Hráč Bechynský Jan

Bechynský Jan

User Pic
Jméno: Bechynský Jan
Oddíl: ŠK 64 Plzeň
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1961
Elo mezinárodní: 1928
ID: 32430
FIDE ID: 343730
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK 64 Plzeň A 1915 1907 Cvikl Michal ŠK Líně B 2015 2001 1
2018/2019 10 ŠK 64 Plzeň A 1915 1907 Černý Václav TJ Sokol Domažlice A 2023 2031 ½
2018/2019 9 ŠK 64 Plzeň A 1915 1907 Hořický Kamil TJ Košutka A 1811 1820 ½
2018/2019 8 ŠK 64 Plzeň A 1913 1907 Mařík Jiří Loko Plzeň A 1998 1976 ½
2018/2019 7 ŠK 64 Plzeň A 1913 1907 Filmak Petr Sokol Plzeň - Letná A 0 1583 1
2018/2019 6 ŠK 64 Plzeň A 1887 1907 Čekan Petr ŠK Dvorec A 1957 1954 1
2018/2019 5 ŠK 64 Plzeň A 1887 1907 Michal Josef HeřNýř A 2022 1982 1
2018/2019 4 ŠK 64 Plzeň A 1876 1913 Muk Ivo ŠK Přeštice A 1898 1929 1
2018/2019 3 ŠK 64 Plzeň A 1874 1913 Vácha Jaroslav ŠK Tachov 1987 1976 1
2018/2019 1 ŠK 64 Plzeň A 1881 1913 Racek Jiří SK Petřín 1982 1987 0
2018/2019 11 ŠK 64 Plzeň B 1915 1907 Němec František ŠK Sokol Klatovy B 0 1848 1
2018/2019 10 ŠK 64 Plzeň B 1915 1907 Flajšman Pavel ŠK Dvorec B 1889 1849 0
2018/2019 9 ŠK 64 Plzeň B 1913 1907 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř B 1975 1958 ½
2018/2019 8 ŠK 64 Plzeň B 1913 1907 Buďárek Jaroslav TJ Plzeň Košutka z.s. B 1617 1589 ½
2018/2019 7 ŠK 64 Plzeň B 1887 1907 Zdráhal Václav SK Petřín Plzeň B 1911 1937 1
2018/2019 6 ŠK 64 Plzeň B 1887 1907 Černý Václav Sokol Domažlice B 2025 2031 1
2018/2019 5 ŠK 64 Plzeň B 1876 1913 Nozar Martin TJ Lokomotiva Plzeň B 1827 1854 1
2018/2019 4 ŠK 64 Plzeň B 1876 1913 Váchal Josef TJ Sokol Postřekov A 1809 1814 1
2018/2019 3 ŠK 64 Plzeň B 1874 1913 Vácha Jaroslav ŠK Tachov B 1987 1976 ½
2018/2019 2 ŠK 64 Plzeň B 1874 1913 Bartoníček Zdeněk ŠK Garde Kaznějov A 1987 1982 1
2018/2019 1 ŠK 64 Plzeň B 1881 1913 Gschwendtner Stanislav ŠK Kdyně A 2025 2049 0
2017/2018 11 ŠK 64 Plzeň A 1908 1942 Vitouš Václav ŠAKAL Kozolupy B 1806 1815 0
2017/2018 10 ŠK 64 Plzeň A 1914 1942 Tochor Zdeněk SK Kdyně 1977 2009 0
2017/2018 9 ŠK 64 Plzeň A 1914 1942 Mička Vladislav ŠK Líně B 1996 2007 ½
2017/2018 8 ŠK 64 Plzeň A 1911 1942 Mundil Jindřich Sokol Plzeň Letná A 1927 1840 1
2017/2018 7 ŠK 64 Plzeň A 1911 1942 Mařík Jiří Lokomotiva Plzeň A 1999 1982 0
2017/2018 6 ŠK 64 Plzeň A 1904 1942 Turner Radek ŠK Líně A 2028 2045 1
2017/2018 5 ŠK 64 Plzeň A 1904 1942 Hájek Jiří TJ Sokol Domažlice A 2037 2035 0
2017/2018 4 ŠK 64 Plzeň A 1914 1942 Brunová Blanka ŠK Tachov 1930 1904 1
2017/2018 3 ŠK 64 Plzeň A 1914 1942 Kovář Petr ŠK Dvorec A 1939 1889 ½
2016/2017 11 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Šimůnek Aleš Šachový klub Líně A 2153 2160 0
2016/2017 10 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Jakl Aleš ŠK Tachov 1972 1953 0
2016/2017 9 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Gschwendtner Stanislav ŠK Kdyně 2046 2043 1
2016/2017 8 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Štaif Martin Sokol Plzeň "Letná" - A 2068 2050 1
2016/2017 7 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Nozar Martin Loko Plzeň - A 1930 1930 1
2016/2017 6 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Mička Vladislav Šachový klub Líně B 2004 1993 1
2016/2017 5 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Šimůnek Filip Šachklub Sokol Klatovy A 2154 2147 0
2016/2017 2 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2019 2039 0
2016/2017 1 Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 Janeček Petr ŠK Přeštice A 1918 1804 1
2015/2016 11 Baník Sokolov ŠO A 1879 1902 Šimeček Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1809 1831 0
2015/2016 9 Baník Sokolov ŠO A 1879 1902 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1778 1805 1
2015/2016 6 Baník Sokolov ŠO A 1879 1902 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 0
2015/2016 5 Baník Sokolov ŠO A 1879 1902 Kvasňovský Pavel TJ Spartak Horní Slavkov 1728 1719 1
2015/2016 3 Baník Sokolov ŠO A 1879 1902 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1606 1788 1
2015/2016 11 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Truksa Václav ŠK DDM Planá 1698 1701 1
