Hráč Pavelek Tomáš

Pavelek Tomáš

User Pic
Jméno: Pavelek Tomáš
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1998
Elo mezinárodní: 1999
ID: 26551
FIDE ID: 331910
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2012 2021 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2137 2133 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2012 2021 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1960 1972 0
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno 1692 1763 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1763 1846 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1297 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno 1692 1763 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK - Královo Pole 1812 1795 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny B 1763 1792 ½
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1968 1985 Holeksa Miloš TJ Baník Havířov "C" 2054 2023 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1968 1985 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2049 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1968 1985 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 ½
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1968 1985 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2188 2175 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1968 1985 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2033 1989 ½
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 0
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 0
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 0
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 Kotas Jan TJ Vendryně 1977 1945 1
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 ½
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1864 1
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 Szotkowski Bohuslav TŽ Třinec "D" 1907 1860 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2126 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2184 2143 ½
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2054 ½
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 1
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 0
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 0
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole 1807 1807 ½
2011/2012 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1978 2020 Fiala Vlastimil Garde Calcio Olomouc 2025 2056 0
2011/2012 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1978 2020 Schoupal Patrik TŽ Třinec 2089 2080 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Zvára David TRW Autolektronika Vlašim 1983 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2132 0
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Iwanow Anna WFM Desko Liberec ½
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Černý Michal ŠK Kladno 1947 1
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1913 ½
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1951 1
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2017 1
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1943 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1883 1
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1943 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1882 0
2010/2011 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava 2194 0
2010/2011 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1930 ½
2010/2011 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2179 1
2010/2011 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 Didi Jan Mittal Ostrava 2061 1
2010/2011 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 Schoupal Patrik TŽ Třinec 2088 ½
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1728 1
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1913 ½
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 1
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1765 1
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 1
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1951 1
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2017 1
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec 1830 1
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Růžička Václav ŠK Sokol Klatovy 2082 0
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1847 ½
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1892 0
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2125 0
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1902 0
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Kolomazníková Barbora SK Boršice 1947 1
2009/2010 8 BŠŠ FM B 1960 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov B 2278 0
2009/2010 6 BŠŠ FM B 1960 Doležal Karel Zbrojovka Vsetín 2000 0
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Mrázek Lumír SK Slavia Orlova 2125 0
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1881 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1802 1
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1902 0
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Škoda Martin Sokol Bedřichov 1952 0
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Fusek Lukáš ŠK Staré Město 1796 ½
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1960 Kolomazníková Barbora SK Boršice 1947 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice 1933 0
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Sabolová Gabriela ŠK Most 1904 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1869 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy 2038 0
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1855 0
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová 1742 0
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová 1742 0
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Karlík Ondřej ŠK Zlín 1905 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Tomášů Robin SK Boršice 1272 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1855 0
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Smrčková Světlana Sokol Bedřichov 1441 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1964 Veselý Vítek Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 1
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1964 Malčánek Jan Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1864 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1964 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2014 0
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1964 Kander Ladislav ŠK Labortech Ostrava "B" 1965 0
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1964 Pán Vladimír Slavoj Bruntál 2035 1
2007/2008 11 BSS Frydek-Mistek C 1794 Hemzal Martin TJ Tatran Postorna 1250 1
2007/2008 10 BSS Frydek-Mistek C 1794 Menšík František SK Lokomotiva Brno B 1490 1
2007/2008 9 BSS Frydek-Mistek C 1794 Richter Michael TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 8 BSS Frydek-Mistek C 1794 Tomášů Robin SK Borsice B 1257 1
2007/2008 7 BSS Frydek-Mistek C 1794 Zpěváková Jana SK SSS Stare Mesto B 1250 1
2007/2008 6 BSS Frydek-Mistek C 1794 Šimoník Adam TJ SK Veseli nad Moravou 1505 1
2007/2008 5 BSS Frydek-Mistek C 1794 Valenčík Jozef TJ Slovan Havirov 1499 1
2007/2008 4 BSS Frydek-Mistek C 1794 Dihel Martin SK TJ MSA Dolni Benesov 1533 1
2007/2008 3 BSS Frydek-Mistek C 1794 Kawulok Marek BSS Frydek-Mistek D 1844 ½
2007/2008 2 BSS Frydek-Mistek C 1794 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky A 1812 1
2007/2008 1 BSS Frydek-Mistek C 1794 Jarolím Jan SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1528 0
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá"C" 1458 ½
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1556 1
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Samiec Pavel Mosty u Jablunkova 1849 0
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Hudziec Bronislav ŠK Bystřice n.Olší 1800 ½
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Kvašňovský Adam TJ Sokol Skalice"B" 1412 1
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Kacíř Tomáš TJ Comfort Dobratice 1607 0
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1602 ½
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Macíček Jan ŠS Frýdek-Místek 2111 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Kawulok Marek TŽ Třinec"E" 1844 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 Walach Adam TŽ Třinec"F" 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 1794 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek B 1785 1
2006/2007 11 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Staňa Marek SŠŠ Staré Město B 1791 0
2006/2007 10 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1971 ½
2006/2007 9 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 1878 0
2006/2007 8 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Přibyl Radek BVK Duras Brno 1285 1
2006/2007 7 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Kroupa Zdeněk Slavia Kroměříž 1445 1
2006/2007 6 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Svoboda Matěj BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 1
2006/2007 5 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Wiczynski Artur SK Slavia Orlová 1797 0
2006/2007 4 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Týn Ondřej VOKD Poruba 1773 1
2006/2007 2 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Náplava Pavel SK Boršice B 1455 0
2006/2007 1 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 Čermáková Radka ŠK ZŠ Brankovice 1323 1
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1800 Dušek Libor Baník Havířov "B" 1873 0
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1800 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1977 0
2005/2006 6 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1567 Matusiak Marcin SK Slavia Orlová 1250 1
2005/2006 5 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1567 Vavřínek Michal TJ Dolní Benešov 1531 ½
2005/2006 4 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1567 Trapl Dalibor ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 0
2005/2006 3 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1567 Valešová Šárka ŠK SŠŠ Staré Město B 1817 1
2005/2006 2 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1567 Frýbort Daniel SK Prostějov 1100 1
2005/2006 1 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1567 Lapúník Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1567 Škutová Sněžana ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1593 0
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1567 Štukheil Martin TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1473 ½
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1567 Černý Josef TJ LOKOMOTIVA MOST 1499 0
2005/2006 11 BŠŠ Frýdek-Místek C 1567 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 2003 0
2005/2006 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 1567 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál A 1764 0
2005/2006 8 BŠŠ Frýdek-Místek C 1567 Omamík Pavel TJ Mořkov A 2033 1
2005/2006 6 BŠŠ Frýdek-Místek C 1567 Keprt Pavel LaborTech Ostrava B 2048 0
2005/2006 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 1567 Hóta Petr TŽ Třinec C 2045 0
2005/2006 3 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1567 Tomášková Tereza BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1488 ½
2004/2005 3 BŠŠ+ŠK FM C 1628 Raiman Tom TJ VOKD O.-Poruba 1
2004/2005 2 BŠŠ+ŠK FM C 1628 Dihel Martin ŠK TJMSA D.Benešov 1
2004/2005 1 BŠŠ+ŠK FM C 1628 Nytrová Adéla BŠŠ+ŠK FM B 1847 0