Hráč Walowy Bohumír

Walowy Bohumír

User Pic
Jméno: Walowy Bohumír
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1996
Elo mezinárodní: 2022
ID: 402
FIDE ID: 313815
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Karviná 2026 1991 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1844 1851 ½
2018/2019 9 ŠK Karviná 2022 1991 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1880 1892 ½
2018/2019 8 ŠK Karviná 2022 1991 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1938 1905 1
2018/2019 7 ŠK Karviná 2017 1991 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "B" 1583 1589 1
2018/2019 6 ŠK Karviná 2017 1991 Kočí Tomáš TJ Mosty u Jablunkova 1741 1735 1
2018/2019 4 ŠK Karviná 2018 2001 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "D" 1652 1838 1
2018/2019 2 ŠK Karviná 2027 2001 Kosňovský Radim Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1462 1633 1
2018/2019 1 ŠK Karviná 2032 2001 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1851 1871 ½
2018/2019 11 ŠK Karviná 2026 1991 Řezníček Marcel Baník Havířov 2068 2038 ½
2018/2019 5 ŠK Karviná 2018 2001 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá 1873 1883 ½
2018/2019 3 ŠK Karviná 2027 2001 Schoupal Patrik TŽ Třinec "B" 2015 2000 0
2017/2018 9 ŠK Karviná "C" 2034 2024 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín "B" 1943 1932 ½
2017/2018 8 ŠK Karviná "C" 2047 2024 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "F" 1736 1677 1
2017/2018 2 ŠK Karviná "C" 2034 2024 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1859 1906 0
2017/2018 11 ŠK Karviná B 2031 2024 Kantor Petr TJ Mosty u Jablunkova 2053 2051 ½
2017/2018 10 ŠK Karviná B 2034 2024 Novák Jiří SK Slavia Orlová D 1912 1932 ½
2017/2018 9 ŠK Karviná B 2047 2024 Ramík Jan Baník Havířov C 1976 1981 ½
2017/2018 8 ŠK Karviná B 2047 2024 Radecki Petr Inter Petrovice 2022 2019 0
2017/2018 3 ŠK Karviná B 2034 2024 Kraus František TJ Vendryně 1993 1971 ½
2017/2018 1 ŠK Karviná B 2066 2032 Závěšický Petr Sokol Brušperk A 1990 1993 0
2017/2018 7 Šachový klub Karviná 2105 2071 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1608 1479 ½
2017/2018 5 Šachový klub Karviná 2105 2071 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1983 1993 ½
2017/2018 4 Šachový klub Karviná 2105 2071 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1918 1909 ½
2017/2018 2 Šachový klub Karviná 2105 2071 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "B" 1933 1970 1
2016/2017 8 ŠK Karviná "C" 2105 2071 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "G" 1561 1648 ½
2016/2017 4 ŠK Karviná "C" 2105 2071 Klementowski Dawid Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" ½
2016/2017 3 ŠK Karviná "C" 2105 2071 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1883 1908 ½
2016/2017 1 ŠK Karviná "C" 2105 2071 Neumann Filip SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 1
2016/2017 11 Šachový klub Karviná 2105 2071 Chytil Petr TJ Sokol Velké Losiny 1790 1815 ½
2016/2017 10 Šachový klub Karviná 2105 2071 Pán Vladimír Sokol Vrbno p/P 2024 2004 ½
2016/2017 9 Šachový klub Karviná 2105 2071 Havelka Ondřej Sokol Dobrá 1911 1863 1
2016/2017 8 Šachový klub Karviná 2105 2071 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 ½
2016/2017 7 Šachový klub Karviná 2105 2071 Langner Jakub Slavoj Český Těšín 2015 1995 ½
2016/2017 6 Šachový klub Karviná 2105 2071 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2267 2281 ½
2016/2017 5 Šachový klub Karviná 2105 2071 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2166 0
2016/2017 4 Šachový klub Karviná 2105 2071 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 1915 1896 ½
2016/2017 3 Šachový klub Karviná 2105 2071 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 0
