Hráč Bachořík Otto

Bachořík Otto

User Pic
Jméno: Bachořík Otto
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2138
Elo mezinárodní: 2137
ID: 169
FIDE ID: 318124
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Labortech Ostrava "B" 2137 2138 Dostál Radim Slavoj Poruba "C" 1989 1990 1
2018/2019 9 Labortech Ostrava "B" 2140 2138 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2020 2013 ½
2018/2019 7 Labortech Ostrava "B" 2144 2138 Pardy Martin KVS EKODIVIZE Opava 2001 2027 ½
2018/2019 6 Labortech Ostrava "B" 2144 2138 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá 2151 2143 ½
2018/2019 5 Labortech Ostrava "B" 2166 2136 Čempel Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2099 2081 0
2018/2019 4 Labortech Ostrava "B" 2166 2136 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2169 2115 0
2018/2019 3 Labortech Ostrava "B" 2149 2136 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno pod P. 2040 2015 1
2018/2019 2 Labortech Ostrava "B" 2149 2136 Podlesný Pavel Baník Havířov 2154 2115 1
2018/2019 1 Labortech Ostrava "B" 2142 2136 Zimniok Lubomír ŠK Karviná 2039 2054 1
2017/2018 11 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Janyška Pavel TJ Sokol Vrbno p/P 2162 2132 ½
2017/2018 10 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2117 2087 ½
2017/2018 9 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2011 2017 ½
2017/2018 8 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Matějka Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2220 2206 1
2017/2018 7 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá „A“ 2159 2156 ½
2017/2018 6 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "A" 0
2017/2018 5 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná 2129 2144 ½
2017/2018 4 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Šobáň Jaroslav AŠK DA Olomouc "A" 2095 2093 ½
2017/2018 1 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 ½
2015/2016 11 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Blaha Petr ŠK Staré Město "B" 2032 2030 1
2015/2016 10 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 2008 2033 ½
2015/2016 9 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1977 1979 ½
2015/2016 8 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 ½
2015/2016 7 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Sieber Martin TJ Slovan Havířov 2096 2032 ½
2015/2016 3 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 1
2015/2016 2 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Krmela Aleš Sokol Hošťálková 2023 2022 ½
2015/2016 1 Labortech Ostrava "B" 2167 2158 Zimniok Lubomír Slavoj Český Těšín 2087 2114 ½
2014/2015 11 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Tomeček Jan Baník Havířov 2159 2165 ½
2014/2015 10 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2018 2023 ½
2014/2015 9 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba "B" 2075 2080 1
2014/2015 8 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Kozel Jiří TJ Ostrava "A" 2141 2122 1
2014/2015 7 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1967 1979 1
2014/2015 6 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2220 2215 ½
2014/2015 4 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 1
2014/2015 3 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Beseda Roman Sokol Dobrá 2089 2077 ½
2014/2015 2 Labortech Ostrava "B" 2138 2134 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 1926 1984 1
2013/2014 11 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 ½
2013/2014 10 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Kramoliš Pavel TJ Ostrava "B" 1898 1886 1
2013/2014 9 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 1
2013/2014 8 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 1809 1749 1
2013/2014 7 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1830 1869 ½
2013/2014 6 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1851 1832 1
2013/2014 5 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1923 1927 1
2013/2014 4 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1913 1911 ½
2013/2014 3 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2012 2021 1
