Hráč Šamu Pavel

Šamu Pavel

User Pic
Jméno: Šamu Pavel
Oddíl: TJ Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1938
Elo mezinárodní: 1912
ID: 7252
FIDE ID: 330981
Rok narození: 1968
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 TJ Ostrava B 1912 1938 Čížek Petr ŠK Šenov A 1838 1877 ½ soutěž
2021/2022 3 TJ Ostrava B 1912 1938 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek D 1914 1916 0 soutěž
2021/2022 2 TJ Ostrava B 1945 1938 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba D 2001 2001 0 soutěž
2021/2022 1 TJ Ostrava B 1945 1938 Šebesta Jan SK Slavia Orlová C 1770 1800 0 soutěž
2021/2022 3 TJ Ostrava C 1912 1938 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1541 1610 1 soutěž
2021/2022 2 TJ Ostrava C 1912 1938 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1861 1878 ½ soutěž
2021/2022 1 TJ Ostrava C 1945 1938 Buchta Bartoloměj BŠŠ Frýdek-Místek E 1951 1888 0 soutěž
2021/2022 3 TJ Ostrava D 1912 1938 Mach Milan Slovan Ostrava A 1684 1962 1 soutěž
2021/2022 2 TJ Ostrava D 1912 1938 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C 1964 1949 0 soutěž
2021/2022 1 TJ Ostrava D 1945 1938 Sedlář Jaroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1850 0 soutěž
2020/2021 1 TJ Ostrava "B" 1926 1920 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 1891 1919 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Ostrava "B" 1946 1908 Gerych Jan TJ Tatran Litovel 2006 1990 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Ostrava "B" 1946 1908 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "B" 1898 1868 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Ostrava "B" 1922 1908 Vícha Marek ŠK Slavoj Poruba "C" 1956 1976 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK HTJ Odra Ostrava 1946 1908 Tyleček Drahomír TJ Ostrava D 1791 1840 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK HTJ Odra Ostrava 1922 1908 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba F 2015 1996 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK HTJ Odra Ostrava 1922 1908 Raiman Tom ŠK Ostrava - Jih B 1814 1817 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Ostrava "C" 1922 1908 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2031 2017 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Ostrava "C" 1914 1908 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2099 2098 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Ostrava "C" 1914 1908 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2048 2053 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Ostrava "C" 1913 1898 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "E" 2019 1991 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Ostrava "C" 1913 1898 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1855 1877 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Ostrava "C" 1913 1898 Klíma Lukáš ŠK Ostrava-Jih A 2341 2329 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Ostrava "C" 1913 1898 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 1987 1981 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Ostrava "C" 1906 1898 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1795 1864 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK HTJ Odra Ostrava 1914 1908 Tyleček Drahomír TJ Ostrava D 1800 1840 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK HTJ Odra Ostrava 1914 1908 Václavík David ŠK Slavoj Poruba F 2038 2041 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK HTJ Odra Ostrava 1913 1898 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1869 1911 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK HTJ Odra Ostrava 1913 1898 Brzezny Petr Slovan Ostrava A 1738 1821 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK HTJ Odra Ostrava 1913 1898 Sedlář Jaroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1847 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK HTJ Odra Ostrava 1906 1898 Vašek Vladimír ŠK Šenov C 1916 1927 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK HTJ Odra Ostrava 1906 1898 Snopek Jiří ŠK Ostrava - Jih B 1687 1706 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Ostrava B 1959 1973 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1908 1914 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Ostrava D 1922 1962 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín A 2097 2089 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Ostrava D 1927 1962 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1880 1890 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Ostrava D 1927 1962 Pindjak Michal TJ Fulnek 1813 1810 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Ostrava D 1943 1962 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2084 2088 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Ostrava