Hráč Menšík František

Menšík František

User Pic
Jméno: Menšík František
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1714
Elo mezinárodní: 1637
ID: 27981
FIDE ID: 348899
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1713 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 ½
2014/2015 5 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1699 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 1
2014/2015 4 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1699 Dumková Daniela Šachy Zastávka "B" 1776 1825 0
2014/2015 3 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1699 Krupica Pavel ŠK Kuřim "E" 1931 1946 1
2013/2014 11 ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 Dumková Daniela Šachy Zastávka 1637 1761 1
2013/2014 9 ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1607 1628 1
2013/2014 7 ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "D" 1578 1
2013/2014 6 ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 1
2013/2014 4 ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 Klapal Rudolf Šachy Zastávka 1653 1
2013/2014 1 ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1783 1
2012/2013 11 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1630 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1602 1613 ½
2012/2013 9 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1630 Dumková Daniela Sokol Zastávka 1541 1541 ½
2012/2013 6 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1630 Urbanec Vladimír Sokol Střelice "B" 1481 1533 1
2012/2013 5 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1630 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1399 1
2012/2013 3 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1630 Krupica Aleš ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1769 1743 1
2012/2013 1 ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1630 Šulc Michal TJ Slovan Ivančice "B" 1454 1
2011/2012 11 Lokomotiva Brno F 1602 1636 Hrdlička Vladan Sokol Střelice A 1000 ½
2011/2012 9 Lokomotiva Brno F 1602 1636 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1625 0
2011/2012 8 Lokomotiva Brno F 1602 1636 Chocenský Zdeněk TJ ČECHIE Zastávka 1000 ½
2011/2012 7 Lokomotiva Brno F 1602 1636 Sádlík Pavel SK KME-DDM Kuřim C 1000 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno F 1602 1636 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1347 1
2011/2012 2 Lokomotiva Brno F 1602 1636 Sojka Oldřich Sokol Střelice B 1649 1632 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno F 1602 1636 Novák Jaromír Lokomotiva Brno E 1848 0
2010/2011 7 Lokomotiva Brno F 1659 TJ Znojmo B 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno F 1659 Liška Martin SK KME-DDM Kurim C 1100 1
2010/2011 3 Lokomotiva Brno F 1659 Podolský Jan TJ Slovan Ivancice 1100 1
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 Kačal Pavel TJ HODONICE 1
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 Pešl Jan SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 0
2009/2010 9 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 Kejduš Radomír BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1453 1
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 Hrček Jan SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1632 ½
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 Bednařík Radomír BYSTRC OILERS 1821 ½
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 Rubeš Pavel SK KME-DDM KURIM "C" 1885 ½
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 Tvrdý Radovan SK 64 BRNO "B" 1851 0
2009/2010 1 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 Doležal Ladislav TJ ZNOJMO "B" 1879 ½
2008/2009 8 SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1617 Šulc Michal TJ Slovan Ivancice "B" 1420 1
2008/2009 7 SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1617 Koupil Lukáš COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1250 1
2008/2009 5 SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1617 Buček Miloslav SK Kurim KME-DDM "D" 1533 ½
2008/2009 4 SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1617 Peška Jan Sokol Strelice "B" 1671 ½
2008/2009 3 SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1617 Kirš Dušan Sokol COS Vranovice "A" 1607 ½
2008/2009 2 SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1617 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno "L" 1450 0
2008/2009 1 SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1617 Winter Jiří SK Tetcice "B" 1403 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno 1617 Ta Van Duy ŠK Most 1680 1
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno G 1617 Havlík Jiří ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1824 0
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1617 Rösner Tomáš ŠK Hrušovany n.J.A 1884 0
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1617 Kubínek Roman Sokol Střelice A 1722 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1617 Spilka Jaroslav TJ Znojmo B 1412 1
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1617 Tesař Antonín Sokol Štítary A 1
2007/2008 11 SK Lokomotiva Brno B 1490 Rohovská Tereza BSS Frydek-Mistek D 1376 1
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno B 1490 Pavelek Tomáš BSS Frydek-Mistek C 1794 0
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno B 1490 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky A 1642 ½
