Hráč Vavřínek Tomáš

Vavřínek Tomáš

User Pic
Jméno: Vavřínek Tomáš
Oddíl: ŠK TJ Dolní Benešov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1716
Elo mezinárodní: 1686
ID: 5306
FIDE ID: 341622
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠK TJ Dolní Benešov B 1718 1722 Homola Jiří ŠO Jiskra Rýmařov 0 1548 1
2018/2019 4 ŠK TJ Dolní Benešov B 1718 1722 Palyza Lukáš Slezan Opava C 1301 1321 ½
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov B 1714 1722 Peřina Stanislav SK Kravaře 0 1524 1
2018/2019 8 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1710 1723 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1672 1617 1
2018/2019 7 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1710 1723 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1670 1
2018/2019 6 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1710 1723 Bergloviec Jan ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1874 1912 1
2018/2019 4 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1718 1722 Meisel Karel ŠK Píšť 0 1683 0
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1714 1722 Czudek Bohuslav Sokol Štěpánkovice 0 1778 ½
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1714 1722 Folta Jaroslav ŠO TJ Velká Polom "B" 1667 1722 1
2018/2019 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1710 1723 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 0
2018/2019 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1710 1723 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 0 1743 0
2018/2019 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1710 1723 Polách Josef ASK Blansko 0 1680 1
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1710 1723 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1714 1689 1
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1714 1722 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1743 ½
2017/2018 8 ŠK TJ Dolní Benešov C 1775 1772 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1785 1736 1
2017/2018 7 ŠK TJ Dolní Benešov C 1775 1772 Boháč Josef SK Kravaře 0 1735 ½
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov C 1785 1772 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1752 1726 ½
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov C 1774 1771 Hasík Karel ŠK Orel Opava A 1832 1834 ½
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1785 1772 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1797 1799 ½
2017/2018 3 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1785 1772 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice 0 1723 0
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1785 1772 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 0 1779 ½
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1775 1772 Trávníček Petr Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2139 2080 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1775 1772 Horák Jaroslav Jiskra Strážnice 1872 1817 0
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1785 1772 Křápek Miroslav Klub šachistů TJ Bučovice 0 1772 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1785 1772 Bártů Jiří Galerie Závodný Mikulov 0 1663 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1785 1772 Zerdaloglu Vasilis VSK Univerzita Brno B 1676 1825 0
2016/2017 7 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1766 1791 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1522 1
2016/2017 5 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1766 1791 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1690 0
2016/2017 4 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1766 1791 Glinz Roman SK Kravaře "B" 1326 1
2016/2017 3 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1766 1791 Vavřínková Eliška ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1739 1732 ½
2016/2017 1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1766 1791 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom "B" 1523 1
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1766 1791 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1669 1250 1
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1690 1
2015/2016 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Trojek Miroslav ŠO TJ Velká Polom "A" 1810 1757 1
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Staněk Antonín ŠK Orel Opava "C" 1844 1
2015/2016 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 1
2015/2016 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice 1487 1
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1681 1
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1586 1
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1712 1592 1
2015/2016 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1766 1791 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1773 ½
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "D" 1515 1543 1
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 Číhal Jan ŠK Kuřim "B" 1856 1884 ½
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1869 0
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 Baláž František TJ Sloup 1705 0
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1838 ½
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 Polách Josef ASK Blansko 1729 1
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 Matuška Jan Sokol Rudice 1775 0
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1727 1
2014/2015 11 ŠK Garde Lipovec B 1790 1800 Alexandr Petr ŠK Bystrc Oilers 1662 1732 ½
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec B 1790 1800 Čermák Jan MKS Vyškov 1773 1821 ½
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec B 1790 1800 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1950 1961 ½
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec B 1790 1800 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1943 1941 0
2014/2015 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1910 1883 ½
2014/2015 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1658 1818 ½
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Číž Dušan ŠK TJ Vítkov 1716 1
2014/2015 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Rambousek Jan Slezan Opava B\r 2001 1998 ½
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1754 1
