Hráč Novosadová Kristýna

Novosadová Kristýna

User Pic
Jméno: Novosadová Kristýna
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: WIM
Elo národní: 2178
Elo mezinárodní: 2177
ID: 27898
FIDE ID: 328065
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Jezdci Jundrov 2177 2178 Nehyba Martin ŠK Lokomotiva Brno 2129 2157 1
2018/2019 11 Beskydska sachova skola 2225 2217 Holemář David Moravska Slavia Brno 2258 2306 ½
2018/2019 10 Beskydska sachova skola 2225 2217 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2286 2290 0
2018/2019 11 Jezdci Jundrov 2225 2217 Michenka Jozef TJ Ostrava 2287 2234 0
2018/2019 8 Jezdci Jundrov 2232 2217 Fiedorek Michal Panda Rychnov n. K. ½
2018/2019 7 Jezdci Jundrov 2232 2217 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2512 2501 0
2018/2019 4 Jezdci Jundrov 2229 2221 Mitura Karel Šachy Hošťálková 2147 2154 ½
2018/2019 2 Jezdci Jundrov 2234 2221 Kaňovský David ŠK Staré Město 2413 2412 0
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2263 2216 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2170 2192 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2251 2216 Fargač Martin TŽ Třinec 2244 2249 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2245 2216 Sochor Stanislav Agentura 64 Grygov 2090 2104 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2245 2216 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2171 2172 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2263 2216 Slepov Kyryl Lokomotiva Brno A 2106 2107 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2263 2216 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2217 2232 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2263 2216 Bažant Petr ŠK Staré Město 2299 2277 ½
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2184 2208 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou A 2137 2178 ½
2017/2018 10 Jezdci Jundrov 2263 2216 Cagašík Tomáš TJ SLAVIA Kroměříž B 2170 2194 0
2017/2018 8 Jezdci Jundrov 2251 2216 Zpěvák Pavel TJ Vlčnov 2341 2366 1
2017/2018 7 Jezdci Jundrov 2245 2216 Vrána František ŠK Staré Město B 2256 2237 1
2017/2018 6 Jezdci Jundrov 2245 2216 Majer Jiří ŠK Kuřim 2234 2201 ½
2017/2018 5 Jezdci Jundrov 2263 2216 Bednařík Josef ŠK Zlín 2117 2102 1
2017/2018 4 Jezdci Jundrov 2263 2216 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2106 2107 1
2017/2018 3 Jezdci Jundrov 2263 2216 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2407 0 0
2017/2018 1 Jezdci Jundrov 2184 2208 Tuma Jakub ŠK Agrotec Hustopeče 2260 2274 0
2016/2017 11 Jezdci Jundrov 2213 2211 Košata Jan �K Ku�im 2159 2139 1
2016/2017 10 Jezdci Jundrov 2213 2211 Blatný Pavel �K GARDE Lipovec 2370 2418 ½
2016/2017 8 Jezdci Jundrov 2213 2211 Veselý Jaromír �K Lokomotiva Brno B 2054 2017 ½
2016/2017 7 Jezdci Jundrov 2213 2211 Stachoň Martin Slavia Krom��� B 2187 2201 1
2016/2017 6 Jezdci Jundrov 2213 2211 Mlýnek Petr �K Duras BVK B 2125 2159 1
2016/2017 5 Jezdci Jundrov 2213 2211 Húsek Martin �K Star� M�sto B 2086 2111 0
2016/2017 4 Jezdci Jundrov 2213 2211 Riška Lubomír Spartak Adamov 2175 2186 1
2016/2017 3 Jezdci Jundrov 2213 2211 Viták Pavel Zbrojovka Vset�n 2252 2231 1
2016/2017 2 Jezdci Jundrov 2213 2211 Karlík Ondřej �achy Ho���lkov� 2199 2186 ½
2016/2017 1 Jezdci Jundrov 2213 2211 Rozumek Vlastimil MKS Vy�kov 2047 2044 1
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1913 1933 1
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Rakús Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2188 2140 0
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Mrva Marek TJ Ostrava 2227 2200 0
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Studený Radovan ŠK Staré Město 2080 2083 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Tomeček Jan Baník Havířov 2134 2155 ½
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Sluka Radek Agentura 64 Grygov 2343 2319 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2298 2295 0
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Kracík Tomáš Region Panda 2209 2235 1
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 Dubina Pavel ŠK Zlín 2136 2095 1
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "B" 2213 2211 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2256 2248 0
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "B" 2213 2211 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno\r "A" 2148 2149 ½
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "B" 2213 2211 Zimniok Lubomír ŠK Karviná "A" 2087 2114 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "B" 2213 2211 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 ½
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "B" 2213 2211 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2291 2295 ½
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "B" 2213 2211 Krčál Michal ŠK Zlín "A" 2228 2254 1
2014/2015 9 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2293 2279 1
2014/2015 8 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2282 2286 1
2014/2015 6 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava "A" 2184 2175 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 Šklíba Martin Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 ½
2014/2015 3 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 Vrána František ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 1
