Hráč Čempel Jaroslav

Čempel Jaroslav

User Pic
Jméno: Čempel Jaroslav
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2065
Elo mezinárodní: 2050
ID: 129
FIDE ID: 300730
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba D 2050 2065 Drygalski Wojciech Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2056 0 0
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2046 2065 Horsák Jan ŠK Staré Město 2046 2084 1
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba "C" 2050 2065 Havelka Ondřej Labortech Ostrava "B" 2130 2072 1
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba "C" 2046 2065 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2207 0 0
2018/2019 11 ŠK Slavoj Poruba D 2127 2133 Havelka Ondřej ŠK Šenov A 2156 2169 0
2018/2019 10 ŠK Slavoj Poruba D 2130 2133 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 1969 1964 0
2018/2019 9 ŠK Slavoj Poruba D 2130 2133 Braun Jan TJ Ostrava C 1881 1900 1
2018/2019 8 ŠK Slavoj Poruba D 2132 2133 Kubica Kamil SK Stonava 2153 0 ½
2018/2019 7 ŠK Slavoj Poruba D 2132 2133 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2030 2014 ½
2018/2019 6 ŠK Slavoj Poruba D 2121 2133 Záleský Karel Slezan Opava B 2043 2013 1
2018/2019 5 ŠK Slavoj Poruba D 2121 2133 Vacek Antonín TJ Ostrava B 2027 2044 ½
2018/2019 4 ŠK Slavoj Poruba D 2099 2081 Hrbáček Miroslav ŠK Bruntál 1948 1964 1
2018/2019 3 ŠK Slavoj Poruba D 2078 2081 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2049 2023 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Poruba D 2078 2081 Nytra Ondřej BSŠ Frýdek Místek D 1843 1860 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Poruba D 2069 2081 Matějka Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2200 2201 ½
2018/2019 11 Slavoj Poruba "B" 2130 2133 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2029 2025 0
2018/2019 10 Slavoj Poruba "B" 2130 2133 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2051 2013 1
2018/2019 9 Slavoj Poruba "B" 2132 2133 Válek Milan TJ Sokol Dobrá 2020 1985 1
2018/2019 8 Slavoj Poruba "B" 2132 2133 Sekáč Martin Baník Havířov 1919 1915 ½
2018/2019 7 Slavoj Poruba "B" 2121 2133 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2176 2160 ½
2018/2019 6 Slavoj Poruba "B" 2121 2133 Máj Svatopluk Sokol Vrbno pod P. 1896 1903 1
2018/2019 5 Slavoj Poruba "B" 2099 2081 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2166 2136 1
2018/2019 3 Slavoj Poruba "B" 2078 2081 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2115 2135 1
2018/2019 2 Slavoj Poruba "B" 2078 2081 Dostál Radim Slavoj Poruba "C" 1951 1982 1
2018/2019 4 ŠK Slavoj Poruba E 2099 2081 Košťál Otakar ŠK Ostrava-Jih A 1887 1878 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Poruba E 2069 2081 Chrostek Lukáš TJ Ostrava D 1908 1907 1
2017/2018 10 Baník Havířov B 2162 2129 Tauš Martin SK Stonava 2126 2049 0
2017/2018 9 Baník Havířov B 2162 2129 Vaněk Ladislav ŠK Bruntál 2248 2250 0
2017/2018 8 Baník Havířov B 2141 2129 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2042 2014 1
2017/2018 6 Baník Havířov B 2129 2129 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba C 2286 2265 ½
2017/2018 5 Baník Havířov B 2129 2129 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2238 2225 ½
2017/2018 4 Baník Havířov B 2162 2129 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2130 2090 ½
2017/2018 3 Baník Havířov B 2162 2129 Havelka Ondřej TJ Ostrava C 2071 2084 ½
2017/2018 2 Baník Havířov B 2162 2129 Očkay Tomáš TJ Ostrava B 2110 2108 1
2017/2018 1 Baník Havířov B 2115 2105 Olšar Robin Slezan Opava B 2065 2058 1
2017/2018 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 0
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Tustanowski Robert TJ Sokol Vrbno p/P 2208 0
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Szotek Josef Šachový klub Karviná 1988 1989 1
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Kolář Stanislav Baník Havířov "A" 2080 2075 1
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc "A" 1882 1893 1
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 ½
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Záleský Karel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2073 2006 ½
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "A" 1994 2016 1