D 1943 1962 Pohludka Ondřej ŠK Šenov B 1961 1965 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Ostrava D 1953 1973 Tkadleček Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm 1716 1719 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Ostrava D 1953 1973 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1797 1708 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Ostrava D 1968 1973 Cvek Robert ŠK Ostrava-Jih A 2515 2506 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Ostrava D 1968 1973 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1839 1920 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK HTJ Odra Ostrava 1927 1962 Tyleček Drahomír Šachový klub Ostrava Jih B 1814 1844 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK HTJ Odra Ostrava 1927 1962 Brzezny Petr Slovan Ostrava A 1732 1804 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK HTJ Odra Ostrava 1943 1962 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C 1961 1965 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK HTJ Odra Ostrava 1943 1962 Chliapas Nikos Slovan Ostrava A 1964 1952 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK HTJ Odra Ostrava 1953 1973 Tokarský Radovan DP Ostrava A 0 1884 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK HTJ Odra Ostrava 1968 1973 Tyleček Drahomír Šachový klub Ostrava Jih B 1803 1829 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK HTJ Odra Ostrava 1959 1973 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1869 1901 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK HTJ Odra Ostrava 1959 1973 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba F 2089 2104 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK HTJ Odra Ostrava 1964 1961 Kozelský Marek ŠK Šenov C 1963 1955 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK HTJ Odra Ostrava 1964 1961 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba E 1975 1984 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK HTJ Odra Ostrava 1964 1961 Šoki Zdeněk TJ Sokol Vítkovice 0 1829 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK HTJ Odra Ostrava 1964 1961 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba E 2052 2063 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK HTJ Odra Ostrava 1964 1961 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1860 1901 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK HTJ Odra Ostrava 1980 1961 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1888 1928 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK HTJ Odra Ostrava 1980 1961 Šálek Josef Slovan Ostrava A 0 1740 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK HTJ Odra Ostrava 1980 1961 Vašek Vladimír ŠK Šenov C 1902 1934 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK HTJ Odra Ostrava 1954 1953 Šíma Nikola Mariánské Hory B 1799 1856 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK HTJ Odra Ostrava 1954 1953 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava A 0 1908 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Ostrava B 1980 1961 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová C 1934 1912 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Ostrava B 1954 1953 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 1777 1737 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Ostrava D 1989 1961 Marek Roman TJ Frenštát pod Radhoštěm 1694 1713 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Ostrava D 1977 1961 Píša Lubomír ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1591 1587 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Ostrava D 1977 1961 Aparicio Ignacio ŠK Petřvald 1573 1543 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Ostrava D 1964 1961 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín A 1877 1879 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Ostrava D 1964 1961 Černoch Petr TJ Mořkov A 1774 1820 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Ostrava D 1980 1961 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1589 1634 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Ostrava D 1980 1961 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1701 1733 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Ostrava D 1980 1961 Pšenička Pavel TJ VOKD Poruba 2063 2071 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Ostrava D 1980 1961 Dostál Petr ŠK Slavoj Poruba D 1859 1836 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Beseda Roman Sokol Dobrá 2076 2090 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Drastich Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2028 2042 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2050 2017 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Makovička Tadeáš SK Slavie Orlová "C" 1916 1929 