Hráč Bažant Petr

Bažant Petr

User Pic
Jméno: Bažant Petr
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2208
Elo mezinárodní: 2211
ID: 86
FIDE ID: 304166
Rok narození: 1957
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Staré Město B 2228 2226 Barák David Spartak Adamov, z.s. 2116 2064 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Staré Město B 2228 2226 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 2096 2086 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město B 2245 2226 Babula Milan TJ Vlčnov 2148 2175 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město B 2235 2226 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno 2148 2131 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město B 2231 2242 Bureš Jaroslav Jezdci Jundrov 2383 2385 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město B 2238 2242 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2309 2292 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město B 2238 2242 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2086 2085 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město B 2238 2242 Richterová Nataša SK Podlužan Prušánky z.s. 2217 2197 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město B 2254 2242 Jireš Jiří SK Boršice 2066 2072 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město 2245 2226 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2072 2086 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 2245 2226 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2242 2233 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 2235 2226 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno "B" 2143 2140 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2235 2242 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2046 2041 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 2231 2242 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2159 2133 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 2238 2242 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2142 2133 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 2254 2242 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2193 2178 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město 2252 2235 Míka Tomáš TJ Tatran Litovel 1889 1887 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město 2253 2235 Kapusta Petr Slavia Kroměříž 2171 2177 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město 2253 2235 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny "C" 1950 1910 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město 2242 2235 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2232 2207 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2242 2235 Sikora Jan TŽ Třinec 2162 2173 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2244 2235 Weissmann Lukáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2142 2141 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2244 2235 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n. K. 1818 1811 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2234 2220 Žigo Viktor ŠK Gordic 2264 2268 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2231 2220 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2120 2121 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2231 2220 Kučera Petr Jezdci Jundrov 1947 1960 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2223 2220 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2154 2154 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 2253 2235 Gaša Patrik SK Podlužan Prušánky z.s. 2162 0 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 2242 2235 Adamčík Martin SK Prostějov 2124 2131 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 2242 2235 Bednařík Josef ŠK Zlín 2133 2127 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město B 2244 2235 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2304 2264 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město B 2244 2235 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov 2162 2171 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 2234 2220 Vaculík Jakub ŠK Velké Losiny 2190 2196 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 2234 2220 Koutný Petr TJ Vlčnov 2231 2116 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město B 2231 2220 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1926 1914 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město 2225 2229 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno A 2157 2152 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Staré Město 2219 2229 Kracík Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou A 2234 2234 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město 2219 2229 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2229 2215 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město 2225 2229 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2169 2192 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2225 2229 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2166 2157 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2234 2229 Rambousek Jan KVS Ekodivize Opava 2004 2001 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2234 2229 Fargač Martin TŽ Třinec 2257 2249 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2219 2229 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2160 2192 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2219 2229 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2229 2223 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2219 2229 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2141 2154 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2228 2226 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2156 2153 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Staré Město B 2219 2229 Hladík Josef VSK Universita Brno 2063 2060 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město B 2225 2229 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2113 2101 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město B 2234 2229 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2098 2089 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město B 2219 2229 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky 2034 2013 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město B 2219 2229 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město B 2228 2226 Vymazal Bronislav Moravská Slavia Brno B 2309 2318 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2256 2248 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2069 2072 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2256 2248 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2157 2144 ½ soutěž
2016/2017 11 �K Star� M�sto B 2256 2248 David Pavel �K GARDE Lipovec 2331 2327 ½ soutěž
2016/2017 10 �K Star� M�sto B 2256 2248 Gaša Andrej SK Podlu�an Pru��nky 2294 2256 0 soutěž
2016/2017 9 �K Star� M�sto B 2256 2248 Musil Jiří �K Lokomotiva Brno B 2126 2114 0 soutěž
2016/2017 8 �K Star� M�sto B 2256 2248 Lanč Alois Slavia Krom��� B 2329 2403 ½ soutěž
2016/2017 7 �K Star� M�sto B 2256 2248 Semenova Elena �K Duras BVK B 2248 1 soutěž
2016/2017 6 �K Star� M�sto B 2256 2248 Švehla Karel Spartak Adamov 2136 2120 0 soutěž
2016/2017 5 �K Star� M�sto B 2256 2248 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2355 2341 ½ soutěž
2016/2017 4 �K Star� M�sto B 2256 2248 Viták Pavel Zbrojovka Vset�n 2252 2231 1 soutěž
2016/2017 3 �K Star� M�sto B 2256 2248 Mudrák Josef �achy Ho���lkov� 2298 2295 1 soutěž
2016/2017 2 �K Star� M�sto B 2256 2248 Hejný Jaroslav MKS Vy�kov 2118 2099 ½ soutěž