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Válek Milan TJ Sokol Dobrá „A“ 2017 1965 ½
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2167 2158 ½
2016/2017 11 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Hladík Oto TJ Ostrava 2191 2204 0
2016/2017 10 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 ½
2016/2017 9 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Seidl Štěpán ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 ½
2016/2017 8 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 ½
2016/2017 7 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2118 2108 ½
2016/2017 6 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2210 2185 ½
2016/2017 5 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Kožúšek Daniel Region Panda 2166 2246 ½
2016/2017 4 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2099 2107 1
2016/2017 3 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Fargač Martin TŽ Třinec 2221 2227 0
2016/2017 2 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2148 2149 0
2016/2017 1 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Vrána František ŠK Staré Město 2207 2185 ½
2015/2016 11 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Canibal Jaromír ŠK Karviná "A" 1780 1760 1
2015/2016 10 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Hofírek Benedikt Lokomotiva Brno "A" 2238 2175 ½
2015/2016 9 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Břečka Ivan TJ Ostrava "A" 2317 2320 0
2015/2016 8 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Bednařík Josef ŠK Zlín "A" 2090 2140 1
2015/2016 7 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2184 2172 1
2015/2016 6 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička 1901 1905 1
2015/2016 5 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno\r "A" 2169 2151 ½
2015/2016 4 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Kubík Michael Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 0
2015/2016 3 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Kapusta Petr Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 0
2015/2016 2 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Švancara Petr A64 VALOZ Grygov\r 2040 2057 1
2015/2016 1 KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 1
2015/2016 11 Baník Havířov 2182 2140 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 1
2015/2016 10 Baník Havířov 2182 2140 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 1
2015/2016 9 Baník Havířov 2182 2140 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 ½
2015/2016 8 Baník Havířov 2182 2140 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2267 2281 1
2015/2016 7 Baník Havířov 2182 2140 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 0
2015/2016 6 Baník Havířov 2182 2140 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2306 0
2015/2016 5 Baník Havířov 2182 2140 Vrána František ŠK Staré Město "B" 2207 2185 1
2015/2016 4 Baník Havířov 2182 2140 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2210 2185 1
2015/2016 3 Baník Havířov 2182 2140 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2106 2088 ½
2015/2016 2 Baník Havířov 2182 2140 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 1
2015/2016 1 Baník Havířov 2182 2140 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 0
2014/2015 11 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Hodovský Jiří ŠK Zlín „A“ 2161 2147 ½
2014/2015 10 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Daniel Jiří Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1931 1947 1
2014/2015 9 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2205 2203 0
2014/2015 7 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Bačák Martin Slavia Kroměříž „A“ 2138 2138 1
2014/2015 6 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 0
2014/2015 5 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Kratochvíl Karel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 1
2014/2015 4 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Uřičář Jakub ŠK Staré Město „A“ 2177 2185 0
2014/2015 3 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Blahynka Martin ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 0
2014/2015 2 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová „A“ 2194 2189 ½
