Hráč Rodshtein Tereza

Rodshtein Tereza

User Pic
Jméno: Rodshtein Tereza
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: WGM
Elo národní: 2181
Elo mezinárodní: 2169
ID: 16132
FIDE ID: 325449
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Zikuda Turnov C 2186 2190 Soukup Václav TJ Kobylisy B 2093 2095 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Zikuda Turnov C 2186 2190 Kawulok Marek TJ Neratovice B 2222 2190 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Zikuda Turnov C 2182 2207 Polák Benedikt Sparta Kutná Hora 2171 2161 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Zikuda Turnov B 2186 2190 Petrová Kristýna ŠK Líně 2271 2251 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Zikuda Turnov B 2186 2190 Neckář Lubomír ŠK Města Lysá nad Labem 2267 2249 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Zikuda Turnov B 2170 2190 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2268 2247 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Zikuda Turnov B 2170 2190 Matras Ondřej TJ Pankrác 2187 2172 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Zikuda Turnov B 2163 2190 Přibyl Martin ŠK DP Praha B - EA Hotels 2286 2319 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zikuda Turnov B 2163 2207 Kuba Jindřich Bartoš Unichess 2292 2291 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Zikuda Turnov B 2182 2207 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 2239 2226 0 soutěž
2018/2019 11 SK Zikuda Turnov B 2234 2277 Forman Štěpán TJ Neratovice 2243 2304 1 soutěž
2018/2019 8 SK Zikuda Turnov B 2256 2277 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny 2111 2163 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Zikuda Turnov B 2265 2277 Kulhánek Tomáš SK Dopravni podnik Praha 2303 2286 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Zikuda Turnov B 2265 2277 Hollan Petr SK OAZA Praha 2258 2250 0 soutěž
2018/2019 2 SK Zikuda Turnov B 2244 2262 Serrano Salvador Eduardo SK Sokol Vysehrad 2241 2242 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Karviná 2256 2277 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2320 2318 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Karviná 2244 2262 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2283 2258 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Karviná 2243 2262 Michenka Jozef Labortech Ostrava "B" 2278 2250 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 2242 2273 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2267 2266 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 2242 2273 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2286 2265 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2242 2273 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2007 2053 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2226 2273 Jareš Jiří ŠK SLAVIA Liberec 1998 1980 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 2169 2181 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2227 2239 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 2169 2181 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2261 2255 ½ soutěž
2016/2017 11 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Orság Milan SK AD Jicin B 2340 1000 0 soutěž
2016/2017 10 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove 2112 2121 0 soutěž
2016/2017 9 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2021 2038 1 soutěž
2016/2017 8 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Bostl František QCC Ceske Budejovice 2193 2190 1 soutěž
2016/2017 7 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Postupa Martin GROP Praha 2096 2098 1 soutěž
2016/2017 6 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Soural Jan TJ Pankrac 2164 2167 ½ soutěž
2016/2017 5 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Richterová Nataša SK AD JC Smichov 2187 2104 1 soutěž
2016/2017 4 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Vodička Vlastimil SK Sokol Vysehrad 2113 2101 0 soutěž
2016/2017 3 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Havelka Jan TJ Neratovice 2167 2117 1 soutěž
2016/2017 2 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Svatoš Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2268 2260 ½ soutěž
2016/2017 1 SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny 2144 2118 0 soutěž
