Hráč Linart Ludvík

Linart Ludvík

User Pic
Jméno: Linart Ludvík
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1605
Elo mezinárodní: 1629
ID: 6567
FIDE ID: 358231
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1629 1609 Bátor Petr Šachový spolek Polanka 0 0 1
2017/2018 10 Mariánské Hory B 1629 1609 Szabó Pavel Slovan Ostrava A 1485 1497 ½
2017/2018 9 Mariánské Hory B 1629 1609 Peška Jan ŠK Hošťálkovice 1499 1552 ½
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "B" 1640 1608 Mokroš Radomír Sokol Vítkovice "A" 1465 1
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "B" 1640 1608 Maceček Pavel HTJ Odra "A" 1842 0
2015/2016 8 TJ Mariánské Hory "C" 1640 1608 TJ Ostrava "F" 1
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "C" 1640 1608 Dibák Ján ŠK Hošťálkovice "B" 1568 1
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "C" 1640 1608 Klega Tomáš ŠK Šenov "E" 1000 1
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "C" 1640 1608 TJ Ostrava "E" 1
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "C" 1640 1608 Janků Viktor Dynamo DPO "B" 1533 1
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "C" 1640 1608 Gálek Jaroslav ŠK Šenov "D" 1000 1
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "D" 1659 1615 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1645 1645 ½
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "D" 1659 1615 Holuša Jan TJ Ostrava "E" 1000 1
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "D" 1659 1615 Kolář Luboš Sokol Polanka n/O 1592 0
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "D" 1609 1618 Dimov Georgiev Slovan Ostrava "B" 1467 0
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "D" 1609 1618 Kopec Ladislav TJ Ostrava "E" 1460 1496 ½
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "D" 1609 1618 Palanek René TJ Ostrava "D" 1000 1
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "D" 1609 1618 Kolář Luboš Sokol Polanka 1579 0
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "E" 1611 1606 Tuček Zbyněk ŠK Slavoj Poruba "D" 1348 1
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "C" 1611 1606 Szabó Pavel Slovan Ostrava 1720 1720 ½
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "C" 1611 1606 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "A" 1443 1532 1
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory,,E" 1613 1625 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava ,,C" 1550 0
2011/2012 8 TJ Mariánské Hory,,E" 1613 1625 Hurta Jan Slovan Ostrava,,B" 1649 1
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory,,E" 1613 1625 Čech Jaroslav TJ Mariánské Hory,,D" 1652 1
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory,,E" 1613 1625 Návrat Vladimír Slavoj Poruba,,D" 1664 1
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory,,E" 1613 1625 Březovják Karel Dynamo DP Ostrava ,,C" 1706 ½
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory,,E" 1613 1625 Šálek Josef Slovan Ostrava,,B" 1794 ½
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory,,E" 1613 1625 Návrat Václav Slavoj Poruba,,D" 1000 1
2011/2012 11 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Duda Jaromír Slavoj Poruba,,C" 1
2011/2012 10 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava,,A" 1670 0
2011/2012 9 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1665 0
2011/2012 8 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Adamčík Miroslav Sokol Polanka n./O 1678 ½