2014/2015 2 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 Blatný Pavel ŠK Duras BVK „A“ 2414 2409 0
2013/2014 9 TJ Ostrava 2185 2181 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2355 2403 0
2013/2014 7 TJ Ostrava 2185 2181 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 ½
2013/2014 4 TJ Ostrava 2185 2181 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel “B“ 2256 2269 1
2013/2014 3 TJ Ostrava 2185 2181 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 ½
2013/2014 2 TJ Ostrava 2185 2181 Šklíba Martin Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 1
2013/2014 1 TJ Ostrava 2185 2181 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2185 2181 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 ½
2012/2013 11 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2323 2310 ½
2012/2013 10 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 Mitura Václav SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 1
2012/2013 9 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2223 2214 ½
2012/2013 4 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 0
2012/2013 3 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2283 2283 1
2012/2013 2 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 Kolašín Jan A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 1
2012/2013 1 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2260 2268 1
2012/2013 11 TJ Ostrava 2158 2161 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2153 2149 ½
2012/2013 10 TJ Ostrava 2158 2161 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2018 2035 0
2012/2013 9 TJ Ostrava 2158 2161 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2290 2278 ½
2012/2013 8 TJ Ostrava 2158 2161 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2101 2111 ½
2012/2013 6 TJ Ostrava 2158 2161 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 1
2012/2013 3 TJ Ostrava 2158 2161 Sikora Jan TŽ Třinec 2200 2197 ½
2012/2013 2 TJ Ostrava 2158 2161 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice 2281 0
2012/2013 1 TJ Ostrava 2158 2161 Karlík Ondřej Sokol Postoupky 2111 2196 1
2011/2012 11 Mittal Ostrava 2055 2062 Miturová Magdaléna BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2042 2004 ½
2011/2012 10 Mittal Ostrava 2055 2062 Válek Milan Sokol Dobrá 2087 2010 1
2011/2012 9 Mittal Ostrava 2055 2062 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2137 2174 1
2011/2012 8 Mittal Ostrava 2055 2062 Kantor Petr TŽ Třinec 2120 2096 1
2011/2012 6 Mittal Ostrava 2055 2062 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2141 2142 ½
2011/2012 4 Mittal Ostrava 2055 2062 Kolář Stanislav Baník Havířov A 2050 2075 1
2011/2012 3 Mittal Ostrava 2055 2062 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1851 2091 ½
2011/2012 2 Mittal Ostrava 2055 2062 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice 1997 2012 1
2011/2012 1 Mittal Ostrava 2055 2062 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2132 2139 1
2010/2011 9 Mittal Ostrava 2097 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 1990 ½
2010/2011 7 Mittal Ostrava 2097 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2179 0
2010/2011 5 Mittal Ostrava 2097 Dobeš Luděk TJ VOKD Poruba 2054 ½
2010/2011 3 Mittal Ostrava 2097 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2100 0
2010/2011 2 Mittal Ostrava 2097 Závěšický Petr ŠK Šenov 2037 1
2009/2010 10 BŠŠ FM B 2029 Bělka Lubomír ŠK MSA Dolní Benešov A 2000 ½
2009/2010 5 BŠŠ FM B 2029 Bulava Petr Baník Havířov 2116 1
2009/2010 1 BŠŠ FM B 2029 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2048 0
2009/2010 11 Mittal Ostrava C 2029 Rambousek Jan Slezan Opava B 2061 0
2009/2010 10 Mittal Ostrava C 2029 Miturová Magdaléna TŽ Třinec D 1982 ½
2009/2010 9 Mittal Ostrava C 2029 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2209 1
2009/2010 8 Mittal Ostrava C 2029 Funiok Marcel Slavia Havířov 2070 ½
2009/2010 7 Mittal Ostrava C 2029 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2114 1
2009/2010 6 Mittal Ostrava C 2029 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2084 0
2009/2010 4 Mittal Ostrava C 2029 Dudys Jakub SK Slavia Orlová B 2128 1
2009/2010 3 Mittal Ostrava C 2029 Očkay Tomáš TJ Mariánské Hory A 2165 1
2009/2010 2 Mittal Ostrava C 2029 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 1
2009/2010 1 Mittal Ostrava C 2029 Habina Martin MSA Dolní Benešov C 2074 1
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2047 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2089 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2047 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2048 1
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1756 0
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Němcová Karolína Sportovní klub OAZA Praha 1841 1
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Grussová Helena Šachový klub Most A 1668 1
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Fencl Pavel RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1633 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín A 1100 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Volčík Luděk SK Boršice A 1760 1
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Králík František ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 1
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2078 Slavoj Poruba "B" 1