2016/2017 1 �K Star� M�sto B 2256 2248 Košata Jan �K Ku�im 2159 2139 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město 2256 2248 Růžička Petr TJ Ostrava 2210 2275 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město 2256 2248 Kracík Tomáš Region Panda 2209 2235 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město 2256 2248 Paszewski Mateusz BŠŠ Frýdek-Místek "B" 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2256 2248 Krejča Jakub ŠK Zlín 1996 1971 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2256 2248 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2214 2221 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2256 2248 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2256 2248 Holemář David Moravská Slavia Brno 2295 2269 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2256 2248 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2169 2197 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2256 2248 Rakús Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2188 2140 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2230 2213 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Bačák Martin Sokol Postoupky 2085 2078 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2252 2231 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec "B" 2405 2303 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 2256 2248 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 ½ soutěž
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla A 2256 2248 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 2093 2112 1 soutěž
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla A 2256 2248 Petržela Pavel ŠK Holešov A 1999 1996 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola F-M "B" 2213 2211 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Dmitrenko Viktor SK Slavia Orlová "A" 2275 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Rakús Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2188 2140 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2227 2200 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Tauš Martin ŠK Karviná "A" 2103 2129 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2250 2271 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "A" 2256 2248 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno\r "A" 2169 2151 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK „A“ 2321 2309 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov „A“ 2074 2017 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2205 2203 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Věžník Michael ŠK Duras BVK „B“ 1866 1858 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Sovadina Jiří KVS EKODIVIZE Opava "A" 1948 1967 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Kubík Michael Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Kratochvíl Karel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž „A“ 1985 1966 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město B 2248 2243 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2161 2147 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město B 2248 2243 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2139 2156 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město B 2248 2243 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2422 2409 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město B 2248 2243 Uhmann Jan ŠK Hustopeče 2085 2083 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město B 2248 2243 Číp Dalibor OREL Ořechov 2145 2144 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město B 2248 2243 Kulovaná Eva ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město B 2248 2243 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město B 2248 2243 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2209 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město B 2248 2243 Mudrák Josef Slavia Kroměříž B 2337 2345 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město B 2248 2243 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2061 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2186 2184 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel “B“ 2177 2181 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Dvořák Adam Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2201 2208 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Uher Vladimír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2074 2062 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2211 2208 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2132 2139 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Mitura Václav SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město B 2272 2264 Habina Martin ŠK Kuřim 2073 2062 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město B 2272 2264 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město B 2272 2264 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole B 2269 2262 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město B 2272 2264 Sýkora Jan Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město B 2272 2264 Bačák Martin Sokol Postoupky 2157 2150 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město B 2272 2264 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město B 2272 2264 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2274 2261 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město B 2272 2264 Teuber Andreas TJ Podlužan Prušánky 2189 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město B 2272 2264 Medunová Věra ŠK HPM TEC Hustopeče 2115 2096 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město B 2272 2264 Gabriel Adam TJ FS Napajedla 2165 2194 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město B 2272 2264 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2376 2364 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město B 2266 2257 Krčál Michal ŠK Zlín B 2152 2156 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město B 2266 2257 Kulovaná Eva ŠK KME-DDM Kuřim 2251 2253 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město B 2266 2257 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2279 2247 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město B 2266 2257 Medunová Věra ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 2266 2257 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2094 2095 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město B 2266 2257 Svítek Jiří TJ FS NAPAJEDLA 2078 2085 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 2266 2257 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2115 2118 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město B 2266 2257 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2176 2162 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 2266 2257 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK B 2209 2208 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 2266 2257 Teuber Andreas TJ Podlužan Prušánky 2195 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Walowy Bohumír Šachový klub Karviná “A“ 2188 2152 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Kolašín Jan A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2230 2231 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2253 2248 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2190 2208 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2171 2172 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Beil Zdeněk Tatran Litovel “B“ 2253 2235 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 Konvička Martin 2222 ŠK Polabiny “B“ 1987 2100 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 2233 2229 Zwardoň Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 2233 2229 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2124 