2011/2012 7 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Schoffer Martin Šk Šenov,,B" 1688 0
2011/2012 6 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava 1100 ½
2011/2012 5 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1740 1677 0
2011/2012 4 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Depta Tomáš Dynamo DP Ostrava ,,B" 1000 0
2011/2012 2 Mariánské Hory ,,C" 1613 1625 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba ,,D" 1667 0
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory F 1663 Němec Jaroslav ŠK Šenov 1463 1
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory F 1663 Ostertag Karel Sokol Vítkovice 1639 0
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory F 1663 Němec Daniel Sokol Polanka 1
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory E 1663 Sakmar Jan ŠK Šenov 1551 1
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory E 1663 Hurta Jan Slovan Ostrava B 1626 0
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory C 1663 Bosák Michal TJ Vítkovice A 1534 ½
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory G 1690 Vašek Jaroslav ŠK Šenov 1747 0
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory E 1690 Fousková Jana Dynamo DP Ostrava D 1523 1
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory E 1690 Němec Jaroslav ŠK Šenov C 1469 0
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory E 1690 Janíček Július Sokol Polanka n/O 1390 ½
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory E 1690 Ondis Miroslav Dynamo DP Ostrava C 1333 1
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory E 1690 Sklenář Josef TJ Mariánské Hory D 1585 1
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory E 1690 Vranka Michal Slavoj Poruba C 1317 1
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory C 1690 Chmela Zdeněk Dynamo DP Ostrava A 1752 0
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory C 1690 Bártek Jaromír Slovan Ostrava A 1742 0
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory C 1690 Kazda Ondřej VOKD Poruba E 1483 1
2008/2009 11 Svinov "Masters" 1735 Melzer Patrik Šenov-junioři 1322 0
2008/2009 10 Svinov "Masters" 1735 Kohut Lumír Slovan Ostrava "B" 1537 ½
2008/2009 9 Svinov "Masters" 1735 Sýkora Vladimír Sokol Polanka 1
2008/2009 7 Svinov "Masters" 1735 Trapl Dalibor VOKD Poruba 2048 0
2008/2009 6 Svinov "Masters" 1735 Nešpor Ivan Šenov-muži 1813 0
2008/2009 3 Svinov "Masters" 1735 Vojtěchovská Lenka Mittal Ostrava 1381 0
2008/2009 2 Svinov "Masters" 1735 Dostál Petr Slavoj Poruba 1890 ½
2008/2009 4 TJ Mariánské Hory "B" 1735 Marvan Zdeněk Dynamo DP Ostrava "C" 1658 ½
2008/2009 1 TJ Mariánské Hory "B" 1735 Fousková Jana Dynamo DP Ostrava "D" 1533 1
2008/2009 11 TJ Mariánské Hory "A" 1735 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A 1569 ½
2008/2009 4 TJ Mariánské Hory "A" 1735 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava "A" 1673 0
2007/2008 11 TJ Mariánské Hory 1745 Šaffer Miroslav ŠK Sokol Polanka 1659 ½
2007/2008 10 TJ Mariánské Hory 1745 Jankov Alexandr VOKD Poruba "G" ½
2007/2008 9 TJ Mariánské Hory 1745 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "B" 1478 1
2007/2008 8 TJ Mariánské Hory 1745 Pavlas Jaroslav Dynamo DP Ostrava 1816 ½
2007/2008 7 TJ Mariánské Hory 1745 Hurta Jan Slovan Ostrava "A" 1577 ½
