Hráč Harazim Richard

Harazim Richard

User Pic
Jméno: Harazim Richard
Oddíl: ŠO U Lípy Malé Hoštice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1765
Elo mezinárodní: 0
ID: 7476
FIDE ID: 306517
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1765 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice 1587 1585 0
2019/2020 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1765 Meisel Karel ŠK Píšť 0 1684 ½
2019/2020 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1765 Metelka Vladimír ŠK Pogo Budišov nad Bud. "B" 1623 1691 0
2018/2019 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 Weczerek Max SK Kravaře "B" 1667 1656 1
2018/2019 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 Karásek Jaroslav ŠO TJ Vítkov "A" 1614 1596 1
2018/2019 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1901 1884 0
2018/2019 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 Jankovský Josef Sokol Štěpánkovice 0 1785 ½
2018/2019 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 Rak Jiří ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 0 1503 ½
2018/2019 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 Folta Jaroslav ŠO TJ Velká Polom "B" 1650 1722 ½
2018/2019 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 Marčík Miroslav ŠK U Freda Darkovičky 1700 1722 0
2018/2019 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1788 Meisel Karel ŠK Píšť 0 1683 0
2017/2018 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 Klimša Jiří ŠO TJ Velká Polom "B" 1786 1750 ½
2017/2018 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1758 1764 ½
2017/2018 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 Kampík David ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1482 ½
2017/2018 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 0 1576 1
2017/2018 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 Weczerek Max SK Kravaře "B" 1590 1590 ½
2017/2018 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov "A" 1768 1748 ½
2017/2018 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice 0 1420 ½
2017/2018 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1798 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 0 1670 1
2016/2017 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Strachota Jan ŠK Píšť 1557 1
2016/2017 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Montág Petr Orel Opava "C" 1687 1
2016/2017 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Hovůrek Gerhard ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 ½
2016/2017 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1611 1
2016/2017 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov 1610 ½
2016/2017 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1517 1
2016/2017 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1668 1705 ½
2015/2016 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "A" 1812 1813 0
2015/2016 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Buffa Miroslav Slezan Opava "C" 1889 ½
2015/2016 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Kovács Viliam ŠK Orel Opava "C" 1801 1766 ½
2015/2016 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2004 1927 ½
2015/2016 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice 1492 ½
2015/2016 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1703 ½
2015/2016 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1643 ½
2015/2016 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Glinz Leo SK Kravaře "B" 1769 1808 1
2015/2016 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1773 ½
2015/2016 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1690 ½
2014/2015 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Vícha Martin Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1925 1957 0
2014/2015 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1810 ½
2014/2015 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1790 ½
2014/2015 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1781 1809 0
2014/2015 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1754 ½
2014/2015 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1728 1695 ½
2014/2015 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1818 ½
2014/2015 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1879 1881 ½
2014/2015 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Husar Ivo TJ Velká Polom "A" 1834 ½
2014/2015 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1748 ½
2014/2015 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1793 ½
2013/2014 8 Slezan Opava "C" 1823 Martinek Pavel ŠK Orel Opava "B" 1854 ½
2013/2014 7 Slezan Opava "C" 1823 Janyška Pavel ŠK Bruntál "A" 2080 2115 ½
2013/2014 6 Slezan Opava "C" 1823 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1968 1976 0
2013/2014 5 Slezan Opava "C" 1823 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1972 1982 ½
2013/2014 4 Slezan Opava "C" 1823 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1940 ½
2013/2014 3 Slezan Opava "C" 1823 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1911 1949 1
2013/2014 2 Slezan Opava "C" 1823 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1861 ½
2013/2014 1 Slezan Opava "C" 1823 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2381 2359 0
2013/2014 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1582 ½
2013/2014 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1762 1
2013/2014 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Bureček Václav TJ Velká Polom 1000 ½
2013/2014 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1000 ½
2013/2014 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1700 ½
