Hráč Šimek Petr

Šimek Petr

User Pic
Jméno: Šimek Petr
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2205
Elo mezinárodní: 2251
ID: 12130
FIDE ID: 319260
Rok narození: 1986
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Soušek Unichess 2252 2205 Viták Jiří TJ Kobylisy 2202 2207 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Kobylisy D 2307 2307 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2037 2035 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Kobylisy D 2307 2307 Šorm Daniel GROP Classical Chess 2311 2302 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Kobylisy D 2307 2307 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2165 2156 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Kobylisy D 2307 2307 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2336 2319 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Kobylisy D 2307 2307 Nečada Martin Dukla C 2138 2130 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Kobylisy D 2307 2307 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha D - EA Hotels 2300 0 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Kobylisy D 2307 2307 Dočekalová Alexandra Sokol Vršovice C 1931 1914 1 soutěž
2019/2020 11 Bartoš Unichess 2330 2307 Priehoda Vítězslav ŠK Města Lysá nad Labem 2335 2350 ½ soutěž
2019/2020 10 Bartoš Unichess 2330 2307 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny B 2199 2256 1 soutěž
2019/2020 9 Bartoš Unichess 2313 2307 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2341 2319 ½ soutěž
2019/2020 7 Bartoš Unichess 2313 2307 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2241 2238 0 soutěž
2019/2020 6 Bartoš Unichess 2307 2307 Petr Martin ŠK Líně 2457 2448 0 soutěž
2019/2020 5 Bartoš Unichess 2307 2287 Studnička Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2362 2344 1 soutěž
2019/2020 4 Bartoš Unichess 2297 2287 Hollan Petr SK OAZA Praha 2309 2290 1 soutěž
2019/2020 3 Bartoš Unichess 2307 2287 Velička Petr TJ Neratovice 2426 2435 ½ soutěž
2019/2020 1 Bartoš Unichess 2294 2287 Kourousis Epameinondas ŠK DP Praha B - EA Hotels 2389 2423 1 soutěž
2018/2019 13 TJ Kobylisy B 2330 2319 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha B 2324 2333 ½ soutěž
2018/2019 12 TJ Kobylisy B 2330 2319 Bauma Jiří Dukla B 2195 2214 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Kobylisy B 2330 2319 Haase Pavel ŠK Loko Praha A 2141 2136 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Kobylisy B 2330 2319 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2360 2342 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Kobylisy B 2330 2319 Dubanský Bohuslav GROP - B 2240 2229 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Kobylisy B 2330 2319 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2256 2256 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Kobylisy B 2330 2319 Kaňáková Natálie TJ Bohemians Praha C 2203 2204 1 soutěž
2018/2019 11 Siesta Solution Unichess A 2296 2319 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2418 2424 0 soutěž
2018/2019 10 Siesta Solution Unichess A 2296 2319 Vlasák Lukáš SK ZIKUDA Turnov 2415 2394 0 soutěž
2018/2019 9 Siesta Solution Unichess A 2296 2319 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2534 2518 0 soutěž
2018/2019 8 Siesta Solution Unichess A 2319 2319 Wiewiora Eneasz Slavoj Cesky Tesin 2324 0 0 soutěž
2018/2019 7 Siesta Solution Unichess A 2319 2319 Szotkowski Jakub Beskydska sachova skola 2345 2349 0 soutěž
2018/2019 4 Siesta Solution Unichess A 2343 2324 Šplíchal Petr Siesta Solution Unichess B 1934 1937 ½ soutěž
2018/2019 3 Siesta Solution Unichess A 2338 2324 Priehoda Vítězslav Vystaviste Lysa nad Labem 2355 2342 0 soutěž
2018/2019 2 Siesta Solution Unichess A 2338 2324 Skalský Alexandr Labortech Ostrava 2202 2197 ½ soutěž
2018/2019 1 Siesta Solution Unichess A 2338 2324 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2301 2335 1 soutěž
2018/2019 11 Unichess Underground 2290 2319 Bodický Michal Šachový klub Příbram-Baník 2079 2102 1 soutěž
2018/2019 9 Unichess Underground 2319 2319 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2305 2306 0 soutěž
2018/2019 5 Unichess Underground 2343 2324 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2171 2216 1 soutěž
2018/2019 3 Unichess Underground 2338 2324 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2312 2307 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Kobylisy B 2357 2359 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha C 2349 2349 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Kobylisy B 2357 2359 Sokolov Alexander TJ Pankrác D 2383 0 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Kobylisy B 2357 2359 Štross František DDM Praha 6 A 2278 2285 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Kobylisy B 2357 2359 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2266 2265 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Kobylisy B 2357 2359 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2217 2209 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Kobylisy B 2357 2359 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2285 2274 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Kobylisy B 2357 2359 Ištoňa Martin Sokol Praha Vršovice B 2280 0 1 soutěž
