Hráč Fargač Martin

Fargač Martin

User Pic
Jméno: Fargač Martin
Oddíl: TŽ Třinec
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2302
Elo mezinárodní: 2320
ID: 32858
FIDE ID: 345245
Rok narození: 1996
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TŽ Třinec "B" 2306 2264 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2276 2121 1 soutěž
2019/2020 10 TŽ Třinec "B" 2306 2264 Neumann Filip TJ Ostrava "B" 2042 1986 1 soutěž
2019/2020 9 TŽ Třinec "B" 2286 2264 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "C" 2124 2151 1 soutěž
2019/2020 8 TŽ Třinec "B" 2286 2264 Kolář Stanislav Baník Havířov 2053 2072 1 soutěž
2019/2020 7 TŽ Třinec "B" 2276 2264 Sluka Radek A64 Proclient Grygov 2298 2305 ½ soutěž
2019/2020 6 TŽ Třinec "B" 2276 2264 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2198 2181 1 soutěž
2019/2020 5 TŽ Třinec "B" 2277 2241 Šorm Daniel TJ Tatran Litovel 2317 2284 1 soutěž
2019/2020 4 TŽ Třinec "B" 2259 2241 Butkiewicz Lukasz Sokol Vrbno pod P. 2447 0 ½ soutěž
2019/2020 3 TŽ Třinec "B" 2259 2241 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2195 2168 1 soutěž
2019/2020 2 TŽ Třinec "B" 2259 2241 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2207 0 1 soutěž
2019/2020 1 TŽ Třinec "B" 2249 2241 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "B" 2244 2227 ½ soutěž
2019/2020 11 TŽ Třinec 2306 2264 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2140 2137 1 soutěž
2019/2020 10 TŽ Třinec 2306 2264 Mrva Marek TJ Ostrava 2106 2134 1 soutěž
2019/2020 9 TŽ Třinec 2286 2264 Horsák Jan ŠK Staré Město 2067 2094 1 soutěž
2019/2020 7 TŽ Třinec 2286 2264 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno "B" 2135 2164 1 soutěž
2019/2020 6 TŽ Třinec 2276 2264 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2060 2063 ½ soutěž
2019/2020 5 TŽ Třinec 2276 2241 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2179 2190 1 soutěž
2019/2020 4 TŽ Třinec 2277 2241 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 2050 2051 0 soutěž
2019/2020 3 TŽ Třinec 2259 2241 Nosek Jan Panda Rychnov n. K. 1943 1949 1 soutěž
2019/2020 2 TŽ Třinec 2259 2241 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2199 2216 ½ soutěž
2019/2020 1 TŽ Třinec 2249 2241 Žigo Viktor ŠK Gordic 2260 2255 1 soutěž
2018/2019 11 TŽ Třinec 2246 2221 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2016 2082 1 soutěž
2018/2019 10 TŽ Třinec 2255 2221 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n. K. 1774 1811 1 soutěž
2018/2019 9 TŽ Třinec 2255 2221 Walek Petr ŠK Gordic 2221 2192 0 soutěž
2018/2019 8 TŽ Třinec 2246 2221 Krmela Aleš Šachy Hošťálková 2079 2029 1 soutěž
2018/2019 7 TŽ Třinec 2246 2221 Vrána František ŠK Staré Město 2271 2239 0 soutěž
2018/2019 6 TŽ Třinec 2226 2221 Hladík Oto TJ Ostrava 2142 2147 1 soutěž
2018/2019 4 TŽ Třinec 2228 2223 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2161 2119 ½ soutěž
2018/2019 3 TŽ Třinec 2244 2223 Gloser David 2222 ŠK Polabiny "C" 2041 1947 0 soutěž
2018/2019 2 TŽ Třinec 2244 2223 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2172 2164 ½ soutěž
2018/2019 1 TŽ Třinec 2226 2223 Sedláček Petr Jezdci Jundrov 2074 2092 1 soutěž
2018/2019 11 TŽ Třinec "B" 2255 2221 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2207 0 ½ soutěž
2018/2019 10 TŽ Třinec "B" 2255 2221 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2268 2278 ½ soutěž
2018/2019 9 TŽ Třinec "B" 2246 2221 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2178 2147 1 soutěž
2018/2019 8 TŽ Třinec "B" 2246 2221 Berezjuk Sergej TJ Sokol Dobrá 2413 2393 ½ soutěž
2018/2019 7 TŽ Třinec "B" 2226 2221 Adámek Jiří Slavoj Poruba "B" 2328 2336 1 soutěž
2018/2019 5 TŽ Třinec "B" 2228 2223 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno pod P. 2237 2223 0 soutěž
2018/2019 4 TŽ Třinec "B" 2228 2223 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2205 2183 1 soutěž
2018/2019 3 TŽ Třinec "B" 2244 2223 Poloch Petr ŠK Karviná 2277 2266 ½ soutěž
2018/2019 1 TŽ Třinec "B" 2226 2223 Koziol Kamil Slavoj Poruba "C" 2257 0 1 soutěž
2017/2018 11 TŽ Třinec 2221 2249 Záleský Karel KVS Ekodivize Opava 2027 2002 1 soutěž
2017/2018 10 TŽ Třinec 2227 2249 Hošek Martin Lokomotiva Brno A 2144 2118 ½ soutěž
2017/2018 9 TŽ Třinec 2227 2249 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2065 2051 ½ soutěž
2017/2018 8 TŽ Třinec 2244 2249 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2293 2268 ½ soutěž
2017/2018 7 TŽ Třinec 2244 2249 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2251 2216 ½ soutěž
2017/2018 6 TŽ Třinec 2257 2249 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2179 2183 0 soutěž
2017/2018 5 TŽ Třinec 2257 2249 Bažant Petr ŠK Staré Město 2234 2229 ½ soutěž