2013/2014 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1693 ½
2013/2014 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1534 0
2013/2014 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť "A" 1654 ½
2013/2014 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1676 ½
2013/2014 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 Jančálek Jan TJ Vítkov 1783 1709 ½
2012/2013 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1806 ½
2012/2013 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Müller Leo TJ Vítkov 1880 1830 ½
2012/2013 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1792 ½
2012/2013 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1721 ½
2012/2013 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1954 ½
2012/2013 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 1
2012/2013 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1713 ½
2012/2013 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1919 0
2012/2013 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1901 1803 ½
2012/2013 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1952 1860 ½
2011/2012 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1738 ½
2011/2012 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1694 ½
2011/2012 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 0
2011/2012 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Černák Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 1
2011/2012 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1653 1
2011/2012 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1688 1770 ½
2011/2012 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Pavera Václav TJ Velká Polom 1671 ½
2011/2012 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1719 ½
2011/2012 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "D" 1801 1
2011/2012 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1743 ½
2011/2012 7 Slezan Opava "C" 1817 Martinek Pavel Orel Opava "B" 1851 1
2011/2012 6 Slezan Opava "C" 1817 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1771 0
2011/2012 5 Slezan Opava "C" 1817 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1765 1819 ½
2011/2012 4 Slezan Opava "C" 1817 Zlámal František TJ Město Albrechtice "B" 1877 1788 1
2011/2012 3 Slezan Opava "C" 1817 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál "A" 2049 0
2011/2012 2 Slezan Opava "C" 1817 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1851 1809 1
2011/2012 1 Slezan Opava "C" 1817 Hružík Lumír TJ Sokol Háj ve Slezsku 1866 ½
2010/2011 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 Stania Petr Slezan Opava "D" 1744 0
2010/2011 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2082 ½
2010/2011 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 0
2010/2011 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1864 0
2010/2011 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1846 ½
2010/2011 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1787 0
2010/2011 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2082 ½
2010/2011 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1801 ½
2010/2011 11 Slezan Opava "C" 1848 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1781 ½
2010/2011 10 Slezan Opava "C" 1848 Kalavský Milan TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 ½
2010/2011 9 Slezan Opava "C" 1848 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov 1726 1
2010/2011 8 Slezan Opava "C" 1848 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1777 0
2010/2011 7 Slezan Opava "C" 1848 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1584 1
2010/2011 6 Slezan Opava "C" 1848 Polách Jiří TJ Město Albrechtice 2073 ½
2010/2011 4 Slezan Opava "C" 1848 Mikulecký Zdeněk Lokomotiva Krnov 1672 ½
2010/2011 3 Slezan Opava "C" 1848 Glinz Leo TJ SK Kravaře 1660 1
2010/2011 2 Slezan Opava "C" 1848 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1857 ½
2010/2011 1 Slezan Opava "C" 1848 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1852 0
2009/2010 9 Slezan Opava "C" 1861 Štencel Václav Orel Opava 1774 ½
2009/2010 8 Slezan Opava "C" 1861 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov 1720 ½
2009/2010 6 Slezan Opava "C" 1861 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál "B" 1729 ½
2009/2010 4 Slezan Opava "C" 1861 Mrnka Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1608 1
2009/2010 1 Slezan Opava "C" 1861 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p/P 1864 ½
2009/2010 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2093 0
2009/2010 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1861 ½
2009/2010 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 1
2009/2010 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Czudek Bohuslav Sokol Štěpánkovice 1830 ½
2009/2010 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Stania Petr Slezan Opava "D" 1720 ½
2009/2010 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1959 ½
2009/2010 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava "B" 1881 0
2009/2010 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 ½
2009/2010 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1801 ½
2008/2009 9 Slezan Opava "A" 1868 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2129 0
2008/2009 8 Slezan Opava "A" 1868 Hudský Miloš TJ Sokol Vrbno 1720 ½
2008/2009 7 Slezan Opava "A" 1868 Kocur Valter ŠK MSA Dolní Benešov "A" 2096 0
2008/2009 6 Slezan Opava "A" 1868 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2015 1
2008/2009 9 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1797 1