2016/2017 6 SK Slavia Orlová 2263 2270 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Slavia Orlová 2263 2270 Macíček Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 0 soutěž
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2332 2340 1 soutěž
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička 2176 2187 0 soutěž
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 Holemář David Moravská Slavia Brno\r "A" 2295 2269 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 Kubík Michael Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 1 soutěž
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2298 2295 ½ soutěž
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 Tauš Martin ŠK Karviná "A" 2103 2129 1 soutěž
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 1 soutěž
2014/2015 11 SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 Kulovaná Eva Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 Worek Joanna ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 1 soutěž
2014/2015 9 SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 David Pavel ŠK Duras BVK „A“ 2358 2354 0 soutěž
2014/2015 6 SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 Krčál Michal ŠK Zlín „A“ 2246 2248 0 soutěž
2014/2015 4 SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2265 2265 1 soutěž
2014/2015 3 SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2185 2183 0 soutěž
2014/2015 2 SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava "A" 2270 2277 ½ soutěž
2014/2015 1 SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 Kubík Michael Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 1 soutěž
2013/2014 7 SK Slavia Orlová “A“ 2245 2270 Hladík Oto TJ Ostrava 2204 2202 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Slavia Orlová “A“ 2245 2270 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2243 2239 0 soutěž
2013/2014 1 SK Slavia Orlová “A“ 2245 2270 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 ½ soutěž
2013/2014 6 A64 VALOZ Grygov 2245 2270 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2345 2311 ½ soutěž
2013/2014 5 A64 VALOZ Grygov 2245 2270 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 2508 0 soutěž
2013/2014 1 A64 VALOZ Grygov 2245 2270 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 0 soutěž
2012/2013 3 SK Slavia Orlová “A“ 2267 2300 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2306 2311 0 soutěž
2012/2013 2 SK Slavia Orlová “A“ 2267 2300 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 0 soutěž
2011/2012 11 Slavia Orlová 2244 2229 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2286 2282 0 soutěž
2011/2012 10 Slavia Orlová 2244 2229 Krajina Aleš Labortech Ostrava B 2205 2204 ½ soutěž
2011/2012 9 Slavia Orlová 2244 2229 Malinovský Karel A64 Grygov B 2357 2322 0 soutěž
2011/2012 8 Slavia Orlová 2244 2229 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2273 2278 1 soutěž
2011/2012 7 Slavia Orlová 2244 2229 Vrána František ŠK Staré Město 2249 2290 0 soutěž
2011/2012 6 Slavia Orlová 2244 2229 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2289 2280 ½ soutěž
2011/2012 5 Slavia Orlová 2244 2229 Žigo Viktor ŠK Gordic 2272 2271 1 soutěž
2011/2012 4 Slavia Orlová 2244 2229 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2202 2201 ½ soutěž
2011/2012 2 Slavia Orlová 2244 2229 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2234 2234 0 soutěž
2011/2012 1 Slavia Orlová 2244 2229 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 ½ soutěž
2011/2012 11 KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2141 2142 ½ soutěž
2011/2012 10 KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 Beil Zdeněk Garde Calcio Olomouc 2256 2230 1 soutěž
2011/2012 8 KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2316 2305 ½ soutěž
2011/2012 7 KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice 2052 2063 ½ soutěž
2011/2012 6 KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 Sieber Martin Baník Havířov B 2022 2029 1 soutěž
2011/2012 4 KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2140 2135 1 soutěž
2011/2012 3 KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 Vrátný Radim TJ VOKD Poruba 2198 2215 ½ soutěž
2010/2011 10 Mittal Ostrava 2212 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2547 ½ soutěž
2010/2011 6 Mittal Ostrava 2212 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 0 soutěž
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2212 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2306 ½ soutěž