2013/2014 2 Labortech Ostrava "B" 2137 2133 Mikulenčák Jan ŠK TP Hrabyně "A" 1848 1840 ½
2012/2013 11 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2132 2153 ½
2012/2013 10 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2068 2073 0
2012/2013 9 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2106 2118 0
2012/2013 8 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž "B" 2042 2047 1
2012/2013 7 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1962 1971 1
2012/2013 6 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2185 2208 0
2012/2013 5 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Sikora Jan TŽ Třinec 2200 2197 ½
2012/2013 4 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 1996 2006 ½
2012/2013 3 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Dungl Martin Sokol Postoupky 2016 2048 ½
2012/2013 2 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2164 2178 ½
2012/2013 1 Labortech Ostrava "B" 2159 2155 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2136 2128 ½
2011/2012 11 Labortech Ostrava B 2166 2159 Worek Joanna TŽ Třinec 2265 2274 0
2011/2012 10 Labortech Ostrava B 2166 2159 Novák Jiří Slavia Orlová 2020 2019 ½
2011/2012 9 Labortech Ostrava B 2166 2159 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2044 2073 ½
2011/2012 8 Labortech Ostrava B 2166 2159 Zatloukal Petr A64 Grygov B 2139 2132 1
2011/2012 7 Labortech Ostrava B 2166 2159 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2150 2153 0
2011/2012 6 Labortech Ostrava B 2166 2159 Vrána František ŠK Staré Město 2249 2290 0
2011/2012 5 Labortech Ostrava B 2166 2159 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 1
2011/2012 4 Labortech Ostrava B 2166 2159 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2259 2244 1
2011/2012 3 Labortech Ostrava B 2166 2159 Kořenek Petr ŠK Zlín B 2183 2149 ½
2011/2012 1 Labortech Ostrava B 2166 2159 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2245 2255 0
2010/2011 11 Labortech Ostrava 2150 Svoboda Matěj BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 1
2010/2011 10 Labortech Ostrava 2150 Bražina David Mittal Ostrava 1920 ½
2010/2011 9 Labortech Ostrava 2150 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 ½
2010/2011 8 Labortech Ostrava 2150 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 1895 ½
2010/2011 7 Labortech Ostrava 2150 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2045 1
2010/2011 5 Labortech Ostrava 2150 Vašek Vladimír ŠK Šenov 1991 1
2010/2011 4 Labortech Ostrava 2150 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2052 ½
2010/2011 3 Labortech Ostrava 2150 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov 1904 1
2010/2011 2 Labortech Ostrava 2150 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2179 1
2010/2011 1 Labortech Ostrava 2150 Pop Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1720 1
2010/2011 7 ŠK Labortech Ostrava 2150 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2279 ½
2009/2010 10 ŠK Labortech Ostrava 2143 Beil Zdeněk Tatran Litovel A 2293 0
2009/2010 9 ŠK Labortech Ostrava 2143 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2165 0
2009/2010 8 ŠK Labortech Ostrava 2143 Zwardoň Vojtěch Jakl Karvina 2257 0
2009/2010 7 ŠK Labortech Ostrava 2143 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava 2221 1
2009/2010 6 ŠK Labortech Ostrava 2143 Sikorová Olga TŽ Třinec B 2256 1
2009/2010 5 ŠK Labortech Ostrava 2143 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město 2092 1
2009/2010 4 ŠK Labortech Ostrava 2143 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2034 1
2009/2010 3 ŠK Labortech Ostrava 2143 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba 2209 ½
2009/2010 2 ŠK Labortech Ostrava 2143 Sojka Aleš Slavia Kroměříž 2179 ½
2009/2010 1 ŠK Labortech Ostrava 2143 Novák Jiří SK Slavia Orlová 2009 ½
2009/2010 11 ŠK Geofin Ostrava 2143 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2433 ½
2009/2010 10 ŠK Geofin Ostrava 2143 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2385 0
2009/2010 5 ŠK Geofin Ostrava 2143 Fuksík Jakub A64 VALOZ Grygov 2158 ½
2008/2009 11 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava "B" 2194 ½