2017/2018 11 Bartos Unichess 2378 2359 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2368 2371 ½ soutěž
2017/2018 10 Bartos Unichess 2362 2359 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2145 2132 1 soutěž
2017/2018 9 Bartos Unichess 2362 2359 Kourousis Epameinondas TJ Neratovice A 2403 2418 1 soutěž
2017/2018 8 Bartos Unichess 2343 2359 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove 2207 2171 1 soutěž
2017/2018 7 Bartos Unichess 2343 2359 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2376 2362 ½ soutěž
2017/2018 6 Bartos Unichess 2357 2359 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2227 2239 ½ soutěž
2017/2018 5 Bartos Unichess 2357 2359 Novotný Michal QCC Ceske Budejovice 2294 2276 0 soutěž
2017/2018 4 Bartos Unichess 2362 2359 Studnička Tomáš TJ Neratovice B 2302 2288 ½ soutěž
2017/2018 3 Bartos Unichess 2362 2359 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2270 2290 0 soutěž
2017/2018 2 Bartos Unichess 2362 2359 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2362 2370 1 soutěž
2017/2018 1 Bartos Unichess 2369 2367 Neckář Lubomír SK JOLY Lysa nad Labem C 2309 2305 1 soutěž
2017/2018 10 Unichess 2378 2359 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2362 2341 0 soutěž
2017/2018 9 Unichess 2378 2359 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2657 2650 0 soutěž
2017/2018 8 Unichess 2343 2359 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2455 2443 ½ soutěž
2017/2018 7 Unichess 2343 2359 Studnička Tomáš SK Zikuda Turnov 2306 2288 1 soutěž
2017/2018 5 Unichess 2357 2359 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2417 2388 ½ soutěž
2017/2018 4 Unichess 2362 2359 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2456 2468 0 soutěž
2017/2018 3 Unichess 2362 2359 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2316 2277 ½ soutěž
2017/2018 2 Unichess 2362 2359 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2404 2413 ½ soutěž
2017/2018 1 Unichess 2362 2359 Strašil Pavel Tatran Litovel 2032 2065 ½ soutěž
2016/2017 10 Unichess C 2382 2365 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2344 2335 ½ soutěž
2016/2017 9 Unichess C 2382 2365 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 ½ soutěž
2016/2017 2 Unichess C 2382 2365 Sharashenidze Akaki GROP B 2337 2317 ½ soutěž
2016/2017 11 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 0 soutěž
2016/2017 10 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 0 soutěž
2016/2017 8 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½ soutěž
2016/2017 7 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2340 2319 1 soutěž
2016/2017 6 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 ½ soutěž
2016/2017 5 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Szotkowski Jakub BSS Frydek Mistek 2326 2317 ½ soutěž
2016/2017 4 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Marek Matyáš SK Rapid Pardubice 2200 2240 1 soutěž
2016/2017 3 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 ½ soutěž
2016/2017 2 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2228 2215 ½ soutěž
2016/2017 1 Prestige Photo Unichess 2382 2365 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 ½ soutěž
2016/2017 8 Sokol Praha Kobylisy 2343 2359 Plischki Sebastian ŠK DP Praha 2400 0 0 soutěž
2016/2017 2 Sokol Praha Kobylisy 2362 2359 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 1 soutěž
2015/2016 11 Unichess 2382 2365 Straka Vojtěch QCC České Budějovice 2323 2311 0 soutěž
2015/2016 8 Unichess 2382 2365 Constantinou Peter TJ Praha-Pankrác 2288 1 soutěž
2015/2016 7 Unichess 2382 2365 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2218 2232 1 soutěž
2015/2016 6 Unichess 2382 2365 Purnoch Josef TJ Neratovice 2155 2176 1 soutěž
2015/2016 5 Unichess 2382 2365 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2342 2325 0 soutěž
2015/2016 4 Unichess 2382 2365 Schula Michal AD Jičín 2315 2286 ½ soutěž
2015/2016 3 Unichess 2382 2365 Moravec Vít Spartak Vlašim 2193 2182 1 soutěž
2015/2016 2 Unichess 2382 2365 Sharashenidze Akaki GROP Praha 2337 2317 ½ soutěž
2015/2016 1 Unichess 2382 2365 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2195 2215 1 soutěž
2015/2016 11 Unichess C 2382 2365 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2154 2147 1 soutěž
2015/2016 10 Unichess C 2382 2365 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2405 ½ soutěž
