Hráč Kordas Oldřich

Kordas Oldřich

User Pic
Jméno: Kordas Oldřich
Oddíl: Dynamo DP Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1738
Elo mezinárodní: 0
ID: 6421
FIDE ID: 0
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 4 Dynamo DP Ostrava "A" 1743 Schoffer Martin ŠK Šenov "B" 1709 0
2013/2014 1 Dynamo DP Ostrava "A" 1743 Růžička Lubomír TJ Sokol Vítkovice 1537 1
2012/2013 11 Dynamo DP Ostrava "B" 1746 Szabó Pavel Slovan Ostrava 1720 1720 ½
2012/2013 10 Dynamo DP Ostrava "B" 1746 Batko Tomáš Dynamo DP Ostrava "A" 1000 0
2012/2013 7 Dynamo DP Ostrava "B" 1746 Nedvídek Jiří Sokol Polanka n./O 1536 ½
2012/2013 3 Dynamo DP Ostrava "B" 1746 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 ½
2012/2013 1 Dynamo DP Ostrava "B" 1746 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1721 1644 1
2011/2012 11 Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 Churová Hana Sokol Polanka n./O 1466 1
2011/2012 10 Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 Bunczek Helmut Šk Šenov,,B" 1656 0
2011/2012 8 Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 Randýsek Jindřich HTJ Odra Ostrava 1670 ½
2011/2012 6 Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 Ostertag Karel Sokol Vítkovice 1647 1
2011/2012 4 Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 Koki Jan Mariánské Hory ,,C" 1545 1
2011/2012 3 Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 Návrat Vladimír Slavoj Poruba,,C" 1664 ½
2011/2012 2 Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava,,A" 1550 ½
2011/2012 1 Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1738 ½
2010/2011 8 Dynamo DP Ostrava B 1758 Bosák Michal TJ Vítkovice A 1534 ½
2010/2011 4 Dynamo DP Ostrava B 1758 TJ Mittal Ostrava 1
2010/2011 1 Dynamo DP Ostrava B 1758 Viliams Aleš Dynamo DP Ostrava A 1752 ½
2009/2010 9 Dynamo DP Ostrava 1778 Sakmar Jan ŠK Šenov 1570 1
2009/2010 8 Dynamo DP Ostrava 1778 Bosák Michal Sokol Vítkovice B 1533 1
2009/2010 1 Dynamo DP Ostrava 1778 Nedvídek Jiří Sokol Polanka n/O 1565 1
2009/2010 9 Dynamo DP Ostrava B 1778 Šálek Josef Slovan Ostrava A 1766 0
2009/2010 8 Dynamo DP Ostrava B 1778 Pšenička Pavel Mittal Ostrava E 1848 0
2009/2010 7 Dynamo DP Ostrava B 1778 Jarolím Jan VOKD Poruba E 1833 0
2009/2010 6 Dynamo DP Ostrava B 1778 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava A 1680 0
2009/2010 5 Dynamo DP Ostrava B 1778 Votýpka Miroslav TJ Mariánské Hory C 1891 ½
2009/2010 4 Dynamo DP Ostrava B 1778 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1720 0
2009/2010 3 Dynamo DP Ostrava B 1778 Kotlář Jarmil ŠK Šenov B 1899 1
2009/2010 2 Dynamo DP Ostrava B 1778 Mutina Antonín VOKD Poruba D 1914 0
2009/2010 1 Dynamo DP Ostrava B 1778 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava A 1842 ½
2008/2009 11 Dynamo DP Ostrava "B" 1773 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba "E" 1843 1
2008/2009 10 Dynamo DP Ostrava "B" 1773 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "C" 1743 1
2008/2009 9 Dynamo DP Ostrava "B" 1773 Studník Oldřich TJ Mariánské Hory "A" 1772 ½
2008/2009 8 Dynamo DP Ostrava "B" 1773 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava "A" 1714 ½
2008/2009 6 Dynamo DP Ostrava "B" 1773 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1624 ½