2016/2017 2 Šachový klub Karviná 2105 2071 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1793 1813 1
2016/2017 1 Šachový klub Karviná 2105 2071 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 1991 1973 0
2015/2016 5 SK Karvina "C" 2105 2071 Neumann Filip SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 1
2015/2016 3 SK Karvina "C" 2105 2071 Kosňovský Radim OS Rychvald "C" 1606 ½
2015/2016 10 ŠK Karviná "A" 2105 2071 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno\r "A" 2169 2151 ½
2015/2016 8 ŠK Karviná "A" 2105 2071 Kubík Michael Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 0
2015/2016 7 ŠK Karviná "A" 2105 2071 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2168 2169 ½
2015/2016 4 ŠK Karviná "A" 2105 2071 Bareš Jáchym A64 VALOZ Grygov\r 1925 1949 1
2015/2016 2 ŠK Karviná "A" 2105 2071 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2015/2016 9 Inter Petrovice "A" 2105 2071 Závěšický Petr Sokol Brušperk "A" 1984 2000 1
2015/2016 8 Inter Petrovice "A" 2105 2071 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1953 1929 ½
2015/2016 7 Inter Petrovice "A" 2105 2071 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2125 ½
2015/2016 6 Inter Petrovice "A" 2105 2071 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1902 1950 0
2015/2016 5 Inter Petrovice "A" 2105 2071 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1941 1955 ½
2015/2016 4 Inter Petrovice "A" 2105 2071 Kuchař Matěj Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 1
2015/2016 2 Inter Petrovice "A" 2105 2071 Sikora Matouš Rychvaldský šachový oddíl "A" 1876 1889 ½
2015/2016 1 Inter Petrovice "A" 2105 2071 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "D" 2011 1971 0
2014/2015 10 Inter Petrovice "A" 2123 2081 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 1990 1946 1
2014/2015 8 Inter Petrovice "A" 2123 2081 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2033 2064 ½
2014/2015 7 Inter Petrovice "A" 2123 2081 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 ½
2014/2015 6 Inter Petrovice "A" 2123 2081 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1675 1834 1
2014/2015 5 Inter Petrovice "A" 2123 2081 Koziol Kamil TŽ Třinec "C" 1987 ½
2014/2015 3 Inter Petrovice "A" 2123 2081 Pazdziora Michal SK Stonava 2233 2246 0
2014/2015 2 Inter Petrovice "A" 2123 2081 Wolyński Krzysztof OS Rychvald "A" 2062 ½
2014/2015 1 Inter Petrovice "A" 2123 2081 Urbanski Grzegorz SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 0
2014/2015 8 ŠK Karviná "C" 2123 2081 Šrámek Tomáš SK Slávia Orlová "E" 1967 1998 ½
2014/2015 7 ŠK Karviná "C" 2123 2081 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 ½
2014/2015 5 ŠK Karviná "C" 2123 2081 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1774 1807 1
2014/2015 4 ŠK Karviná "C" 2123 2081 Olšar Zdeněk SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 ½
2014/2015 3 ŠK Karviná "C" 2123 2081 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1980 ½
2014/2015 2 ŠK Karviná "C" 2123 2081 Geffert Michal TJ Baník Havířov "D" 1960 1992 1
2013/2014 9 ŠK Karviná "C" 2154 2126 Nešpor Ivan TJ Slovan Havírov "C" 1748 1852 1
2013/2014 8 ŠK Karviná "C" 2154 2126 Chmiel František Sokol Chotebuz 1948 ½
2013/2014 7 ŠK Karviná "C" 2154 2126 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1960 1990 ½
2013/2014 5 ŠK Karviná "C" 2154 2126 Pacl Václav TJ Slovan Havírov "B" 2150 2137 ½
2013/2014 3 ŠK Karviná "C" 2154 2126 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1872 1843 ½
2013/2014 2 ŠK Karviná "C" 2154 2126 Bulava Petr Sokol Terlicko 2066 2074 0
2013/2014 10 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 0
