Hráč Kaňovský Jan

Kaňovský Jan

User Pic
Jméno: Kaňovský Jan
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1773
Elo mezinárodní: 1763
ID: 1621
FIDE ID: 324493
Rok narození: 1947
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1765 1768 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice 1435 1475 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1765 1768 Kašpárek Ivo ŠK Slavoj Poruba E 1622 1714 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1754 1768 Kramoliš Pavel TJ Ostrava D 1838 1830 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1754 1768 Mikoška Josef TJ Nový Jičín A 1702 1729 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1755 1768 Opluštil Jiří TJ Fulnek 1733 1736 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1767 1785 Černoch Petr TJ Mořkov A 1707 1774 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1767 1785 Petrov Nikolaj ŠK Šenov B 1749 1782 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1767 1785 Literák Jaromír TJ Frenštát pod Radhoštěm 1638 1612 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1767 1785 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1473 1669 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1775 1785 Šíma Nikola ŠK Ostrava-Jih A 1845 1850 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1783 1803 Mička Norbert TJ Nový Jičín A 1837 1823 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1795 1803 Černoch Petr TJ Mořkov A 1732 1820 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1800 1803 Bohdal Karel TJ Fulnek 0 1294 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1800 1803 Šindler Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm 1594 1682 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1796 1803 Vihnár Milan TJ VOKD Poruba 1875 1898 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1796 1803 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba D 1847 1842 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1795 1803 Tureha Zinovii ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1629 1629 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1790 1799 Polášek Pavel ŠK Petřvald 1638 1629 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2101 2127 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Tománek Marek SK Petřvald 1781 1922 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1906 1910 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2044 2059 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1980 1963 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "D" 2284 2256 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Poláček Michal TJ Ostrava "C" 1943 1978 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 Kozelský Marek ŠK Šenov "B" 1942 1961 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2083 2079 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2106 2127 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Jelínek Marek TJ Ostrava "C" 2090 2084 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1921 1911 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "D" 2223 2281 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2109 2105 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1943 1937 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Omamík Pavel TJ Studénka 2084 2078 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2014 2002 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "C" 1970 1954 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1767 1791 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1767 1791 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory "A" 1942 1846 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1767 1791 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "A" 1773 1773 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1997 1991 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Sládeček Ivo TJ Studénka "A" 1882 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1916 1918 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2142 2114 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2086 2066 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1942 1948 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2114 2148 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2100 2086 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2095 1995 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1947 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Neděla Vlastimil TJ Studénka "A" 2299 2283 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald "A" 1814 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1966 1980 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "B" 2021 1940 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 Karhánek Pavel VOKD Poruba "C" 2120 2079 0 soutěž
2011/2012 6 Tatra Kopřivnice 1845 1819 Kozel Jiří BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 2005 0 soutěž
2011/2012 8 Tatra Kopřivnice "B" 1845 1819 Horáková Dana Slavoj Poruba "B" 2096 1984 0 soutěž
2011/2012 5 Tatra Kopřivnice "B" 1845 1819 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1842 1 soutěž
2011/2012 4 Tatra Kopřivnice "B" 1845 1819 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 0 soutěž
2011/2012 3 Tatra Kopřivnice "B" 1845 1819 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "A" 1783 1800 0 soutěž
2011/2012 2 Tatra Kopřivnice "B" 1845 1819 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "B" 2021 1931 0 soutěž
2011/2012 1 Tatra Kopřivnice "B" 1845 1819 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1746 ½ soutěž
2010/2011 11 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1803 ½ soutěž
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba "B" 2015 0 soutěž
2010/2011 9 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Mikoška Josef TJ Studenka "A" 1776 ½ soutěž
2010/2011 8 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1758 1 soutěž
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1000 ½ soutěž
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1719 1 soutěž
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1858 ½ soutěž
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Terpstra Wiep VOKD Poruba "C" 1975 1 soutěž
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Friedel Radim ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 1 soutěž
