Hráč Štverák Milan

Štverák Milan

User Pic
Jméno: Štverák Milan
Oddíl: TJ Sokol Skalička z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2014
Elo mezinárodní: 2012
ID: 617
FIDE ID: 316857
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Skalička A 2021 2014 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2068 2029 0
2018/2019 10 Sokol Skalička A 2024 2014 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1794 1810 1
2018/2019 9 Sokol Skalička A 2024 2014 Londin Šimon ROŠÁDA Prostějov A 2125 2127 0
2018/2019 8 Sokol Skalička A 2019 2014 Gawlas Roman SK Řetězárna 1951 1940 1
2018/2019 7 Sokol Skalička A 2019 2014 Hájek Zdeněk Sokol Přemyslovice A 1920 1894 ½
2018/2019 6 Sokol Skalička A 2021 2014 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2003 2015 ½
2018/2019 5 Sokol Skalička A 2021 2014 Zdražil Jan ŠK Olomouc A 1966 1974 ½
2018/2019 4 Sokol Skalička A 2026 2022 Hejnar Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 1834 1855 ½
2018/2019 3 Sokol Skalička A 2025 2022 Valenta Vít ŠK Velké Losiny B 2168 2104 ½
2018/2019 2 Sokol Skalička A 2025 2022 Musil Vítězslav A64 PřF Olomouc 1935 1961 ½
2018/2019 1 Sokol Skalička A 2031 2022 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1789 1749 ½
2018/2019 11 T.J. Sokol Skalička B 2024 2014 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1788 1808 1
2018/2019 10 T.J. Sokol Skalička B 2024 2014 Molnár Jiří Šachový klub Olomouc B 1938 1944 0
2018/2019 9 T.J. Sokol Skalička B 2019 2014 Hájek Pavel Sokol Konice 0 1882 ½
2018/2019 8 T.J. Sokol Skalička B 2019 2014 Pekař Václav Meopta Přerov Vinary 2165 2153 ½
2018/2019 7 T.J. Sokol Skalička B 2021 2014 Zvoníček Václav SK Prostějov B 1807 1848 1
2018/2019 6 T.J. Sokol Skalička B 2021 2014 Opletal Josef Sokol Citov 1790 1771 1
2018/2019 5 T.J. Sokol Skalička B 2026 2022 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice 2072 2079 1
2018/2019 4 T.J. Sokol Skalička B 2026 2022 Adámek Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1838 1846 ½
2018/2019 3 T.J. Sokol Skalička B 2025 2022 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 1980 1925 ½
2018/2019 2 T.J. Sokol Skalička B 2025 2022 Mikulka Jan Sigmia Senior Olomouc B 1805 1822 1
2018/2019 1 T.J. Sokol Skalička B 2031 2022 Zajíček Tomáš SK Prostějov C 1928 1952 ½
2017/2018 11 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1796 1
2017/2018 10 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Svoboda Otakar ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1673 1637 1
2017/2018 9 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 0 1762 1
2017/2018 8 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice B 2116 2101 ½
2017/2018 7 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Londin Šimon SK Prostějov C 1840 1828 ½
2017/2018 6 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Petr Jiří Spartak Přerov 1933 1955 ½
2017/2018 5 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Piskovský Tomáš SK Prostějov B 1721 1789 0
2017/2018 4 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Kašpárek Jiří AŠK DA Olomouc C 1773 1799 1
2017/2018 3 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Přikrylová Iva T.J. Sokol Citov 0 1815 ½
2017/2018 2 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Vrba Mojmír ŠK SIGMIA Olomouc A 0 1865 ½
2017/2018 1 T.J. Sokol Skalička 2031 2039 Bareš Jáchym A64 PŘF UP Olomouc 1987 2002 ½
2016/2017 6 Zbrojovka Vset�n 2038 2041 Beneš Miroslav Slavia Krom��� B 2025 2017 1
2016/2017 2 Zbrojovka Vset�n 2038 2041 Píše Jan Spartak Adamov 2011 1988 0
2015/2016 6 Zbrojovka Vsetín 2038 2041 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1996 1971 ½
2015/2016 3 Zbrojovka Vsetín 2038 2041 Podlesný Petr Baník Havířov 1970 1996 ½
2015/2016 11 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice A 2068 2056 0
2015/2016 10 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc B 1839 1824 1
2015/2016 9 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 2028 2033 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov A 2099 2138 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Vaculík Jakub TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 0
2015/2016 6 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2085 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Krejčí Jan ŠK Šternberk 2134 2146 0
2015/2016 4 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc A 2148 2111 0
2015/2016 3 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2004 2018 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Valenta Vít TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 1
2015/2016 1 TJ Sokol Skalička 2038 2041 Zajíček Tomáš ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2011 1991 1
2014/2015 11 Sokol Skalička 2065 2061 Kopecký Roman Velké Losiny B 1964 1984 0
2014/2015 10 Sokol Skalička 2065 2061 Bareš Jáchym A64 PřF Olomouc 1998 2036 ½
2014/2015 9 Sokol Skalička 2065 2061 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 ½
2014/2015 8 Sokol Skalička 2065 2061 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2042 2036 ½
2014/2015 7 Sokol Skalička 2065 2061 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2153 2136 ½
2014/2015 6 Sokol Skalička 2065 2061 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 ½
2014/2015 5 Sokol Skalička 2065 2061 Valenta Vít T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 0
2014/2015 11 Zbrojovka Vsetín 2065 2061 Šamu Pavel TJ Ostrava "A" 1931 1952 ½