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2212 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2178 1 soutěž
2010/2011 10 Slavia Orlova 2212 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2125 ½ soutěž
2010/2011 8 Slavia Orlova 2212 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2148 ½ soutěž
2010/2011 6 Slavia Orlova 2212 Lys Josef Jakl Karvina 2194 0 soutěž
2010/2011 5 Slavia Orlova 2212 Mrva Marek Mittal Ostrava 2206 1 soutěž
2010/2011 3 Slavia Orlova 2212 Bažant Petr SK Stare Mesto 2227 1 soutěž
2010/2011 2 Slavia Orlova 2212 Seidl Štěpán SK Gordic 2132 1 soutěž
2010/2011 1 Slavia Orlova 2212 Bureš Jaroslav A64 Grygov B 2370 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Mittal B 2150 Bělunek Vladimír A64 PROCLIENT Grygov B 2277 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Mittal B 2150 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2124 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Mittal B 2150 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2080 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Mittal B 2150 Tomeček Jan Baník Havířov 2187 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Mittal B 2150 Babula Milan TŽ Třinec C 2297 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Mittal B 2150 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2117 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Mittal B 2150 Benčo Pavel BŠŠ FM B 2170 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Mittal B 2150 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 1 soutěž
2009/2010 11 SK Slavia Orlová 2150 Kocián Karel TŽ Třinec B 2207 ½ soutěž
2009/2010 10 SK Slavia Orlová 2150 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2133 1 soutěž
2009/2010 9 SK Slavia Orlová 2150 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2034 1 soutěž
2009/2010 8 SK Slavia Orlová 2150 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2261 ½ soutěž
2009/2010 7 SK Slavia Orlová 2150 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž 2110 1 soutěž
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 2150 Kratochvíl Josef ŠK Gordic Jihlava 2202 0 soutěž
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 2150 Šplíchal Stanislav TJ Mittal Ostrava 2225 1 soutěž
2009/2010 4 SK Slavia Orlová 2150 Knajbl Michael Tatran Litovel A 1794 1 soutěž
2009/2010 3 SK Slavia Orlová 2150 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2165 ½ soutěž
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 2150 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava 2184 1 soutěž
2008/2009 11 SK Slavia Orlová "B" 2108 Roubalík Jakub ŠK Zlín "C" 2216 0 soutěž
2008/2009 10 SK Slavia Orlová "B" 2108 Tomeček Jan Baník Havířov 2160 ½ soutěž
2008/2009 9 SK Slavia Orlová "B" 2108 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2024 1 soutěž
2008/2009 8 SK Slavia Orlová "B" 2108 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2025 1 soutěž
2008/2009 7 SK Slavia Orlová "B" 2108 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava "B" 2214 0 soutěž
2008/2009 6 SK Slavia Orlová "B" 2108 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 0 soutěž
2008/2009 4 SK Slavia Orlová "B" 2108 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 ½ soutěž
2008/2009 2 SK Slavia Orlová "B" 2108 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava "B" 2170 0 soutěž
2007/2008 7 SK Slavia Orlová A 2078 Zemanová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 1 soutěž
2007/2008 6 SK Slavia Orlová A 2078 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 ½ soutěž
2007/2008 5 SK Slavia Orlová A 2078 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 ½ soutěž
2007/2008 4 SK Slavia Orlová A 2078 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 ½ soutěž
2007/2008 3 SK Slavia Orlová A 2078 Volčík Luděk SK Boršice A 2032 ½ soutěž
2007/2008 2 SK Slavia Orlová A 2078 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 0 soutěž
2007/2008 1 SK Slavia Orlová A 2078 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 0 soutěž
2007/2008 7 SK Slavia Orlová A 2078 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 1 soutěž
2007/2008 6 SK Slavia Orlová A 2078 Volčík Luděk SK Boršice A 2032 ½ soutěž
2007/2008 5 SK Slavia Orlová A 2078 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1643 0 soutěž