2014/2015 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Hrabal Roman ŠK Bruntál A 1851 1852 ½
2014/2015 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1898 ½
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1792 1775 ½
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Josefus Marek SK Kravaře 1854 1
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1790 1800 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1803 1749 0
2013/2014 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1839 0
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1808 0
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1807 ½
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1725 1
2013/2014 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1747 1795 ½
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1923 ½
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1750 0
2013/2014 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1816 1798 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1676 1
2013/2014 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1816 1798 Klimeš Jan ŠK TP Hrabyně "A" 1763 1653 1
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1816 1798 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1844 1874 0
2013/2014 9 ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1737 ½
2013/2014 7 ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 Mourycová Jana MKS Vyškov C 1589 1
2013/2014 6 ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 Sedlák Ivo TJ Sloup 1729 ½
2013/2014 5 ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 Dufek Petr ASK Blansko 1584 1
2013/2014 4 ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 Masařík Jan ŠK Brno 64 1934 1983 ½
2013/2014 3 ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1958 1873 1
2013/2014 2 ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 Novák David ŠK Jevíčko 1582 1
2013/2014 1 ŠK Garde Lipovec B 1816 1798 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 1724 1
2012/2013 9 Lipovec D 1874 1872 Pokladník Martin Sloup B 1892 1
2012/2013 8 Lipovec D 1874 1872 Zemánek Jan Boskovice B 1849 1912 1
2012/2013 7 Lipovec D 1874 1872 Masák Pavel Adamov C 2083 2079 0
2012/2013 6 Lipovec D 1874 1872 Matuška Jan Jedovnice A 1701 ½
2012/2013 5 Lipovec D 1874 1872 Hnilička Michal Rudice B 1878 1810 ½
2012/2013 4 Lipovec D 1874 1872 Kaderka Tomáš Lipůvka 1773 1
2012/2013 3 Lipovec D 1874 1872 Čermák Miloslav Rovečné A 1551 1
2012/2013 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1874 1872 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 ½
2012/2013 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1874 1872 Boháč Josef TJ SK Kravaře "A" 1870 1
2012/2013 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1874 1872 Koppi Vladimír TJ Lokomotiva Krnov 1616 0
2012/2013 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1874 1872 Folta Jaroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1747 0
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1874 1872 Jureček Daniel Orel Opava "B" 1748 0
2012/2013 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1874 1872 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně "A" 1889 0
2012/2013 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1874 1872 Popek Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1444 1
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 Moc Roman ASK Blansko 1741 1
2011/2012 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B 1927 1848 ½
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 1977 0
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 Slepánková Radka MKS Vyškov "A" 2007 1937 ½
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 Pokladník Martin TJ Sloup 1873 ½
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1621 1
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "C" 1764 ½
2011/2012 9 MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 2036 1905 ½
2011/2012 7 MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1952 1985 0
2011/2012 6 MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 0
2011/2012 5 MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 Martinek Pavel Orel Opava "A" 1851 1
2011/2012 4 MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 Kaňok Jan Mittal Ostrava "B" 2026 2016 0
2011/2012 3 MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 Urban Ivan TJ Mariánské Hory "A" 1901 1887 0
2011/2012 1 MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1672 0
2010/2011 11 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Urban Ivan TJ Mariánské Hory "A" 1905 ½
2010/2011 10 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1876 ½
2010/2011 9 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Bulava Petr Baník Havířov "B" 2075 0
2010/2011 8 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Václavík Martin VOKD Poruba "B" 2167 0
2010/2011 7 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2007 1
2010/2011 6 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Týn Ondřej Mittal Ostrava "C" 1853 0
2010/2011 5 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice "A" 2033 0
2010/2011 4 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Valenčík Jozef Slovan Havířov "A" 1966 0
2010/2011 3 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1989 1
2010/2011 2 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Chwastek Otto TŽ Třinec "D" 1881 ½
2010/2011 1 MSA Dolní Benešov "B" 1904 Mucha Břetislav Slavoj Bruntál "A" 1857 1
2010/2011 11 MSA Dolní Benešov 1904 Kaňok Jan Mittal Ostrava 2017 ½
2010/2011 3 MSA Dolní Benešov 1904 Bachořík Otto Labortech Ostrava 2150 0
2009/2010 11 MSA Dolní Benešov C 1897 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1895 0
2009/2010 10 MSA Dolní Benešov C 1897 Gazda Petr TJ Mariánské Hory A 2025 ½
2009/2010 8 MSA Dolní Benešov C 1897 Szotkowski Jakub TŽ Třinec D 1811 1
2009/2010 7 MSA Dolní Benešov C 1897 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba B 1847 1
2009/2010 6 MSA Dolní Benešov C 1897 Kubeczka Aleš Slavia Havířov 1948 0
2009/2010 4 MSA Dolní Benešov C 1897 Vitásek Tomáš MSA Dolní Benešov B 1930 ½
2009/2010 3 MSA Dolní Benešov C 1897 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2181 1
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov C 1897 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová B 2064 0