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno B 1490 Košťálek Filip SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno B 1490 Richter Michael TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno B 1490 Náplava Jakub SK Borsice B 1406 1
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno B 1490 Mrkus František SK SSS Stare Mesto B 1250 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno B 1490 Šimoník Adam TJ SK Veseli nad Moravou 1505 ½
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno B 1490 Šuťjak Martin TJ Tatran Postorna 1100 1
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno B 1490 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havirov 1633 0
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno B 1490 Petřík Dominik SK TJ MSA Dolni Benesov 1250 1
2007/2008 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1490 SPgŠ+G ZNOJMO B 1
2007/2008 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1490 Latta Hynek VINOHRADY BRNO A 1650 ½
2007/2008 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1490 Nekvapil Zdeněk BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1782 1
2007/2008 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1490 Janda Luboš ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 1747 ½
2007/2008 7 SK Sokol Tisnov B 1490 Lacko Dušan SK Tetcice B 1430 1
2007/2008 6 SK Sokol Tisnov B 1490 Patočka Roman TJ Slovan Ivancice 1502 1
2007/2008 5 SK Sokol Tisnov B 1490 Sojka Oldřich Sokol Strelice B 1547 0
2007/2008 4 SK Sokol Tisnov B 1490 Mrkos Jaroslav SK Kurim KME-DDM D 1387 0
2007/2008 3 SK Sokol Tisnov B 1490 Točev Jiří SK Lokomotiva Brno K 1459 1
2007/2008 2 SK Sokol Tisnov B 1490 Gajdoš Jan SK Kurim KME-DDM C 1
2007/2008 1 SK Sokol Tisnov B 1490 Sochor Tomáš Sokol Vranovice 1484 1
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Ries Vilém ŠK Smíchov Praha 1613 0
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Inquort Vít ŠK Sokol Vyšehrad A 1565 1
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Hessová Marta Slavoj České Budějovice B 1100 1
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Herda Tomáš Slavoj České Budějovice A 1574 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1549 1
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 ½
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Müller Petr TRW autoelektronika Vlašim 1490 ½
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1367 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Sviták David SK OAZA Praha B 1749 0
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 Ochová Zdeňka TJ Tourist Biomedica Říčany B 1488 0
2006/2007 6 ŠK Sokol Tišnov "B" 1547 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1503 0
2006/2007 5 ŠK Sokol Tišnov "B" 1547 Sedláček Zdeněk ŠK Tetčice "B" 1554 1
2006/2007 3 ŠK Sokol Tišnov "B" 1547 Peška Jan Sokol Střelice "B" 1674 0
2006/2007 2 ŠK Sokol Tišnov "B" 1547 Buček Miloslav ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1549 0
2006/2007 1 ŠK Sokol Tišnov "B" 1547 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1377 0
2005/2006 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1377 Novotný Petr ŠK SŠŠ Staré Město B 1690 0
2005/2006 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1377 Gabriel Adam ŠK Boršice 1784 1
2005/2006 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1377 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1743 0
2005/2006 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1377 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1250 1
2005/2006 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1377 Trapl Dalibor ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 1
2005/2006 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1377 Vičarová Veronika SK Prostějov 1000 1
2005/2006 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1377 Bílek Petr ŠK Hodonín 1482 0
2005/2006 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1377 Hemzal Martin TJ Tatran Poštorná 1250 1
2005/2006 9 ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 Lorber Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1756 0
2005/2006 7 ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 Pehal Luděk Orel Ořechov "B" 1664 ½
2005/2006 6 ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 Lacko Dušan ŠK Tetčice "B" 1434 1
2005/2006 4 ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 Štefl František Sokol Vranovice "B" 1599 1
2005/2006 3 ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 Prášek Ladislav ŠK Bydo Zakřany "B" 1593 0
2005/2006 2 ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1655 ½
2005/2006 1 ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 Adler Lubomír ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1427 1
2004/2005 9 ŠK Sokol TišnovB"" Smejkal Ivo Orel Ořechov B"" 1533 0
2004/2005 8 ŠK Sokol TišnovB"" Kirš Dušan ŠK Židlochovice 1587 0
2004/2005 7 ŠK Sokol TišnovB"" Lapuníková Markéta Lokomotiva BrnoG"" 1288 1
2004/2005 6 ŠK Sokol TišnovB"" Wehrenberg Petr ŠK Bydo ZakřanyB"" 1592 ½
2004/2005 5 ŠK Sokol TišnovB"" Slezák Jan ŠKKME-DDM KuřimB"" 1722 0
2004/2005 4 ŠK Sokol TišnovB"" Peška Jan Sokol Střelice B"" 1652 0
2004/2005 3 ŠK Sokol TišnovB"" Zezulák Michal TJ Slovan Ivančice 1
2004/2005 2 ŠK Sokol TišnovB"" Kyvíř Petr ŠK Tetčice B"" 1
2004/2005 1 ŠK Sokol TišnovB"" Novotný Petr ŠKKME-DDM KuřimC"" 2047 0
2004/2005 9 Lokomotiva Brno K Horáček Petr USP Kociánka 0