Hráč Mikulenčák Jan

Mikulenčák Jan

User Pic
Jméno: Mikulenčák Jan
Oddíl: ŠKTP Hrabyně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1822
Elo mezinárodní: 1825
ID: 27530
FIDE ID: 302376
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠKTP Hrabyně 1815 1813 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1804 1815 1
2018/2019 9 ŠKTP Hrabyně 1803 1813 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov B 1870 1895 1
2018/2019 7 ŠKTP Hrabyně 1802 1813 Strakoš Jiří ŠO Jiskra Rýmařov 1786 1781 ½
2018/2019 6 ŠKTP Hrabyně 1802 1813 Hromada Jan Slezan Opava C 1851 1976 ½
2018/2019 5 ŠKTP Hrabyně 1802 1801 Vojvodík Robert ŠK Orel Opava A 1815 1825 ½
2018/2019 4 ŠKTP Hrabyně 1802 1801 Hružík Lumír TJ Velká Polom 1800 1864 ½
2018/2019 3 ŠKTP Hrabyně 1797 1801 Krella Martin SK Kravaře 1851 1849 0
2018/2019 2 ŠKTP Hrabyně 1797 1801 Melecký Jaroslav TJ Ludgeřovice 1940 1941 1
2018/2019 1 ŠKTP Hrabyně 1786 1801 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1817 1856 1
2017/2018 11 ŠKTP Hrabyně 1827 1841 Pavera Vít ŠK Orel Opava A 2006 1991 ½
2017/2018 10 ŠKTP Hrabyně 1816 1841 Strakoš Jiří SK Jiskra Rýmařov 1844 1824 1
2017/2018 9 ŠKTP Hrabyně 1822 1841 Hromada Jan Slezan Opava C 1834 1987 ½
2017/2018 8 ŠKTP Hrabyně 1822 1841 Melecký Jaroslav TJ Ludgeřovice 1940 1940 0
2017/2018 7 ŠKTP Hrabyně 1825 1841 Kalavský Milan TJ Velká Polom 0 1803 1
2017/2018 6 ŠKTP Hrabyně 1825 1841 Kučeja Pavel SK Kravaře 1700 1735 ½
2017/2018 5 ŠKTP Hrabyně 1816 1841 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1821 1868 0
2017/2018 4 ŠKTP Hrabyně 1816 1841 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1835 1840 0
2017/2018 3 ŠKTP Hrabyně 1816 1841 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1773 1768 1
2017/2018 2 ŠKTP Hrabyně 1816 1841 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov C 1766 1815 1
2015/2016 11 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Stania Petr Sokol Háj ve Slezsku 1793 1766 1
2015/2016 10 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1834 1841 0
2015/2016 9 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Pindjak Michal TJ Fulnek 1811 1771 ½
2015/2016 8 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Müller Leo ŠK Orel Opava A 1837 1811 1
2015/2016 7 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Glinz Leo SK Kravaře 1769 1808 1
2015/2016 6 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1815 1729 0
2015/2016 5 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1871 1873 1
2015/2016 4 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1864 1866 ½
2015/2016 3 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 ½
2015/2016 2 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1878 1833 1
2015/2016 1 ŠKTP Hrabyně 1811 1796 Boček Dalibor ŠK Bruntál 1795 1823 0
2014/2015 11 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Jureček Daniel ŠK Orel Opava B 1754 1812 0
2014/2015 10 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Boček Dalibor ŠK Bruntál A 1848 1
2014/2015 9 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1533 1764 1
2014/2015 6 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Czudek Bohuslav Sokol Háj ve Slezsku 1818 0
2014/2015 5 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1865 1789 0
2014/2015 4 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1658 1818 ½
2014/2015 3 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1977 1969 ½
2014/2015 2 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Vlček Antonín ŠK TJ Vítkov 1832 1823 ½
2014/2015 1 ŠKTP Hrabyně 1790 1811 Sovadina Jiří Slezan Opava B\r 1948 1967 ½
2013/2014 4 ŠKTP Hrabyně B 1848 1840 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1504 1
2013/2014 3 ŠKTP Hrabyně B 1848 1840 Tesárek Adolf TJ Hradec nad Moravicí 1787 1
2013/2014 11 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Bražina David Baník Havířov "B" 1930 1929 0
2013/2014 10 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Stebel Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1843 2092 ½
2013/2014 8 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1923 1927 0
2013/2014 7 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1991 2007 0
2013/2014 6 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Caletka Radomír Slezan Opava "B" 2355 2372 0
2013/2014 5 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Bednarz Valdemar SK Slavia Orlová "C" 1963 1944 0
2013/2014 3 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "A" 1810 1825 1
2013/2014 2 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2137 2133 ½
2013/2014 1 ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1830 1869 0
2012/2013 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Vlček Antonín TJ Vítkov 1839 1827 1
2012/2013 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1792 ½
2012/2013 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Schuppik Michael TJ Sokol Kobeřice "A" 1686 1
2012/2013 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Martinek Petr Orel Opava "C" 1910 ½