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "A" 1774 ½ soutěž
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "B" 1816 Veselský František TJ Mořkov "A" 1961 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1762 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Kotek René ŠK Petřvald 1739 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1752 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Kramoliš Petr Mittal Ostrava D 1946 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Mikoška Josef Vagonka Studénka 1748 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Marek Matyáš TJ Frenštát 1847 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Václavík Martin VOKD Poruba B 2157 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 Šíma Nikola TJ Mariánské Hory B 1916 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1601 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Hýl Jan ŠK Petřvald u N.J. "B" 1603 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "C" 1505 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1833 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Hoďák Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "C" 1689 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1811 Mikoška Josef Vagonka Studénka "A" 1724 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1811 Kokeš Ladislav TJ Frenštát "A" 1545 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1811 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1689 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1811 Holiš Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1581 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1811 Štrba Lukáš Mittal Ostrava "D" 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Kaša Martin ŠK Petřvald u N.J. "B" 1730 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1833 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1811 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "C" 1689 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Friedel Radim ŠK Petřvald "B" 1525 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1586 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1825 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Ryšánek Jakub TJ Nový Jičín "C" 1360 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1586 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Polášek Drahoslav Spartak Bílovec 1627 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Šlechta Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1287 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1825 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 Hýl Martin ŠK Petřvald "B" 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 Pistl Robert Slavoj Poruba "C" 1854 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 Škuta Arnošt ŠK Svinov "B" 1653 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 Trapl Dalibor VOKD Poruba "B" 1824 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 Osladil Jaroslav Vagónka Studénka "A" 1759 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 Tokarský Radovan VOKD Poruba "C" 1913 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 Hardyn Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1678 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 Mahďák František TJ Nový Jičín "B" 1831 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1767 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Sklenář Josef ŠK Svinov "B" 1654 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1642 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1684 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Major Robert Mittal Ostrava "C" 1799 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Šindler Václav TJ Frenštát "A" 1736 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Staníček František VOKD Poruba "C" 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1947 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice "B" 2043 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Londin Milan Vagonka Studénka "A" 1851 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín "A" 1904 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1722 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Ondrejka Pavel TJ Břidličná A 1919 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Chliapas Nikos IPM COLOR Ostrava 1984 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Holeček Vladimír ŠK Frýdek Místek C 2065 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Jančálek Petr TJ Mořkov A 1986 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2180 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A 2048 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Stračánek Vladimír TJ Sokol Dobrá B 1947 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Štamposký Libor TJ Jakl Karviná B 1994 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Smetana Jaroslav Ritmus Ostrava 2106 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Mucha Břetislav Loko Krnov A 2059 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK ASK Kopřivnice 1903 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1914 ½ soutěž
2003/2004 10 Tatra Kopřivnice 1870 Janyška Pavel Slezan Opava C" 1953 0 soutěž
2003/2004 9 Tatra Kopřivnice 1870 Nováček Pavel ŠK Svinov A" 2026 0 soutěž
2003/2004 8 Tatra Kopřivnice 1870 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava B" 1795 1 soutěž
2003/2004 7 Tatra Kopřivnice 1870 Bulava Petr Baník Havířov 2076 1 soutěž
2003/2004 6 Tatra Kopřivnice 1870 Novák Jiří Slávia Orlová B" 2161 0 soutěž
2003/2004 5 Tatra Kopřivnice 1870 Maršálek Jaromír Sokol Dobrá A" 2027 ½ soutěž
2003/2004 11 Kopřivnice 1870 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 2020 0 soutěž
2003/2004 10 Kopřivnice 1870 Tejnský Břetislav TJ Fulnek 1851 ½ soutěž
2003/2004 9 Kopřivnice 1870 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba 2055 0 soutěž
2003/2004 8 Kopřivnice 1870 Didi Jan NH Ostrava 2119 0 soutěž
2003/2004 6 Kopřivnice 1870 Očkay Tomáš VOKD Poruba 2104 0 soutěž
2003/2004 4 Kopřivnice 1870 Plesník Miroslav VOKD Poruba 1880 ½ soutěž
2003/2004 3 Kopřivnice 1870 Pacl Václav H FUCHS Ostrava 2294 1 soutěž
2003/2004 2 Kopřivnice 1870 Bayer Vlastimil NH Ostrava 1844 ½ soutěž
2003/2004 1 Kopřivnice 1870 Noha Michal ŠK Svinov 1834 1 soutěž