2014/2015 10 Zbrojovka Vsetín 2065 2061 Kovář Oldřich Labortech Ostrava "B" 2014 1980 ½
2014/2015 9 Zbrojovka Vsetín 2065 2061 Juroszek Radomil TŽ Třinec "B" 2009 1982 ½
2014/2015 8 Zbrojovka Vsetín 2065 2061 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 2024 1994 ½
2014/2015 5 Zbrojovka Vsetín 2065 2061 Kostka Vít SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 ½
2013/2014 7 ŠKZ Vsetín B 2062 2069 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1917 1943 ½
2013/2014 6 ŠKZ Vsetín B 2062 2069 Holman Radek EMKaD Holešov 1960 1992 ½
2013/2014 5 ŠKZ Vsetín B 2062 2069 Smílek Jan Lužná 1760 ½
2013/2014 9 Sokol Skalička 2062 2069 Navrátil Jiří ŠK DUE POP Uničov 2071 2074 ½
2013/2014 7 Sokol Skalička 2062 2069 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2019 2008 1
2013/2014 6 Sokol Skalička 2062 2069 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2070 2085 ½
2013/2014 5 Sokol Skalička 2062 2069 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1846 1888 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Skalička 2046 2042 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2138 2117 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Skalička 2046 2042 Švéda Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 1921 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Skalička 2046 2042 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Skalička 2046 2042 Volek Karel ŠK Loštice 1957 1942 1
2012/2013 4 TJ Sokol Skalička 2046 2042 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2094 2099 1
2012/2013 2 TJ Sokol Skalička 2046 2042 Závůrka Roman SK Prostějov 2154 2148 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Skalička 2046 2042 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1966 1966 1
2012/2013 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2046 2042 Jasný Igor CHESSMONT Rožnov p.R. A 1971 1
2012/2013 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2046 2042 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1928 1848 ½
2012/2013 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2046 2042 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 2018 2017 0
2012/2013 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2046 2042 Gabriel Lubomír ŠK Zlínterm Zlín A 2049 1
2011/2012 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2058 2054 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 ½
2011/2012 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2058 2054 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2017 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Oliverius Roman ŠK Loštice 1720 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2039 2011 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2068 2072 0
2011/2012 6 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Skácel Ondřej ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 1
2011/2012 5 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2140 2098 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Petr Jiří TJ Spartak Přerov 1891 1958 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1937 1947 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Skalička 2058 2054 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1972 1
2010/2011 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2062 Svoboda Rostislav ŠK Zlín D 1982 0
2010/2011 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2062 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1803 1
2010/2011 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2062 Omelka Roman ŠK Staré Město E 2084 ½
2010/2011 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2062 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2104 0
2010/2011 9 TJ Sokol Skalička 2062 Švéda Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 1911 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Skalička 2062 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1953 1
2010/2011 7 TJ Sokol Skalička 2062 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1924 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Skalička 2062 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Skalička 2062 Vysloužil Lukáš A64 PřF UP Olomouc 1895 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Skalička 2062 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1885 1
2010/2011 2 TJ Sokol Skalička 2062 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1955 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Skalička 2062 Fiala Vlastimil Garde Calcio Olomouc 2089 1
2009/2010 11 Zbrojovka Vsetín 2080 Podlesný Pavel Baník Havířov 2127 ½
2009/2010 10 Zbrojovka Vsetín 2080 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2109 1
2009/2010 9 Zbrojovka Vsetín 2080 Rodshtein Tereza TJ Mittal B 2150 0
2009/2010 8 Zbrojovka Vsetín 2080 Zelenka Milan TJ Mořkov 2182 ½
2009/2010 7 Zbrojovka Vsetín 2080 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2206 ½
2009/2010 6 Zbrojovka Vsetín 2080 Vysoglad Petr BŠŠ FM B 2053 ½
2009/2010 5 Zbrojovka Vsetín 2080 Rakús Pavel ŠK MSA Dolní Benešov A 2084 0
2009/2010 4 Zbrojovka Vsetín 2080 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2058 ½
2009/2010 3 Zbrojovka Vsetín 2080 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov B 2238 ½
2009/2010 2 Zbrojovka Vsetín 2080 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2138 0