2013/2014 8 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2099 2096 ½
2013/2014 7 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Gil Karel TJ Baník Havířov "C" 1873 1865 1
2013/2014 6 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2128 2128 0
2013/2014 5 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1973 1886 1
2013/2014 4 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1972 1961 ½
2013/2014 3 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1905 1952 0
2013/2014 2 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1960 1990 ½
2013/2014 1 Inter Petrovice "A" 2154 2126 Firla Stanislav SK Stonava 2026 2029 1
2012/2013 11 Šachový klub Karviná “A“ 2188 2152 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 0
2012/2013 10 Inter Petrovice "A" 2188 2152 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1977 1
2012/2013 9 Inter Petrovice "A" 2188 2152 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2188 2175 ½
2012/2013 8 Inter Petrovice "A" 2188 2152 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1864 1818 1
2012/2013 6 Inter Petrovice "A" 2188 2152 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1954 2000 ½
2012/2013 5 Inter Petrovice "A" 2188 2152 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2145 ½
2012/2013 3 Inter Petrovice "A" 2188 2152 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 ½
2012/2013 2 Inter Petrovice "A" 2188 2152 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 0
2012/2013 1 Inter Petrovice "A" 2188 2152 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 1996 1994 0
2011/2012 11 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Blůcha Dalibor TJ Viktorie Bohumín "A" 2147 2083 1
2011/2012 10 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "D" 2050 1
2011/2012 9 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B 1988 ½
2011/2012 7 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1921 ½
2011/2012 6 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Pazdziora Michal SK Stonava 2250 2246 1
2011/2012 5 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 ½
2011/2012 4 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 ½
2011/2012 3 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C 2104 2163 1
2011/2012 2 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2129 1
2011/2012 1 Inter Petrovice "A" 2184 2143 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1879 1928 ½
2011/2012 11 Šachový klub Karviná 2184 2143 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1865 1
2011/2012 1 Šachový klub Karviná 2184 2143 Kolašín Jan A64 Grygov B 2001 2049 0
2010/2011 11 Inter Petrovice 2159 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 0
2010/2011 10 Inter Petrovice 2159 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2106 ½
2010/2011 9 Inter Petrovice 2159 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2166 ½
2010/2011 8 Inter Petrovice 2159 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2221 0
2010/2011 7 Inter Petrovice 2159 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "E" 2078 ½
2010/2011 5 Inter Petrovice 2159 Blaszczok Grzegorz SK Stonava ½
2010/2011 4 Inter Petrovice 2159 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov "B" 1941 ½
2010/2011 3 Inter Petrovice 2159 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2025 ½
2010/2011 2 Inter Petrovice 2159 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1972 1
2010/2011 1 Inter Petrovice 2159 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 ½
2010/2011 6 Jakl Karvina 2159 Olšarová Karolína Slavia Orlova 2181 1
2010/2011 4 Jakl Karvina 2159 Trapl Dalibor Mittal Ostrava 2159 ½
2009/2010 11 Inter Petrovice 2169 Miszczak Dariusz OS Rychvald ½
