Hráč Řezníček Marcel

Řezníček Marcel

User Pic
Jméno: Řezníček Marcel
Oddíl: ŠKTP Hrabyně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1992
Elo mezinárodní: 2026
ID: 948
FIDE ID: 304131
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Baník Havířov "B" 2019 1992 Kučera Tomáš Slezan Opava "B" 1920 1917 1 soutěž
2019/2020 11 Baník Havířov 2014 1988 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov 1699 1725 ½ soutěž
2019/2020 10 Baník Havířov 2014 1988 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2027 2023 ½ soutěž
2019/2020 7 Baník Havířov 2019 1988 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba "C" 2064 2101 0 soutěž
2019/2020 6 Baník Havířov 2019 1988 Štefaník Marek TJ Ostrava "B" 1889 1857 1 soutěž
2019/2020 5 Baník Havířov 2012 2024 Švancara Petr A64 Proclient Grygov 2178 2145 ½ soutěž
2019/2020 4 Baník Havířov 2030 2024 Káňa Pavel ŠK Karviná 2028 2028 ½ soutěž
2019/2020 2 Baník Havířov 2030 2024 Pán Vladimír Sokol Vrbno pod P. 2015 2042 0 soutěž
2019/2020 11 ŠKTP Hrabyně 2014 1988 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2079 2099 1 soutěž
2019/2020 9 ŠKTP Hrabyně 2024 1988 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov A 2023 2048 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠKTP Hrabyně 2024 1988 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1931 1945 0 soutěž
2019/2020 7 ŠKTP Hrabyně 2024 1988 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá 2137 2150 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠKTP Hrabyně 2019 1988 Bulawa Marek Baník Havířov B 1887 1908 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠKTP Hrabyně 2019 2024 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba D 2053 2043 1 soutěž
2019/2020 4 ŠKTP Hrabyně 2012 2024 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2101 2076 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠKTP Hrabyně 2030 2024 Lepík Jaroslav BSŠ Frýdek-Místek D 1816 1818 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠKTP Hrabyně 2030 2024 Nytra Petr ŠK Slavia Orlová C 1945 1970 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠKTP Hrabyně 2024 2024 Geffert Michal ŠK Šenov B 1880 1881 1 soutěž
2018/2019 11 Baník Havířov B 2072 2038 Kuchař Matěj BSŠ Frýdek Místek D 1997 2036 0 soutěž
2018/2019 10 Baník Havířov B 2068 2038 Pavera Vít ŠK TJ Dolní Benešov A 2034 2034 1 soutěž
2018/2019 8 Baník Havířov B 2075 2038 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová C 2056 2047 ½ soutěž
2018/2019 7 Baník Havířov B 2075 2038 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2098 2082 ½ soutěž
2018/2019 6 Baník Havířov B 2059 2038 Čujdík Jiří SK Stonava 1941 1939 1 soutěž
2018/2019 4 Baník Havířov B 2061 2023 Pavelek Karel Slezan Opava B 2113 2098 ½ soutěž
2018/2019 3 Baník Havířov B 2049 2023 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba D 2078 2081 ½ soutěž
2018/2019 2 Baník Havířov B 2049 2023 Hrabal Roman ŠK Bruntál 1783 1818 1 soutěž
2018/2019 1 Baník Havířov B 2043 2023 Didi Jan TJ Ostrava B 2024 2021 1 soutěž
2018/2019 11 Baník Havířov 2068 2038 Walowy Bohumír ŠK Karviná 2026 1991 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠKTP Hrabyně 2028 2026 Hromada Pavel ŠK Orel Opava A 2165 2188 0 soutěž
2017/2018 10 ŠKTP Hrabyně 2031 2026 Matonoha Petr SK Jiskra Rýmařov 1923 1898 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠKTP Hrabyně 2027 2026 Olšar Robin Slezan Opava C 2040 2040 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠKTP Hrabyně 2027 2026 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1760 1831 1 soutěž
2017/2018 7 ŠKTP Hrabyně 2035 2026 Husar Ivo TJ Velká Polom 1818 1836 1 soutěž
2017/2018 6 ŠKTP Hrabyně 2035 2026 Josefus Marek SK Kravaře 1881 1859 0 soutěž
2017/2018 5 ŠKTP Hrabyně 2031 2026 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1932 1972 0 soutěž
2017/2018 4 ŠKTP Hrabyně 2031 2026 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1840 1857 1 soutěž
