Hráč Rabatin Jakub

Rabatin Jakub

User Pic
Jméno: Rabatin Jakub
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2319
Elo mezinárodní: 2303
ID: 27901
FIDE ID: 329517
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Beskydska sachova skola 2291 2306 Vymazal Bronislav Moravska Slavia Brno 2367 2360 1
2018/2019 7 Beskydska sachova skola 2318 2306 Šmíd Miroslav Siesta Solution Unichess A 2265 2257 0
2018/2019 6 Beskydska sachova skola 2319 2306 Krajina Aleš Labortech Ostrava 2121 2130 1
2018/2019 4 Beskydska sachova skola 2313 2290 Neuman Petr GASCO Pardubice 2432 2413 ½
2018/2019 2 Beskydska sachova skola 2298 2290 Jaščenko Olga Siesta Solution Unichess B 2112 2117 1
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2313 2306 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n. K. 2350 2345 1
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2318 2306 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2281 2263 1
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2318 2306 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2227 2201 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2319 2306 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2066 2108 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2313 2290 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel 2030 2054 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2298 2290 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2287 2246 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2300 2290 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová 2281 0 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 2253 Wiewiora Eneasz Slavoj Český Těšín 2315 0 0
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2285 2253 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2233 2200 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2285 2253 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2209 2205 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2275 2253 Mužík Martin KVS Ekodivize Opava 2173 2156 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2275 2253 Walek Milan TŽ Třinec 2289 2258 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2254 2253 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov 2144 2123 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2254 2253 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2250 2255 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2285 2253 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno A 2240 2222 0
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2285 2253 Břečka Ivan TJ Ostrava "A" 2334 2313 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2285 2253 Sosna Jan ŠK Staré Město 2350 2295 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2280 2273 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou A 2141 2117 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2285 2253 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov B 2178 0 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2285 2253 Závěšický Petr Sokol Brušperk A 2019 2015 0
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2285 2253 Cupek Martin TJ Mosty u Jablunkova 2079 2086 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2285 2253 Szotek Josef ŠK Karviná B 1954 1979 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2280 2273 Holeksa Miloš Baník Havířov C 1927 1908 1
2017/2018 11 BSS Frydek-Mistek 2289 2253 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2350 2295 ½
2017/2018 10 BSS Frydek-Mistek 2289 2253 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2402 2401 ½
2017/2018 9 BSS Frydek-Mistek 2289 2253 Gerych Jan Tatran Litovel 1988 1983 1
2017/2018 8 BSS Frydek-Mistek 2275 2253 Bednář Marcel SK mesta Lysa nad Labem 2246 2268 ½
2017/2018 7 BSS Frydek-Mistek 2275 2253 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2407 2400 ½
2017/2018 6 BSS Frydek-Mistek 2254 2253 Studnička Tomáš SK Zikuda Turnov 2306 2288 0
2017/2018 5 BSS Frydek-Mistek 2254 2253 Konopka Michal GASCO Pardubice 2375 2391 1
2017/2018 1 BSS Frydek-Mistek 2285 2253 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2520 2467 0
2016/2017 8 BSS Frydek Mistek 2299 2291 Rogozenco Dorian Vystaviste Lysa nad Labem 2489 2534 0
2016/2017 7 BSS Frydek Mistek 2299 2291 Baláček Tadeáš SK mesta Lysa nad Labem 2307 2294 ½
2016/2017 6 BSS Frydek Mistek 2299 2291 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2467 2438 1
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2148 2149 1
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 ½
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Růžička Petr TJ Ostrava 2210 2275 1
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Bažant Petr ŠK Staré Město 2332 2340 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Seidl Štěpán ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 ½
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 1
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2339 2309 ½
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2262 2237 ½
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Kačírek Petr Region Panda 2283 2286 ½
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2154 2165 1
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2329 2342 0
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2518 2521 ½
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 Maršálek Zdeněk Zikuda Turnov 2172 2207 0
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 Hausner Ivan ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 0
