Hráč Kotál Vít

Kotál Vít

User Pic
Jméno: Kotál Vít
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1697
Elo mezinárodní: 1601
ID: 41692
FIDE ID: 391549
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sachova akademie VSTE A 1549 1563 Karpecki Jiří SK Revnice 0 1134 1
2018/2019 10 Sachova akademie VSTE A 1549 1563 Flajšman Petr SK Dvorec 1785 1821 0
2018/2019 6 Sachova akademie VSTE A 1552 1563 Pressler Tobias Klub sachistu Ricany B 1507 1551 0
2018/2019 5 Sachova akademie VSTE A 1492 1624 Svoboda Jan TJ JAWA Brodce 1307 1372 1
2018/2019 4 Sachova akademie VSTE A 1492 1624 Rezek Filip PROMAT OAZA Praha 1372 1446 1
2018/2019 2 Sachova akademie VSTE A 1514 1624 Švejda Karel QCC Ceske Budejovice 1274 1414 ½
2018/2019 1 Sachova akademie VSTE A 1514 1624 Malimánek Marek SACHklub Tabor 1390 1423 1
2018/2019 7 ČZ Strakonice C 1517 1563 Zachař Jaroslav SK Royal CB 1835 1855 ½
2018/2019 6 ČZ Strakonice C 1517 1563 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1839 1817 0
2018/2019 5 ČZ Strakonice C 1528 1563 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 1986 1946 1
2018/2019 4 ČZ Strakonice C 1528 1563 Brožek Karel Slovan Jindřichův Hradec B 1699 1740 0
2018/2019 3 ČZ Strakonice C 1552 1563 Růžička Tomáš DDM Písek 1739 1732 0
2018/2019 1 ČZ Strakonice C 1552 1563 Malimánek Marek Šachklub Tábor 1381 1373 1
2018/2019 7 ČZ Strakonice "D" 1528 1563 Bartoš Jan DDM Písek 1241 1381 ½
2018/2019 6 ČZ Strakonice "D" 1528 1563 Šebestl Oldřich Tatran Prachatice "B" 0 1243 1
2018/2019 5 ČZ Strakonice "D" 1552 1624 Severin Luboš ŠACHklub Písek "C" 1643 1644 1
2018/2019 2 ČZ Strakonice "D" 1515 1624 Bosák Vladimír Olympia CB "B" 1712 1712 1
2018/2019 1 ČZ Strakonice "D" 1514 1624 Hostaša Petr Olympia CB "A" 1549 1505 1
2018/2019 7 ČZ Strakonice C 1552 1563 Ducho Pavel SK Sezimovo Ústí 1532 1553 ½
2018/2019 5 ČZ Strakonice C 1492 1624 Malimánek Marek ŠACHklub Tábor 1406 1423 1
2018/2019 4 ČZ Strakonice C 1492 1624 Pejša Jaroslav Spartak Soběslav A 1505 1505 1
2018/2019 3 ČZ Strakonice C 1515 1624 Růžička Tomáš DDM Písek 1763 1746 0
2017/2018 7 ČZ Strakonice D 1292 1249 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1556 0
2017/2018 5 ČZ Strakonice D 1292 1249 Man Květoslav ŠS Reality Horňák Bechyně B 1340 1
2017/2018 4 ČZ Strakonice D 1292 1249 Strouhal Jan ŠK Týn nad Vltavou 1368 ½
2017/2018 3 ČZ Strakonice D 1292 1249 Piskoř Martin Royal České Budějovice 1478 0
2017/2018 1 ČZ Strakonice D 1292 1249 Hajíček Pavel DDM Písek 1476 ½
2017/2018 10 ČZ Strakonice B 1472 1392 Kouba Pavel QCC České Budějovice B 1761 1700 ½
2017/2018 9 ČZ Strakonice B 1459 1392 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1832 1851 0
2017/2018 3 ČZ Strakonice B 1472 1392 Toman Antonín Sn Jindřichův Hradec 1819 1825 0
2017/2018 7 ČZ Strakonice D 1446 1392 Rolinková Lucie VŠTE České Budějovice B 1488 1518 1
2017/2018 6 ČZ Strakonice D 1446 1392 Piskoř Martin Royal České Budějovice 1645 1664 0