2017/2018 4 TŽ Třinec 2227 2249 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou A 2091 2165 ½ soutěž
2017/2018 3 TŽ Třinec 2227 2249 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2147 2153 1 soutěž
2017/2018 2 TŽ Třinec 2227 2249 Bednařík Josef Šachy Hošťálková 2117 2102 1 soutěž
2017/2018 1 TŽ Třinec 2238 2233 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2256 2252 0 soutěž
2017/2018 9 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2176 2178 0 soutěž
2017/2018 8 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Butkiewicz Lukasz TJ Sokol Vrbno p/P 2445 2408 0 soutěž
2017/2018 6 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 ½ soutěž
2017/2018 4 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 1 soutěž
2017/2018 3 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½ soutěž
2017/2018 2 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Mikrut Dariusz Šachový klub Karviná ½ soutěž
2017/2018 1 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 1 soutěž
2016/2017 11 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Mohapl Petr Tatran Litovel "B" 2101 2109 1 soutěž
2016/2017 10 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Vaculík Jakub TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 ½ soutěž
2016/2017 9 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2271 0 soutěž
2016/2017 8 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 1 soutěž
2016/2017 7 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Štěpán Patrik Sokol Dobrá 2001 1971 0 soutěž
2016/2017 6 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 1 soutěž
2016/2017 5 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2267 2281 ½ soutěž
2016/2017 4 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 1 soutěž
2016/2017 3 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Matějka Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2220 2206 1 soutěž
2016/2017 1 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1884 1923 1 soutěž
2016/2017 11 TŽ Třinec 2221 2227 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2201 2196 0 soutěž
2016/2017 10 TŽ Třinec 2221 2227 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 ½ soutěž
2016/2017 9 TŽ Třinec 2221 2227 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2169 2197 0 soutěž
2016/2017 8 TŽ Třinec 2221 2227 Sojka Aleš Slavia Kroměříž 2142 2121 1 soutěž
2016/2017 6 TŽ Třinec 2221 2227 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2099 2107 1 soutěž
2016/2017 4 TŽ Třinec 2221 2227 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno 2169 2151 0 soutěž
2016/2017 3 TŽ Třinec 2221 2227 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 1 soutěž
2016/2017 1 TŽ Třinec 2221 2227 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2054 1944 1 soutěž
2015/2016 11 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Škola Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2137 1 soutěž
2015/2016 10 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 1 soutěž
2015/2016 9 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 0 soutěž
2015/2016 8 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2000 2005 1 soutěž
2015/2016 7 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Netušil Jan Sokol Postoupky 1886 1899 1 soutěž
2015/2016 6 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Navrátil Marek Slavia Kroměříž "B" 1876 1897 1 soutěž
2015/2016 5 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 ½ soutěž
2015/2016 4 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1755 1849 1 soutěž
2015/2016 3 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2140 1 soutěž
2015/2016 2 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Krča Milan ŠK Staré Město "B" 1961 2004 1 soutěž
2015/2016 1 TŽ Třinec "B" 2221 2227 Smilek Petr Zbrojovka Vsetín 1985 2013 1 soutěž
2014/2015 11 TŽ Třinec "C" 2149 2174 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1996 1978 1 soutěž
2014/2015 2 TŽ Třinec "C" 2149 2174 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2001 1974 1 soutěž
2014/2015 10 TŽ Třinec "B" 2149 2174 Řezníček Marcel Baník Havířov 2092 2086 1 soutěž
2014/2015 9 TŽ Třinec "B" 2149 2174 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2018 2023 1 soutěž
2014/2015 7 TŽ Třinec "B" 2149 2174 Didi Jan TJ Ostrava "A" 2057 2055 ½ soutěž
2014/2015 6 TŽ Třinec "B" 2149 2174 Kovář Oldřich Labortech Ostrava "B" 2014 1980 1 soutěž
2014/2015 5 TŽ Třinec "B" 2149 2174 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2101 2041 0 soutěž
2014/2015 4 TŽ Třinec "B" 2149 2174 Pavlík Petr Tatran Litovel "B" 1956 1955 1 soutěž
2014/2015 3 TŽ Třinec "B" 2149 2174 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2065 2060 1 soutěž
2014/2015 1 TŽ Třinec "B" 2149 2174 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 1 soutěž