2012/2013 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1495 1766 1
2012/2013 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1809 0
2012/2013 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1618 1
2012/2013 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1800 ½
2012/2013 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1795 ½
2012/2013 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1839 1844 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1876 1
2012/2013 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1727 ½
2012/2013 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 1
2012/2013 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 Kramář Filip TJ SK Kravaře "A" 1597 1
2012/2013 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1870 1789 ½
2012/2013 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 Pavera Václav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1643 1
2012/2013 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 Jureček Daniel Orel Opava "B" 1748 0
2012/2013 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1930 1899 0
2012/2013 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1839 1844 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál "B" 1578 0
2011/2012 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1593 1
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 1
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1604 1
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 ½
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Pavera Václav TJ Velká Polom 1671 1
2011/2012 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 ½
2011/2012 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Moravec Šimon ŠK "U Freda" Darkovičky 1625 1
2011/2012 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Jedlička Josef Slezan Opava "D" 1690 ½
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1738 1
2011/2012 11 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Hovůrek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1791 ½
2011/2012 10 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1801 ½
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Plavecký Jaroslav ŠO TJ Vítkov 1432 1
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1901 1814 ½
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Magál Ladislav Lokomotiva Krnov 1654 ½
2011/2012 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Kučera Roman TJ Město Albrechtice "B" 1565 ½
2011/2012 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Premus Jan TJ SK Kravaře 1497 1
2011/2012 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Hába Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1612 ½
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Pardy Jiří Orel Opava "B" 1769 ½
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1813 1811 Štefanišin Jan TJ Jiskra Rýmařov 1674 1
2010/2011 11 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť 1664 ½
2010/2011 10 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1731 1
2010/2011 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 1
2010/2011 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Dihel Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1516 1
2010/2011 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1426 1
2010/2011 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 0
2010/2011 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 ½
2010/2011 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Holeček Radim TJ Velká Polom 1684 1
2010/2011 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Havlíček Lubomír Orel Opava "B" 1649 1
2010/2011 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1565 0
2010/2011 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1763 Kudláček Bohuslav ŠK "U Freda" Darkovičky 1609 1
2010/2011 2 ŠKTP Hrabyně B 1763 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1578 1
2010/2011 1 ŠKTP Hrabyně B 1763 Kozák Lubomír Orel Opava C 1876 1
2009/2010 11 ŠKTP Hrabyně 1783 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1737 1
2009/2010 10 ŠKTP Hrabyně 1783 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1869 0
2009/2010 9 ŠKTP Hrabyně 1783 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1557 0
2009/2010 8 ŠKTP Hrabyně 1783 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1934 0
2009/2010 7 ŠKTP Hrabyně 1783 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 ½
2009/2010 6 ŠKTP Hrabyně 1783 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 0
2009/2010 5 ŠKTP Hrabyně 1783 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 1
2009/2010 4 ŠKTP Hrabyně 1783 Holeček Radim TJ Velká Polom 1686 ½
2009/2010 2 ŠKTP Hrabyně 1783 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 1
2009/2010 1 ŠKTP Hrabyně 1783 Czudek Bohuslav Sokol Štěpánkovice 1839 ½
2008/2009 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1588 Krautwurst Milan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 ½