2008/2009 5 Dynamo DP Ostrava "B" 1773 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1796 0
2008/2009 1 Dynamo DP Ostrava "B" 1773 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice "A" 1814 ½
2007/2008 10 Dynamo DP Ostrava 1811 Szabó Pavel Slovan Ostrava "A" 1728 0
2007/2008 6 Dynamo DP Ostrava 1811 Šíma Nikola ŠK Svinov "D" 1853 0
2007/2008 3 Dynamo DP Ostrava 1811 Chlevišťan Jaromír ŠK Sokol Polanka 1673 ½
2007/2008 2 Dynamo DP Ostrava 1811 Kazda Ondřej VOKD Poruba "G" 1341 1
2007/2008 11 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Michalík Antonín ŠK Šenov "C" 1815 1
2007/2008 9 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1669 ½
2007/2008 8 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1546 0
2007/2008 7 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Vašenda Robin Dynamo DP Ostrava "A" 1843 ½
2007/2008 6 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Broskevič Lumír ŠK Šenov "B" 1790 0
2007/2008 5 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Kondula Dominik VOKD Poruba "E" 1730 1
2007/2008 4 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice 1669 ½
2007/2008 3 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava "A" 1765 ½
2007/2008 2 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Votýpka Miroslav TJ Mariánské Hory "A" 1874 0
2007/2008 1 Dynamo DP Ostrava "B" 1811 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "E" 1746 ½
2006/2007 11 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "B" 1801 ½
2006/2007 10 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1913 0
2006/2007 9 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1812 1
2006/2007 8 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1715 ½
2006/2007 7 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Grzegorz Roman ŠK Hošťalkovice "A" 1676 1
2006/2007 6 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Votýpka Miroslav Unie Hlubina "A" 1882 1
2006/2007 5 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Zygma Jiří ŠK Šenov "C" 1713 1
2006/2007 4 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava "A" 1766 ½
2006/2007 3 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Jamka Josef Slovan Ostrava "A" 1763 0
2006/2007 2 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice "A" 1783 ½
2006/2007 1 Dynamo DP Ostrava "B" 1782 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "E" 1984 ½
2006/2007 9 Dynamo DPO 1782 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1734 1
2006/2007 8 Dynamo DPO 1782 Trapl Dalibor VOKD Poruba 1824 0
2006/2007 7 Dynamo DPO 1782 Sakmar Jan ŠK Šenov 1608 1
2006/2007 6 Dynamo DPO 1782 Scharbert Martin TJ Mariánské Hory 1465 1
2006/2007 5 Dynamo DPO 1782 Krištof Břetislav Slovan Ostrava "A" 1581 1
2006/2007 3 Dynamo DPO 1782 Herič Milan ŠK Svinov "A" 1718 ½
2006/2007 1 Dynamo DPO 1782 Bůžek Ivo ŠK Svinov "B" 1506 1
2005/2006 11 DP Ostrava "B" 1794 Mladějovský Miroslav TJ Mariánské Hory "A" 1762 1
2005/2006 10 DP Ostrava "B" 1794 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava "A" 1816 ½
2005/2006 9 DP Ostrava "B" 1794 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "D" 1736 ½
2005/2006 8 DP Ostrava "B" 1794 Major Robert Mittal Ostrava "D" 1799 ½
2005/2006 7 DP Ostrava "B" 1794 Zygma Jiří ŠK Šenov "B" 1727 ½
2005/2006 6 DP Ostrava "B" 1794 Diviš Jan Unie Hlubina "A" 1722 ½