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 1
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK 2239 2233 ½
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 ½
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Worek Joanna ŠK Staré Město "A" 2342 2274 0
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Trhal Tomáš TJ Štefanydes Polička 2123 2131 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Holemář David Moravská Slavia Brno\r "A" 2295 2269 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Lys Josef ŠK Karviná "A" 2138 2189 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2298 2295 0
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov\r 2339 2309 0
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "A" 2445 2356 0
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 1
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Šimáček Pavel Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 0
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2345 2304 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 Paszewski Mateusz ŠK Zlín "A" 2218 1
2014/2015 10 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 Šenkýř Martin ŠK Zlín „A“ 2174 2171 1
2014/2015 8 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2265 2265 1
2014/2015 7 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 Lakatoš Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2102 1
2014/2015 6 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 ½
2014/2015 3 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 Worek Joanna ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 1
2014/2015 2 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 ½
2014/2015 1 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová „A“ 2386 2356 ½
2014/2015 10 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 1
2014/2015 9 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2312 2308 1
2014/2015 8 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2278 2335 ½
2014/2015 7 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Langner Ladislav TŽ Třinec "B" 2370 2377 ½
2014/2015 6 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Beil Zdeněk Tatran Litovel "B" 2195 2172 0
2014/2015 5 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2065 2060 1
2014/2015 3 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 ½
2014/2015 2 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov "B" 2281 2267 0
2014/2015 1 TJ Ostrava "A" 2226 2231 Michenka Jozef Baník Havířov 2310 2310 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno “A“ 2250 2293 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Kulovaná Eva ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 ½
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2326 2327 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Veselý Libor TJ Ostrava 2190 2206 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2243 2239 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Navrátil Jiří TJ Tatran Litovel “B“ 2049 2068 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 0
2012/2013 10 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 ½
2012/2013 9 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 Pokrupa Marek ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 1
2012/2013 7 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 0
2012/2013 6 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 Vojtek Vladimír ŠK Zlín “A“ 2283 ½
2012/2013 4 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 Uřičář Jakub ŠK Staré Město “A“ 2163 2179 1
2012/2013 2 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 Hrabal Michal A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2100 2093 1
2012/2013 1 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 ½
2012/2013 11 TJ Ostrava 2209 2238 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2198 2221 1
2012/2013 10 TJ Ostrava 2209 2238 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2136 2128 ½
2012/2013 9 TJ Ostrava 2209 2238 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava "B" 2209 2184 0
2012/2013 7 TJ Ostrava 2209 2238 Lys Josef Sokol Dobrá 2158 2150 1
2012/2013 6 TJ Ostrava 2209 2238 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "B" 2306 2311 ½
2012/2013 5 TJ Ostrava 2209 2238 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "B" 2357 2356 ½
2012/2013 4 TJ Ostrava 2209 2238 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 ½
2012/2013 3 TJ Ostrava 2209 2238 Sikorová Olga TŽ Třinec 2257 2261 ½
2012/2013 2 TJ Ostrava 2209 2238 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2181 2190 ½
2012/2013 1 TJ Ostrava 2209 2238 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2178 2190 ½
2011/2012 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava 2195 2192 ½
2011/2012 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 Krupa Radim MSA Dolní Benešov 1996 1
2011/2012 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 Cagašík Tomáš Garde Calcio Olomouc 2296 2339 1
2011/2012 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 Trombík Karel Baník Havířov A 2002 1959 1
2011/2012 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2125 2120 1
2011/2012 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2269 2283 0
2011/2012 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 Bulawa Marek Baník Havířov B 2033 2037 1
2011/2012 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 Dudys Jakub TŽ Třinec 2185 2128 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Baláček Tadeáš TRW Autolektronika Vlašim 2110 1