2007/2008 6 TJ Mariánské Hory 1745 Urgácsová Sára Šenov junioři 1250 ½
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory 1745 ŠK Svinov "E" 1
2007/2008 4 TJ Mariánské Hory 1745 Mittal Ostrava 1
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory 1745 Chvátal Jaroslav ŠK Svinov "D" 1790 ½
2007/2008 2 TJ Mariánské Hory 1745 Halámka Václav Slovan Ostrava "B" 1728 ½
2007/2008 1 TJ Mariánské Hory 1745 Hruška Stanislav Šenov-muži 1542 0
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory "A" 1745 Hurta Jan Slovan Ostrava "A" 1577 1
2007/2008 9 TJ Mariánské Hory "B" 1745 Bártek Adam Slavoj Poruba "C" 1
2007/2008 8 TJ Mariánské Hory "B" 1745 Kempa Jaroslav VOKD Poruba "F" 1587 1
2007/2008 6 TJ Mariánské Hory "B" 1745 Strmiska Václav Dynamo DP Ostrava "D" 0
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory "B" 1745 Šaffer Miroslav ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1659 0
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory "B" 1745 Sklenář Josef ŠK Svinov "C" 1592 1
2006/2007 11 Slovan Ostrava "B" 1747 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "E" 1841 ½
2006/2007 10 Slovan Ostrava "B" 1747 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "B" 1687 1
2006/2007 9 Slovan Ostrava "B" 1747 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1913 0
2006/2007 8 Slovan Ostrava "B" 1747 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1767 0
2006/2007 7 Slovan Ostrava "B" 1747 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1812 ½
2006/2007 6 Slovan Ostrava "B" 1747 Horký Josef ŠK Hošťalkovice "A" 1823 ½
2006/2007 5 Slovan Ostrava "B" 1747 Votýpka Miroslav Unie Hlubina "A" 1882 1
2006/2007 4 Slovan Ostrava "B" 1747 Zygma Jiří ŠK Šenov "C" 1713 ½
2006/2007 3 Slovan Ostrava "B" 1747 Štverka Josef Dynamo DP Ostrava "A" 1891 0
2006/2007 2 Slovan Ostrava "B" 1747 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "A" 1768 1
2006/2007 1 Slovan Ostrava "B" 1747 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1551 ½
2006/2007 6 TJ Mariánské Hory "A" 1747 Chmela Jiří Mittal Ostrava "F" 1313 1
2006/2007 5 TJ Mariánské Hory "A" 1747 Sudolský Jan VOKD Poruba "E" 1612 1
2006/2007 4 TJ Mariánské Hory "A" 1747 Procházka Miloslav Dynamo DPO "D" 1371 1
2005/2006 11 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Třuslo Tomáš DP Ostrava "B" 0
2005/2006 10 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Wertheim Adolf ŠK Šenov "B" 1728 0
2005/2006 9 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Kudláček František Unie Hlubina "A" 1845 ½
2005/2006 8 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Galda Jan ŠK Hošťálkovice "A" 1650 1
2005/2006 7 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Lechner Miroslav Mittal Ostrava "E" 1753 0
2005/2006 6 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "A" 1526 1
2005/2006 5 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Lahola Květoslav DP Ostrava "A" 1785 1
2005/2006 4 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1751 ½
2005/2006 3 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Major Robert Mittal Ostrava "D" 1799 0
2005/2006 2 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Štefan Aleš HTJ Odra Ostrava "A" 1701 0
2005/2006 1 TJ Mariánské Hory "A" 1742 Skočková Kateřina VOKD Poruba "D" 1652 1
2005/2006 11 Slovan Ostrava "B" 1742 Kozel Miroslav ŠK Šenov "D" 1767 ½
2005/2006 10 Slovan Ostrava "B" 1742 Chmela Jiří Mittal Ostrava "F" 1292 1