2137 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 2233 2229 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková 2134 2098 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 2233 2229 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2270 2262 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město B 2233 2229 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2106 2121 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město B 2233 2229 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2286 2282 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 2233 2229 Koutný Petr ŠK Zlín C 2156 2171 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 2233 2229 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2125 2112 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 2233 2229 Fiala Václav SK Boršice 2163 2187 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 2233 2229 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2109 2108 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 2233 2229 Handl Martin Spartak Adamov 2117 2121 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město 2233 2229 Rubal Adam ŠK Zlín B 2232 2225 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město 2233 2229 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná 2279 2283 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město 2233 2229 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2247 2248 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město 2233 2229 Sikorová Olga TŽ Třinec 2276 2287 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2233 2229 Krzyzanowski Marcin Slavia Orlová 2375 2356 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2233 2229 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava B 2192 2198 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město 2233 2229 Růžička Petr A64 Grygov B 2264 2263 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město 2233 2229 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2199 2219 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město 2233 2229 Beil Martin Slavia Kroměříž 2174 2178 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město 2233 2229 Lahner Jakub 2222 ŠK Polabiny B 2282 2282 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město 2233 2229 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2174 2208 0 soutěž
2010/2011 11 SK Stare Mesto 2227 Lys Josef Jakl Karvina 2194 0 soutěž
2010/2011 10 SK Stare Mesto 2227 Sedláček Oldřich SK Gordic 2289 ½ soutěž
2010/2011 9 SK Stare Mesto 2227 Zvolánek Libor A64 Grygov B 2242 1 soutěž
2010/2011 8 SK Stare Mesto 2227 Sharashenidze Akaki TJ TZ Trinec B 2285 0 soutěž
2010/2011 7 SK Stare Mesto 2227 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2125 ½ soutěž
2010/2011 5 SK Stare Mesto 2227 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2168 1 soutěž
2010/2011 4 SK Stare Mesto 2227 Mlýnek Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2183 ½ soutěž
2010/2011 3 SK Stare Mesto 2227 Rodshtein Tereza Slavia Orlova 2212 0 soutěž
2010/2011 2 SK Stare Mesto 2227 Trapl Dalibor Mittal Ostrava 2159 ½ soutěž
2010/2011 1 SK Stare Mesto 2227 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2243 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město B 2227 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče 2225 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město B 2227 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2114 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město B 2227 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2044 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město B 2227 Zapletal Jiří SK Prostějov 2166 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město B 2227 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1906 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město B 2227 Gabriel Adam SK Boršice 2148 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město B 2227 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2123 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město B 2227 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2256 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město B 2227 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2137 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město B 2227 Pukl Rostislav ŠK Staré Město C 1983 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město B 2227 Navrátilík Pavel ŠK Holešov 2156 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město 2304 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2403 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město 2304 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2371 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Staré Město 2304 Poloch Petr TJ Mittal Ostrava 2274 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město 2304 Zpěvák Pavel Tatran Litovel A 2390 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město 2304 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2362 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město 2304 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2315 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město 2304 Worek Joanna TŽ Třinec B 2234 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město 2304 Bělohlávek Petr ŠK Gordic Jihlava 2223 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město 2304 Neděla Vlastimil ŠK Slavoj Poruba 2355 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město B 2304 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město B 2304 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2110 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Staré Město B 2304 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno C 2285 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město B 2304 Nový Martin ŠK 64 Brno 2200 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město B 2304 Číp Dalibor Orel Ořechov 2189 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město B 2304 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2304 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město B 2304 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2222 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město B 2304 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2092 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město B 2304 Fiala Václav ŠK Lokomotiva Brno A 2151 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město B 2304 Sojka Aleš MKS Holešov 2179 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město B 2304 Mlčoch David SK Prostějov 2170 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Zlín B 2308 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2434 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Zlín B 2308 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2133 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Zlín B 2308 Nepomucký Ondřej Tatran Poštorná 2203 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Zlín B 2308 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2132 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Zlín B 2308 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2157 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Zlín B 2308 Mudrák Josef MKS Holešov 2346 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Zlín B 2308 Vrána František ŠK Staré Město B 2302 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Zlín B 2308 Markovič Ivan ŠK Lokomotiva Brno C 2199 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Zlín B 2308 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 2246 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Zlín