2017/2018 5 ČZ Strakonice D 1472 1392 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1636 1632 1
2017/2018 3 ČZ Strakonice D 1472 1392 Hajíček Pavel DDM Písek 1736 1678 ½
2017/2018 1 ČZ Strakonice D 1440 1545 Kohout Jan Spartak Kaplice 0 1748 0
2017/2018 11 VŠTE České Budějovice B 1472 1392 Langmajerová Jana ŠK 64 Plzeň B 1365 1420 1
2017/2018 10 VŠTE České Budějovice B 1472 1392 Šeterle Matěj ŠK 64 Plzeň A 1655 1514 ½
2017/2018 9 VŠTE České Budějovice B 1472 1392 Hanzlík Adam ŠK Řevnice 1635 1616 0
2017/2018 8 VŠTE České Budějovice B 1472 1392 Nechutný Michal ŠK Dvorec 1756 1654 0
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice B 1440 1545 Morávek Michael ŠK PORG Praha 0 1198 ½
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice B 1440 1545 Sukeník Petr Sokol Vyšehrad 0 0 1
2016/2017 9 ČZ Strakonice D 1292 1249 Kupka Ondřej Blanský les 1671 1
2016/2017 7 ČZ Strakonice D 1292 1249 Nagyová Daniela QCC České Budějovice D 1314 1
2016/2017 6 ČZ Strakonice D 1292 1249 Kruliš Jiří Daniel Olympia České Budějovice B 1091 1
2016/2017 5 ČZ Strakonice D 1292 1249 Švec Vladimír DDM Písek D 1286 1
2016/2017 3 ČZ Strakonice D 1292 1249 Naske Oleg Sokol Čkyně 1405 1
2016/2017 2 ČZ Strakonice D 1292 1249 Joura Leoš ŠK Týn n.Vlt. B 1000 1
2015/2016 11 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Jurčo Tomáš ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1
2015/2016 10 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Durchan Jan VSK Slávia PF JU Č.Bu. 1553 0
2015/2016 9 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Sup Pavel DDM Písek "D" 1591 1
2015/2016 8 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Piskoř Martin ŠK ROYAL Č.Bu. "C" 1478 0
2015/2016 7 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Lomský Josef ŠK ROYAL Č.Bu. "B" 1730 0
2015/2016 6 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Kruliš Jiří Daniel ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1091 ½
2015/2016 5 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Kopkáně Vojtěch SOKOL Čkyně 1000 0
2015/2016 4 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Záluský Matěj ŠACHklub Písek "D" 1193 ½
2015/2016 3 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Dudková Lucie ŠK Týn n/Vltavou "B" 1000 1
2015/2016 1 ČZ Strakonice "D" 1292 1249 Nedvěd Jaroslav ČZ Strakonice "E" 1284 1
2014/2015 5 ČZ Strakonice D 1092 Šťastná Martina QCC ČB I 1244 0
2014/2015 9 Hraničář Horní Stropnice 1092 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1339 1338 0
2014/2015 8 Hraničář Horní Stropnice 1092 Píšová Petra TJ Spartak Vlašim B 1275 1
2014/2015 7 Hraničář Horní Stropnice 1092 Vincenc Tomáš Jiskra Humpolec 1083 1
2014/2015 6 Hraničář Horní Stropnice 1092 Kokrda Stanislav ŠK Světlá nad Sázavou 1335 0
2014/2015 1 Hraničář Horní Stropnice 1092 Včelák Michal Šachklub Tábor B 1222 ½
2013/2014 8 ČZ Strakonice D 1100 Stinková Aneta Šachklub Písek D 1000 ½