2015/2016 9 Unichess C 2382 2365 Houška Jiří ŠK Líně 2194 2247 1 soutěž
2015/2016 8 Unichess C 2382 2365 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 0 soutěž
2015/2016 7 Unichess C 2382 2365 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 ½ soutěž
2015/2016 4 Unichess C 2382 2365 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2340 1000 1 soutěž
2015/2016 3 Unichess C 2382 2365 Freisler Pavel ŠK Kladno 2285 2279 0 soutěž
2015/2016 2 Unichess C 2382 2365 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2210 2234 1 soutěž
2015/2016 1 Unichess C 2382 2365 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 0 soutěž
2014/2015 4 Sokol Kobylisy C 2383 2382 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 ½ soutěž
2014/2015 1 Sokol Kobylisy C 2383 2382 Sharashenidze Akaki GROP Classic.Chess 2306 2310 1 soutěž
2014/2015 11 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Svatoš Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2226 2225 ½ soutěž
2014/2015 10 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha 2325 2329 ½ soutěž
2014/2015 9 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2145 2122 1 soutěž
2014/2015 8 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2285 2265 ½ soutěž
2014/2015 7 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Blecha Miroslav ŠK Líně 2225 2221 1 soutěž
2014/2015 6 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 2178 2079 ½ soutěž
2014/2015 5 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Houška Jiří TJ Sokol Plzeň-Letná 2247 2248 ½ soutěž
2014/2015 4 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Orság Milan TJ Dukla Praha 2380 2408 1 soutěž
2014/2015 3 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Turner Jan ŠK Tachov 2376 2373 0 soutěž
2014/2015 2 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Freisler Pavel ŠK Kladno 2301 2289 1 soutěž
2014/2015 1 Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 1 soutěž
2014/2015 11 Unichess A 2383 2382 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2215 2214 1 soutěž
2014/2015 10 Unichess A 2383 2382 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2322 2323 0 soutěž
2014/2015 9 Unichess A 2383 2382 Priehoda Vítězslav ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 ½ soutěž
2014/2015 8 Unichess A 2383 2382 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 ½ soutěž
2014/2015 7 Unichess A 2383 2382 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2338 2345 1 soutěž
2014/2015 6 Unichess A 2383 2382 Kočiščák Jiří ŠK AD Jičín 2439 2429 ½ soutěž
2014/2015 5 Unichess A 2383 2382 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 ½ soutěž
2014/2015 4 Unichess A 2383 2382 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2266 2263 1 soutěž
2014/2015 3 Unichess A 2383 2382 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2146 2158 1 soutěž
2014/2015 2 Unichess A 2383 2382 Dvořák Jan Unichess B 2197 2203 1 soutěž
2014/2015 1 Unichess A 2383 2382 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 0 soutěž
2013/2014 11 Sokol Praha-Kobylisy B 2392 2390 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2176 2183 1 soutěž
2013/2014 9 Sokol Praha-Kobylisy B 2392 2390 Mejzlík Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov A 2119 2142 1 soutěž
2013/2014 7 Sokol Praha-Kobylisy B 2392 2390 Jirka Jiří Bohemians Praha D 2453 2428 0 soutěž
2013/2014 4 Sokol Praha-Kobylisy B 2392 2390 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2340 2259 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Shirov Alexej 1. Novoborský ŠK 2695 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2355 2372 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2455 2479 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2377 2338 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 ½ soutěž
2013/2014 11 Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2179 2176 1 soutěž
2013/2014 9 Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2319 2305 1 soutěž
2013/2014 7 Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 Borkovec Milan Sokol Tábor 2208 2219 1 soutěž
2013/2014 5 Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2244 2247 0 soutěž
2013/2014 3 Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 ½ soutěž
2013/2014 2 Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 Kozák Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2157 2147 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Bernášek Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2374 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny A 2330 2332 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Sodoma Jan Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2472 2464 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2314 2323 1 soutěž
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Straka Vojtěch OAZA Praha 2246 2238 0 soutěž