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1986 2005 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2080 2075 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Lizak Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2126 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Majerčík Jaroslav Viktorie Bohumín 1626 1742 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Jarolím Jan Slavoj Poruba "C" 1945 1947 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1956 1963 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Ostrava "B" 1946 1946 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2101 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1977 1969 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1935 1942 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "C" 1656 1734 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Lamper Vlastimil TJ Mariánské Hory "A" 1873 1941 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "A" 1773 1773 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Lorenz Bohumír Orel Opava "A" 1904 1931 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Pán Vladimír Sokol Vrbno p/P 2003 2024 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1901 1899 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Ostrava "B" 1931 1952 Hurta Jiří Baník Havířov "B" 1798 1805 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Ostrava "A" 1931 1952 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2065 2061 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Ostrava "A" 1931 1952 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov "B" 1998 2036 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Ostrava "A" 1931 1952 Sekáč Martin Baník Havířov 1995 2018 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Ostrava 1929 1955 Bradáč Roman ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2028 2006 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2189 2198 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Máj Svatopluk TJ Město Albrechtice "A" 1972 1982 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Tatarčík Vladimír ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Pavera Vít VOKD Poruba "B" 1939 1966 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1923 1927 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Ostrava "B" 1929 1955 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2001 2009 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2000 1988 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1697 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2013 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Neděla Vlastimil TJ Studénka "A" 2299 2283 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Tománek Marek ŠK Petřvald "A" 1959 1963 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1966 1980 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "B" 2021 1940 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2020 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Ostrava "B" 1929 1947 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2109 2118 0 soutěž
2011/2012 6 Mittal Ostrava 1947 1963 Vavřínek Michal MSA Dolní Benešov 1834 1821 ½ soutěž
2011/2012 10 Mittal Ostrava "B" 1947 1963 Veselský František TJ Mořkov "A" 1979 1961 0 soutěž
2011/2012 9 Mittal Ostrava "B" 1947 1963 Polách Jiří TJ Město Albrechtice 2016 2060 0 soutěž
2011/2012 8 Mittal Ostrava "B" 1947 1963 Szotkowski Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 1 soutěž
2011/2012 7 Mittal Ostrava "B" 1947 1963 Schoupal Patrik TŽ Třinec "C" 2089 2080 0 soutěž
2011/2012 5 Mittal Ostrava "B" 1947 1963 Pardy Martin Slezan Opava "B" 2020 2047 0 soutěž
2011/2012 3 Mittal Ostrava "B" 1947 1963 Stalmach Kamil Orel Opava "A" 2074 2046 0 soutěž
2011/2012 2 Mittal Ostrava "B" 1947 1963 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 0 soutěž
2011/2012 1 Mittal Ostrava "B" 1947 1963 Urban Ivan TJ Mariánské Hory "A" 1901 1887 ½ soutěž
2010/2011 11 Mittal Ostrava "C" 1957 Premus Jan Slezan Opava "B" 2045 0 soutěž
2010/2011 9 Mittal Ostrava "C" 1957 Malinovský Petr Slavoj Bruntál "A" 2031 1 soutěž
2010/2011 8 Mittal Ostrava "C" 1957 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2125 0 soutěž
2010/2011 7 Mittal Ostrava "C" 1957 Pavera Vít Orel Opava "A" 1975 ½ soutěž
2010/2011 6 Mittal Ostrava "C" 1957 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov "B" 2029 1 soutěž
2010/2011 5 Mittal Ostrava "C" 1957 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2115 0 soutěž
2010/2011 4 Mittal Ostrava "C" 1957 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2109 0 soutěž
2010/2011 2 Mittal Ostrava "C" 1957 Papán Cyril Tatra Kopřivnice "A" 2048 ½ soutěž
2010/2011 1 Mittal Ostrava "C" 1957 Řezníček Marcel Slovan Havířov "A" 2095 ½ soutěž