2015/2016 10 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Nechutný Michal TJ ZČE Plzeň B 1567 1616 1
2015/2016 9 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 ½
2015/2016 8 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Fürbacher Milan Šachklub Klatovy B 1646 1697 1
2015/2016 7 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Mareška Daniel ŠK Dvorec A 1691 1691 1
2015/2016 6 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Chloupek Jaroslav Sokol Domažlice B 1849 1810 1
2015/2016 5 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Truksa Václav ŠK Tachov B 1876 1849 1
2015/2016 4 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Čečil Pavel Loko Plzeň B 1937 1930 1
2015/2016 3 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Soutner Jaroslav TJ Plzeň Košutka B 1777 1795 1
2015/2016 1 ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 Chlad Lukáš ŠK HeřNýř B 1917 1908 1
2014/2015 8 TJ Baník Sokolov ŠO A 1873 1910 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov A 1704 1
2014/2015 4 TJ Baník Sokolov ŠO A 1873 1910 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1953 1953 ½
2013/2014 7 TJ Baník Sokolov 1879 1910 Tomáš Josef TJ Baník Habartov 1785 1
2013/2014 6 TJ Baník Sokolov 1879 1910 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1807 1771 1
2013/2014 4 TJ Baník Sokolov 1879 1910 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2032 2006 ½
2013/2014 2 TJ Baník Sokolov 1879 1910 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1653 1
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov 1879 1910 Krupař Petr TJ Tašovice 1780 1780 0
2013/2014 3 TJ Baník Sokolov 1879 1910 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary 1776 1849 ½
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov 1879 1910 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 0
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov 1832 1855 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1654 1
2012/2013 2 TJ Baník Sokolov 1832 1855 Varga Ivan TJ Tašovice 1974 1965 1
2012/2013 1 TJ Baník Sokolov 1832 1855 Pokora Lubomír Baník Habartov 1918 1894 1
2012/2013 7 TJ Baník Sokolov 1832 1855 Pokora Lubomír Baník Habartov 1918 1894 ½
2012/2013 5 TJ Baník Sokolov 1832 1855 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary 1733 1
2012/2013 4 TJ Baník Sokolov 1832 1855 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1887 1
2012/2013 2 TJ Baník Sokolov 1832 1855 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 0
2012/2013 1 TJ Baník Sokolov 1832 1855 Kopecký František TJ Tašovice 1571 1
2011/2012 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 1833 1859 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1783 1737 ½
2011/2012 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 1833 1859 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1679 ½
2011/2012 5 TJ Baník Sokolov ŠO B 1833 1859 Wiedermann Jan Baník Habartov 1775 1773 ½
2011/2012 4 TJ Baník Sokolov ŠO B 1833 1859 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1813 1814 ½
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 1833 1859 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz B 1702 1
2011/2012 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 1833 1859 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1878 1885 ½
2011/2012 8 TJ Baník Sokolov ŠO 1833 1859 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 ½
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov ŠO 1833 1859 Kánský Pavel SK Děčín 2108 2118 0
2010/2011 9 TJ Baník Hexion Sokolov B 1794 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz C 1698 1
2010/2011 8 TJ Baník Hexion Sokolov B 1794 Boubel Lukáš Lokomotiva Cheb A 1000 1
2010/2011 7 TJ Baník Hexion Sokolov B 1794 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1685 ½
2010/2011 6 TJ Baník Hexion Sokolov B 1794 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1667 1
2010/2011 4 TJ Baník Hexion Sokolov B 1794 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1892 0