2007/2008 4 SK Slavia Orlová A 2078 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 0 soutěž
2007/2008 3 SK Slavia Orlová A 2078 Kolašín Jan A64 Grygov 1953 ½ soutěž
2007/2008 2 SK Slavia Orlová A 2078 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 0 soutěž
2007/2008 1 SK Slavia Orlová A 2078 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 0 soutěž
2006/2007 11 SK Slavia Orlová 2024 Slabý Milan SK Boršice B 1 soutěž
2006/2007 10 SK Slavia Orlová 2024 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice 1845 ½ soutěž
2006/2007 9 SK Slavia Orlová 2024 Staňa Marek SŠŠ Staré Město B 1791 1 soutěž
2006/2007 8 SK Slavia Orlová 2024 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1971 0 soutěž
2006/2007 7 SK Slavia Orlová 2024 Přibyl Radek BVK Duras Brno 1285 1 soutěž
2006/2007 6 SK Slavia Orlová 2024 Trapl Dalibor VOKD Poruba 1824 1 soutěž
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "C" 2024 Zwardoň Vojtěch Jakl Karviná "B" 2149 ½ soutěž
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "C" 2024 Gil Karel OS Rychvald "A" 1977 1 soutěž
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "C" 2024 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2035 0 soutěž
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "C" 2024 Plesník Miroslav TJ Sokol Fryčovice "B" 1926 ½ soutěž
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "C" 2024 Kraus František TJ Vendryně 2106 ½ soutěž
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "C" 2024 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1880 1 soutěž
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "C" 2024 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1918 1 soutěž
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "C" 2024 Baldrman Bedřich Slavia Havířov "A" 2011 ½ soutěž
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "C" 2024 Plinta Emil ŠK Stonava "B" 0 soutěž
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "C" 2024 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1999 0 soutěž
2006/2007 11 SK Slavia Orlová B 2024 Kašík Josef Sokol Jakartovice 1775 ½ soutěž
2006/2007 10 SK Slavia Orlová B 2024 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1890 ½ soutěž
2006/2007 9 SK Slavia Orlová B 2024 Pravec Vojtěch Sokol Fryčovice 1795 0 soutěž
2006/2007 8 SK Slavia Orlová B 2024 Vícha Martin Slezan Opava B 1890 1 soutěž
2006/2007 7 SK Slavia Orlová B 2024 Bartoš Michal MSA Dolní Benešov B 1896 ½ soutěž
2006/2007 5 SK Slavia Orlová B 2024 Tyleček Drahomír ŠK Svinov 1993 0 soutěž
2006/2007 4 SK Slavia Orlová B 2024 Šindler Michal VOKD Ostrava-Poruba 2150 1 soutěž
2006/2007 3 SK Slavia Orlová B 2024 Cupek Martin TŽ Třinec C 2055 1 soutěž
2006/2007 2 SK Slavia Orlová B 2024 Pecha Tomáš ŠK Šenov 1956 0 soutěž
2006/2007 1 SK Slavia Orlová B 2024 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 1964 1 soutěž
2005/2006 11 SK Slavia Orlová 1936 Kroupa Zdeněk Slavia Kroměříž 1378 1 soutěž
2005/2006 10 SK Slavia Orlová 1936 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1977 0 soutěž
2005/2006 9 SK Slavia Orlová 1936 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1745 1 soutěž
2005/2006 8 SK Slavia Orlová 1936 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná 1863 1 soutěž
2005/2006 7 SK Slavia Orlová 1936 Valešová Šárka ŠK SŠŠ Staré Město B 1817 1 soutěž
2005/2006 6 SK Slavia Orlová 1936 Milat Patrik BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1840 1 soutěž
2005/2006 5 SK Slavia Orlová 1936 Kudla Richard ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1642 1 soutěž
2005/2006 4 SK Slavia Orlová 1936 Suchánek Miroslav TJ Dolní Benešov 1704 0 soutěž
2005/2006 3 SK Slavia Orlová 1936 Náplava Petr ŠK Boršice 1632 1 soutěž
2005/2006 2 SK Slavia Orlová 1936 Lapúník Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1 soutěž
2005/2006 1 SK Slavia Orlová 1936 Frýbort Daniel SK Prostějov 1100 1 soutěž
2005/2006 10 SK Slavia Orlová D 1936 Kleibert Vladislav OS Rychvald A 1950 0 soutěž
2005/2006 8 SK Slavia Orlová D 1936 Ramík Jan Baník Havířov C 1997 0 soutěž
2005/2006 7 SK Slavia Orlová D 1936 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá B 1890 1 soutěž
2005/2006 6 SK Slavia Orlová D 1936 Funiok Marcel Slavia Havířov A 2040 0 soutěž
2005/2006 5 SK Slavia Orlová D 1936 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice 1925 ½ soutěž
2005/2006 4 SK Slavia Orlová D 1936 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2074 ½ soutěž
