 8 TŽ Třinec "C" 2120 2102 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2108 2133 ½
2012/2013 7 TŽ Třinec "C" 2120 2102 Papán Cyril Tatra Kopřivnice "A" 2027 2015 1
2012/2013 1 TŽ Třinec "C" 2120 2102 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2036 2000 0
2011/2012 9 Slavoj Český Těšín 2134 2104 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1948 ½
2011/2012 8 Slavoj Český Těšín 2134 2104 Sobek Martin ŠK Karviná "C" 1946 1955 1
2011/2012 7 Slavoj Český Těšín 2134 2104 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "D" 1934 1962 1
2011/2012 5 Slavoj Český Těšín 2134 2104 Plchut Jan Inter Petrovice "B" 1850 ½
2011/2012 4 Slavoj Český Těšín 2134 2104 Mohyla Tomáš TJ Baník Havířov "D" 2124 2104 0
2011/2012 3 Slavoj Český Těšín 2134 2104 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1953 2051 1
2011/2012 2 Slavoj Český Těšín 2134 2104 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1990 1997 ½
2011/2012 1 Slavoj Český Těšín 2134 2104 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1900 1970 1
2011/2012 9 ŠK Karviná "B" 2134 2104 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "D" 2050 1
2011/2012 8 ŠK Karviná "B" 2134 2104 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2054 2008 ½
2011/2012 2 ŠK Karviná "B" 2134 2104 Kraus František TJ Vendryně 2044 2074 1
2011/2012 1 ŠK Karviná "B" 2134 2104 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2117 2151 ½
2010/2011 9 Slavoj Český Těšín 2131 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1882 1
2010/2011 8 Slavoj Český Těšín 2131 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1980 0
2010/2011 7 Slavoj Český Těšín 2131 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "B" 2008 1
2010/2011 6 Slavoj Český Těšín 2131 Michalík Antonín TJ Slovan Havířov "D" 1768 1
2010/2011 5 Slavoj Český Těšín 2131 Babušek Miroslav Jäkl Karviná "C" 1991 1
2010/2011 4 Slavoj Český Těšín 2131 Barcuch Radek OS Rychvald "B" 1882 1
2010/2011 3 Slavoj Český Těšín 2131 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlová "E" 1720 1
2010/2011 2 Slavoj Český Těšín 2131 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová "D" 1660 1
2010/2011 1 Slavoj Český Těšín 2131 Bělačík Jan TJ Slovan Havířov "C" 2042 1
2010/2011 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2131 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2119 ½
2010/2011 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2131 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2153 1
2010/2011 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2131 Veselý Martin Mittal Ostrava 2177 1
2010/2011 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2131 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 0
2010/2011 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2131 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2125 1
2010/2011 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2131 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov 2041 1
2009/2010 4 BŠŠ FM B 2017 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2137 ½
2009/2010 11 TŽ Třinec D 2017 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová B 2027 ½
2009/2010 10 TŽ Třinec D 2017 Pšenička Pavel Mittal Ostrava C 1953 ½
2009/2010 9 TŽ Třinec D 2017 Stalmach Kamil ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2084 ½
2009/2010 8 TŽ Třinec D 2017 Byma Pavel MSA Dolní Benešov C 1997 1
2009/2010 7 TŽ Třinec D 2017 Židek Václav Slezan Opava B 2048 0
2009/2010 6 TŽ Třinec D 2017 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory A 2138 ½
2009/2010 5 TŽ Třinec D 2017 Oborný Lubor Slavoj Poruba B 2005 ½
2009/2010 4 TŽ Třinec D 2017 Langner Jakub Slavia Havířov 1849 1
2009/2010 3 TŽ Třinec D 2017 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2114 0
2009/2010 2 TŽ Třinec D 2017 Šnyta Zdeněk MSA Dolní Benešov B 2091 ½
2009/2010 1 TŽ Třinec D 2017 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2245 1
2008/2009 8 TŽ Třinec E 2019 Chwastek Otto TJ Vendryně 1939 ½
2008/2009 3 TŽ Třinec E 2019 Drastich Tomáš Slavia Havířov 2067 0
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2019 Ambros Zdenek Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1965 ½
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2019 Maňák Antonín Zbrojovka Vsetín 1902 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2019 Gil Karel Baník Havířov 1930 ½
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 1
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Straka Vojtěch SK OAZA Praha A 1911 1
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Čermák Michael Jiskra Havlíčkův Brod 1812 ½
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Grussová Helena ŠK Most A 1754 ½
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Kuchynka Lukáš ŠK Zlín A 2211 ½
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 1
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1643 ½
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Kuchynka Lukáš ŠK Zlín A 2211 ½
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 1