2009/2010 1 Zbrojovka Vsetín 2080 Schoupal Patrik TŽ Třinec C 2105 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Skalička 2080 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2059 1
2009/2010 10 TJ Sokol Skalička 2080 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2083 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Skalička 2080 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1917 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Skalička 2080 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1929 1
2009/2010 7 TJ Sokol Skalička 2080 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1919 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Skalička 2080 Švéda Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 1916 1
2009/2010 5 TJ Sokol Skalička 2080 Volek Karel DDM&TJ Mohelnice 1930 1
2009/2010 4 TJ Sokol Skalička 2080 Fiala Jiří GARDE Calcio Olomouc 1929 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Skalička 2080 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1885 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Skalička 2080 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2109 0
2009/2010 1 TJ Sokol Skalička 2080 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2163 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Skalička A 2079 Čechál Martin Sportovní klub Přerov 1993 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Skalička A 2079 Závůrka Roman Sportovní klub Prostějov B 2153 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Skalička A 2079 Vinklárek Antonín TJ Sokol Skalička B 1646 1
2008/2009 11 Zbrojovka Vsetín 2079 Jacko Vladimír TJ VOKD Poruba 2153 0
2008/2009 10 Zbrojovka Vsetín 2079 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava "B" 2214 ½
2008/2009 9 Zbrojovka Vsetín 2079 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2070 1
2008/2009 7 Zbrojovka Vsetín 2079 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 1
2008/2009 6 Zbrojovka Vsetín 2079 Pagáč Jaroslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1931 1
2008/2009 4 Zbrojovka Vsetín 2079 Beseda Roman TJ Mořkov 2163 ½
2008/2009 3 Zbrojovka Vsetín 2079 Macura Emil ŠK Zlín "C" 2057 0
2006/2007 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Kolouch Jiří TJ Vlčnov 1792 1
2006/2007 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1886 ½
2006/2007 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1970 ½
2006/2007 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Beneš Miroslav MKS Holešov B 1968 ½
2006/2007 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2058 1
2006/2007 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Malůš Petr TJ Loko Uh. Ostroh 1785 1
2006/2007 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1808 1
2006/2007 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla 1717 ½
2006/2007 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 Kocián Miroslav ŠK Zlin D 2008 0
2005/2006 11 ŠKZ Vsetín 2077 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2111 1
2005/2006 10 ŠKZ Vsetín 2077 Šobáň Jaroslav A64 MIPAP Grygov B 2091 ½
2005/2006 9 ŠKZ Vsetín 2077 Fiala Jiří SK Prostějov 2019 ½
2005/2006 8 ŠKZ Vsetín 2077 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2012 0
2005/2006 7 ŠKZ Vsetín 2077 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2050 ½
2005/2006 6 ŠKZ Vsetín 2077 Skalka Josef SK Boršice 1892 1
2005/2006 5 ŠKZ Vsetín 2077 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 2006 1
2005/2006 3 ŠKZ Vsetín 2077 Beil Ondřej Tatran Litovel B 2105 ½
2005/2006 2 ŠKZ Vsetín 2077 Knotek Josef TJ Loko Uherský Ostroh 2075 1
2005/2006 1 ŠKZ Vsetín 2077 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1855 1
2004/2005 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2092 1
2004/2005 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2110 ½
2004/2005 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1964 1
2004/2005 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2104 0
2004/2005 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Krča Milan ŠK Staré Město C 2015 ½
2004/2005 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Červený Petr TJ Lanškroun 2116 ½
2004/2005 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Svítek Jiří ŠK Trinom Zlín B 2063 1
2004/2005 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Lejsal Slavomír LOKO Zábřeh 2020 ½
2004/2005 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Šaňák František SK Boršice 2047 ½
2004/2005 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 Sochor Stanislav A64 Mipap Grygov B 2100 0
2003/2004 11 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Dopita Bohumil A64 Grygov B 2056 1
2003/2004 10 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Reichl Roman Loko Zábřeh 1822 ½
2003/2004 9 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž A 2206 0
2003/2004 8 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Šaňák František SK Boršice 1958 ½
2003/2004 7 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Bureš Jaroslav SK Prostějov 1757 1
2003/2004 6 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Staufčík Michal ŠK Staré Město B 2028 0
2003/2004 5 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2097 1
2003/2004 3 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Rafaja Marek MKS Holešov 1898 0
2003/2004 2 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Bartoň Ondřej ŠK Šumperk 1905 ½
2003/2004 1 ŠK Zbroj Vsetín 2097 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2051 ½