2011/2012 10 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2257 2239 ½ soutěž
2011/2012 9 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 ½ soutěž
2011/2012 8 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 1 soutěž
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín 2154 2193 1 soutěž
2011/2012 6 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Tupý Martin TJ Pankrác 2264 2267 ½ soutěž
2011/2012 5 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Hinks-Edwards Thomas R J ŠK Mahrla Praha 2391 2383 ½ soutěž
2011/2012 4 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2247 2244 1 soutěž
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 ½ soutěž
2011/2012 2 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Lácha Josef ERA-Poštovní spořitelna B 2065 2068 1 soutěž
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 Turner Radek Šakal Kozolupy 2128 2154 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2144 2116 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B 2257 2239 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2197 2211 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Hába Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín B 2450 2437 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2157 2197 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Řehořek Martin ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Polák Benedikt Desko Liberec 2178 2186 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2393 2390 ½ soutěž
2010/2011 10 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Hlaváč Rudolf TJ Baník Hexion Sokolov 2103 1 soutěž
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 1 soutěž
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Horák Michal MARTY BANÍK Most 2219 0 soutěž
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 1 soutěž
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2260 ½ soutěž
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 ½ soutěž
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2303 ½ soutěž
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Vaněk Tomáš ŠK Viamont Teplice 2245 1 soutěž
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2209 ½ soutěž
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2261 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2467 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Matras Ondřej TJ Sokol Praha Vršovice 2311 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2348 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2379 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Vávra Pavel ERA-Poštovní spořitelna 2351 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2335 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Hausner Ivan ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2343 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Havlík Jan QCC České Budějovice 2373 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2332 ½ soutěž
2009/2010 11 Poštovní spořitelna A"" 2269 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2323 ½ soutěž
2009/2010 10 Poštovní spořitelna A"" 2269 Jedlička Aleš TJ ŠO Chrudim 2320 1 soutěž
2009/2010 9 Poštovní spořitelna A"" 2269 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2316 ½ soutěž
2009/2010 8 Poštovní spořitelna A"" 2269 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2149 ½ soutěž
2009/2010 7 Poštovní spořitelna A"" 2269 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2233 1 soutěž
2009/2010 6 Poštovní spořitelna A"" 2269 Tuma Jakub ŠK Teplice 2201 1 soutěž
2009/2010 5 Poštovní spořitelna A"" 2269 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2289 0 soutěž
2009/2010 4 Poštovní spořitelna A"" 2269 Beneš Petr Holdia DP Praha B"" 2159 1 soutěž
2009/2010 3 Poštovní spořitelna A"" 2269 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2286 ½ soutěž
2009/2010 2 Poštovní spořitelna A"" 2269 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2194 1 soutěž
2009/2010 1 Poštovní spořitelna A"" 2269 Lamser Jan Poštovní spořitelna B"" 2153 0 soutěž
2009/2010 11 Sokol Praha Kobylisy 2269 Soukup Jiří Karlovarský Tietz A 2332 1 soutěž
2009/2010 10 Sokol Praha Kobylisy 2269 Hlaváček Tomáš Karlovarský Tietz B 2010 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Praha Kobylisy 2269 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L. 2182 1 soutěž
2009/2010 8 Sokol Praha Kobylisy 2269 Mazánek Kamil Slovan Jirkov 2125 1 soutěž
2009/2010 7 Sokol Praha Kobylisy 2269 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK C 2156 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Praha Kobylisy 2269 Haman Jakub ŠK Kladno A 2146 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Praha Kobylisy 2269 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2145 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Praha Kobylisy 2269 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2286 ½ soutěž
