Hráč Zeman Karel

Zeman Karel

User Pic
Jméno: Zeman Karel
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1699
ID: 7181
FIDE ID: 388394
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1706 1746 Adamčík David TJ Mořkov A 1569 1595 ½
2018/2019 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1700 1746 Ramian Zdeněk ŠK Ostrava-Jih A 1639 1661 1
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1700 1746 Peška Jan ŠK Hošťálkovice 1495 1547 ½
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1714 1756 Pětroš Vojtěch ŠK Slavoj Poruba E 0 1536 ½
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1714 1756 Kramoliš Pavel TJ Ostrava D 1831 1814 0
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1708 1756 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín A 1814 1825 ½
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1706 1746 Šlechta Josef TJ Frenštát p.R. „B“ 1662 1650 1
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1706 1746 Thiel Antonín Spartak Bílovec 0 1278 ½
2018/2019 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1706 1746 Klečka Ivo ŠK Petřvald u N.J. 1683 1750 0
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1700 1746 Vařák Radomil TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 1
2017/2018 9 ŠK Kopřivnice „D“ 1700 1746 Šerek Ondřej Spartak Bílovec 1659 1699 1
2017/2018 4 ŠK Kopřivnice „D“ 1700 1746 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 0 1570 1
2017/2018 3 ŠK Kopřivnice „D“ 1700 1746 Juračák David TJ Frenštát p.R. „B“ 1074 1188 1
2017/2018 7 Tatra Kopřivnice A 1706 1746 Kramoliš Pavel TJ Ostrava B 1831 1831 0
2017/2018 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1700 1746 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba D 1844 1842 ½
2017/2018 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1706 1746 Peterek Zbyněk TJ Ostrava D 1446 1395 1
2017/2018 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1692 1746 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát pod Radhoštěm 1716 1753 1
2017/2018 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1692 1746 Diviš Jan ŠK Petřvald 1553 1554 ½
2017/2018 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1700 1746 Hromádka Jaromír TJ Mořkov A 1669 1685 1
2017/2018 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1684 1745 Bošňák Ondrej TJ VOKD Poruba 1452 1480 ½
2016/2017 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Šlechta Josef TJ Frenštát „B“ 1391 ½
2016/2017 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Vinklárek Vlastimil Nový Jičín „B“ 1742 1761 1
2016/2017 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Thiel Antonín Spartak Bílovec 1257 ½
2016/2017 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Šima František TJ Fulnek 1686 1677 1
2016/2017 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Fabík Jan TJ Mořkov „B“ 1652 ½
2016/2017 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Literák Jaromír TJ Frenštát „B“ 1540 1605 1
2016/2017 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Vinklárek Vlastimil Nový Jičín „B“ 1742 1761 1
2016/2017 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1561 1
2016/2017 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 0
2016/2017 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Sládkovská Petra TJ Mořkov „B“ 1480 1
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1681 1737 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1723 1759 ½
2015/2016 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1681 1737 Marek Roman TJ Frenštát p/R "A" 1736 1718 ½
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1681 1737 Čech Jaroslav TJ VOKD Poruba 1813 1809 ½
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1681 1737 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "A" 1804 1818 1
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1681 1737 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "A" 1810 1836 0
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1681 1737 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "D" 1906 1877 0
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1681 1737 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1747 1778 ½
2015/2016 5 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 Kutálková Šárka Nový Jičín „B“ 1557 1522 1
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Janes Martin Spartak Bílovec 1381 ½
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1256 1
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1636 ½
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Šima František TJ Fulnek 1712 1
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Kotek René ŠK Petřvald u NJ 1740 ½
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Janes Martin Spartak Bílovec 1381 ½
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Vahala Dominik TJ Frenštát p/R "B" 1000 1
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Sládkovská Petra TJ Mořkov "B" 1478 1
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Šima František TJ Fulnek 1712 ½
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 Hýl Miroslav ŠK Petřvald u NJ 1490 1478 1
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Ramian Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1791 1772 ½
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Čáp Šimon TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 0
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1961 0
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Kozelský Marek ŠK Šenov "A" 1933 1947 0
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1557 1
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1769 1809 0
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1906 1935 1
2013/2014 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Šima František TJ Fulnek "A" 1703 0
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1697 1
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Třetina Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1749 1705 ½
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 Macháč Antonín TJ Mořkov "A" 1749 1
2012/2013 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1744 ½
2012/2013 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1991 2018 ½
2012/2013 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Kotek René ŠK Petřvald "A" 1749 1
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "B" 1000 1
2012/2013 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2053 2068 0
2012/2013 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1877 1862 ½
2011/2012 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Polášek Ivan TJ Frenštát p/R "B" 1511 1
2011/2012 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Závada Jakub TJ Nový Jičín "B" 1614 ½
2011/2012 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Sládkovská Petra TJ Mořkov "C" 1477 0
2011/2012 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1566 1
2011/2012 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Šlechta Josef TJ Frenštát p/R "B" 1332 1
2011/2012 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1685 1707 ½
2011/2012 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Černoch Josef TJ Mořkov "C" 1357 1
2011/2012 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1538 1
2011/2012 9 Tatra Kopřivnice "B" 1729 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1541 1