2017/2018 3 ŠKTP Hrabyně 2031 2026 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1954 1981 0 soutěž
2017/2018 2 ŠKTP Hrabyně 2031 2026 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov C 1921 1946 ½ soutěž
2017/2018 6 Baník Havířov B 2035 2026 Mičulka David ŠK Slavoj Poruba C 2078 2044 1 soutěž
2017/2018 5 Baník Havířov B 2035 2026 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2044 2090 0 soutěž
2017/2018 4 Baník Havířov B 2031 2026 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1844 1873 ½ soutěž
2017/2018 2 Baník Havířov B 2031 2026 Pšenička Pavel TJ Ostrava B 2063 2071 ½ soutěž
2017/2018 1 Baník Havířov B 2054 2055 Vícha Martin Slezan Opava B 1977 1991 1 soutěž
2017/2018 1 Baník Havířov "A" 2064 2016 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 1 soutěž
2016/2017 11 Baník Havířov 2064 2016 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 1 soutěž
2016/2017 7 Baník Havířov 2064 2016 Trapl Dalibor TJ Ostrava 2167 2179 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 2019 2076 0 soutěž
2015/2016 10 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1781 1887 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 1 soutěž
2015/2016 8 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Mužík Martin ŠK Orel Opava A 2198 2142 0 soutěž
2015/2016 7 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Godovský Jiří SK Kravaře 1821 1917 1 soutěž
2015/2016 5 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1933 1954 1 soutěž
2015/2016 4 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 1968 1957 1 soutěž
2015/2016 3 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1918 1909 1 soutěž
2015/2016 2 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1806 1865 1 soutěž
2015/2016 1 ŠKTP Hrabyně 2064 2016 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2162 2132 0 soutěž
2015/2016 6 Baník Havířov 2064 2016 Pastorek Bedřich Labortech Ostrava "B" 1650 1 soutěž
2015/2016 11 Baník Havířov "B" 2064 2016 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2024 1975 ½ soutěž
2015/2016 10 Baník Havířov "B" 2064 2016 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2205 ½ soutěž
2015/2016 9 Baník Havířov "B" 2064 2016 Radecki Petr Viktorie Bohumín 2070 2010 ½ soutěž
2015/2016 8 Baník Havířov "B" 2064 2016 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "C" 2158 2166 1 soutěž
2015/2016 7 Baník Havířov "B" 2064 2016 Blahut Jaroslav SK Slavie Orlová "C" 1934 1980 1 soutěž
2015/2016 5 Baník Havířov "B" 2064 2016 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 ½ soutěž
2015/2016 3 Baník Havířov "B" 2064 2016 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2198 2142 ½ soutěž
2015/2016 2 Baník Havířov "B" 2064 2016 Očkay Tomáš TJ Ostrava "B" 2146 2149 ½ soutěž
2014/2015 9 Baník Havířov "B" 2092 2086 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2014 2041 1 soutěž
2014/2015 2 Baník Havířov "B" 2092 2086 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2187 2174 1 soutěž
2014/2015 10 Baník Havířov 2092 2086 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2149 2174 0 soutěž
2014/2015 8 Baník Havířov 2092 2086 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2209 1 soutěž
2014/2015 9 ŠKTP Hrabyně 2092 2086 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2080 2068 1 soutěž
2014/2015 7 ŠKTP Hrabyně 2092 2086 Krella Martin SK Kravaře 1790 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠKTP Hrabyně 2092 2086 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 2021 2066 0 soutěž
2014/2015 5 ŠKTP Hrabyně 2092 2086 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2024 2043 1 soutěž