2009/2010 3 Sokol Praha Kobylisy 2269 Tuma Jakub MARTY Baník Most 2201 0 soutěž
2009/2010 2 Sokol Praha Kobylisy 2269 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2165 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Praha Kobylisy 2269 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2181 1 soutěž
2008/2009 11 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác Praha B 2303 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 Havlík Jan QCC České Budějovice A 2287 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2223 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 B 2230 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 Stluka František ŠK Pyrit Příbram A 2138 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 Šott Pavel Sokol Klatovy A 2125 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 Spal Milan Sokol Platan Písek A 2229 0 soutěž
2008/2009 11 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec A 2294 ½ soutěž
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Worek Joanna TŽ Třinec B 2301 1 soutěž
2008/2009 9 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 ½ soutěž
2008/2009 8 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Michenka Jozef ŠK GEOFIN Ostrava 2401 ½ soutěž
2008/2009 7 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2428 ½ soutěž
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2346 1 soutěž
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Bobras Piotr RC Sport Pardubice 2565 ½ soutěž
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2426 ½ soutěž
2008/2009 3 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 0 soutěž
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna" 2253 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2477 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK ČSOB 2226 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2209 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK ČSOB 2226 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2319 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK ČSOB 2226 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2164 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK ČSOB 2226 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK ČSOB 2226 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2270 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK ČSOB 2226 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2267 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK ČSOB 2226 Fraas Martin Holdia DP Praha B"" 2191 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK ČSOB 2226 Kubečka David Sokol Vršovice 2271 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK ČSOB 2226 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2396 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK ČSOB 2226 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK ČSOB 2226 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B"" 2176 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Kuba Jindřich ŠK ČSOB "B" ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Vágner Tomáš Marty Baník Most ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Srba Milan Bohemians Praha B 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Orság Milan ŠK DA Praha A ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Pokrupa Marek ŠK Karlovy Vary A 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Ungr Daniel Baník Hexion Sokolov 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Kotek Daniel ŠK Ústí n.L 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Louček Vlastimil TJ SSZŠ Litvínov ½ soutěž
2006/2007 11 Sokol Kobylisy A 2259 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2278 0 soutěž
2006/2007 10 Sokol Kobylisy A 2259 Illetško Jaroslav Praga Praha A 2155 1 soutěž
2006/2007 9 Sokol Kobylisy A 2259 Richtrová Eliška QCC Č.Budějovice A 2249 0 soutěž
2006/2007 8 Sokol Kobylisy A 2259 Čečil Pavel Lokomotiva Plzeň A 2089 1 soutěž
2006/2007 7 Sokol Kobylisy A 2259 Šimák Pavel Sokol Tábor A 2219 0 soutěž
2006/2007 6 Sokol Kobylisy A 2259 Grill Roman Sokol Tábor B 2130 1 soutěž
2006/2007 5 Sokol Kobylisy A 2259 Falout Luboš Sokol Plzeň LetnáA 2184 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Kobylisy A 2259 Fišer Jiří Praga Praha B 2144 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Kobylisy A 2259 Janoušek Petr Sokol Plzeň 1 C 2191 ½ soutěž
2006/2007 2 Sokol Kobylisy A 2259 Stluka František Alva Pb Příbram A 2137 ½ soutěž