2005/2006 3 SK Slavia Orlová D 1936 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2033 1 soutěž
2005/2006 2 SK Slavia Orlová D 1936 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 2019 ½ soutěž
2005/2006 1 SK Slavia Orlová D 1936 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín 1970 ½ soutěž
2005/2006 11 SK Stonava B 1936 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1738 0 soutěž
2005/2006 10 SK Stonava B 1936 Šíma Aleš Viktoria Bohumín B 1840 0 soutěž
2005/2006 9 SK Stonava B 1936 Glemba Lukáš Baník Havířov E 1708 1 soutěž
2005/2006 8 SK Stonava B 1928 Tyburec Zdeněk Jakl Karviná C 1665 1 soutěž
2005/2006 6 SK Stonava B 1936 Wertheim Adolf Slovan Havířov A 1728 ½ soutěž
2005/2006 4 SK Stonava B 1936 Stařičný Bronislav ŠK Inter Petrovice B 1798 0 soutěž
2005/2006 3 SK Stonava B 1936 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1722 1 soutěž
2005/2006 2 SK Stonava B 1936 Hromek Ondřej Slavia Havířov B 1813 1 soutěž
2005/2006 1 SK Stonava B 1936 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1892 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK ZLÍN 1936 Miturová Magdaléna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK ZLÍN 1936 Pecha Tomáš BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK ZLÍN 1936 Malá Anna ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1983 ½ soutěž
2004/2005 10 Slavoj Poruba D" 1928 Urbanec Drahomír ŠK Šenov D" 1781 1 soutěž
2004/2005 9 Slavoj Poruba D" 1928 Halámka Václav Slovan Ostrava B" 1761 1 soutěž
2004/2005 8 Slavoj Poruba D" 1928 Bagar Miroslav TJ Mar.Hory B" 1558 0 soutěž
2004/2005 7 Slavoj Poruba D" 1928 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory A" 1803 ½ soutěž
2004/2005 6 Slavoj Poruba D" 1928 Lišťák Břetislav NH Ostrava F" 1769 1 soutěž
2004/2005 5 Slavoj Poruba D" 1928 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 2001 1 soutěž
2004/2005 4 Slavoj Poruba D" 1928 Lahola Květoslav DPMO Ostrava D" 1809 1 soutěž
2004/2005 3 Slavoj Poruba D" 1928 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba E" 1633 1 soutěž
2004/2005 2 Slavoj Poruba D" 1928 Votýpka Miroslav Unie Hlubina B" 1880 1 soutěž
2004/2005 1 Slavoj Poruba D" 1928 Novotný Stanislav Polanka A" 1850 0 soutěž
2004/2005 11 Slavia Orlová C 1553 Blecha Josef Fryčovice 1859 0 soutěž
2004/2005 10 Slavia Orlová C 1553 Chwastek Otto Vendryně 1909 ½ soutěž
2004/2005 9 Slavia Orlová C 1553 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1893 ½ soutěž
2004/2005 8 Slavia Orlová C 1553 Ovesný Radim Slavia Havířov A 1881 ½ soutěž
2004/2005 7 Slavia Orlová C 1553 Grussmann Jiří Petrovice A ½ soutěž
2004/2005 6 Slavia Orlová C 1553 Cyroň Karel Rychvald A 1882 ½ soutěž
2004/2005 5 Slavia Orlová C 1928 Václavík Aleš Frýdek-Místek D 1941 1 soutěž
2004/2005 4 Slavia Orlová C 1928 Juroszek Radomil Třinec C 2035 ½ soutěž
2004/2005 3 Slavia Orlová C 1928 Güttler Evžen Bohumín A 1941 0 soutěž
2004/2005 2 Slavia Orlová C 1928 Šincl Josef Třinec D 1879 0 soutěž
2004/2005 1 Slavia Orlová C 1928 Pertl Nikola Třinec E 1512 ½ soutěž
2004/2005 11 TJ VOKD O.-Poruba 1928 Čermáková Klára ŠK ZŠ Brankovice B 1353 1 soutěž
2004/2005 4 TJ VOKD O.-Poruba 1928 Dvořák Martin TJ Sok.Postoupky A 1735 1 soutěž
2004/2005 3 TJ VOKD O.-Poruba 1928 Baran Martin BŠŠ+ŠK FM C 1870 1 soutěž
2004/2005 2 TJ VOKD O.-Poruba 1928 Macíček Jakub BŠŠ+ŠK FM B 2093 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavoj Poruba 1553 Chmela Zdeněk DPMO Ostrava 1785 0 soutěž
2003/2004 7 Slavoj Poruba 1553 Šaffer Miroslav Polanka 1760 ½ soutěž
2003/2004 6 Slavoj Poruba 1553 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1835 1 soutěž
2003/2004 5 Slavoj Poruba 1553 Zajíc Jaroslav ŠK Šenov 1682 1 soutěž
2003/2004 4 Slavoj Poruba 1553 Fiala Jaromír DPMO Ostrava 1707 ½ soutěž
2003/2004 3 Slavoj Poruba 1553 Bagar Miroslav TJ Mar.Hory 1528 ½ soutěž
2003/2004 1 Slavoj Poruba 1553 Marhoun Otto VOKD Poruba 1654 1 soutěž
2003/2004 6 SK Slavie Orlová "D" 1553 Jonáš Martin TJ Slovn Havířov 1 soutěž
2003/2004 5 SK Slavie Orlová "D" 1553 Brzezny Petr OS Rychvald 1697 ½ soutěž
2003/2004 4 SK Slavie Orlová "D" 1553 Smolín Jakub OS Rychvald ½ soutěž
2003/2004 3 SK Slavie Orlová "D" 1553 Badura Jindřich Lokomotiva Petrovice "B" 1833 1 soutěž
2003/2004 2 SK Slavie Orlová "D" 1553 Nowak Michal TJ JAKL Karviná E 1448 1 soutěž
2003/2004 1 SK Slavie Orlová "D" 1553 Krupanský Jaromír Slavia Havířov 1 soutěž