2014/2015 1 KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov „A“ 2110 2117 1
2014/2015 11 Baník Havířov 2135 2129 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2193 2191 ½
2014/2015 10 Baník Havířov 2135 2129 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2227 2225 ½
2014/2015 9 Baník Havířov 2135 2129 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2120 2121 ½
2014/2015 8 Baník Havířov 2135 2129 Barski Radoslaw ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2263 0
2014/2015 7 Baník Havířov 2135 2129 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2135 2137 1
2014/2015 6 Baník Havířov 2135 2129 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 ½
2014/2015 5 Baník Havířov 2135 2129 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov "B" 2074 2017 1
2014/2015 3 Baník Havířov 2135 2129 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2175 2166 ½
2014/2015 2 Baník Havířov 2135 2129 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 0
2013/2014 11 Baník Havířov "B" 2188 2177 Řezníček Marcel ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 ½
2013/2014 10 Baník Havířov "B" 2188 2177 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice "A" 2246 ½
2013/2014 9 Baník Havířov "B" 2188 2177 Karhánek Pavel TJ Ostrava "B" 2142 2170 0
2013/2014 8 Baník Havířov "B" 2188 2177 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2172 1000 0
2013/2014 7 Baník Havířov "B" 2188 2177 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 0
2013/2014 6 Baník Havířov "B" 2188 2177 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2135 2123 0
2013/2014 5 Baník Havířov "B" 2188 2177 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2177 2160 0
2013/2014 4 Baník Havířov "B" 2188 2177 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2161 2159 ½
2013/2014 3 Baník Havířov "B" 2188 2177 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2274 2278 ½
2013/2014 2 Baník Havířov "B" 2188 2177 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2230 2222 1
2013/2014 1 Baník Havířov "B" 2188 2177 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2281 2335 ½
2013/2014 11 Baník Havířov "A" 2188 2177 Sluka Radek A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2291 2310 0
2013/2014 10 Baník Havířov "A" 2188 2177 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2261 2244 ½
2013/2014 9 Baník Havířov "A" 2188 2177 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálkova 2090 2101 ½
2013/2014 8 Baník Havířov "A" 2188 2177 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2361 0
2013/2014 7 Baník Havířov "A" 2188 2177 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2190 2206 ½
2013/2014 6 Baník Havířov "A" 2188 2177 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2274 2278 0
2013/2014 5 Baník Havířov "A" 2188 2177 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2164 2164 ½
2013/2014 4 Baník Havířov "A" 2188 2177 Matras-Clement Agnieszka TŽ Třinec "B" 2245 0
2013/2014 3 Baník Havířov "A" 2188 2177 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 1
2013/2014 2 Baník Havířov "A" 2188 2177 Pastirčák Milan Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 0
2013/2014 1 Baník Havířov "A" 2188 2177 Roubalík Jakub ŠK Zlín "B" 2329 2346 0
2012/2013 11 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Babula Milan TŽ Třinec 2300 2305 ½
2012/2013 10 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2307 0
2012/2013 9 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2178 2190 0
2012/2013 8 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2153 2149 0
2012/2013 7 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 ½
2012/2013 6 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2219 2218 0
2012/2013 5 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2222 2220 0
2012/2013 4 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Rabatin Jakub TJ Ostrava 2209 2238 ½
2012/2013 3 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 ½
2012/2013 2 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Tymrakiewicz Rafal SK Slavia Orlová "B" 2265 ½
2012/2013 1 KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2179 2176 1
2012/2013 11 Baník Havířov "B" 2208 2205 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2219 2286 ½