2005/2006 5 DP Ostrava "B" 1794 Horký Josef ŠK Hošťálkovice "A" 1800 0
2005/2006 4 DP Ostrava "B" 1794 Halámka Pavel Mittal Ostrava "E" 1817 ½
2005/2006 3 DP Ostrava "B" 1794 Šálek Josef Sokol Vítkovice "A" 1784 0
2005/2006 2 DP Ostrava "B" 1794 Petrovský Jan DP Ostrava "A" 1800 ½
2005/2006 1 DP Ostrava "B" 1794 Ruta Dominik ŠK Šenov "C" 1774 ½
2004/2005 11 DP Ostrava A" 1827 Literák Jaromír TJ Frenštát A" 1672 0
2004/2005 10 DP Ostrava A" 1827 Tokarský Radovan VOKD Poruba C" 1910 ½
2004/2005 9 DP Ostrava A" 1827 Siwek Antonín ŠK Šenov A" 1788 ½
2004/2005 8 DP Ostrava A" 1827 Vágner Ladislav Vagónka Studénka 1893 0
2004/2005 7 DP Ostrava A" 1827 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba C" 1799 0
2004/2005 6 DP Ostrava A" 1827 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín A" 1906 0
2004/2005 5 DP Ostrava A" 1827 Trapl Dalibor VOKD Poruba B" 1560 ½
2004/2005 4 DP Ostrava A" 1827 Sykala Vladislav ASK Kopřivnice B" 1848 1
2004/2005 3 DP Ostrava A" 1827 Kramoliš Pavel NH Ostrava C" 1771 ½
2004/2005 2 DP Ostrava A" 1827 Vrobel Jaromír TJ Fulnek A" 1797 ½
2004/2005 1 DP Ostrava A" 1827 Labor Pavel Unie Hlubina A" 1610 1
2004/2005 10 DPMO Ostrava C" 1827 Dosoudil Petr ŠK Svinov C" 1599 1
2004/2005 9 DPMO Ostrava C" 1827 Peřík Alois ŠK Svinov B" 1845 0
2004/2005 8 DPMO Ostrava C" 1827 Ševčák Vladislav ŠK Šenov C" 1820 0
2004/2005 7 DPMO Ostrava C" 1827 Wertheim Adolf ŠK Šenov B" 1738 1
2004/2005 5 DPMO Ostrava C" 1827 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava D" 1985 ½
2004/2005 4 DPMO Ostrava C" 1827 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava A" 1791 1
2004/2005 3 DPMO Ostrava C" 1827 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice 1759 ½
2004/2005 2 DPMO Ostrava C" 1827 Třetina Zdeněk VOKD Poruba D" 1873 0
2004/2005 1 DPMO Ostrava C" 1827 Lechner Miroslav HTJ Odra Ostrava A 1720 ½
2003/2004 9 DPMO Ostrava 1823 Šimek Jiří Slavoj Poruba 2155 0
2003/2004 8 DPMO Ostrava 1823 Šumbera Antonín Unie Hlubina 1598 0
2003/2004 7 DPMO Ostrava 1823 Hütter Marek VOKD Poruba 1615 1
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1823 Linart Ludvík TJ Mar.Hory 1725 1
2003/2004 5 DPMO Ostrava 1823 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava 1818 ½
2003/2004 4 DPMO Ostrava 1823 Šaffer Miroslav Polanka 1760 ½
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1823 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1835 0
2003/2004 2 DPMO Ostrava 1823 Urbanec Drahomír ŠK Šenov 1775 1
2003/2004 11 DPMO Ostrava 1823 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1711 1
2003/2004 10 DPMO Ostrava 1823 Křepelka Milan VOKD Poruba 1868 1
2003/2004 9 DPMO Ostrava 1823 Holodňák Milan ŠK Šenov ½
2003/2004 8 DPMO Ostrava 1823 Tobola Zdeněk Unie Hlubina 1371 1
2003/2004 7 DPMO Ostrava 1823 Blecharz Pavel NH Ostrava 1461 1
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1823 Koki Jan TJ Mar.Hory 1418 1
2003/2004 5 DPMO Ostrava 1823 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice A 1516 1
2003/2004 4 DPMO Ostrava 1823 Janků Viktor DPMO Ostrava 1632 ½
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1823 Urbanec Drahomír ŠK Šenov 1775 ½
2003/2004 2 DPMO Ostrava 1823 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava A 1765 ½
2003/2004 1 DPMO Ostrava 1823 Škuta Arnošt ŠK Svinov 1671 1