2009/2010 10 Inter Petrovice 2169 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1966 ½
2009/2010 9 Inter Petrovice 2169 Bureš Martin Baník Havířov B 2129 ½
2009/2010 7 Inter Petrovice 2169 Novák Jiří Slavia Orlová D 2009 1
2009/2010 6 Inter Petrovice 2169 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec E 2030 1
2009/2010 5 Inter Petrovice 2169 Gibiec Ernest SK Stonava 2233 0
2009/2010 4 Inter Petrovice 2169 Kaminský Rudolf Slovan Havířov 2113 ½
2009/2010 3 Inter Petrovice 2169 Cupek Martin Sokol Mosty u Jablunkova 2086 ½
2009/2010 2 Inter Petrovice 2169 Kolář Jaroslav Sokol Fryčovice 1997 0
2009/2010 1 Inter Petrovice 2169 Kopta Jiří Slavia Orlová C 2004 1
2009/2010 9 Jakl Karvina 2169 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2258 ½
2009/2010 7 Jakl Karvina 2169 Kocián Karel TŽ Třinec B 2207 ½
2009/2010 4 Jakl Karvina 2169 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba 2209 ½
2008/2009 11 ŠK Inter Petrovice 2169 Čujdík Jiří SK Stonava 2013 1
2008/2009 10 ŠK Inter Petrovice 2169 Kaminský Rudolf Slovan Havířov 2111 ½
2008/2009 9 ŠK Inter Petrovice 2169 Cudnik Andrzej OS Rychvald ½
2008/2009 8 ŠK Inter Petrovice 2169 Podlesný Petr Baník Havířov B 2016 1
2008/2009 7 ŠK Inter Petrovice 2169 Pilch Roman TŽ Třinec E 2099 ½
2008/2009 6 ŠK Inter Petrovice 2169 Kraus František TJ Vendryně 2028 0
2008/2009 5 ŠK Inter Petrovice 2169 Olšar Zdeněk Slavia Orlová C 2052 0
2008/2009 3 ŠK Inter Petrovice 2169 Čech Luděk Sokol Dobrá B 1997 1
2008/2009 2 ŠK Inter Petrovice 2169 Hladík Lumír Viktoria Bohumín 2010 1
2008/2009 1 ŠK Inter Petrovice 2169 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2044 1
2007/2008 11 Jäkl Karviná B 2175 Hladík Lumír Viktarie Bohumín 1997 ½
2007/2008 10 Jäkl Karviná B 2175 Cupek Martin TŽ Třinec D 2091 1
2007/2008 9 Jäkl Karviná B 2175 Saifert Henryk C Inter Petrovice 2277 ½
2007/2008 8 Jäkl Karviná B 2175 Blaszczok Grzegorz C SK Stonava B 2126 ½
2007/2008 7 Jäkl Karviná B 2175 Marcinowski Zbygniew C Slavia Orlová C 2096 0
2007/2008 6 Jäkl Karviná B 2175 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2025 ½
2007/2008 5 Jäkl Karviná B 2175 Langner Ladislav Slavia Havířov 2378 0
2007/2008 4 Jäkl Karviná B 2175 Cyroň Karel OS Rychvald 1859 1
2007/2008 3 Jäkl Karviná B 2175 Sekáč Martin Baník Havířov B 2086 ½
2007/2008 2 Jäkl Karviná B 2175 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1780 1
2007/2008 1 Jäkl Karviná B 2175 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2161 ½
2006/2007 11 Jakl Karviná "A" 2167 Slezan Opava "A" 1
2006/2007 10 Jakl Karviná "A" 2167 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1
2006/2007 9 Jakl Karviná "A" 2167 Karhánek Pavel ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2236 ½
2006/2007 7 Jakl Karviná "A" 2167 Marcinowski Zbigniew SK Slavia Orlová "A" 0
2006/2007 6 Jakl Karviná "A" 2167 Macíček Jan TJ Mořkov 1958 1
2006/2007 3 Jakl Karviná "A" 2167 Slavoj Poruba "B" 1
2006/2007 7 ŠK Stonava "A" 2167 Bureš Martin Mittal Ostrava "A" 2151 0
2005/2006 11 Jakl Karviná "A" 2105 Dvořák Tomáš BŠS Frýdek-Místek "A" 2299 1
2005/2006 10 Jakl Karviná "A" 2105 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2123 0
2005/2006 9 Jakl Karviná "A" 2105 Švub Jan TJ Lanškroun "A" 2001 1
2005/2006 8 Jakl Karviná "A" 2105 Mitura Václav Slavia Orlová "A" 2227 ½
2005/2006 7 Jakl Karviná "A" 2105 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2276 0
2005/2006 6 Jakl Karviná "A" 2105 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2199 0
2005/2006 5 Jakl Karviná "A" 2105 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2247 0
2005/2006 4 Jakl Karviná "A" 2105 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2226 ½
2005/2006 3 Jakl Karviná "A" 2105 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2310 ½