2008/2009 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1588 Meisel Karel Gobe Píšť 1682 1
2008/2009 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1588 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1705 1
2008/2009 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1588 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 1
2008/2009 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1588 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1398 1
2008/2009 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1588 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1736 0
2008/2009 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1588 Pardy Jiří ŠK West Opava "B" 1756 0
2008/2009 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1588 Rak Jiří Pogo Budišov nad Budišovkou ½
2008/2009 11 ŠK TP Hrabyně 1588 Laschober Jindřich ŠO TJ Vítkov 1472 ½
2008/2009 10 ŠK TP Hrabyně 1588 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "B" 1714 1
2008/2009 9 ŠK TP Hrabyně 1588 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava "A" 1712 ½
2008/2009 8 ŠK TP Hrabyně 1588 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov 1686 ½
2008/2009 7 ŠK TP Hrabyně 1588 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1870 ½
2008/2009 5 ŠK TP Hrabyně 1588 Krella Martin ŠK Kravaře 1535 ½
2007/2008 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1540 1
2007/2008 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1796 0
2007/2008 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Velart Vladimír Slezan Opava "D" 1
2007/2008 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Pašek Alfons ŠK 1935 Bolatice 1350 1
2007/2008 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Laschober Jindřich ŠO TJ Vítkov 1
2007/2008 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Moravec Ervin ŠK U Freda Darkovičky 1624 ½
2007/2008 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Varga Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2007/2008 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Krella Martin TJ SK Kravaře "A" ½
2007/2008 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1494 1
2007/2008 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1519 Wippler Milan Gobe Píšť 1635 0
2007/2008 11 ŠK TP Hrabyně 1519 Sedláček Milan ŠK West 1999 Opava "B" 1354 1
2007/2008 9 ŠK TP Hrabyně 1519 Müller Herbert Slezský šachový klub Opava 1704 1
2007/2008 6 ŠK TP Hrabyně 1519 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1492 1
2006/2007 9 ŠK TP Hrabyně 1499 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1694 0
2006/2007 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1499 Barvenčík Libor ŠK 1935 Bolatice 0
2006/2007 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1499 Dostál Stanislav ŠK West 1999 Opava "B" 1643 0
2006/2007 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1499 Horný Vojtěch ŠK Gobe Píšť 1338 1
2006/2007 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1499 Skotnica Petr Pogo Budišov nad Budišovkou ½
2006/2007 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1499 Premus Jan Slezan Opava "D" 0
2006/2007 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1499 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1636 0
2005/2006 10 Hrabyně "B" 1458 Trojek Petr Háj ve Slezsku 2207 0
2005/2006 9 Hrabyně "B" 1458 Guniš Zdeněk Ludgeřovice 1502 1
2005/2006 8 Hrabyně "B" 1458 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1544 ½
2005/2006 7 Hrabyně "B" 1458 Fojtík Josef Darkovičky 1798 0
2005/2006 6 Hrabyně "B" 1458 Hovůrek Jan Dolní Benešov "E" 0
2005/2006 5 Hrabyně "B" 1458 Dubinský Ladislav West Opava "B" 1665 0
2005/2006 4 Hrabyně "B" 1458 Čupa Lubomír Hradec n/M 1
2005/2006 3 Hrabyně "B" 1458 Kočí Václav Štěpánkovice 1
2005/2006 2 Hrabyně "B" 1458 Glabasňa Tomáš Kravaře "A" 1467 0
2005/2006 1 Hrabyně "B" 1458 Karásek Jaroslav Gobe Píšť 1610 0
2005/2006 7 ŠK TP Hrabyně C 1458 Švarc Viktor TJ Spartak Budišov 1468 1
2005/2006 6 ŠK TP Hrabyně C 1458 Bartošek Martin POGO Budišov ½
2005/2006 5 ŠK TP Hrabyně C 1458 Benedikt Rudolf TJ Velká Polom 1
2005/2006 4 ŠK TP Hrabyně C 1458 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice A 1473 1
2005/2006 3 ŠK TP Hrabyně C 1458 Kriebel Tadeáš ŠK MSA Dolní Benešov F 1100 1
2005/2006 2 ŠK TP Hrabyně C 1458 TJ Sokol Jakartovice B 1
2005/2006 1 ŠK TP Hrabyně C 1458 Pašek Alfons ŠK 1935 Bolatice A 1355 1
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně C" 1427 Čupa Lubomír ŠO Hradec n. Mor. ½
2004/2005 9 ŠKTP Hrabyně C" 1427 Halfar Josef TJ Kobeřice A" 1596 ½
2004/2005 8 ŠKTP Hrabyně C" 1427 Dihel Gerhard ŠK Bolatice A" 1460 1
2004/2005 7 ŠKTP Hrabyně C" 1427 Sedláček Milan Slezan Opava F" 1326 1
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně C" 1427 Drastík Jakub TJ Kobeřice B" ½
2004/2005 3 ŠKTP Hrabyně C" 1427 Škrobánek Alois TJ Jakartovice B" 1568 ½
2004/2005 1 ŠKTP Hrabyně C" 1427 Pašek Alfons ŠK Bolatice A" ½