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2180 ½
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Braun Marek Desko Liberec 2153 1
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 ½
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 1941 1
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1951 ½
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Jána Martin TJ Náměšť nad Oslavou 1849 0
2010/2011 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1954 1
2010/2011 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Lys Josef Sokol Dobrá 2194 1
2010/2011 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Hladík Oto Mittal Ostrava 2194 ½
2010/2011 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Toma Katarzyna TŽ Třinec 2245 ½
2010/2011 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2268 1
2010/2011 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Vesselovsky Serguei Baník Havířov 2349 0
2010/2011 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2101 0
2010/2011 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2178 1
2010/2011 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2186 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 1
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 1941 1
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 ½
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Stachoň Martin ŠK Staré Město 1988 1
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Náplava Pavel SK Boršice 1901 ½
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1951 ½
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2149 Jána Martin TJ Náměšť nad Oslavou 1849 0
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec 1881 0
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 1985 ½
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1960 1
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2044 1
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 0
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1877 1
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Volčík Luděk SK Boršice 1922 1
2009/2010 11 BŠŠ FM B 2168 Cupek Martin TŽ Třinec C 2064 1
2009/2010 10 BŠŠ FM B 2168 Rakús Pavel ŠK MSA Dolní Benešov A 2084 ½
2009/2010 9 BŠŠ FM B 2168 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2058 1
2009/2010 8 BŠŠ FM B 2168 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2385 0
2009/2010 7 BŠŠ FM B 2168 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2124 ½
2009/2010 5 BŠŠ FM B 2168 Podlesný Pavel Baník Havířov 2127 0
2009/2010 4 BŠŠ FM B 2168 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2199 ½
2009/2010 3 BŠŠ FM B 2168 Kolář Stanislav TJ Mittal B 2114 1
2009/2010 2 BŠŠ FM B 2168 Macíček Jakub TJ Mořkov 2192 1
2009/2010 1 BŠŠ FM B 2168 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2206 ½
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Olšarová Karolína SK Slavia Orlova 2165 0
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1849 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Ježek Adam ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 ½
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1877 1
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 2012 0
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 1874 1
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2168 Volčík Luděk SK Boršice 1922 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 0
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Tuma Jakub ŠK Most 2132 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Bílek Martin SK OAZA Praha 1969 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2048 0
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1843 1
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1708 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1724 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1724 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1708 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín 1977 ½
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Pfeffer Erik SK Boršice 1769 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1843 1
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Němec Šimon Sokol Bedřichov 1513 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2098 Jána Martin Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1760 1
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2153 1
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2191 1
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Tkadlec Miloslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2102 1
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Kolář Stanislav TJ Mittal Ostrava "B" 2139 ½
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2162 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Tomeček Jan Baník Havířov 2160 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Dudys Jakub SK Slavia Orlová "B" 2098 1
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava "B" 2277 ½
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2062 0
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1901 1
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Němcová Karolína SK OAZA Praha A 1918 ½
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Kastnerová Zuzana Jiskra Havlíčkův Brod 1804 1
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Ta Van Duy ŠK Most A 1492 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1826 1