2008/2009 8 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1819 1
2008/2009 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře B 1485 1
2008/2009 5 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov F 1382 ½
2008/2009 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 Kozák Lubomír TJ Slezan Opava E 1851 ½
2008/2009 3 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 Kašný Josef TJ Slezan Opava D 1705 0
2008/2009 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 Palacký Oldřich ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1376 1
2008/2009 1 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 Mrovec Jakub TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1496 ½
2007/2008 11 Slezan Opava "B" 1882 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 ½
2007/2008 10 Slezan Opava "B" 1882 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba "A" 2002 0
2007/2008 6 Slezan Opava "B" 1882 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice "A" 1959 ½
2007/2008 5 Slezan Opava "B" 1882 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1975 1
2007/2008 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1882 Glinz Leo TJ SK Kravaře "B" 1499 1
2007/2008 6 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1882 Káč Jan TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1750 0
2007/2008 5 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1882 Suchý Vladimír TJ Sokol Háj ve Slezsku "B" 1548 1
2007/2008 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1882 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1815 ½
2007/2008 3 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1882 Mrovec Jakub TJ Sokol BARBONE Kobeřice " B" 1492 1
2007/2008 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1882 Palacký Oldřich ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1369 1
2006/2007 10 Slezan Opava B 1901 Židek Václav VOKD Ostrava-Poruba 2037 0
2006/2007 9 Slezan Opava B 1901 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 1967 0
2006/2007 8 Slezan Opava B 1901 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová B 2024 0
2006/2007 7 Slezan Opava B 1901 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 1964 ½
2006/2007 6 Slezan Opava B 1901 Pavlík Karel Sokol Jakartovice 1722 ½
2006/2007 5 Slezan Opava B 1901 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1812 ½
2006/2007 4 Slezan Opava B 1901 Jurčík Martin Sokol Fryčovice 1000 1
2006/2007 3 Slezan Opava B 1901 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2047 ½
2006/2007 1 Slezan Opava B 1901 Folta František TJ Nový Jičín 1843 ½
2006/2007 8 ŠO U Lípy M. Hoštice 1901 Černý Pavel TJ Sokol Jakartovice B 1893 1
2006/2007 7 ŠO U Lípy M. Hoštice 1901 Krautwurst Milan TJ Sokol BARBONE Kobeřice B 1479 1
2006/2007 6 ŠO U Lípy M. Hoštice 1901 Glinz Leo TJ SK Kravaře B 1438 1
2006/2007 5 ŠO U Lípy M. Hoštice 1901 Premus Jan Slezan Opava E ½
2006/2007 4 ŠO U Lípy M. Hoštice 1901 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1826 ½
2006/2007 3 ŠO U Lípy M. Hoštice 1901 Palacký Oldřich ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1
2006/2007 2 ŠO U Lípy M. Hoštice 1901 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1789 0
2005/2006 10 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 Krautwurst Milan TJ SOKOL Kobeřice B 1430 1
2005/2006 9 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1813 1
2005/2006 8 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 Glinz Leo TJ SK Kravaře B 1438 ½
2005/2006 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice 1450 1
2005/2006 5 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 Krautwurst Milan TJ SOKOL Kobeřice B 1430 1
2005/2006 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1813 1
2005/2006 3 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře B 1467 1
2005/2006 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1650 1
2004/2005 9 Slezan Opava C" 1877 Očkay Tomáš VOKD Poruba A" 2098 0
2004/2005 8 Slezan Opava C" 1877 Holušová Táňa Frýdek-Místek B" 2141 0
2004/2005 7 Slezan Opava C" 1877 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2169 ½
2004/2005 2 Slezan Opava C" 1877 Schuster Vít Slezan Opava B" 1952 ½
2004/2005 10 ŠO Malé Hoštice 1877 Glinz Leo SK Kravaře B" 1415 1
2004/2005 9 ŠO Malé Hoštice 1877 Dihel Gerhard ŠK Bolatice B" 1460 1
2004/2005 6 ŠO Malé Hoštice 1877 Šidleja Oldřich POGO Budišov n.B. 1
2004/2005 5 ŠO Malé Hoštice 1877 Glabasňa Tomáš SK Kravaře B" 1469 1
2004/2005 4 ŠO Malé Hoštice 1877 Rataj Lukáš ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 1 ŠO Malé Hoštice 1877 Šidleja Oldřich POGO Budišov n.B. ½
2003/2004 11 Slezan Opava C" 1869 Nováček Pavel ŠK Svinov A" 2026 0
2003/2004 9 Slezan Opava C" 1869 Bulawa Marek Baník Havířov 2037 ½
2003/2004 6 Slezan Opava C" 1869 Holeček Vladimír Frýdek-Místek B" 2082 0
2003/2004 3 Slezan Opava C" 1869 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2047 0
2003/2004 2 Slezan Opava C" 1869 Olšar Zdeněk ŠK Stonava A" 2020 1
2003/2004 11 Slezan Opava D 1869 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1977 ½
2003/2004 10 Slezan Opava D 1869 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov B 1822 1
2003/2004 9 Slezan Opava D 1869 Ondrejka Pavel TJ Břidličná B 1855 ½
2003/2004 8 Slezan Opava D 1869 Wagner Karel Granitol M.Beroun 1740 1
2003/2004 7 Slezan Opava D 1869 Solný Michal WEST 1999 Opava B 1873 0
2003/2004 6 Slezan Opava D 1869 Tomíček Alfons MSA Dol.Benešov D 1933 ½
2003/2004 5 Slezan Opava D 1869 Ludwig Petr Slavoj Bruntál B 1959 ½
2003/2004 3 Slezan Opava D 1869 Kašný Pavel SŠK Opava 1983 0