2009/2010 1 MSA Dolní Benešov C 1897 Kaňok Jan Mittal Ostrava C 1955 0
2009/2010 11 ŠK MSA Dolní Benešov A 1897 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 1951 1
2009/2010 6 ŠK MSA Dolní Benešov A 1897 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2153 0
2009/2010 4 ŠK MSA Dolní Benešov A 1897 Vízner Jaroslav Baník Havířov 1931 ½
2008/2009 11 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Bedrunka Petr Sokol Fryčovice 1691 ½
2008/2009 10 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Kašík Josef Sokol Jakartovice "A" 1764 1
2008/2009 9 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 2097 1
2008/2009 8 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2117 0
2008/2009 7 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Gazda Petr ŠK Svinov "A" 2023 1
2008/2009 5 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno 1912 0
2008/2009 4 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Vitásek Jan ŠK MSA Dolní Benešov "A" 2077 ½
2008/2009 3 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Valíčková Martina TŽ Třinec "C" 2059 0
2008/2009 2 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Vícha Martin Slezan Opava "A" 1928 0
2008/2009 1 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1812 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "C" 1944 0
2008/2009 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1812 Josefus Marek ŠK Kravaře 1831 ½
2008/2009 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1812 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2089 0
2008/2009 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1812 Vašut Pavel Lokomotiva Krnov "B" 1759 0
2008/2009 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1812 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně 1936 0
2007/2008 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Harazim Richard Slezan Opava "B" 1882 ½
2007/2008 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Hudský Miloš Sokol Vrbno "A" 1736 ½
2007/2008 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov "A" 1916 1
2007/2008 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 0
2007/2008 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba "A" 2002 0
2007/2008 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Šamu Pavel Mittal Ostrava "C" 2025 1
2007/2008 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba "B" 1771 1
2007/2008 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Pán Vladimír Slavoj Bruntál "A" 2057 ½
2007/2008 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice "A" 1959 1
2007/2008 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2105 0
2007/2008 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 Juroszek Radomil TŽ Třinec "C" 1964 0
2007/2008 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1782 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1975 ½
2007/2008 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1782 Rytíř Luděk Slezský šachový klub Opava 1696 0
2006/2007 1 TJ Bystřice p.Hostýnem A 1758 Míša Stanislav TJ Polešovice 1942 ½
2006/2007 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 Pavera Václav TJ Sokol Háj 1717 ½
2006/2007 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava 1817 ½
2006/2007 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1841 ½
2006/2007 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 Moravec Šimon ŠK u Freda Darkovičky 1687 1
2006/2007 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 Františ Otakar TJ Slavoj Bruntál "B" 1867 0
2006/2007 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 Hadámek Miroslav TJ Břidličná 1721 1
2006/2007 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 Stania Petr Slezan Opava "C" 1715 1
2006/2007 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 Pastorek Alfons ŠK TP Hrabyně 1959 ½
2005/2006 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Pillarz Ervín TJ Slavoj Bruntál "C" 1665 1
2005/2006 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1860 ½
2005/2006 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Vašut Pavel VMS Sosnová - Lichnov 1783 1
2005/2006 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Krečmer Alan TJ Břidličná 1701 ½
2005/2006 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Staněk Antonín Slezský šachový klub Opava 1796 ½
2005/2006 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Aichmaier David TJ Sokol Jakartovice 2163 0
2005/2006 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1795 0
2005/2006 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Jirásek David Slezan Opava "C" 1684 0
2005/2006 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 Mucha Břetislav TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 ½
2004/2005 11 MSA Dol.Benešov C 1777 Bystroň Ladislav Sokol Vrbno p.Prad 1727 ½
2004/2005 10 MSA Dol.Benešov C 1777 Zajunc Josef SŠK Opava 1761 0
2004/2005 9 MSA Dol.Benešov C 1777 Mucha Břetislav Sokol Jakartovice 2059 0
2004/2005 8 MSA Dol.Benešov C 1777 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně B 1923 ½
2004/2005 7 MSA Dol.Benešov C 1777 Vašut Pavel VMS SosnováLichnov 1773 1
2004/2005 6 MSA Dol.Benešov C 1777 Kozák Vladimír Slavoj Bruntál B 1658 0
2004/2005 5 MSA Dol.Benešov C 1777 Ludwig Petr Slavoj Bruntál A 1963 0
2004/2005 4 MSA Dol.Benešov C 1777 Zdráhal Václav WEST 1999 Opava 1769 1
2004/2005 2 MSA Dol.Benešov C 1777 Bortlík Daniel U Freda Darkovičky 1697 ½
2004/2005 1 MSA Dol.Benešov C 1777 Jašek Karel MSA Dol.Benešov D 1784 ½
2003/2004 11 MSA Dol.Benešov C 1792 Studený Petr Slavoj Bruntál B 1721 ½
2003/2004 10 MSA Dol.Benešov C 1792 Matoušek Karel Jiskra Rýmařov 1827 ½
2003/2004 8 MSA Dol.Benešov C 1792 Kožaný Jan WEST 1999 Opava B 1736 1
2003/2004 7 MSA Dol.Benešov C 1792 Kašík Josef Sokol Jakartovice 1762 1
2003/2004 6 MSA Dol.Benešov C 1792 Bystroň Ladislav Sokol Vrbno p.Prad 1680 0
2003/2004 5 MSA Dol.Benešov C 1792 Malinovský Karel Lokomotiva Krnov B 1870 ½
2003/2004 4 MSA Dol.Benešov C 1792 Brázda Bohumil TJ Břidličná B 1711 0
2003/2004 3 MSA Dol.Benešov C 1792 Nývlt Jiří Granitol M.Beroun 1
2003/2004 2 MSA Dol.Benešov C 1792 Peťovský Ludovít Slezan Opava D 1770 ½
2003/2004 1 MSA Dol.Benešov C 1792 Vitásek Tomáš MSA Dol.Benešov D 1801 ½