2005/2006 2 Jakl Karviná "A" 2105 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2200 ½
2005/2006 1 Jakl Karviná "A" 2105 Jurka Miroslav ŠK DURAS Brno "A" 2374 ½
2005/2006 11 ŠK Stonava "A" 2105 ŠK TP Hrabyně "A" 1
2005/2006 10 ŠK Stonava "A" 2105 Merta Vlastimil Slavia Orlová "B" 1841 ½
2005/2006 9 ŠK Stonava "A" 2105 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1957 1
2005/2006 8 ŠK Stonava "A" 2105 Vacek Antonín Mittal Ostrava "B" 2094 ½
2005/2006 7 ŠK Stonava "A" 2105 Keprt Pavel Sokol Dobrá "A" 2048 1
2005/2006 6 ŠK Stonava "A" 2105 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava "A" 2133 ½
2005/2006 5 ŠK Stonava "A" 2105 Geffert Michal Baník Havířov "A" 2030 ½
2005/2006 4 ŠK Stonava "A" 2105 Olšar Robin Slezan Opava "A" 1983 0
2005/2006 3 ŠK Stonava "A" 2105 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov"A" 2022 ½
2005/2006 2 ŠK Stonava "A" 2105 Pecha Tomáš ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 1
2005/2006 1 ŠK Stonava "A" 2105 Růčka Josef Sokol Hutisko-Solanec "A" 1736 1
2004/2005 11 Jakl Karviná A" 2180 Babula Milan TŽ Třinec B" 2323 ½
2004/2005 10 Jakl Karviná A" 2180 Holemář David Loko Brno 2326 0
2004/2005 9 Jakl Karviná A" 2180 Talla Vladimír ŠK Frýdek-Místek 2385 0
2004/2005 8 Jakl Karviná A" 2180 Mlýnek Petr Duras BVK Brno A" 2216 0
2004/2005 7 Jakl Karviná A" 2180 Kuboš Rostislav Slavia Orlová A" 2238 ½
2004/2005 6 Jakl Karviná A" 2180 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město A" 2284 0
2004/2005 5 Jakl Karviná A" 2180 Škaroupka Jiří CD Rating Brno 2136 0
2004/2005 4 Jakl Karviná A" 2180 Kapusta Petr TJ Uherský Ostroh 2137 ½
2004/2005 3 Jakl Karviná A" 2180 Pecina Michal Slavie Kroměříž A 2194 ½
2004/2005 2 Jakl Karviná A" 2180 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2072 ½
2004/2005 1 Jakl Karviná A" 2180 Suchomel Jan Tatran Litovel 2192 0
2004/2005 11 ŠK Stonava A" 2180 Caletka Radomír Slezan Opava B" 2154 ½
2004/2005 10 ŠK Stonava A" 2180 Izakovič Petr Baník Havířov B" 1753 1
2004/2005 9 ŠK Stonava A" 2180 Didi Jan NH Ostrava B" 2131 1
2004/2005 8 ŠK Stonava A" 2180 Veselý Libor VOKD Poruba A" 2070 1
2004/2005 7 ŠK Stonava A" 2180 Slovák Petr Frýdek-Místek B" 2113 ½
2004/2005 6 ŠK Stonava A" 2180 Keprt Pavel Sokol Dobrá A" 2145 ½
2004/2005 5 ŠK Stonava A" 2180 Bulawa Marek Baník HavířovA" 2040 1
2004/2005 4 ŠK Stonava A" 2180 Hladík Oto NH Ostrava A" 2176 0
2004/2005 3 ŠK Stonava A" 2180 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně A" 2063 ½
2004/2005 2 ŠK Stonava A" 2180 Trombík Karel Slávia Orlová B" 2254 0
2004/2005 1 ŠK Stonava A" 2180 Vilášek Antonín Slezan Opava C" 1839 1
2003/2004 11 TJ Jakl Karviná 2203 Krajina Aleš IPM Color Ostrava 2217 ½
2003/2004 10 TJ Jakl Karviná 2203 Polák Tomáš Hagemann Opava 2482 0
2003/2004 7 TJ Jakl Karviná 2203 Rubal Adam ŠK SK Trinom Zlín 2241 ½
2003/2004 5 TJ Jakl Karviná 2203 Babula Milan TŽ Třinec 2329 0
2003/2004 10 Jäkl Karviná B 2203 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1889 1
2003/2004 9 Jäkl Karviná B 2203 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec C 2049 1
2003/2004 8 Jäkl Karviná B 2203 Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 1988 ½
2003/2004 7 Jäkl Karviná B 2203 Novák Jiří Slavia Orlová C 2161 1
2003/2004 6 Jäkl Karviná B 2203 Raszka Janusz LokomotivaPetrovice ½
2003/2004 5 Jäkl Karviná B 2203 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 2007 1
2003/2004 4 Jäkl Karviná B 2203 Podlesný Petr Baník Havířov C 1966 ½
2003/2004 3 Jäkl Karviná B 2203 Valíčková Martina TŽ Třinec D 2034 1
2003/2004 2 Jäkl Karviná B 2203 Kraus František TJ Vendryně 2093 ½
2003/2004 1 Jäkl Karviná B 2203 Baldrman Bedřich Slavia Havířov A 2023 1