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Čuprová Iva SK Boršice A 1702 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Ptošek Jan SK Slavia Orlová A 1838 1
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Plevák Petr ŠK SŠŠ Staré Město A 1461 1
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1826 1
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Čuprová Iva SK Boršice A 1702 1
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Blahynka Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1820 1
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Ptošek Jan SK Slavia Orlová A 1838 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 Nytrová Adéla A64 Grygov 1861 1
2006/2007 6 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Kawulok Marek BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 0
2006/2007 5 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2039 0
2006/2007 4 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Kudla Richard VOKD Poruba 1824 ½
2006/2007 3 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Dihel Martin MSA Dolní Benešov 1397 1
2006/2007 2 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1515 ½
2006/2007 1 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 Sedlář Vít ŠK ZŠ Brankovice 1455 ½
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 Kocur Gustav TJ Vendryně 1821 ½
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 Makeš Jindřich Baník Havířov "C" 1466 1
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2035 1
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 Langner Jakub Slavia Havířov "A" 1683 1
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 Konečný Vladimír Jakl Karviná "B" 1932 0
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 Bartosz Bogdan TŽ Třinec "D" 1939 1
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 Lavrišin Jan TJ Sokol Fryčovice "B" 1691 1
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek A 1976 Langnerová Karolína BŠS Frýdek-Místek B 1641 ½
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Řehák Jakub TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 ½
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Somer Jakub TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1810 0
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Vlasák Lukáš ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 0
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Klecker Tadeáš OAZA PRAHA 1899 0
2005/2006 11 BŠŠ Frýdek-Místek C 1809 Socha Jaromír ŠK Šenov A 2015 ½
2005/2006 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 1809 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1846 0
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Bartas David LOKOMOTIVA BRNO 1669 ½
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Čuprová Iva ZŠ BRANKOVICE 1617 1
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Roubalík Jakub ŠK ZLÍN 2011 0
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1982 ½
2005/2006 3 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Štukner Šimon BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 0
2005/2006 2 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Petráž Martin LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 0
2005/2006 1 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 Doubek Tomáš A64 GRYGOV 1865 ½
2004/2005 7 Frýdek-Místek D 1418 Bukový Josef Baník Havířov C ½
2004/2005 6 Frýdek-Místek D 1418 Petrovice A 1
2004/2005 11 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Mikuláštík David ŠK SŠŠ St.Město B 1
2004/2005 10 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Sedlář Vít ŠK ZŠ Brankovice B 1385 ½
2004/2005 9 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Hubáček Jiří TJ F.-S.Napajedla ½
2004/2005 8 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Hlaváček Petr TJ Sok.Postoupky A 1572 1
2004/2005 7 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Fiala Václav ŠK Boršice 1272 0
2004/2005 6 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Palášek Jan TJ Sok.Postoupky B ½
2004/2005 5 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Šmida Vojtěch ŠK Hodonín 1349 1
2004/2005 4 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná ½
2004/2005 1 BŠŠ+ŠK FM C 1418 Pecha Tomáš BŠŠ+ŠK FM B 1800 ½
2003/2004 10 Kamenice B 1418 Pavlík František Kněžice 1922 0
2003/2004 9 Kamenice B 1418 Doležal Jiří Velké Meziříčí B 1690 1
2003/2004 8 Kamenice B 1418 Jemnice 1
2003/2004 7 Kamenice B 1418 Palát František Rouchovany 1641 0
2003/2004 5 Kamenice B 1418 Pavlík František Kněžice 1922 0
2003/2004 4 Kamenice B 1418 Doležal Jiří Velké Meziříčí B 1690 ½
2003/2004 3 Kamenice B 1418 Stehlík Marek Jemnice 1785 ½
2003/2004 2 Kamenice B 1418 Palát František Rouchovany 1641 0
2003/2004 10 Sokol Kamenice A 1418 Vyhnanovský Petr Sokol Bedřichov B 1790 0
2003/2004 9 Sokol Kamenice A 1418 Slavík Pavel Sp. Pelhřimov B 1669 1
2003/2004 8 Sokol Kamenice A 1418 Strádal Jaroslav MC Softw. Humpolec 1822 1
2003/2004 7 Sokol Kamenice A 1418 Rosecký Tomáš SB Světlá n/Sáz. A 1768 0
2003/2004 6 Sokol Kamenice A 1418 Máca Kamil Gambit Jihlava B 1590 0
2003/2004 5 Sokol Kamenice A 1418 Kameník František Sokol Bedřichov B 1730 0
2003/2004 4 Sokol Kamenice A 1418 Koubek Radim Sp. Pelhřimov B 1777 0
2003/2004 3 Sokol Kamenice A 1418 Machala Miroslav MC Softw. Humpolec 1769 0
2003/2004 2 Sokol Kamenice A 1418 Rosecký Tomáš SB Světlá n/Sáz. A 1768 ½
2003/2004 1 Sokol Kamenice A 1418 Šlígl Jiří Gambit Jihlava B 1557 1