2010/2011 11 Mittal Ostrava 1957 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2029 ½ soutěž
2010/2011 10 Mittal Ostrava 1957 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava 2194 ½ soutěž
2010/2011 9 Mittal Ostrava 1957 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1873 ½ soutěž
2010/2011 7 Mittal Ostrava 1957 Baran Rostislav Sokol Dobrá 1935 1 soutěž
2010/2011 1 Mittal Ostrava 1957 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk 1957 0 soutěž
2009/2010 11 Mittal Ostrava C 1960 Černý Pavel Slezan Opava B 1877 1 soutěž
2009/2010 10 Mittal Ostrava C 1960 Volný Patrik TŽ Třinec D 1766 0 soutěž
2009/2010 9 Mittal Ostrava C 1960 Šimek Jiří Slavoj Poruba B 2099 ½ soutěž
2009/2010 7 Mittal Ostrava C 1960 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 2087 0 soutěž
2009/2010 5 Mittal Ostrava C 1960 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2245 0 soutěž
2009/2010 4 Mittal Ostrava C 1960 Kopta Jiří SK Slavia Orlová B 2004 1 soutěž
2009/2010 2 Mittal Ostrava C 1960 Papán Cyril ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2097 0 soutěž
2009/2010 1 Mittal Ostrava C 1960 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov C 1917 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Mittal B 1960 Navrátil Jiří A64 PROCLIENT Grygov B 1891 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Mittal B 1960 Růžička Jiří Zbrojovka Vsetín 1752 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Mittal B 1960 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2027 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Mittal B 1960 Říman Václav TJ Mořkov 2024 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Mittal B 1960 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2048 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Mittal B 1960 Miturová Magdaléna BŠŠ FM B 1982 1 soutěž
2008/2009 11 Mittal Ostrava "D" 1995 Holík Jiří TJ Frenštát "A" 1997 ½ soutěž
2008/2009 9 Mittal Ostrava "D" 1995 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2011 1 soutěž
2008/2009 8 Mittal Ostrava "D" 1995 Macíček Jan TJ Mořkov "B" 1952 ½ soutěž
2008/2009 7 Mittal Ostrava "D" 1995 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 1 soutěž
2008/2009 6 Mittal Ostrava "D" 1995 Dobeš Luděk VOKD Poruba "C" 2082 0 soutěž
2008/2009 5 Mittal Ostrava "D" 1995 Vágner Ladislav Vagonka Studénka "A" 2032 0 soutěž
2008/2009 4 Mittal Ostrava "D" 1995 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1792 1 soutěž
2008/2009 3 Mittal Ostrava "D" 1995 Petrov Bogoljub ŠK Svinov "B" 1974 1 soutěž
2008/2009 2 Mittal Ostrava "D" 1995 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 ½ soutěž
2008/2009 1 Mittal Ostrava "D" 1995 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2003 1 soutěž
2006/2007 11 Mittal Ostrava "C" 2017 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1767 1 soutěž
2006/2007 10 Mittal Ostrava "C" 2017 Bárta Jan Slavoj Poruba "C" 1965 0 soutěž
2006/2007 9 Mittal Ostrava "C" 2017 Peřík Alois ŠK Svinov "B" 1880 0 soutěž
2006/2007 8 Mittal Ostrava "C" 2017 Sykala Vladislav ŠK ASK Kopřivnice "A" 1876 1 soutěž
2006/2007 7 Mittal Ostrava "C" 2017 Literák Jaromír T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1683 1 soutěž
2006/2007 6 Mittal Ostrava "C" 2017 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1901 ½ soutěž
2006/2007 5 Mittal Ostrava "C" 2017 Vagónka Studénka "A" 1 soutěž
2006/2007 4 Mittal Ostrava "C" 2017 Kudláček František VOKD Poruba "C" 1830 0 soutěž
2006/2007 3 Mittal Ostrava "C" 2017 Kadlec Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1883 0 soutěž
2006/2007 2 Mittal Ostrava "C" 2017 Major Robert Mittal Ostrava "D" 1822 1 soutěž
2006/2007 1 Mittal Ostrava "C" 2017 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1843 ½ soutěž
2006/2007 11 Mittal Ostrava "E" 2017 Lyčka Jaromír Slovan Ostrava "B" 1650 1 soutěž
2006/2007 10 Mittal Ostrava "E" 2017 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 2017 ½ soutěž
2006/2007 9 Mittal Ostrava "E" 2017 Šorel Eduard Unie Hlubina "A" 1909 ½ soutěž
2006/2007 8 Mittal Ostrava "E" 2017 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "C" 1957 1 soutěž
2006/2007 7 Mittal Ostrava "E" 2017 Barteček Ladislav Dynamo DP Ostrava "A" 1856 1 soutěž
2006/2007 6 Mittal Ostrava "E" 2017 Chliapas Nikos Slovan Ostrava "A" 2008 1 soutěž
2006/2007 5 Mittal Ostrava "E" 2017 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1921 1 soutěž
2006/2007 4 Mittal Ostrava "E" 2017 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 2020 1 soutěž
2006/2007 3 Mittal Ostrava "E" 2017 Siwek Antonín ŠK Šenov "B" 1815 1 soutěž
2006/2007 2 Mittal Ostrava "E" 2017 Trapl Dalibor VOKD Poruba "D" 1824 1 soutěž
2006/2007 1 Mittal Ostrava "E" 2017 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1896 1 soutěž