2006/2007 1 Sokol Kobylisy A 2259 Budka Jan Sokol Domažlice A 2147 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK ČSOB 2259 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2203 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK ČSOB 2259 Plešek Jiří TJ Pankrác 2155 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK ČSOB 2259 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2298 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK ČSOB 2259 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2206 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK ČSOB 2259 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2154 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK ČSOB 2259 Soukal Rudolf ŠK Dům armády Praha 2134 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK ČSOB 2259 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2236 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK ČSOB 2259 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2238 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK ČSOB 2259 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha 2146 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK ČSOB 2259 Znamenáček Květoslav Bohemians Praha 2277 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK ČSOB 2259 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2303 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Lacina Adolf Sokol Písek 2247 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Tupý Martin QCC DKV České Budějovice 2235 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2322 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Palek Miroslav Šachklub Sokol Klatovy 2310 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Jirka Jiří Bohemians Praha 2387 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Pinc Miroslav ŠK Alva Pb Příbram 2205 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Oulovský Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2165 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Turner Jan TJ Sokol Domažlice 2346 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Hába Zdeněk Praga Praha 2273 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Sokol Praha Kobylisy 2225 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor 2206 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK ČSOB 2225 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK ČSOB 2225 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B 2226 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK ČSOB 2225 Soukal Rudolf ŠK Dům armády 2162 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK ČSOB 2225 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Kr. 2253 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK ČSOB 2225 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad B 2191 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK ČSOB 2225 Forman Štěpán ŠK DP Holdia 2283 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK ČSOB 2225 Kučera Petr Novoborský ŠK 2300 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK ČSOB 2225 Káňa Pavel Sokol Plzeň I C 2109 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK ČSOB 2225 Hlaváček Robert ŠO DDM Chrudim 2247 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK ČSOB 2225 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2106 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK ČSOB 2225 Efler David Synthesia Pardub. 2204 1 soutěž
2004/2005 11 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2085 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2201 1 soutěž
2004/2005 9 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Jirovský Pavel Sokol Kolín B 2378 ½ soutěž
2004/2005 8 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2327 ½ soutěž
2004/2005 5 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Tobyáš Miroslav TJ Praga Praha 2272 1 soutěž
2004/2005 4 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Tichý Vladimír Sokol Emerge Mladá Boleslav 2284 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2266 1 soutěž
2004/2005 2 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 2301 ½ soutěž
2004/2005 1 Sokol Praha - Kobylisy 2240 Navrátil František Synthesia Pardubice B 2206 0 soutěž
2003/2004 11 Sokol KobylisyA" 2155 Viták Pavel TJ Pankrác B" 2160 0 soutěž
2003/2004 10 Sokol KobylisyA" 2155 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1902 1 soutěž
2003/2004 9 Sokol KobylisyA" 2155 Jínová Lucie ŠK Čes.LípaA" 2074 1 soutěž
2003/2004 6 Sokol KobylisyA" 2155 Mkhitaryan Karlen ŠK SmíchovA" 2188 0 soutěž
2003/2004 5 Sokol KobylisyA" 2155 Cichý Miroslav TJ Loko MostA" 2096 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol KobylisyA" 2155 Chmelík Jiří Marty Baník Most 2066 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol KobylisyA" 2155 Maršálek Luboš TJ Spol.Neratovice 1957 ½ soutěž
2003/2004 2 Sokol KobylisyA" 2155 Laštovka Jan Desko LiberecA" 2143 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol KobylisyA" 2155 Klain Václav Sok.Emer.Ml.BolB" 1959 1 soutěž