2014/2015 4 ŠKTP Hrabyně 2092 2086 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1984 1988 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠKTP Hrabyně 2092 2086 Pavera Vít ŠK TJ Vítkov 1986 2001 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠKTP Hrabyně 2092 2086 Černín Radim Slezan Opava B\r 2258 2260 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2188 2177 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2177 2160 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice "A" 2246 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "B" 2334 2338 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Karhánek Pavel TJ Ostrava "B" 2142 2170 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2274 2278 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2172 1000 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Slanina Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2164 2164 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2281 2335 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2142 2142 0 soutěž
2013/2014 10 Baník Havířov "A" 2068 2075 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1975 2009 ½ soutěž
2013/2014 8 Baník Havířov "A" 2068 2075 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2087 2069 0 soutěž
2013/2014 7 Baník Havířov "A" 2068 2075 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2176 2183 0 soutěž
2013/2014 6 Baník Havířov "A" 2068 2075 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 2001 1997 1 soutěž
2013/2014 4 Baník Havířov "A" 2068 2075 Schoupal Patrik TŽ Třinec "B" 2069 2055 1 soutěž
2013/2014 2 Baník Havířov "A" 2068 2075 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2094 2092 ½ soutěž
2013/2014 1 Baník Havířov "A" 2068 2075 Svoboda Rostislav ŠK Zlín "B" 2063 2030 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Slovan Havířov 2111 2106 Vacek Antonín TJ Ostrava 2054 2071 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Slovan Havířov 2111 2106 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2028 2046 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Slovan Havířov 2111 2106 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 2008 2020 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Slovan Havířov 2111 2106 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2167 2155 0 soutěž
2012/2013 11 Baník Havířov "B" 2111 2106 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 ½ soutěž
2012/2013 4 Baník Havířov "B" 2111 2106 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2222 2218 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Slovan Havířov "B 2087 2090 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "D" 2050 0 soutěž
2010/2011 10 Baník Havířov 2095 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2149 0 soutěž
2010/2011 9 Baník Havířov 2095 Siwek Antonín ŠK Šenov 1903 1 soutěž
2010/2011 4 Baník Havířov 2095 Svoboda Matěj BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 0 soutěž
2010/2011 2 Baník Havířov 2095 Volný Patrik TŽ Třinec 1812 1 soutěž
2010/2011 11 Slovan Havířov "A" 2095 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice "A" 2017 0 soutěž
2010/2011 10 Slovan Havířov "A" 2095 Bulava Petr Baník Havířov "B" 2075 1 soutěž
2010/2011 9 Slovan Havířov "A" 2095 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1910 ½ soutěž
2010/2011 6 Slovan Havířov "A" 2095 Urban Ivan TJ Mariánské Hory "A" 1905 1 soutěž
2010/2011 5 Slovan Havířov "A" 2095 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1876 ½ soutěž
2010/2011 4 Slovan Havířov "A" 2095 Byma Pavel MSA Dolní Benešov "B" 1998 1 soutěž
2010/2011 3 Slovan Havířov "A" 2095 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1895 ½ soutěž
2010/2011 2 Slovan Havířov "A" 2095 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "B" 2002 1 soutěž
2010/2011 1 Slovan Havířov "A" 2095 Šamu Pavel Mittal Ostrava "C" 1957 ½ soutěž
2009/2010 11 Baník Havířov B 2035 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1966 ½ soutěž
2009/2010 10 Baník Havířov B 2035 Sobek Martin Jäkl Karviná B 1963 ½ soutěž
2009/2010 9 Baník Havířov B 2035 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2086 1 soutěž
2009/2010 8 Baník Havířov B 2035 Novák Jiří Slavia Orlová D 1725 1 soutěž