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 Přibyl Radek Šachový klub Lokomotiva Brno 1558 ½
2006/2007 5 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2024 ½
2006/2007 4 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Trapl Dalibor VOKD Poruba 1824 0
2006/2007 3 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 1798 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek A 1976 Gabriel Tomáš SK Boršice A 1250 1
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek A 1976 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1791 1
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "A" 1976 Vacek Antonín Mittal Ostrava "B" 2101 0
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek A 1976 Langner Jakub BŠS Frýdek-Místek B 1683 1
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek A 1976 Šimon Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1466 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek A 1976 Půlpán Matěj Š.O. TJ Chrudim 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek A 1976 Gabriel Tomáš SK Boršice A 1250 1
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek A 1976 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1791 1
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Klement Lukáš TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 1
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Vala Filip TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1874 1
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Jonáš Václav ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1900 ½
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Svoboda Václav OAZA PRAHA 1968 0
2005/2006 11 SK Slavia Orlová C 1947 Čubok Milan TJ Sokol Skalice 1839 1
2005/2006 9 SK Slavia Orlová C 1947 Václavík Aleš TJ Sokol Fryčovice 1912 0
2005/2006 8 SK Slavia Orlová C 1947 Vaníček Michal TJ Sokol Dobrá B 1595 ½
2005/2006 7 SK Slavia Orlová C 1947 Bajger Jindřich TJ Viktorie Bohumín 1856 1
2005/2006 6 SK Slavia Orlová C 1947 Plchut Jan ŠK Inter Petrovice A 1907 1
2005/2006 5 SK Slavia Orlová C 1947 Brezík Petr OS Rychvald A 1847 ½
2005/2006 4 SK Slavia Orlová C 1947 Kantor Karel TJ Vendryně 2031 ½
2005/2006 3 SK Slavia Orlová C 1947 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1879 ½
2005/2006 2 SK Slavia Orlová C 1947 Jahn Richard SK Slavia Orlová D 1907 ½
2005/2006 1 SK Slavia Orlová C 1947 Langner Jakub Slavia Havířov A 1556 1
2005/2006 11 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Mohyla Tomáš ŠK Šenov A 2138 0
2005/2006 10 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Židek Václav VOKD Poruba A 2015 0
2005/2006 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Janyška Pavel Slavoj Bruntál A 2039 0
2005/2006 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Gazda Petr ŠK Svinov A 2013 ½
2005/2006 6 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Pacl Václav LaborTech Ostrava B 2297 0
2005/2006 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Pertlová Soňa TŽ Třinec C 2093 0
2005/2006 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Bulava Petr Baníl Havířov B 2086 0
2005/2006 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Záleský Karel Slezan Opava B 2075 0
2005/2006 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Konečný Vladimír Jakl Karviná B 1931 0
2005/2006 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 Mucha Břetislav Lokomotiva Krnov 2080 1
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Dráb Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1737 1
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Kuchynka Lukáš ZŠ BRANKOVICE 2099 ½
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Krčál Michal ŠK ZLÍN 2121 0
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Horsák Jan ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 ½
2005/2006 3 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Rojíček Vojtěch BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 0
2005/2006 2 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Šimek Jan LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 0
2005/2006 1 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 Šnevajs Heřman A64 GRYGOV 1851 1
2004/2005 8 Č.Těšín B Kytner Jan Slovan Havířov A 1
2004/2005 6 Č.Těšín B Jakl Karviná E 1
2004/2005 5 Č.Těšín B Pindora Marek Slavia Havířov C 1571 0
2004/2005 4 Č.Těšín B Vlašic Luděk Petrovice B 1771 1
2004/2005 3 Č.Těšín B 1671 Wertheim Adolf Slovan Havířov B 1
2004/2005 1 Č.Těšín B 1671 Wiczynska Aneta Slavia Orlová E 1
2004/2005 11 BŠŠ+ŠK FM C 1671 Přibyl Tomáš ŠK SŠŠ St.Město B 1431 ½
2004/2005 10 BŠŠ+ŠK FM C 1671 Čermáková Radka ŠK ZŠ Brankovice B 1387 1
2004/2005 9 BŠŠ+ŠK FM C 1671 Zíka Tomáš TJ F.-S.Napajedla 1
2004/2005 8 BŠŠ+ŠK FM C 1671 Dubina Radek TJ Sok.Postoupky A 1494 1
2004/2005 7 BŠŠ+ŠK FM C 1671 Volčík Luděk ŠK Boršice 1326 1
2004/2005 6 BŠŠ+ŠK FM C 1671 Večeřa Petr TJ Sok.Postoupky B 1
2004/2005 5 BŠŠ+ŠK FM C 1671 Prášek Tomáš ŠK Hodonín 1471 1
2004/2005 4 BŠŠ+ŠK FM C 1671 Vrzal Martin Tatran Poštorná 1361 ½