Hráč Jakubiec Artur

Jakubiec Artur

User Pic
Jméno: Jakubiec Artur
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2438
ID: 25932
FIDE ID: 1103261
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 Labortech Ostrava 2460 0 Černoušek Lukáš Siesta Solution Unichess 2447 2461 ½ soutěž
2019/2020 5 Labortech Ostrava 2460 0 Carlsson Pontus ŠK Dopravní podnik Praha 2468 0 0 soutěž
2019/2020 4 Labortech Ostrava 2514 0 Gažik Viktor Slavia Kroměříž 2501 0 0 soutěž
2019/2020 3 Labortech Ostrava 2514 0 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2574 0 1 soutěž
2018/2019 10 Labortech Ostrava 2514 0 Vrbata Zbyněk Siesta Solution Unichess B 2342 2330 ½ soutěž
2018/2019 9 Labortech Ostrava 2514 0 Bobras Piotr SK Slavoj Poruba 2495 0 ½ soutěž
2018/2019 6 Labortech Ostrava 2514 0 Antoniewski Rafal Beskydska sachova skola 2524 0 ½ soutěž
2018/2019 5 Labortech Ostrava 2514 0 Mroziak Maciej Slavoj Cesky Tesin 2404 0 ½ soutěž
2017/2018 10 Labortech Ostrava 2520 0 Antoniewski Rafal BSS Frydek-Mistek 2528 0 ½ soutěž
2017/2018 6 Labortech Ostrava 2513 0 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2451 0 ½ soutěž
2017/2018 5 Labortech Ostrava 2513 0 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2606 0 ½ soutěž
2017/2018 4 Labortech Ostrava 2524 0 Bernášek Jan Unichess 2480 2463 1 soutěž
2017/2018 3 Labortech Ostrava 2524 0 Ragger Markus 1. Novoborsky SK 2668 0 ½ soutěž
2017/2018 2 Labortech Ostrava 2524 0 Cyborowski Lukasz SK Zikuda Turnov 2510 0 ½ soutěž
2017/2018 1 Labortech Ostrava 2524 0 Kempinski Robert GASCO Pardubice 2577 0 0 soutěž
2016/2017 11 Labortech Ostrava 2509 2547 Tazbir Marcin SK AD Jicin 2510 2527 ½ soutěž
2016/2017 10 Labortech Ostrava 2509 2547 Kempinski Robert SK Rapid Pardubice 2623 2597 1 soutěž
2016/2017 9 Labortech Ostrava 2509 2547 Markowski Tomasz SK Slavoj Poruba 2584 ½ soutěž
2016/2017 8 Labortech Ostrava 2509 2547 Černoušek Lukáš Prestige Photo Unichess 2466 2458 ½ soutěž
2016/2017 7 Labortech Ostrava 2509 2547 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 ½ soutěž
2016/2017 6 Labortech Ostrava 2509 2547 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 ½ soutěž
2016/2017 5 Labortech Ostrava 2509 2547 Druska Juraj Lokomotiva Brno 0 soutěž
2016/2017 4 Labortech Ostrava 2509 2547 Fedorov Aleksei BSS Frydek Mistek 2561 ½ soutěž
2016/2017 3 Labortech Ostrava 2509 2547 Kanarek Marcel Tatran Litovel ½ soutěž
2015/2016 11 Labortech Ostrava 2509 2547 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2561 ½ soutěž
2015/2016 10 Labortech Ostrava 2509 2547 Michalík Peter TŽ Třinec 2552 2455 1 soutěž
2015/2016 9 Labortech Ostrava 2509 2547 Bobras Piotr ŠK Slavoj Poruba 2525 2530 ½ soutěž
2015/2016 8 Labortech Ostrava 2509 2547 Klekowski Maciej AD Mahrla Praha 2432 ½ soutěž
2015/2016 7 Labortech Ostrava 2509 2547 Votava Jan Rapid Pardubice 2522 2506 0 soutěž
2015/2016 6 Labortech Ostrava 2509 2547 Piorun Kacper Tatran Litovel 2657 ½ soutěž
2015/2016 5 Labortech Ostrava 2509 2547 Shengelia David ŠK Duras BVK 2566 0 soutěž
2015/2016 4 Labortech Ostrava 2509 2547 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 0 soutěž
2015/2016 3 Labortech Ostrava 2509 2547 Vorobiov Evgeny ŠK města Lysá nad Labem B 2572 ½ soutěž
2014/2015 11 Labortech Ostrava 2528 2547 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 ½ soutěž
2014/2015 10 Labortech Ostrava 2528 2547 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 ½ soutěž
2014/2015 9 Labortech Ostrava 2528 2547 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2560 2502 0 soutěž
2014/2015 8 Labortech Ostrava 2528 2547 Navara David 1. ŠK Novoborský 2718 2726 ½ soutěž
2014/2015 7 Labortech Ostrava 2528 2547 Bindrich Falko Zikuda Turnov 2609 2504 ½ soutěž
2014/2015 6 Labortech Ostrava 2528 2547 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2498 2536 1 soutěž
2014/2015 5 Labortech Ostrava 2528 2547 Jurčík Martin ŠK Karviná 2369 2372 ½ soutěž
2014/2015 4 Labortech Ostrava 2528 2547 Bureš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 ½ soutěž
2014/2015 3 Labortech Ostrava 2528 2547 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2533 2519 1 soutěž
2014/2015 2 Labortech Ostrava 2528 2547 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2555 ½ soutěž
2014/2015 1 Labortech Ostrava 2528 2547 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2531 2524 ½ soutěž
2013/2014 11 Labortech Ostrava 2515 2547 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2451 2404 1 soutěž
2013/2014 10 Labortech Ostrava 2515 2547 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 0 soutěž
2013/2014 9 Labortech Ostrava 2515 2547 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2532 2502 1 soutěž
2013/2014 8 Labortech Ostrava 2515 2547 Landa Konstantin Výstaviště Lysá nad Labem 2638 ½ soutěž
2013/2014 7 Labortech Ostrava 2515 2547 Maník Mikuláš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2404 2433 ½ soutěž
2013/2014 4 Labortech Ostrava 2515 2547 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2677 2640 1 soutěž
2013/2014 3 Labortech Ostrava 2515 2547 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2502 2543 ½ soutěž
2013/2014 2 Labortech Ostrava 2515 2547 Jurčík Martin ŠK Karviná 2359 2372 1 soutěž
2013/2014 1 Labortech Ostrava 2515 2547 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2519 2536 ½ soutěž
2012/2013 11 Labortech Ostrava 2518 2547 Pisk Petr TŽ Třinec 2389 2371 ½ soutěž
2012/2013 10 Labortech Ostrava 2518 2547 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 ½ soutěž
2012/2013 9 Labortech Ostrava 2518 2547 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 1 soutěž
2012/2013 6 Labortech Ostrava 2518 2547 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2624 2617 0 soutěž
2012/2013 5 Labortech Ostrava 2518 2547 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 1 soutěž
2012/2013 4 Labortech Ostrava 2518 2547 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2388 2424 1 soutěž