2009/2010 7 Baník Havířov B 2035 Schoupal Edvard TŽ Třinec E 1951 1 soutěž
2009/2010 5 Baník Havířov B 2035 Valenčík Jozef Slovan Havířov 1904 1 soutěž
2009/2010 4 Baník Havířov B 2035 Leks Maria Sokol Mosty u Jablunkova 1 soutěž
2009/2010 2 Baník Havířov B 2035 Sieber Martin Slavia Orlová C 2072 ½ soutěž
2009/2010 1 Baník Havířov B 2035 Barteček Ladislav OS Rychvald 1837 ½ soutěž
2009/2010 11 Slavia Havířov 2035 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2084 ½ soutěž
2009/2010 10 Slavia Havířov 2035 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2262 1 soutěž
2009/2010 9 Slavia Havířov 2035 Dudys Jakub SK Slavia Orlová B 2128 0 soutěž
2009/2010 8 Slavia Havířov 2035 Didi Jan Mittal Ostrava C 2044 0 soutěž
2009/2010 7 Slavia Havířov 2035 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 ½ soutěž
2009/2010 6 Slavia Havířov 2035 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov C 2046 ½ soutěž
2009/2010 5 Slavia Havířov 2035 Záleský Karel Slezan Opava B 2072 0 soutěž
2009/2010 4 Slavia Havířov 2035 Kawulok Marek TŽ Třinec D 1966 ½ soutěž
2009/2010 3 Slavia Havířov 2035 Oborný Lubor Slavoj Poruba B 2005 ½ soutěž
2009/2010 2 Slavia Havířov 2035 Očkay Tomáš TJ Mariánské Hory A 2165 ½ soutěž
2009/2010 1 Slavia Havířov 2035 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2114 ½ soutěž
2008/2009 11 Slavia Havířov 2044 Sobek Martin Jäkl Karviná B 1967 1 soutěž
2008/2009 10 Slavia Havířov 2044 Válek Milan Sokol Dobrá B 2020 ½ soutěž
2008/2009 9 Slavia Havířov 2044 Koždoň Petr Viktoria Bohumín 1976 0 soutěž
2008/2009 8 Slavia Havířov 2044 Sieber Martin Slavia Orlová C 2072 ½ soutěž
2008/2009 7 Slavia Havířov 2044 Podzdiora Michal C SK Stonava ½ soutěž
2008/2009 6 Slavia Havířov 2044 Kaminský Rudolf Slovan Havířov 2111 ½ soutěž
2008/2009 5 Slavia Havířov 2044 Kleibert Vladislav OS Rychvald 1989 ½ soutěž
2008/2009 4 Slavia Havířov 2044 Sekáč Martin Baník Havířov B 2070 1 soutěž
2008/2009 3 Slavia Havířov 2044 Mitura Václav TŽ Třinec E 2197 0 soutěž
2008/2009 2 Slavia Havířov 2044 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2167 0 soutěž
2008/2009 1 Slavia Havířov 2044 Walowy Bohumír ŠK Inter Petrovice 2169 0 soutěž
2007/2008 11 Slavia Havířov 2082 Malyrz Ladislav TŽ Třinec D 2042 1 soutěž
2007/2008 10 Slavia Havířov 2082 Kwasek Andrzej Inter Petrovice 1891 1 soutěž
2007/2008 9 Slavia Havířov 2082 Plinta Emil C SK Stonava B 2195 1 soutěž
2007/2008 8 Slavia Havířov 2082 Marcinowski Zbygniew C Slavia Orlová C 2096 ½ soutěž
2007/2008 6 Slavia Havířov 2082 Gil Karel OS Rychvald 1967 0 soutěž
2007/2008 5 Slavia Havířov 2082 Zimniok Lubomír Jäkl Karviná B 2107 ½ soutěž
2007/2008 4 Slavia Havířov 2082 Sekáč Martin Baník Havířov B 2086 ½ soutěž
2007/2008 2 Slavia Havířov 2082 Kraus František TJ Vendryně 2098 1 soutěž
2007/2008 1 Slavia Havířov 2082 Blůcha Dalibor Viktarie Bohumín 2098 0 soutěž
2006/2007 11 Slavia Havířov "A" 2142 Plinta Emil ŠK Stonava "B" 1 soutěž
2006/2007 10 Slavia Havířov "A" 2142 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1999 ½ soutěž
2006/2007 9 Slavia Havířov "A" 2142 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "B" 2099 ½ soutěž
2006/2007 8 Slavia Havířov "A" 2142 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1920 1 soutěž
2006/2007 7 Slavia Havířov "A" 2142 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 0 soutěž
2006/2007 5 Slavia Havířov "A" 2142 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2164 ½ soutěž
2006/2007 4 Slavia Havířov "A" 2142 Oczko Zdeněk Baník Havířov "C" 1828 1 soutěž
2006/2007 2 Slavia Havířov "A" 2142 Hladík Lumír Inter Petrovice "A" 1974 ½ soutěž
2006/2007 1 Slavia Havířov "A" 2142 Hóta Petr TŽ Třinec "D" 2051 ½ soutěž
2005/2006 11 Slavia Havířov A 2128 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín 2048 1 soutěž
2005/2006 10 Slavia Havířov A 2128 Sobek Jaroslav ŠK Inter Petrovice A 2297 0 soutěž
2005/2006 9 Slavia Havířov A 2128 Gil Karel OS Rychvald A 2008 1 soutěž