2011/2012 5 Tatra Kopřivnice "B" 1729 Píša Lubomír TJ Studenka "A" 1538 ½
2010/2011 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 Klecker David TJ Frenštát p/R "C" 1000 0
2010/2011 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 Tkadleček Petr TJ Frenštát p/R "B" 1643 0
2010/2011 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1774 0
2010/2011 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 Fabík Jan TJ Mořkov "D" 1634 1
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1544 ½
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 Adamčík David TJ Mořkov "D" 1419 1
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1544 1
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 Klecker David TJ Frenštát p/R "C" 1000 0
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "B" 1731 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1749 1
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1697 ½
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1568 1
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1829 ½
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 Fabík Jan TJ Mořkov "C" 1598 ½
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1568 1
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 Klecker Jan TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 1
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1697 ½
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 Hýl Martin ŠK Petřvald u NJ "B" 1409 1
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1724 Peška Jan ŠK Hošťálkovice 1635 1
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1724 Friedel Radim ŠK Petřvald 1565 ½
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1724 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba C 1634 ½
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1724 Pšenička Pavel Mittal Ostrava D 1848 ½
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1724 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba B 1800 0
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1724 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 1
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Kozlovský Jiří TJ Frenštát p/R "B" 1421 ½
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Kováč Ladislav TJ Spartak Bílovec 1
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Hýl Miroslav ŠK Petřvald u N.J. "B" 1546 1
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "C" 1414 1
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1581 1
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Šimonová Debora ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Adamčík David TJ Mořkov "C" 1380 1
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1703 Kondula Dominik VOKD Poruba "C" 1702 ½
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1703 Vallo Ján TJ Frenštát "A" 1650 1
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Hýl Miroslav ŠK Petřvald u N.J. "B" 1546 1
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1581 ½
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1703 Fabík Jan TJ Mořkov "C" 1618 1
2007/2008 7 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1677 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba "C" 1989 0
2007/2008 3 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1677 Beniš Václav ŠK Svinov "B" 1446 1
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Hýl Jan ŠK Petřvald "B" 1
2007/2008 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1760 ½
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "B" 1707 1
2007/2008 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Závada Jakub TJ Nový Jičín "C" 1256 1
2007/2008 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1654 1
2007/2008 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1600 ½
2007/2008 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1338 1
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "B" 1382 1
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 Hýl Miroslav ŠK Petřvald "B" 1517 1
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Sudolský Jan VOKD Poruba "C" 1612 ½
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Trampota Lubomír T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1812 ½
2006/2007 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "B" 1705 0
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1604 ½
2006/2007 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Bůžek Ivo ŠK Svinov "B" 1506 0
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Bíža Miroslav ŠK ASK Kopřivnice "A" 1842 0
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Kaňok Jan Mittal Ostrava "C" 1953 ½
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1788 0
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1705 Macháček Josef Vagónka Studénka "A" 1633 1
2006/2007 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Polášek Ivan TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1
2006/2007 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Janes Martin Spartak Bílovec 1310 ½
2006/2007 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Gregor Filip TJ Nový Jičín "C" 1
2006/2007 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Polášek Pavel ŠK Petřvald 1559 0
2006/2007 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1581 1
2006/2007 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Šlechta Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1260 1
2006/2007 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1581 ½
2006/2007 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Folta František TJ Nový Jičín "C" 1289 1
2006/2007 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Friedel Radim ŠK Petřvald 1540 1
2006/2007 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1651 ½
2005/2006 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Tokarský Radovan VOKD Poruba "C" 1921 0
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "C" 1812 ½
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Trapl Dalibor VOKD Poruba "B" 1718 0
2005/2006 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Galia Zdeněk Vagonka Studénka "A" 1828 ½
2005/2006 6 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Hajduček Milan ŠK Petřvald u NJ "A" 1584 1
2005/2006 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Herič Milan ŠK Svinov "B" 1714 ½
2005/2006 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1766 1
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Halámka Pavel Mittal Ostrava "C" 1817 1
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 Mol Václav TJ Frenštát "A" 1389 1
2004/2005 11 ASK Kopřivnice B" 1703 Lampart Emil ŠK Šenov A" 1688 1
2004/2005 10 ASK Kopřivnice B" 1703 Osladil Jaroslav Vagónka Studénka 1748 0
2004/2005 8 ASK Kopřivnice B" 1703 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín A" 1868 ½
2004/2005 6 ASK Kopřivnice B" 1703 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek A" 1605 1
2003/2004 11 Kopřivnice 1711 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín 1865 0
2003/2004 8 Kopřivnice 1711 Kramoliš Pavel NH Ostrava 1792 ½
2003/2004 7 Kopřivnice 1711 Londin Milan Vagónka Studénka 1896 0
2003/2004 4 Kopřivnice 1711 Kudláček František VOKD Poruba 1871 0
2003/2004 3 Kopřivnice 1711 Pala Jiří H FUCHS Ostrava 2007 ½
2003/2004 2 Kopřivnice 1711 Havlíček Václav NH Ostrava ½
2003/2004 1 Kopřivnice 1711 Uherek Jan ŠK Svinov 1779 0