2005/2006 9 Mittal Ostrava "B" 2019 Slížek Josef Sokol Hutisko-Solanec "A" 1983 1 soutěž
2005/2006 8 Mittal Ostrava "B" 2019 Čujdík Jiří ŠK Stonava "A" 2097 0 soutěž
2005/2006 7 Mittal Ostrava "B" 2019 Olšar Zdeněk Slavia Orlová "B" 2064 1 soutěž
2005/2006 11 Mittal Ostrava "E" 2019 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1825 ½ soutěž
2005/2006 10 Mittal Ostrava "E" 2019 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "A" 1809 1 soutěž
2005/2006 9 Mittal Ostrava "E" 2019 Rafaj Oldřich DP Ostrava "A" 1986 ½ soutěž
2005/2006 8 Mittal Ostrava "E" 2019 Skýba Radim ŠK Šenov "C" 1845 1 soutěž
2005/2006 7 Mittal Ostrava "E" 2019 Šebestík Petr TJ Mariánské Hory "A" 1699 ½ soutěž
2005/2006 6 Mittal Ostrava "E" 2019 Zajíc Jiří HTJ Odra Ostrava "A" 1868 1 soutěž
2005/2006 5 Mittal Ostrava "E" 2019 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1861 1 soutěž
2005/2006 4 Mittal Ostrava "E" 2019 Herman Pavel DP Ostrava "B" 1927 0 soutěž
2005/2006 3 Mittal Ostrava "E" 2019 Broskevič Lumír ŠK Šenov "B" 1770 1 soutěž
2005/2006 2 Mittal Ostrava "E" 2019 Sedlář Jaroslav Unie Hlubina "A" 1944 1 soutěž
2005/2006 1 Mittal Ostrava "E" 2019 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 1747 ½ soutěž
2005/2006 9 Mittal Ostrava 2019 Malík Radovan Sokol Polanka 1382 1 soutěž
2005/2006 8 Mittal Ostrava 2019 Omasta Dušan Šenov-junioři 1611 1 soutěž
2005/2006 7 Mittal Ostrava 2019 Kalus Čestmír Slovan Ostrava "A" 1 soutěž
2005/2006 6 Mittal Ostrava 2019 Otáhal Martin VOKD Poruba "F" 1000 1 soutěž
2005/2006 5 Mittal Ostrava 2019 Sakmar Jan Šenov-muži 1587 ½ soutěž
2005/2006 4 Mittal Ostrava 2019 Herič Milan ŠK Svinov "A" 1714 1 soutěž
2005/2006 3 Mittal Ostrava 2019 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1692 1 soutěž
2005/2006 2 Mittal Ostrava 2019 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1 soutěž
2005/2006 1 Mittal Ostrava 2019 Sklenář Josef ŠK Svinov "B" 1654 1 soutěž
2004/2005 6 NH Ostrava B" 1993 Mačejovský Igor VOKD Poruba A" 2029 ½ soutěž
2004/2005 5 NH Ostrava B" 1993 Macíček Jakub Frýdek-Místek B" 2093 0 soutěž
2004/2005 4 NH Ostrava B" 1993 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá A" 2082 0 soutěž
2004/2005 2 NH Ostrava B" 1993 Kramoliš Petr NH Ostrava A" 2002 ½ soutěž
2004/2005 9 NH Ostrava 1993 Kotala Tomáš Sokol Polanka 1364 1 soutěž
2004/2005 7 NH Ostrava 1993 Němec Jaroslav ŠK Šenov A"- muži 1453 1 soutěž
2004/2005 6 NH Ostrava 1993 Szabó Pavel Slovan Ostrava C" 1707 1 soutěž
2004/2005 5 NH Ostrava 1993 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava D" 1730 1 soutěž
2004/2005 4 NH Ostrava 1993 Sklenář Josef ŠK Svinov B" 1656 1 soutěž
2004/2005 3 NH Ostrava 1993 Dosoudil Petr TJ Mariánské Hory 1599 1 soutěž
2004/2005 2 NH Ostrava 1993 Šíma Patrik ŠK Svinov A" 1815 1 soutěž
2004/2005 1 NH Ostrava 1993 Trapl Dalibor VOKD Poruba 1560 0 soutěž
2004/2005 11 NH Ostrava E" 1993 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava D" 1985 ½ soutěž
2004/2005 10 NH Ostrava E" 1993 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1822 1 soutěž
2004/2005 9 NH Ostrava E" 1993 Kupka Aleš HTJ Odra Ostrava A 2103 ½ soutěž
2004/2005 8 NH Ostrava E" 1993 Škuta Arnošt ŠK Svinov C" 1680 1 soutěž
2004/2005 7 NH Ostrava E" 1993 Bembenek Osvald ŠK Šenov C" 1808 1 soutěž
2004/2005 6 NH Ostrava E" 1993 Herman Pavel DPMO Ostrava C" 1888 1 soutěž
2004/2005 5 NH Ostrava E" 1993 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava A" 1842 1 soutěž
2004/2005 4 NH Ostrava E" 1993 Šipl František VOKD Poruba D" 1883 1 soutěž
2004/2005 3 NH Ostrava E" 1993 Lahola Květoslav DPMO Ostrava B" 1809 1 soutěž
2004/2005 2 NH Ostrava E" 1993 Tyleček Drahomír ŠK Svinov B" 2037 1 soutěž
2004/2005 1 NH Ostrava E" 1993 Broskevič Lumír ŠK Šenov B" 1820 1 soutěž
2003/2004 11 NH Ostrava 1992 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 ½ soutěž
2003/2004 10 NH Ostrava 1992 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava A 1998 1 soutěž
2003/2004 9 NH Ostrava 1992 Tyleček Drahomír ŠK Svinov 1934 1 soutěž
2003/2004 8 NH Ostrava 1992 Jamka Josef Slovan Ostrava 1858 ½ soutěž
2003/2004 7 NH Ostrava 1992 Barteček Ladislav DPMO Ostrava 1875 1 soutěž
2003/2004 6 NH Ostrava 1992 Schoffer Martin ŠK Šenov 1722 ½ soutěž
2003/2004 5 NH Ostrava 1992 Šorel Eduard Unie Hlubina 2112 ½ soutěž
2003/2004 4 NH Ostrava 1992 Mutina Antonín VOKD Poruba 1964 ½ soutěž
2003/2004 3 NH Ostrava 1992 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory 1807 ½ soutěž
2003/2004 2 NH Ostrava 1992 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice A 1951 1 soutěž
2003/2004 1 NH Ostrava 1992 Buffa Miroslav DPMO Ostrava 1817 ½ soutěž
2003/2004 4 NH Ostrava 1992 Kaňok Jan NH Ostrava 1928 ½ soutěž
2003/2004 2 NH Ostrava 1992 Papán Cyril TJ Nový Jičín 1993 0 soutěž