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2078 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2287 0
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2078 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov "A" 2136 1
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2078 Sanitrák Tomáš ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 1805 1
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2078 Pastorek Bedřich LaborTech Ostrava "B" 1000 1
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2078 Kaňok Jan Mittal Ostrava "B" 1953 1
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2078 Sobek Martin Jakl Karviná "B" 2002 0
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2078 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice "B" 1909 1
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín A 1100 1
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Šnevajs Matěj Agentura 64 Grygov 1277 1
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Bujnošek Tomáš BŠS Frýdek-Místek B 1770 1
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Kastnerová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 0
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Soukal Petr Š.O. TJ Chrudim 1508 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Volčík Luděk SK Boršice A 1760 1
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek A 2078 Králík František ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 1
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Němcová Karolína OAZA PRAHA 1702 1
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Nguyen Dinh Phong ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1656 1
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Kastnerová Zuzana TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 0
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Barannikov Jaroslav TJ LOKOMOTIVA MOST 1620 1
2005/2006 11 ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1957 0
2005/2006 10 ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 Kaňok Jan Mittal Ostrava "B" 1949 ½
2005/2006 9 ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 Závěšický Petr Sokol Dobrá "A" 2035 0
2005/2006 8 ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava "A" 1936 1
2005/2006 7 ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2176 ½
2005/2006 6 ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 Schuster Vít Slezan Opava "A" 1984 0
2005/2006 5 ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov"A" 2070 0
2005/2006 4 ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně "A" 1994 ½
2005/2006 11 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Vašek Vladimír ŠK Šenov A 2013 0
2005/2006 10 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Košťál Otakar VOKD Poruba A 1899 0
2005/2006 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Pán Vladimír Slavoj Bruntál A 2014 ½
2005/2006 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Sieber Martin ŠK Svinov A 2064 ½
2005/2006 6 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Krajina Aleš LaborTech Ostrava B 2204 0
2005/2006 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec C 1953 1
2005/2006 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Geffert Michal Baníl Havířov B 2030 1
2005/2006 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Vícha Martin Slezan Opava B 1902 1
2005/2006 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Čechovský Miroslav Jakl Karviná B 1820 0
2005/2006 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1909 0
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Kašpárek Vít ZŠ BRANKOVICE 1447 1
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Musil Jiří LOKOMOTIVA BRNO 1371 1
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Valešová Šárka ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1817 1
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Kolomazníková Barbora ŠK ZLÍN 1396 1
2005/2006 3 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Miturová Magdaléna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 0
2005/2006 2 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Kolašín Jan A64 GRYGOV 1468 1
2005/2006 1 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 Čižinský Petr LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 1
2004/2005 11 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Novotný Petr ŠK SŠŠ St.Město B 1571 1
2004/2005 10 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Čermáková Klára ŠK ZŠ Brankovice B 1353 1
2004/2005 9 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Bartas Pavel TJ F.-S.Napajedla 1592 ½
2004/2005 8 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Dvořák Petr TJ Sok.Postoupky A 1736 ½
2004/2005 7 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Gabriel Adam ŠK Boršice 1463 0
2004/2005 6 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Doležal Jiří TJ Sok.Postoupky B 1360 ½
2004/2005 5 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Vlčko Petr ŠK Hodonín 1492 1
2004/2005 4 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Fic Zbyněk Tatran Poštorná 1719 0
2004/2005 3 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Trapl Dalibor TJ VOKD O.-Poruba 1560 1
2004/2005 2 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Miketa Tomáš ŠK TJMSA D.Benešov ½
2004/2005 1 BŠŠ+ŠK FM C 1720 Štukner Šimon BŠŠ+ŠK FM B 1701 ½