2005/2006 8 Slavia Havířov A 2128 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2213 ½ soutěž
2005/2006 7 Slavia Havířov A 2128 Chwistek Petr Baník Havířov C 2041 1 soutěž
2005/2006 6 Slavia Havířov A 2128 Labedz Patrycja SK Slavia Orlová D 1958 1 soutěž
2005/2006 5 Slavia Havířov A 2128 Mikulec Jiří TJ Sokol Dobrá B 1923 1 soutěž
2005/2006 4 Slavia Havířov A 2128 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 2019 1 soutěž
2005/2006 3 Slavia Havířov A 2128 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2074 ½ soutěž
2005/2006 2 Slavia Havířov A 2128 Kalivoda Jiří TJ Sokol Fryčovice 2099 1 soutěž
2005/2006 1 Slavia Havířov A 2128 Mitura Václav SK Slavia Orlová C 2227 0 soutěž
2005/2006 11 Baníl Havířov B 2128 Szotek Josef Jakl Karviná B 2009 ½ soutěž
2005/2006 10 Baníl Havířov B 2128 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2172 1 soutěž
2005/2006 9 Baníl Havířov B 2128 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2042 1 soutěž
2005/2006 8 Baníl Havířov B 2128 Kleberc Karel LaborTech Ostrava B 2268 0 soutěž
2005/2006 7 Baníl Havířov B 2128 Vašek Vladimír ŠK Šenov A 2013 1 soutěž
2005/2006 6 Baníl Havířov B 2128 Kantor Petr TŽ Třinec C 2134 0 soutěž
2005/2006 4 Baníl Havířov B 2128 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 1 soutěž
2005/2006 3 Baníl Havířov B 2128 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál A 2060 ½ soutěž
2005/2006 2 Baníl Havířov B 2128 Záleský Karel Slezan Opava B 2075 1 soutěž
2005/2006 1 Baníl Havířov B 2128 Weissmann Lukáš TJ Mořkov A 2132 ½ soutěž
2004/2005 8 Baník Havířov B" 2075 Bureš Martin NH Ostrava B" 2186 ½ soutěž
2004/2005 3 Baník Havířov B" 2075 Michenka Jozef NH Ostrava A" 2350 0 soutěž
2004/2005 2 Baník Havířov B" 2075 Orzechowski Jacek ŠKTP Hrabyně A" 2260 ½ soutěž
2004/2005 1 Baník Havířov B" 2075 Zabystrzan Pavel Slávia Orlová B" 2251 ½ soutěž
2004/2005 11 Slavia Havířov A 2045 Koždoň Petr Bohumín A 2007 0 soutěž
2004/2005 10 Slavia Havířov A 2045 Schoupal Patrik Třinec E 1957 1 soutěž
2004/2005 9 Slavia Havířov A 2045 Kupka Slavoj Vendryně 2231 ½ soutěž
2004/2005 8 Slavia Havířov A 2045 Olšar Zdeněk Slavia Orlová C 2020 ½ soutěž
2004/2005 7 Slavia Havířov A 2045 Chlevišťan Jakub Rychvald A 2038 0 soutěž
2004/2005 5 Slavia Havířov A 2075 Malyrz Ladislav Třinec D 2016 0 soutěž
2004/2005 4 Slavia Havířov A 2075 Kolář Jaroslav Fryčovice 2046 1 soutěž
2004/2005 3 Slavia Havířov A 2075 Podlesný Pavel Baník Havířov C 2194 1 soutěž
2004/2005 2 Slavia Havířov A 2075 Kopecký Břetislav Petrovice A 2125 ½ soutěž
2004/2005 1 Slavia Havířov A 2075 Botur Miroslav Frýdek-Místek D 1851 1 soutěž
2003/2004 10 Baník Havířov B 2045 Čempel Jaroslav ŠKTP Hrabyně A 2247 1 soutěž
2003/2004 8 Baník Havířov B 2045 Ludwig Petr Slavoj Bruntál A 1959 1 soutěž
2003/2004 4 Baník Havířov B 2045 Holek Jaroslav Ritmus Ostrava 2207 1 soutěž
2003/2004 1 Baník Havířov B 2045 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá B 2160 ½ soutěž
2003/2004 11 Slavia Havířov A 2045 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 2011 0 soutěž
2003/2004 10 Slavia Havířov A 2045 Vysoglad Petr Sokol Fryčovice 2125 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavia Havířov A 2045 Novák Jiří Slavia Orlová C 2161 1 soutěž
2003/2004 8 Slavia Havířov A 2045 Seifert Henryk LokomotivaPetrovice ½ soutěž
2003/2004 7 Slavia Havířov A 2045 Gil Karel Viktorie Bohumín 2052 1 soutěž
2003/2004 6 Slavia Havířov A 2045 Podlesný Petr Baník Havířov C 1966 0 soutěž
2003/2004 5 Slavia Havířov A 2045 Staszko Martin TŽ Třinec D 2060 ½ soutěž
2003/2004 4 Slavia Havířov A 2045 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2231 ½ soutěž
2003/2004 3 Slavia Havířov A 2045 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice 1934 1 soutěž
2003/2004 2 Slavia Havířov A 2045 Kocur Aleš VP Frýdek-ístek "D" 1911 1 soutěž
2003/2004 1 Slavia Havířov A 2045 Zimniok Lubomír Jäkl Karviná B 2198 ½ soutěž