2012/2013 3 Labortech Ostrava 2518 2547 Zherebukh Yaroslav AD Mahrla Praha 2627 ½ soutěž
2012/2013 2 Labortech Ostrava 2518 2547 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2393 1 soutěž
2012/2013 1 Labortech Ostrava 2518 2547 Duda Jan-Krzysztof TJ Tatran Litovel 2456 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2637 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2415 2406 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2704 2726 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2558 2543 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2520 2527 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2462 2467 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Pacher Milan 2222 ŠK Polabiny 2403 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 Matlakov Maxim ŠK Rapid Pardubice 2630 ½ soutěž
2010/2011 10 Labortech Ostrava 2547 Rodshtein Tereza Mittal Ostrava 2212 ½ soutěž
2010/2011 8 Labortech Ostrava 2547 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2240 1 soutěž
2010/2011 7 Labortech Ostrava 2547 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2306 1 soutěž
2010/2011 3 Labortech Ostrava 2547 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 2321 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Labortech Ostrava 2547 Krejčí Jan Tatran Litovel 2454 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Labortech Ostrava 2547 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2413 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Labortech Ostrava 2547 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2543 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Labortech Ostrava 2547 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2688 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Labortech Ostrava 2547 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2468 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Labortech Ostrava 2547 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2569 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Labortech Ostrava 2547 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Labortech Ostrava 2547 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2534 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Labortech Ostrava 2547 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2573 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Labortech Ostrava 2547 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Labortech Ostrava 2547 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2482 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Labortech Ostrava 2529 Rojíček Vojtěch TJ Mittal Ostrava 2426 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Labortech Ostrava 2529 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2542 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Geofin Ostrava 2529 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2637 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Geofin Ostrava 2529 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2546 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Geofin Ostrava 2529 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2622 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Geofin Ostrava 2529 Mišta Alexander TŽ Třinec 2563 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Geofin Ostrava 2529 Navara David ŠK Mahrla Praha 2707 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Geofin Ostrava 2529 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2404 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Geofin Ostrava 2529 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2471 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Geofin Ostrava 2529 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Geofin Ostrava 2529 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Geofin Ostrava 2529 Jacková Jana ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2388 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Labortech Ostrava "B" 2528 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2048 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2553 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2608 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Votava Jan RC Sport Pardubice 2542 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna" 2435 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Murdzia Piotr TŽ Třinec A 2479 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Jurčík Martin TŽ Třinec B 2355 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2584 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2571 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2613 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK GEOFIN Ostrava 2528 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2455 0 soutěž
2007/2008 11 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2596 ½ soutěž
2007/2008 10 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Stefansson Hlifar Hannes Tatran Litovel 2564 0 soutěž
2007/2008 9 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Navara David ŠK Mahrla Praha 2656 0 soutěž
2007/2008 8 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2415 1 soutěž
2007/2008 7 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2564 0 soutěž
2007/2008 6 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Polák Tomáš ŠK Zlín 2540 ½ soutěž
2007/2008 5 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 1 soutěž
2007/2008 4 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Vološin Leon ŠK Zikuda Turnov 2449 ½ soutěž
2007/2008 3 Labortech-Geofin Ostrava 2524 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 1 soutěž
2006/2007 7 LaborTech Ostrava "B" Čech Tomáš Sokol Dobrá "A" 2133 1 soutěž
2006/2007 6 LaborTech Ostrava "B" Záleský Karel Slezan Opava "A" 2036 1 soutěž