2013/2014 11 TŽ Třinec "B" 2149 2184 Jarolím Jan TJ VOKD Poruba 1879 1869 0 soutěž
2013/2014 10 TŽ Třinec "B" 2149 2184 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2163 2152 ½ soutěž
2013/2014 8 TŽ Třinec "B" 2149 2184 Slovák Pavel ŠK Zlín "B" 2043 2001 1 soutěž
2013/2014 4 TŽ Třinec "B" 2149 2184 Kolář Stanislav Baník Havířov "A" 2081 2076 1 soutěž
2013/2014 3 TŽ Třinec "B" 2149 2184 Šobáň Jaroslav Agentura Garde Calcio Olomouc 2146 2157 1 soutěž
2013/2014 2 TŽ Třinec "B" 2149 2184 Musil Vítězslav A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 ½ soutěž
2013/2014 1 TŽ Třinec "B" 2149 2184 Konvička Martin TJ Sokol Hošťálkova 1992 2075 ½ soutěž
2012/2013 11 TŽ Třinec 2069 2092 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2058 2082 0 soutěž
2012/2013 10 TŽ Třinec 2069 2092 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2167 2155 1 soutěž
2012/2013 9 TŽ Třinec 2069 2092 Milián Milan TJ Město Albrechtice 1854 1876 1 soutěž
2012/2013 8 TŽ Třinec 2069 2092 Dungl Martin Sokol Postoupky 2016 2048 ½ soutěž
2012/2013 7 TŽ Třinec 2069 2092 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2103 2126 1 soutěž
2012/2013 6 TŽ Třinec 2069 2092 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1965 1940 0 soutěž
2012/2013 5 TŽ Třinec 2069 2092 Chliapas Nikos Labortech Ostrava "B" 1953 1940 1 soutěž
2012/2013 4 TŽ Třinec 2069 2092 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2075 2068 1 soutěž
2012/2013 3 TŽ Třinec 2069 2092 Didi Jan TJ Ostrava 2065 2054 1 soutěž
2012/2013 1 TŽ Třinec 2069 2092 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2088 2130 0 soutěž
2012/2013 11 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Václavík David VOKD Poruba "B" 2021 2057 1 soutěž
2012/2013 10 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Melzer Patrik Baník Havířov "B" 2135 2211 ½ soutěž
2012/2013 9 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Didi Jan TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 0 soutěž
2012/2013 8 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 ½ soutěž
2012/2013 7 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 1 soutěž
2012/2013 6 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2139 2145 ½ soutěž
2012/2013 5 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Kretek Břetislav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 ½ soutěž
2012/2013 4 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2101 2111 ½ soutěž
2012/2013 3 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Pán Vladimír ŠK Bruntál "A" 1993 2028 ½ soutěž
2012/2013 2 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2140 2142 1 soutěž
2012/2013 1 TŽ Třinec "C" 2069 2092 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2214 2216 ½ soutěž
2011/2012 11 TŽ Třinec 2099 2081 Skalka Jan SK Boršice B 1697 1 soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec 2099 2081 Lessy Tomáš ŠK Staré Město B 1669 1686 1 soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec 2099 2081 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1553 1673 1 soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec 2099 2081 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1673 1 soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec 2099 2081 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1620 1 soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec 2099 2081 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno C 1509 1541 1 soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec 2099 2081 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová A 2107 0 soutěž
2011/2012 4 TŽ Třinec 2099 2081 Lojek Marek SK Slavia Orlová B 1672 1778 1 soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec 2099 2081 Vaculík Jakub A64 Grygov 1783 1855 1 soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec 2099 2081 Kavoň Rastislav Duras BVK Brno B 1879 1250 ½ soutěž
2011/2012 1 TŽ Třinec 2099 2081 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1711 1775 0 soutěž
2011/2012 11 TŽ Třinec 2099 2081 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2123 2103 1 soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec 2099 2081 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2137 2174 0 soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec 2099 2081 Sekáč Martin Baník Havířov B 2087 2062 ½ soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec 2099 2081 Poloch Petr Mittal Ostrava 2276 2259 0 soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec 2099 2081 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 2079 2138 1 soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec 2099 2081 Šobáň Jaroslav Garde Calcio Olomouc 2122 2141 ½ soutěž