B 2308 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2397 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Zlín B 2308 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2144 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město 1923 2324 Michenka Jozef Tatran Litovel "A" 2384 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město 1923 2324 Červený Petr ŠK Duras Brno "A" 2289 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město 1923 2324 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2241 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město 1923 2324 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2283 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město 1923 2324 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2257 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město 1923 2324 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2266 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město 1923 2324 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2263 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město 1923 2324 Cagašík Tomáš Orel Ořechov "A" 2277 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK SK Zlín 2324 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2507 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK SK Zlín 2324 Konopka Michal TJ Zikuda Turnov 2426 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK SK Zlín 2324 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2441 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK SK Zlín 2324 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2188 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK SK Zlín 2324 Žilka Štěpán A64 Valoz Grygov 2373 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK SK Zlín 2324 Palek Miroslav Sokol Plzeň I. Ingem 2271 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK SK Zlín 2324 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2273 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK SK Zlín 2324 Kleberc Karel Labortech Ostrava 2267 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK SK Zlín 2324 Sikorová Olga TJ TŽ Třinec 2259 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město "A" 2310 Pecina Michal Slavia Kroměříž "A" 2177 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město "A" 2310 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun "A" 2142 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město "A" 2310 Kupka Slavoj Slavia Orlová "A" 2213 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město "A" 2310 Žilka Štěpán Tatran Litovel "A" 2353 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město "A" 2310 Břečka Ivan Mittal Ostrava "A" 2346 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město "A" 2310 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2241 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město "A" 2310 Walowy Bohumír Jakl Karviná "A" 2105 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město "A" 2310 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2226 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město "A" 2310 Adámek Jiří Slavoj Poruba "A" 2232 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK SK Zlín 2310 Maršálek Zdenek TJ Zikuda Turnov 2238 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK SK Zlín 2310 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2348 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK SK Zlín 2310 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2334 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK SK Zlín 2310 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2315 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK SK Zlín 2310 Příborský Ivo Sokol Plzeň Ingem 2288 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Staré Město A" 2305 Smištík Milan Loko Brno 2273 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Staré Město A" 2305 Dvořák Tomáš ŠK Frýdek-Místek 2308 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Staré Město A" 2305 Kupka Slavoj Slavia Orlová A" 2219 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Staré Město A" 2305 Provazník Michal CD Rating Brno 2181 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Staré Město A" 2305 Sobek Jaroslav Jakl Karviná A" 2321 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Staré Město A" 2305 Buráň Jaroslav TJ Uherský Ostroh 2197 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Staré Město A" 2305 Brázdil Roman Slavie Kroměříž A 2217 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Staré Město A" 2305 Wieczorek Zbigniew MSA Dolní Benešov 2305 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Staré Město A" 2305 Beil Martin Tatran Litovel 2199 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Staré Město A" 2305 Sikorová Olga TŽ Třinec B" 2252 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Studnička Tomáš Sokol Kolín-Abner 2267 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2304 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2458 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Pavelek Karel Loko Brno-Slezan 2178 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Luch Michal SC A64 Grygov 2364 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Malík Jan Slavoj Ostrava 2240 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Dvořák Tomáš IPM Color Ostrava 2308 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Pisk Petr Bauset Pardubice 2319 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK SK Trinom Zlín 2305 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2392 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK Staré Město 2339 Skácelík Petr Duras BVK Brno 2269 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Staré Město 2339 Muratidis Nikos Slezan Opava 2152 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Staré Město 2339 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2305 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Staré Město 2339 Kulovaná Eva TJ Náměšť n/Osl. 2113 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Staré Město 2339 Virostko Petr VP Frýdek-Místek 2313 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Staré Město 2339 Mudrák Josef Slavoj Poruba 2387 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Staré Město 2339 Babula Milan TŽ Třinec 2329 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Staré Město 2339 Döring Robert TJ NH Ostrava 2257 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Staré Město 2339 Kupka Slavoj Slavia Orlová 2231 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Staré Město 2339 Lacko Jan Garde Brno 2181 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK Staré Město 2339 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2204 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Nun Josef Slavia Hr.Králové 2320 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Bernard Borek Bauset Pardubice 2281 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Civín Tomáš ŠK Mahrla Praha 2367 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Pilař Miloslav Visus Vyšehrad 2249 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Olšar Jaroslav TJ Jakl Karviná 2312 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2340 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Malinovský Karel SC A64 Grygov 2271 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Vesselovsky Serguei Hagemann Opava 2409 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Lys Josef IPM Color Ostrava 2303 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2374 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK SK Trinom Zlín 2339 Báňas Ján Sokol Kolín 2369 ½ soutěž