2012/2013 10 Baník Havířov "B" 2208 2205 Babula Milan TŽ Třinec "C" 2300 2305 ½
2012/2013 9 Baník Havířov "B" 2208 2205 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2137 2121 1
2012/2013 8 Baník Havířov "B" 2208 2205 Szwed Jacek ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2251 1
2012/2013 7 Baník Havířov "B" 2208 2205 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2163 1000 1
2012/2013 6 Baník Havířov "B" 2208 2205 Kárník Pavel ŠK Bruntál "A" 2265 2253 0
2012/2013 5 Baník Havířov "B" 2208 2205 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2140 2142 1
2012/2013 4 Baník Havířov "B" 2208 2205 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2257 2270 0
2012/2013 3 Baník Havířov "B" 2208 2205 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2204 2180 1
2012/2013 2 Baník Havířov "B" 2208 2205 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 0
2012/2013 1 Baník Havířov "B" 2208 2205 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 ½
2011/2012 11 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov 2047 2035 1
2011/2012 10 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2150 2153 1
2011/2012 9 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Tomeček Jan Baník Havířov A 2201 2216 1
2011/2012 8 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2179 2166 1
2011/2012 7 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice 2010 2016 1
2011/2012 6 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Bulawa Marek Baník Havířov B 2033 2037 1
2011/2012 5 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Macíček Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 ½
2011/2012 4 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2152 2149 0
2011/2012 3 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2176 2162 0
2011/2012 2 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 1
2011/2012 1 KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2314 2316 0
2010/2011 11 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Tomeček Jan Baník Havířov 2202 0
2010/2011 10 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 1
2010/2011 9 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2102 1
2010/2011 8 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2174 ½
2010/2011 7 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2327 ½
2010/2011 6 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1954 0
2010/2011 5 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Pecha Tomáš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 ½
2010/2011 4 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Zwardoň Vojtěch Mittal Ostrava 2213 ½
2010/2011 3 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Dudys Jakub TŽ Třinec 2128 0
2010/2011 2 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2159 ½
2010/2011 1 KVS EKODIVIZE Opava 2271 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2127 1
2010/2011 11 Baník Havířov "B" 2271 Solný Michal Orel Opava "A" 1959 1
2010/2011 10 Baník Havířov "B" 2271 Beran Petr Slovan Havířov "A" 2122 1
2010/2011 9 Baník Havířov "B" 2271 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov "B" 2029 ½
2010/2011 8 Baník Havířov "B" 2271 Premus Jan Slezan Opava "B" 2045 ½
2010/2011 7 Baník Havířov "B" 2271 Očkay Tomáš VOKD Poruba "B" 2209 0
2010/2011 6 Baník Havířov "B" 2271 Hóta Petr TŽ Třinec "D" 2007 1
2010/2011 5 Baník Havířov "B" 2271 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová "B" 1
2010/2011 4 Baník Havířov "B" 2271 Malinovský Petr Slavoj Bruntál "A" 2031 1
2010/2011 3 Baník Havířov "B" 2271 Tauš Martin Mittal Ostrava "C" 2111 0
2010/2011 2 Baník Havířov "B" 2271 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2125 0
2010/2011 1 Baník Havířov "B" 2271 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2071 1
2009/2010 10 Baník Havířov B 2279 Sobek Rostislav Jäkl Karviná B 2017 0
2009/2010 9 Baník Havířov B 2279 Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2288 0
2009/2010 8 Baník Havířov B 2279 Kuboš Rostislav Slavia Orlová D 2205 ½
2009/2010 7 Baník Havířov B 2279 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec E 2030 0
2009/2010 6 Baník Havířov B 2279 Pazdziora Michal SK Stonava 2246 1
2009/2010 5 Baník Havířov B 2279 Talla Vladimír Slovan Havířov 2433 1