2011/2012 4 TŽ Třinec 2099 2081 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 0 soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec 2099 2081 Smělý Pavel Tatra Kopřivnice 1813 1 soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec 2099 2081 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2061 2103 1 soutěž
2011/2012 1 TŽ Třinec 2099 2081 Holeksa Zdeněk BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2137 2154 1 soutěž
2011/2012 11 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2050 2075 ½ soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2116 2116 0 soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov "B" 2079 2138 0 soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Mužík Martin Orel Opava "A" 2132 2139 ½ soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Didi Jan Mittal Ostrava "B" 2009 1997 1 soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 1 soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2161 2153 1 soutěž
2011/2012 4 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2153 2167 ½ soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2274 0 soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Szotkowski Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 ½ soutěž
2011/2012 1 TŽ Třinec "C" 2099 2081 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 0 soutěž
2010/2011 7 TŽ Třinec 1990 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 0 soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec 1990 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2159 0 soutěž
2010/2011 5 TŽ Třinec 1990 Ježek Adam ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 1 soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec 1990 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 1 soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec 1990 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 1 soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec 1990 Stachoň Martin ŠK Staré Město 1988 1 soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec 1990 Náplava Pavel SK Boršice 1901 1 soutěž
2010/2011 11 TŽ Třinec "D" 1990 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2007 0 soutěž
2010/2011 9 TŽ Třinec "D" 1990 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice "A" 2033 1 soutěž
2010/2011 8 TŽ Třinec "D" 1990 Langner Jakub Slovan Havířov "A" 2015 1 soutěž
2010/2011 7 TŽ Třinec "D" 1990 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2016 0 soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec "D" 1990 Bureš Martin Baník Havířov "B" 2131 1 soutěž
2010/2011 5 TŽ Třinec "D" 1990 Malinovský Petr Slavoj Bruntál "A" 2031 1 soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec "D" 1990 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1959 ½ soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec "D" 1990 Lorenz Bohumír Orel Opava "A" 2001 1 soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec "D" 1990 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2115 0 soutěž
2010/2011 11 TŽ Třinec 1990 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk 1926 ½ soutěž
2010/2011 10 TŽ Třinec 1990 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 2054 ½ soutěž
2010/2011 9 TŽ Třinec 1990 Bachořík Otto Labortech Ostrava 2150 ½ soutěž
2010/2011 8 TŽ Třinec 1990 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1952 1 soutěž
2010/2011 7 TŽ Třinec 1990 Svoboda Matěj BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 0 soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec 1990 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava 1959 1 soutěž
2010/2011 5 TŽ Třinec 1990 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2179 ½ soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec 1990 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2115 0 soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec 1990 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2045 0 soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec 1990 Trombík Karel Baník Havířov 2109 0 soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec 1990 Geffert Michal ŠK Šenov 1951 1 soutěž
2010/2011 7 TŽ Třinec 1990 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 1941 ½ soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec 1990 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 1 soutěž
2010/2011 5 TŽ Třinec 1990 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2149 ½ soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec 1990 Náplava Pavel SK Boršice 1901 1 soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec 1990 Stachoň Martin ŠK Staré Město 1988 1 soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec 1990 Jána Martin TJ Náměšť nad Oslavou 1849 1 soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec 1990 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1951 0 soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec "F" 1731 TJ Sokol Dobrá "B" 1 soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec "F" 1731 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 2020 0 soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec "F" 1731 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1908 ½ soutěž