2008/2009 10 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Hradil Karel Zbrojovka Vsetín 1876 1
2008/2009 9 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Svoboda Rostislav ŠK Zlín "C" 2018 ½
2008/2009 8 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Holeksa Miloš Baník Havířov 2060 ½
2008/2009 7 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2019 ½
2008/2009 6 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Jacko Vladimír TJ VOKD Poruba 2153 ½
2008/2009 5 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2024 ½
2008/2009 4 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 ½
2008/2009 2 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 ½
2008/2009 1 ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 Pagáč Jaroslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1931 ½
2006/2007 11 LaborTech Ostrava "B" 2193 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2204 ½
2006/2007 10 LaborTech Ostrava "B" 2193 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2128 ½
2006/2007 8 LaborTech Ostrava "B" 2193 Antošík Alois Jakl Karviná "A" 2251 ½
2006/2007 7 LaborTech Ostrava "B" 2193 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2120 ½
2006/2007 6 LaborTech Ostrava "B" 2193 Rambousek Jan Slezan Opava "A" 2074 ½
2006/2007 5 LaborTech Ostrava "B" 2193 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1
2006/2007 4 LaborTech Ostrava "B" 2193 Didi Jan ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 1
2006/2007 3 LaborTech Ostrava "B" 2193 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov "A" 2090 ½
2006/2007 2 LaborTech Ostrava "B" 2193 Mitura Václav SK Slavia Orlová "A" 2200 ½
2006/2007 1 LaborTech Ostrava "B" 2193 Macíček Jakub TJ Mořkov 2021 0
2005/2006 11 LaborTech Ostrava B 2210 Ludwig Petr Slavoj Bruntál A 1970 ½
2005/2006 10 LaborTech Ostrava B 2210 Holík Jiří TJ Mořkov A 1945 ½
2005/2006 9 LaborTech Ostrava B 2210 Snopek Jiří ŠK Svinov A 1911 1
2005/2006 8 LaborTech Ostrava B 2210 Geffert Michal Baníl Havířov B 2030 1
2005/2006 7 LaborTech Ostrava B 2210 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec C 1953 ½
2005/2006 6 LaborTech Ostrava B 2210 Pavelek Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek C 1719 0
2005/2006 5 LaborTech Ostrava B 2210 Olšar Robin Slezan Opava B 1983 1
2005/2006 4 LaborTech Ostrava B 2210 Jakl Karviná B 1
2005/2006 3 LaborTech Ostrava B 2210 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1909 1
2005/2006 2 LaborTech Ostrava B 2210 Skýba Radim ŠK Šenov A 1845 1
2005/2006 1 LaborTech Ostrava B 2210 Kondula Lukáš VOKD Poruba A 1781 1
2004/2005 11 IPM COLOR Ostrava 2240 TJ Jakl Karviná B 1
2004/2005 10 IPM COLOR Ostrava 2240 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice 1787 1
2004/2005 9 IPM COLOR Ostrava 2240 Loko Krnov A 1
2004/2005 8 IPM COLOR Ostrava 2210 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1860 ½
2004/2005 6 IPM COLOR Ostrava 2240 Didi Jan Ritmus Ostrava 2131 1
2004/2005 5 IPM COLOR Ostrava 2240 Holeček Vladimír ŠK Frýdek Místek C 2065 ½
2004/2005 4 IPM COLOR Ostrava 2240 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2163 ½
2004/2005 3 IPM COLOR Ostrava 2240 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2180 ½
2004/2005 2 IPM COLOR Ostrava 2240 Očkay Tomáš ŠK Svinov A 2098 ½
2004/2005 1 IPM COLOR Ostrava 2240 Čech Luděk TJ Sokol Dobrá B 1994 ½
2003/2004 11 H FUCHS Ostrava 2196 Mačejovský Igor VOKD Poruba 2026 1
2003/2004 10 H FUCHS Ostrava 2196 Halámka Pavel NH Ostrava 1808 1
2003/2004 9 H FUCHS Ostrava 2196 Šíma Patrik ŠK Svinov 1845 ½
2003/2004 8 H FUCHS Ostrava 2196 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 2020 0
2003/2004 7 H FUCHS Ostrava 2196 Vícha Martin TJ Fulnek 1798 1
2003/2004 6 H FUCHS Ostrava 2196 Dostál Petr Slavoj Poruba 1939 1
2003/2004 5 H FUCHS Ostrava 2196 Kramoliš Petr NH Ostrava 2001 1
2003/2004 4 H FUCHS Ostrava 2196 Sládeček Ivo Vagónka Studénka 1956 1
2003/2004 3 H FUCHS Ostrava 2196 Kadlec Pavel Kopřivnice 1907 1
2003/2004 2 H FUCHS Ostrava 2196 Kotlář Jarmil ŠK Šenov 1875 1
2003/2004 1 H FUCHS Ostrava 2196 Tokarský Radovan VOKD Poruba 1896 1