2009/2010 11 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Oborný Lubor Slavoj Poruba B 2005 1
2009/2010 10 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Tatarko Jan Slavia Havířov 2223 1
2009/2010 9 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Macíček Jakub ŠK Šenov A 2192 0
2009/2010 8 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2084 0
2009/2010 7 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Gazda Petr TJ Mariánské Hory A 2025 1
2009/2010 6 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Dudys Jakub SK Slavia Orlová B 2128 1
2009/2010 5 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Vasiliadis Grigorios Mittal Ostrava C 2049 1
2009/2010 4 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 1
2009/2010 3 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Habina Martin MSA Dolní Benešov C 2074 1
2009/2010 2 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Záleský Karel Slezan Opava B 2072 1
2009/2010 1 KVS EKODIVIZE Opava 2279 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2030 ½
2008/2009 11 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava "B" 2360 ½
2008/2009 10 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2121 0
2008/2009 9 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2146 ½
2008/2009 8 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 0
2008/2009 7 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Tkadlec Miloslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2102 1
2008/2009 6 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Zelenka Milan TJ Mořkov 2150 0
2008/2009 5 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2117 1
2008/2009 4 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Kořenek Petr ŠK Zlín "C" 2202 1
2008/2009 3 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 1
2008/2009 2 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2143 1
2008/2009 1 TJ Mittal Ostrava "B" 2298 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2221 ½
2007/2008 11 Sokol Jakartovice 2274 Pán Vladimír TJ Slavoj Bruntál "B" 2057 ½
2007/2008 10 Sokol Jakartovice 2274 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2083 1
2007/2008 9 Sokol Jakartovice 2274 Filip Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1818 1
2007/2008 6 Sokol Jakartovice 2274 Husar Ivo TJ Sokol Háj 1820 0
2007/2008 5 Sokol Jakartovice 2274 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1961 1
2007/2008 4 Sokol Jakartovice 2274 Kozák Lubomír Slezský šachový klub Opava 1
2007/2008 3 Sokol Jakartovice 2274 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně 1945 1
2007/2008 2 Sokol Jakartovice 2274 Stania Petr Slezan Opava "C" 1729 1
2007/2008 1 Sokol Jakartovice 2274 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov "B" 1916 1
2006/2007 11 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2176 1
2006/2007 10 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2236 ½
2006/2007 9 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná "A" 2314 ½
2006/2007 8 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2096 ½
2006/2007 7 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Janyška Pavel Slezan Opava "A" 2105 1
2006/2007 6 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 1
2006/2007 5 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Kocur Valter MSA Dolní Benešov "A" 2121 1
2006/2007 4 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Kaňok Jaroslav LaborTech Ostrava "B" 2210 ½
2006/2007 3 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2205 ½
2006/2007 2 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Macíček Jan TJ Mořkov 2148 0
2006/2007 1 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2151 1
2006/2007 11 Sokol Jakartovice 2246 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2214 ½
2006/2007 10 Sokol Jakartovice 2246 Búran Robert Slavoj Bruntál 2076 1
2006/2007 9 Sokol Jakartovice 2246 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2129 1
2006/2007 8 Sokol Jakartovice 2246 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2068 1
2006/2007 7 Sokol Jakartovice 2246 Zelenka Milan Sokol Fryčovice 2167 1
2006/2007 6 Sokol Jakartovice 2246 Caletka Radomír Slezan Opava B 2232 ½
2006/2007 4 Sokol Jakartovice 2246 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2041 1