2005/2006 9 Slovan Ostrava "B" 1742 Křišťák David DP Ostrava "C" 1502 1
2005/2006 8 Slovan Ostrava "B" 1742 Bůžek Ivo ŠK Svinov "C" 1484 1
2005/2006 7 Slovan Ostrava "B" 1742 Janíček Július Sokol Polanka "A" 0
2005/2006 6 Slovan Ostrava "B" 1742 Jeřábek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1
2005/2006 5 Slovan Ostrava "B" 1742 Labor Pavel Unie Hlubina "B" 1619 ½
2005/2006 4 Slovan Ostrava "B" 1742 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "A" 1747 ½
2005/2006 3 Slovan Ostrava "B" 1742 Ogrocki Jaroslav DP Ostrava "D" 1534 1
2005/2006 2 Slovan Ostrava "B" 1742 Jarolím Jan VOKD Poruba "E" 1000 1
2005/2006 1 Slovan Ostrava "B" 1742 Lindovský Aleš Slavoj Poruba "D" 1346 1
2004/2005 9 TJ Mariánské Hory 1728 Szabó Pavel Slovan Ostrava C" 1707 ½
2004/2005 8 TJ Mariánské Hory 1728 Sklenář Josef ŠK Svinov B" 1656 1
2004/2005 7 TJ Mariánské Hory 1728 Šíma Patrik ŠK Svinov A" 1815 ½
2004/2005 5 TJ Mariánské Hory 1728 Němec Jaroslav ŠK Šenov A"- muži 1453 1
2004/2005 4 TJ Mariánské Hory 1728 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava D" 1730 1
2004/2005 3 TJ Mariánské Hory 1728 Jaroš Bohumil NH Ostrava 2063 0
2004/2005 2 TJ Mariánské Hory 1728 Trapl Dalibor VOKD Poruba 1560 ½
2004/2005 1 TJ Mariánské Hory 1728 Čala Martin ŠK Šenov B"- jun 1
2004/2005 11 TJ Mar.Hory A" 1728 Ondis Miroslav DPMO Ostrava D" 1
2004/2005 10 TJ Mar.Hory A" 1728 Dimov Georgiev Unie Hlubina B" 1529 1
2004/2005 9 TJ Mar.Hory A" 1728 Ryška Jindřich HTJ Odra B" 0
2004/2005 8 TJ Mar.Hory A" 1728 Tkáč Leopold Slovan Ostrava B" 1531 1
2004/2005 7 TJ Mar.Hory A" 1728 Polách Zdeněk Slavoj Poruba D" 1277 1
2004/2005 6 TJ Mar.Hory A" 1728 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1
2004/2005 5 TJ Mar.Hory A" 1728 Sudolský Jan VOKD Poruba E" 1544 0
2004/2005 4 TJ Mar.Hory A" 1728 Witos Jindřich Polanka A" 1554 1
2004/2005 3 TJ Mar.Hory A" 1728 Němec Jaroslav ŠK Šenov D" 1453 1
2004/2005 2 TJ Mar.Hory A" 1728 Scharbert Martin TJ Mar.Hory B" 1
2004/2005 1 TJ Mar.Hory A" 1728 Koktan Jakub NH Ostrava F" 1
2003/2004 9 TJ Mar.Hory 1725 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice 1768 ½
2003/2004 8 TJ Mar.Hory 1725 Jirásek Michael VOKD Poruba 1468 1
2003/2004 7 TJ Mar.Hory 1725 Urbanec Drahomír ŠK Šenov 1775 1
2003/2004 6 TJ Mar.Hory 1725 Kordas Oldřich DPMO Ostrava 1823 0
2003/2004 5 TJ Mar.Hory 1725 Blaško František DPMO Ostrava 1554 ½
2003/2004 4 TJ Mar.Hory 1725 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava 1818 ½
2003/2004 3 TJ Mar.Hory 1725 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba 1726 0
2003/2004 2 TJ Mar.Hory 1725 Kolář Luboš Polanka 1639 1
2003/2004 1 TJ Mar.Hory 1725 Klukavý František Unie Hlubina 1523 1
2003/2004 11 TJ Mar.Hory 1725 Křišťák David DPMO Ostrava 1
2003/2004 10 TJ Mar.Hory 1725 Ruta Dominik ŠK Šenov 1693 0
2003/2004 9 TJ Mar.Hory 1725 Randýsek Jindřich HTJ Odra Ostrava A 1719 1
2003/2004 8 TJ Mar.Hory 1725 Tyleček Svatopluk ŠK Svinov 1666 1
2003/2004 7 TJ Mar.Hory 1725 Štefan Aleš Slovan Ostrava 1706 ½
2003/2004 6 TJ Mar.Hory 1725 Peřík Alois DPMO Ostrava 1924 0
2003/2004 5 TJ Mar.Hory 1725 Holodňák Milan ŠK Šenov ½
2003/2004 4 TJ Mar.Hory 1725 Malina Tomáš Unie Hlubina 1669 0
2003/2004 3 TJ Mar.Hory 1725 Pšenička Pavel NH Ostrava 0
2003/2004 2 TJ Mar.Hory 1725 Král Petr VOKD Poruba 1572 1
2003/2004 1 TJ Mar.Hory 1725 Lorenc Matěj ŠK Hošťálkovice A 1