2010/2011 3 TJ Baník Hexion Sokolov B 1794 David Ladislav TJ Tašovice 1680 1
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov B 1794 Žaloudek Jiří Baník Habartov A 1631 ½
2010/2011 1 TJ Baník Hexion Sokolov B 1794 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1824 1
2009/2010 7 Baník HEXION Sokolov 1793 ŠK Karlovy Vary B 1
2009/2010 1 Baník HEXION Sokolov 1793 Müller Vladimír TJ Tašovice 1645 1
2009/2010 11 Baník Hexion Sokolov C 1793 Leiner Raimund TJ Tašovice B 1974 ½
2009/2010 9 Baník Hexion Sokolov C 1793 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1540 ½
2009/2010 8 Baník Hexion Sokolov C 1793 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1729 ½
2009/2010 7 Baník Hexion Sokolov C 1793 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1904 ½
2009/2010 5 Baník Hexion Sokolov C 1793 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1782 1
2009/2010 4 Baník Hexion Sokolov C 1793 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1796 ½
2009/2010 3 Baník Hexion Sokolov C 1793 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1830 0
2009/2010 2 Baník Hexion Sokolov C 1793 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1642 1
2009/2010 1 Baník Hexion Sokolov C 1793 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov B 2060 0
2008/2009 8 Baník Hexion Sokolov B 1587 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov A 1675 ½
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov B 1587 Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov 1807 0
2008/2009 11 Baník Hexion Sokolov C 1587 Vávra David TJ Spartak Chodov 1517 ½
2008/2009 10 Baník Hexion Sokolov C 1587 Žaloudek Jiří Baník Habartov B ½
2008/2009 9 Baník Hexion Sokolov C 1587 Zíma Ferdinand ŠK Mariánské Lázně 1724 1
2008/2009 8 Baník Hexion Sokolov C 1587 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1575 1
2008/2009 7 Baník Hexion Sokolov C 1587 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1623 ½
2008/2009 6 Baník Hexion Sokolov C 1587 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1610 1
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov C 1587 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1699 1
2008/2009 4 Baník Hexion Sokolov C 1587 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1717 ½
2008/2009 2 Baník Hexion Sokolov C 1587 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1273 ½
2008/2009 1 Baník Hexion Sokolov C 1587 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1698 ½
2007/2008 11 Baník Hexion Sokolov C 1528 Hadravová Daniela Karlovarský šachklub Tietz C 0
2007/2008 10 Baník Hexion Sokolov C 1528 Mrvík Petr TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 9 Baník Hexion Sokolov C 1528 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín 1
2007/2008 8 Baník Hexion Sokolov C 1528 Maťha Josef Global Sokolov B 1619 1
2007/2008 7 Baník Hexion Sokolov C 1528 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1615 ½
2007/2008 6 Baník Hexion Sokolov C 1528 Terek Zoltán ŠK Karlovy Vary C 1
2007/2008 5 Baník Hexion Sokolov C 1528 Tomandl Vladimír TJ Ostrov B 1899 ½
2007/2008 7 Baník Hexion Sokolov D 1528 Hadravová Daniela Karlovarský šachklub Tietz D 1
2007/2008 6 Baník Hexion Sokolov D 1528 Kotrla Pavel TJ Olympie Hroznětín B 1
2007/2008 5 Baník Hexion Sokolov D 1528 Slabý Pavel TJ Čechie Dalovice 1425 0
2007/2008 4 Baník Hexion Sokolov D 1528 Zícha Radoslav Spartak Chodov B 1319 ½
2007/2008 3 Baník Hexion Sokolov D 1528 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary D 1544 0
2007/2008 2 Baník Hexion Sokolov D 1528 Škríba Matúš TJ Sokol Teplá 1520 1
2006/2007 11 Baník CHZ Sokolov 1100 Bažant Michal ŠK Spartak Ústí n . L. 1367 1
2006/2007 10 Baník CHZ Sokolov 1100 Jodas Jan TJ Bonex Teplice A 1333 0
2006/2007 9 Baník CHZ Sokolov 1100 Strnad Jakub TJ Sokol Kobylisy 1250 ½
2006/2007 7 Baník CHZ Sokolov 1100 Šmídt Jiří TJ Sokol Domažlice 1454 ½
2006/2007 6 Baník CHZ Sokolov 1100 Kocandová Jana Šachklub Sokol Klatovy B 1383 1
2006/2007 4 Baník CHZ Sokolov 1100 Hlaváček Jiří Auto Škoda Mladá Boleslav 1250 0
2006/2007 1 Baník CHZ Sokolov 1100 Šaffová Michaela Šachový klub Most C 1250 0