2009/2010 11 TZ Trinec 1731 Karapetyan David SK Lokomotiva Brno "C" 1443 1 soutěž
2009/2010 10 TZ Trinec 1731 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno "B" 1768 1 soutěž
2009/2010 9 TZ Trinec 1731 Zuziak Petr SK Duras BVK Brno "B" 1250 1 soutěž
2009/2010 8 TZ Trinec 1731 Gorba Matěj Rosada Prostejov 1567 1 soutěž
2009/2010 7 TZ Trinec 1731 Netušil Jan Sokol Postoupky "B" 1250 1 soutěž
2009/2010 6 TZ Trinec 1731 Stachoň Martin Sokol Postoupky "A" 1925 ½ soutěž
2009/2010 5 TZ Trinec 1731 Skalka Jan SK Veseli nad Moravou 1480 0 soutěž
2009/2010 4 TZ Trinec 1731 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1337 1 soutěž
2009/2010 3 TZ Trinec 1731 Nytra Petr Slavia Orlova "B" 1575 1 soutěž
2009/2010 2 TZ Trinec 1731 Paul Filip SK Zlin 1250 1 soutěž
2009/2010 1 TZ Trinec 1731 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1665 1 soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec D 1731 Nytra Petr SK Slavia Orlová B 1575 ½ soutěž
2009/2010 10 TŽ Třinec D 1731 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava C 1955 ½ soutěž
2009/2010 9 TŽ Třinec D 1731 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1889 ½ soutěž
2009/2010 8 TŽ Třinec D 1731 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov C 1859 1 soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec D 1731 Vilášek Antonín Slezan Opava B 1868 ½ soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec D 1731 Vaníček Adolf TJ Mariánské Hory A 1865 ½ soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec D 1731 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba B 1736 1 soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec D 1731 Šůla Jiří Slavia Havířov 1000 1 soutěž
2009/2010 3 TŽ Třinec D 1731 Geffert Michal ŠK Šenov A 1949 1 soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec D 1731 Tomíček Alfons MSA Dolní Benešov B 1902 1 soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec D 1731 Vícha Martin KVS EKODIVIZE Opava 1917 1 soutěž
2008/2009 7 TŽ Třinec "F" 1388 Vašut Jan TJ Comfort Dobratice 1536 1 soutěž
2008/2009 6 TŽ Třinec "F" 1388 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1725 ½ soutěž
2008/2009 5 TŽ Třinec "F" 1388 Koval Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1584 1 soutěž
2008/2009 4 TŽ Třinec "F" 1388 Niedoba Petr SK Bystřice nad Olší 1 soutěž
2008/2009 3 TŽ Třinec "F" 1388 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1610 1 soutěž
2008/2009 2 TŽ Třinec "F" 1388 Bury Jiří Mosty u Jablunkova 1737 0 soutěž
2008/2009 1 TŽ Třinec "F" 1388 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice "A" 1591 1 soutěž
2008/2009 11 TZ Trinec 1388 Rathúský Roman SK Stare Mesto "B" 1379 1 soutěž
2008/2009 10 TZ Trinec 1388 Zpěváková Jana SK Stare Mesto "A" 1741 0 soutěž
2008/2009 9 TZ Trinec 1388 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1521 0 soutěž
2008/2009 8 TZ Trinec 1388 Bartošová Veronika SK Lokomotiva Brno "C" 1323 1 soutěž
2008/2009 7 TZ Trinec 1388 Chrostek Lukáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1733 1 soutěž
2008/2009 6 TZ Trinec 1388 Vičarová Veronika SK Rošáda Prostějov 1414 1 soutěž
2008/2009 5 TZ Trinec 1388 Šuťjak Martin TJ Tatran Postorna 1373 1 soutěž
2008/2009 4 TZ Trinec 1388 Stachoň Martin TJ Sokol Postoupky 1662 ½ soutěž
2008/2009 3 TZ Trinec 1388 Oborný Tomáš SO TJ VOKD Poruba 1100 1 soutěž
2008/2009 2 TZ Trinec 1388 Slabá Lenka SK Borsice "B" 1100 1 soutěž
2008/2009 1 TZ Trinec 1388 Blechová Lenka TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 1 soutěž
2007/2008 11 TŽ Třinec"F" Macíček Jan ŠS Frýdek-Místek 2111 0 soutěž
2007/2008 9 TŽ Třinec"F" Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá"C" 1750 0 soutěž
2007/2008 8 TŽ Třinec"F" Hrabcová Vlasta BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1853 0 soutěž
2007/2008 7 TŽ Třinec"F" Samiec Pavel Mosty u Jablunkova 1849 0 soutěž
2007/2008 6 TŽ Třinec"F" Klimek Jan ŠK Bystřice n.Olší 1732 0 soutěž
2007/2008 5 TŽ Třinec"F" Novák Petr TJ Sokol Skalice"B" 1578 0 soutěž
2007/2008 4 TŽ Třinec"F" Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1694 0 soutěž
2007/2008 3 TŽ Třinec"F" Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1807 0 soutěž
2007/2008 2 TŽ Třinec"F" Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1906 0 soutěž
2007/2008 1 TŽ Třinec"F" Neuwirth Jakub TŽ Třinec"E" 1573 ½ soutěž