2006/2007 3 Sokol Jakartovice 2246 Hrtánek Jiří ŠK Svinov 2150 0
2006/2007 2 Sokol Jakartovice 2246 Chlevišťan Jakub VOKD Ostrava-Poruba 2111 1
2006/2007 1 Sokol Jakartovice 2246 Pertlová Soňa TŽ Třinec C 2156 ½
2005/2006 11 TJ Sokol Jakartovice 2250 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1884 1
2005/2006 9 TJ Sokol Jakartovice 2250 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1983 1
2005/2006 8 TJ Sokol Jakartovice 2250 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2066 1
2005/2006 6 TJ Sokol Jakartovice 2250 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1853 1
2005/2006 5 TJ Sokol Jakartovice 2250 Stania Petr Slezan Opava "C" 1715 1
2005/2006 8 ŠK TP Hrabyně "A" 2250 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2185 0
2005/2006 7 ŠK TP Hrabyně "A" 2250 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2192 ½
2005/2006 5 ŠK TP Hrabyně "A" 2250 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2246 1
2005/2006 4 ŠK TP Hrabyně "A" 2250 Kočiščák Jiří ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 0
2005/2006 3 ŠK TP Hrabyně "A" 2250 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2132 ½
2005/2006 2 ŠK TP Hrabyně "A" 2250 Růčka Petr Sokol Hutisko-Solanec "A" 1970 1
2005/2006 1 ŠK TP Hrabyně "A" 2250 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava "A" 2240 1
2004/2005 11 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Šindler Michal VOKD Poruba A" 2168 ½
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Slovák Petr Frýdek-Místek B" 2113 1
2004/2005 9 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2169 1
2004/2005 8 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Zimniok Lubomír Baník HavířovA" 2196 1
2004/2005 7 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Růžička Petr NH Ostrava A" 2251 ½
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Nábělek Marek Slezan Opava B" 2215 1
2004/2005 5 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Trombík Karel Slávia Orlová B" 2254 ½
2004/2005 4 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Pardy Martin Slezan Opava C" 2061 1
2004/2005 3 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Blaszczok Grzegorz ŠK Stonava A" 2168 ½
2004/2005 2 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Gil Karel Baník Havířov B" 2067 0
2004/2005 1 ŠKTP Hrabyně A" 2226 Didi Jan NH Ostrava B" 2131 1
2004/2005 9 Sokol Jakartovice 2226 Hovůrek Gerhard MSA Dol.Benešov C 1882 1
2004/2005 6 Sokol Jakartovice 2226 Hrouza Ondřej VMS SosnováLichnov 2016 ½
2004/2005 4 Sokol Jakartovice 2226 Kárník Pavel Slavoj Bruntál A 2317 0
2004/2005 1 Sokol Jakartovice 2226 Píša Vladimír U Freda Darkovičky 2001 0
2003/2004 11 ŠKTP Hrabyně A 2247 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál A 1987 1
2003/2004 10 ŠKTP Hrabyně A 2247 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2045 0
2003/2004 9 ŠKTP Hrabyně A 2247 Hošek Stanislav ŠK MSA D.BenešovB 1953 1
2003/2004 8 ŠKTP Hrabyně A 2247 Polák Petr West 1999 Opava A 1807 1
2003/2004 7 ŠKTP Hrabyně A 2247 Smetana Jaroslav Ritmus Ostrava 2079 0
2003/2004 6 ŠKTP Hrabyně A 2247 Holeček Vladimír ŠK Frýdek-MístekC 2082 1
2003/2004 5 ŠKTP Hrabyně A 2247 Walowicz David TJ Břidličná A 2102 1
2003/2004 4 ŠKTP Hrabyně A 2247 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá B 2160 1
2003/2004 3 ŠKTP Hrabyně A 2247 Šnyta Zdeněk Mořkov A 2097 1
2003/2004 1 ŠKTP Hrabyně A 2247 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 1992 1
2003/2004 11 Sokol Jakartovice 2247 Tomíček Alfons MSA Dol.Benešov D 1933 1
2003/2004 10 Sokol Jakartovice 2247 Krejcar Robert Slavoj Bruntál B 1779 1
2003/2004 9 Sokol Jakartovice 2247 Fojtík Vlastislav Jiskra Rýmařov 2055 ½
2003/2004 8 Sokol Jakartovice 2247 Lorenz Bohumír SŠK Opava 1922 1
2003/2004 7 Sokol Jakartovice 2247 Tchuř Pavel MSA Dol.Benešov C 1925 1
2003/2004 6 Sokol Jakartovice 2247 Richter Ivan WEST 1999 Opava B 1913 1
2003/2004 5 Sokol Jakartovice 2247 Škovroň Josef Sokol Vrbno p.Prad 1731 1
2003/2004 4 Sokol Jakartovice 2247 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov B 1811 1
2003/2004 2 Sokol Jakartovice 2247 Wagner Karel Granitol M.Beroun 1740 1
2003/2004 1 Sokol Jakartovice 2247 Vilášek Antonín Slezan Opava D 1837 1